The BlogDobrane paski tapetę można zmienić rozmiary pokojuDobrze dobrane pasy tapety można zmienić rozmiar komnatyDom - to właścicielem bezpieczne schronienie, a jego serce, wiadomo, że żyje. Są to dzieje się do wszystkich członków gospodarstwa domowego, tu świętować imprezy rodzinne, wiadomości zakładowego, to jest tutaj, że poczucie spójności i jedności rodziny. Tak, pokój dzienny powinien być najbardziej wygodne i piękne, że wszystko to było miło być tam i wrócić na łono rodzinnego domu.


Piękna biała tapeta we wnętrzu salonu: zdjęcia i przykłady

Niektórzy z nas wolą mieć w pokojach mieszkań i pomieszczeń były jasne domy. W tym celu, biała tapeta idealnie nadaje. Do białej tapecie we wnętrzu salonu nie wygląda "w szpitalu" sterylne, można używać akcesoriów różnych kolorów we wnętrzu.

Na przykład, zwykły biały tkaniny tapety także zostanie połączony z kolorach, takich jak:

 1. czarny. Tzw klasyczne zestawienie czerni i bieli. Elegancki i nieco surowy wnętrze doskonale nadaje się dla osób podróżujących w interesach.
 2. czerwony. Na przykład, czerwone poduszki na kanapach, ściany ramek do zdjęć.
 3. niebieski. Na przykład, biała tapeta jest również połączony niebieskie zasłony. To sprawi, że wnętrze szczypta spokoju i relaksu. Kombinacja ta jest odpowiednia dla tych, którzy chcą zorganizować pokój w marynistycznym Notke.
 4. zielony. W stanie dać pokój naturalny wygląd i odpowiednią atmosferę.

living room interior białą tapetę będzie zawsze wyglądać elegancki i uroczystyliving room interior białą tapetę będzie zawsze wyglądać elegancki i uroczysty

Tym samym pomieszczeniu może być lżejsze i dość przytulny ze względu na kolor akcesoriów lub nawet mebli.


Ponadto, biały tapety jest również połączony z innymi kolorami tapety.

Nie należy również zapominać o tym, że biały kolor będzie optycznie powiększyć pomieszczenie, zwłaszcza jeśli we wnętrzu salonu będą wykorzystywane luster lub lustra i powierzchnie szklane.

Unikalna konstrukcja salonie z tapetą w dwóch kolorach i niuanse zdjęcie

Często w projekt wnętrza pokoju dziennego można znaleźć kombinację dwóch różnych kolorach tapetę lub różnych odcieni jednego koloru.

Jednocześnie konieczne jest, aby być ostrożnym, nie wszystkie kolory mogą być łączone ze sobą, więc wybór tapet należy podchodzić z wielką odpowiedzialnością.

Rozważmy najpopularniejsze kombinacje kolorów dla salonu.Jakikolwiek wariant szary tapeta jest w stanie dokonać salonu elegancki i pięknyJakikolwiek wariant szary tapeta jest w stanie dokonać salonu elegancki i piękny

Niektóre z nich są zbudowane na harmonijnej interakcji i które, przeciwnie, w całkowitym przeciwieństwie:

 1. żółty Dobrze wygląda w połączeniu z odcieniami błękitu, zieleni i czerni, a także dobre połączenie żółty i brązowy, jest to jedna z kombinacji inspirowanych naturą.
 2. turkus tapety nie tak często można znaleźć w projektowaniu salonie, ale nie zapomnij o kolor. Harmonijnie wygląda w parze z czarnym, złotym i koloru dojrzałej pszenicy, a także beżu i czerwieni. Połączenie czerwonych i turkusowych kolorach dla osób kreatywnych i nie boją się eksperymentować i jasne rzeczy.
 3. fioletowy tapety Na ścianach można łączyć z czarny, żółty, niebieski i kolor różowy. Fioletowy kolor nazywa się magii, więc pokój dzienny, ozdobione fioletowym tapety będzie wyglądać zupełnie magiczne, a nawet fantastyczne. Czarny i fioletowy tapety często można znaleźć w pokojach hotelowych.
 4. niebieski tapety. Jasne kolory przewiewne pomoże Ci się zrelaksować i poczuć lekkość w całym ciele po ciężkim dniu. Niebieski kolor przypomina niebo, bo najbardziej naturalny i harmonijny jest jego połączenie z białym. pokój dzienny z niebieskim i białym tapety zaświeci ponadto, niebieski, podobnie jak wszelkie inne odcienie światła, optycznie zwiększa pomieszczenie.
 5. szary tapeta. odcienie szarości tapeta może być tak jasne i ciemne. Na ogół, kombinacja szarości i innych kolorów oparta jest na nacisk w postaci kontrastujący kolor, taki jak kolor żółty. Żółta pasta tapety będzie wyglądać elegancko, aby podkreślić ogólny styl życia. To samo będzie harmonijne współdziałanie szare i fioletowe tapety. Takie kombinacje są popularne w pokojach hotelowych.

