Niezawodne kute schody ogrodzenie: piękne wzory dekoracji – nwhistorycourse.org

The BlogBalustrada z elementów kutych mają doskonałe osiągi i właściwości estetycznychBalustrada z kutego żelaza elementy mają doskonałe osiągi i właściwości estetyczne wszystkim ludziom cieszyć się, gdy spojrzeć na prawdziwe dzieło sztuki. Chcesz mieć gości do swojego domu, patrzą na swoich schodach? Wtedy wiem, że kute balustrady, które idą pod młotek w master-Smith - Są to prawdziwe arcydzieła. Oprócz indywidualnych zamówień od kowali, można kupić gotowych elementów kutych na rynku, który będzie wart o wiele tańsze.


elementy kute balustrady schodowe wariantowych:

Jak wiadomo, barierka na schody powtarza kształt schodów. Dlatego ogrodzenia są podzielone w takich samych rodzajów jak drabiny.

Jakie są zabezpieczenia drabin:

 1. Na klatce schodowej;
 2. Nawijarka (uzwojenie);
 3. Dla drabin z zakrętu.

Kute balustrady schodowe mogą się różnić rozmiarem, kształtem, grubością metaliKute balustrady schodowe mogą się różnić rozmiarem, kształtem, grubością metali

Pierwsza opcja, na klatce schodowej - najbardziej rozpowszechniony na schodach rynkowych. Takie ogrodzenia balustrady są prostokątne, bez żadnych zakrętów i spirale.


ogrodzenia Zabezhnymi są wykorzystywane wyłącznie w projektowaniu schodów spiralnych. Powtarzanie forma schody modułowe ogrodzenia schody - szyna spiralna.

W osobnej kategorii są schody obracać. Z marszu różnią się tylko tym, że w określonym miejscu owinięte pod kątem, zwykle 90 lub 180 stopni.

Poza faktem, że kucie zawsze wygląda pięknie i estetycznie, to także gorący obróbka metali. W ten sposób, metalowa uzyskuje dodatkowe właściwości fizyczne.Użyteczne właściwości, nabywa metalu po kuciu:

 1. Metal jest bardziej trwała i odporna na ścieranie. Wynika to z faktu, że w trakcie odkształcania plastycznego metalu ziarna rozdrobnionej, a potem - utwardzania.
 2. Właściwości mechaniczne metalu są wyrównane po kuciu. Oznacza to, że kuty metal jest równie silny w całej jego powierzchni, nie ma „słabe” miejsca, które często występują w produktach boso.
 3. A jak już wspomniano powyżej, metal po kuciu staje się produkt artystyczny. Doświadczony mistrz może metal w jakiejkolwiek formie, a od poszczególnych elementów ogrodzeniowych zrobić kompletny skład.

Ogrodzenia kute dla schodów z zabezhnymi krokach: przegląd

Trzeba też wspomnieć płot spiralną (kręcone schody).

Kręte schody jest sama w sobie wygląda oryginalne i często piękniejsze niż standardowe marszu. Ale możliwe jest, aby ozdobić nawet więcej, zwracając się o pomoc do dobrego kowala. Będzie on wydać odpowiednią drabinę ornament ogrodzenia.

balustrady kute wyglądają świetnie na każdej klatce schodowej tym skrętne z zabezhnymi krokachbalustrady kute wyglądają świetnie na każdej klatce schodowej tym skrętne z zabezhnymi krokach

Pierwsza faza balustrady schodów w nowoczesnym kowalstwa - jego konstrukcja w programie do modelowania 3D. Jeśli jesteś zaznajomiony z tego typu konstrukcji, można samemu przygotować przyszłych schodów, a następnie pokazać kowala i mieć go wypracować szczegóły.

I ostatnim etapem w produkcji balustrad schodowych - poręcz jest chłodzącego powietrza, zstąpił do wewnętrznego stresu stali.

I kolejna zaleta kute balustrady przed drewna - większa różnorodność możliwych stylów.

kucia artystycznego można zrobić w kilku stylach wnętrz:


 • wschód;
 • barokowy;
 • rokoko;
 • klasyczny;
 • Gothic;
 • Imperium;
 • nowoczesne;
 • Avangard.

Jak zrobić ogrodzenie kute schody z rękami

Obecnie niektóre posiadają umiejętności blacksmithing. I od tych, którzy opanowali go, tylko nieliczni są w stanie stworzyć prawdziwe arcydzieło kawałka metalu. Ale w ogóle są ogrodzenia dla schodów?

Przed przystąpieniem do produkcji schodów z kutego żelaza, należy wykonać rysunek na papierze i obejrzeć film instruktażowyPrzed przystąpieniem do produkcji schodów z kutego żelaza, należy wykonać rysunek na papierze i obejrzeć film instruktażowy

Przede wszystkim, należy przygotować wszystkie niezbędne narzędzia:

 • spawanie;
 • Maska spawarka;
 • elektrody;
 • Piły bułgarskim;
 • poziomach;
 • centymetrem, miarki i kątomierz.

Po szkic jest niezbędne do stworzenia modelu przyszłego poręczy. Można skorzystać z programów do modelowania 3D, aby zrobić wszystko dokładnie i szybko, lub po prostu narysować wzór na kartce papieru.


Klasyczny wysokość schodów poręcze wynosi 950 milimetrów.

Należy pamiętać, że w tym przypadku jest bardzo ważna dokładność - błąd kilku milimetrów w systemie będzie kosztować kilka stopni nachylenia w przyszłości produktu, ze względu na to, co będzie musiał zacząć wszystko od nowa.

Ogrodzenia sam proces produkcji jest bardzo interesujące: każdy metalowy element jest konieczne do nadania pożądanego kształtu za pomocą młotka. Po tym wszystkim, najprawdopodobniej, w domu nie znajdziesz kuźnię? Dlatego będziemy cierpieć i młotkiem obsłużyć metalowej na zimno.

Rama jest utworzona za pomocą zgrzewarki, gotowe elementy są zamontowane po jego utworzeniu. Zbierz płot, starannie zaplanowanej po rysunku. Po pozostaje tylko do ostatecznego zakończenia wykończenie i może być zainstalowane poręcze na schodach.

Jak złożyć mety artystyczny kutego ogrodzenia

Gdy rama jest przymocowana do pozostałych części bariery, czas należy podjąć w celu zdobione.

Aby artystyczną dekorację kutych ogrodzeń, trzeba mieć poważne doświadczenie, więc jest to zadanie najlepiej pozostawić profesjonalistomAby artystyczną dekorację kutych ogrodzeń, trzeba mieć poważne doświadczenie, więc jest to zadanie najlepiej pozostawić profesjonalistom

Jak zrobić ogrodzenie dla schodów:

 1. Pierwszą rzeczą dobrą propoliruyte gotowego produktu, przy użyciu szlifierki;
 2. Płaszcz cały artykuł powierzchniowej warstwy podkładowej. Gleba będzie chronić balustrada przed wilgocią, a tym samym uratować swoją drabinę przed korozją.
 3. Po ogrodzeniu mogą być malowane w dowolnym kolorze. Najpopularniejsze opcje to czarny, biały i srebrny kolor.

Produkt nie może być malowany w całości w jednym kolorze, ale z różnymi akcentami. Na przykład, szwy mogą być wypełnione farbą koloru platyny podczas głównego koloru ogrodzenia - czarny.

Jak własnych montażu Ogrodzenia kute drabiny (wideo)

Eksperyment z kolorów, wzorów i kształtów! A co najważniejsze, ostrożnie myśleć nad projektem na etapie rysunku. I wtedy nie będzie rozczarowany na wynik końcowy.

Eleganckie kute balustrady i schody (opcje zdjęcia)

1205154ffd4fc439625e614521c7e7a57957756 --- 1024x76967da524f91b817890737855fc07263c470bba113bbc0044e0641ec199437e0cf100081214513800-3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 44 = 47

Adblock
detector