Dość powszechne popularność jest teraz wpisane i fioletowy tapety. Lilac - jest jednym z odcieni fioletu i może on okazać się również w harmonii z kolorami takimi jak beż, jasnoróżowego, perły, koral.

Niekonwencjonalne beżowy tapety we wnętrzu salonu: zdjęcia i układ

Beżowy kolor, dzięki szerokiej gamie kolorów, można znaleźć w projektowaniu wnętrz wielu mieszkań i domów.

Ten kolor będzie stworzyć ciepłą komfort w salonie i wizualnie zwiększyć przestrzeń pokoju.

Taka ścianka może być w postaci mono sieci i używane w połączeniu. Beżowy tapetę można łączyć z wieloma różnymi kolorami.

Może to być:

 • Naprzemienne beżowym i innych kolorowych tapet.
 • Obecność kwiatowy wzór na beżowego płótna.
 • Zespół. Mogą to być zarówno w poziomie i w pionie, a po przekątnej lub przerywane linie faliste i kombinacje różnych typów zespołów o różnych szerokościach.
 • Obecność na płótnie tapety geometryczne wzory o różnych kolorach.

Tapeta w pasie pionowym, który biegnie prostopadle do podłogi, wizualnie zwiększyć wysokość sufituTapeta w pasie pionowym, który biegnie prostopadle do podłogi, wizualnie zwiększyć wysokość sufitu


Paski tapety, dość popularnym rozwiązaniem do salonu. 

Dopuszczalne kombinacje beżowego tapet i paski innych kolorach:

 • niebieski;
 • żółty:
 • złoto;
 • Brązowy.

To połączenie jest najczęściej znaleźć w salonach, zaprojektowanych w stylu rustykalnym. Beżowy, w połączeniu z brązowym, wygląda bardzo naturalnie i naturalnie, zwłaszcza jeśli w salonie będą meble z prawdziwego drewna lub akcesoria, takie jak biurko i półki, krzesła i dekoracyjnych elementów mebli tapicerowanych: insert lub podłokietniki.

Zastosuj ciemną tapetę we wnętrzu salonu: zdjęcie i cechy konstrukcyjne

Z reguły stosuje się w ciemności tapety wnętrza „rozcieńczania” o odcieniu jaśniejszym kolorze głównej tkaniny tapety lub harmonijnego związku z drugim kolorowe.


Aby utworzyć prosty minimalistyczny żywą atmosferę wybrany ciemne tony tapetyAby utworzyć prosty minimalistyczny żywą atmosferę wybrany ciemne tony tapety

Zazwyczaj projekt salonie można znaleźć taką ciemną tapetę jako:

 • brązowy;
 • zielony;
 • niebieski;
 • Fioletowy.

Tapeta ciemne kolory występować jako prosty i paski lub wzorzysty. Wzór może być innego koloru i może być taki sam zakres kolorów, jak w przypadku internetowej bazy tapety, ale, na przykład, jaśniejszą lub ciemniejszy.

Stylowe tapety z paskami we wnętrzu salonu (wideo)

Wybierz prawo mieszanki betonowej Twój salon naprawdę nie jest takie trudne, jak się wydaje, ale na początku, należy wybrać, jaki styl będzie się utrzymać, a co atmosfera chcesz go utworzyć: biznes, kojący, tonowanie, etc.

Projekt paski tapety w salonie (wnętrze zdjęcia)

4ea891edcb094 ---- 474 648 1130 1920x1080resizeinterior1910311376458777 1920x1080resizeinterior16701323705895 283 2016-05-26-57468af22aa44- 999065

Leave a Comment

Your email address will not be published.

36 + = 41