The BlogZ miejsca można zwiększyć poprzez zastosowanie rozwiązań projektowych w korytarzu i uczynić go bardziej funkcjonalnymZ pomocą rozwiązań projektowych może zwiększyć przestrzeń w korytarzu i uczynienia go bardziej funktsionalnymV dom, który nazywa się „Chruszczow”, zamiast na korytarzu znajduje się korytarz, lub przedsionek. Ale, mimo wąskiej przestrzeni, właściciel takich mieszkań chce widzieć w swoim domu specjalny i unikalny projekt, który byłby praktyczny i piękny. Przedpokój w Chruszczowa, jego wnętrze może być znacznie przekształcone, trzeba tylko prosić o zmianę go zobaczyć napraw fotograficznych że garnitur, lub przeczytać artykuły, które zapewniają dobrą radę.


Zmienić projekt Chruszczowa korytarz: Zdjęcia i przykłady

Szczęśliwcy właściciele Chruszczow nie będzie nazwa: wąska kuchnia, małe pokoje, niewygodne Hall. W takim mieszkaniu lub włączyć, albo poczuć wolność. W tych domach ściany zewnętrzne mają grubość 40 cm i grubości ścian pomiędzy mieszkaniami przewoźnika było tylko 20-30 cm. Jednak nie wszystko jest takie smutne, jak się wydaje.

Aby hala bardziej kompaktowy i praktyczny, konieczne jest wzięcie pod uwagę niektórych punktach:

 1. Dobór właściwych elementów i kolorów do koloru ściany powinny być wykonane poprawnie. Lepiej jest wybrać jasne kolory;
 2. Można umieścić szafę na długiej ścianie korytarza, jeśli wielkość sali do tego przyczynić;
 3. Pod sufitem można osadzić antresolę, aby zaoszczędzić miejsce i umieścić światła na dole. Wizualny przestrzeń staje się szerszy;
 4. Wszystkie pomieszczenia powinny być dobrze oświetlone.

sufity lustrzane w foyer tworzyć iluzję przestrzeni ekspansjisufity lustrzane w foyer tworzyć iluzję przestrzeni ekspansji

Zamiast instalować szafki powiesić półki, wieszak na ubrania, aby umieścić, więc dużo miejsca. sklep odzieżowy w małym przedpokoju najlepszego sezonu - ten, który jest aktualnie w użyciu.

Zmiana wyglądu konstrukcji hali zazwyczaj rozpoczyna się od planu. Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie życzenia na przyszłość i rozmiaru mebli. Przy wyborze materiałów, nie należy używać płyty gipsowej, panele z drewna i plastiku, sztucznego kamienia i gipsu. Ideałem jest do malowania i tapety wykonane z winylu i runem. Galeria zdjęć pomoże zorganizować ściany w korytarzu. Aby wybrać jeden kolor, ale różne kształty i rozmiary ramki. Są one umieszczone zdjęcia i gotowy wariant jest rozłożona na szerokim blatem nie zainstalowanych wzdłuż ścian.


Wąski korytarz w Chruszczowa: projektowanie, zdjęcia i materiały na podłogi

W wąskich korytarzach, odzwierciedlając na wnętrza i designu, należy zatrzymać wybór na minimalizm. Duża liczba części będzie spam już niewielką przestrzeń. Gdy korytarz jest w kształcie litery L, możliwe jest, aby zmienić wnętrze instalując szafek narożnych. Wewnątrz można umieścić swoje buty, powiesić ubrania, w tym samym czasie wszystko będzie zawsze pod ręką z powodu wielkości szafy. Wybierając materiał na podłogę, trzeba skupić się na najbardziej odpowiedni. Powinny one być high-life, jak jest hol wejściowy z domu zadowalający.

Takie materiały mogą obejmować:

 • Płytki ceramiczne - łatwe do czyszczenia za pomocą wilgotnej ściereczki. Takie podłogi będzie trwać długo, odporne na działanie różnych czynników, i bardzo ładny;
 • parkiet;
 • Linoleum - praktyczny w użyciu, ale jest mniej trwały niż płytki;
 • Dywany - lepiej jest wybrać krótką drzemkę;
 • Deska z litego drewna;
 • Podłogi laminowane - łatwy w instalacji i ma drogiego wygląd, ale gdy wilgoć szybko się pogarsza.

Korzystanie z tapety ze zdjęciami z perspektywą poszerzenia wąskich części w korytarzuKorzystanie z tapety ze zdjęciami z perspektywą poszerzenia wąskich części w korytarzuGłównym problemem w tworzeniu wnętrza w wąskim korytarzu staje się meble, a konkretnie jego lokalizacja. Problem długich ścian musi być rozwiązany przez podział na strefy. Strefy są oddzielone za pomocą połączenia sufitu wielopoziomowej i wykładzin ściennych i podłogowych.

Wymiana drzwi do łuku, jest możliwe, aby dostosować wspaniały region wąskim korytarzu.

Lampy powinna być umieszczona na środku, to utworzenie półcień na ścianach bocznych, które wizualnie skrócić długość pokoju. 

Meble i remonty w korytarzu Chruszczowa: zdjęcia

Pierwsze wrażenie Chruszczowa - jest nieprzyjazny. Dekorowanie i projektowanie małej korytarzu nie ma tyle pieniędzy, czasu i wysiłku, ale poprawi wizerunek całego mieszkania. Naprawy powinny zacząć od sufitu. Idealnym rozwiązaniem byłoby biały kolor i odcienie światła sufit ścian. Jeśli malowanie sufitu akrylowy szkliwo będzie musiał starannie wyrównać powierzchnię główną jako ukośne światło pokaże wszelkie nieprawidłowości, ale taka opcja będzie najbardziej kosztowne. Wyposażanie meble Hall, konieczne jest, aby zastanowić się, jak zorganizować wszystkie rzeczy, ponieważ nie nadają się do przechowywania w innych pomieszczeniach.

Hali atmosferze dzieli się na:

 1. opcja praktyczna - można umieścić wiele rzeczy. Umieszczenie w szafy, szafki i szuflady;
 2. opcja wypoczynek - stoły i krzesła;
 3. Mnóstwo dodatkowych mebli - obecność półki i stoły do ​​szczegółów.

W korytarzu jest praktyczny umieścić szafę z lustrami, które wizualnie zwiększyć obszar i oszczędność miejscaW korytarzu jest praktyczny umieścić szafę z lustrami, które wizualnie zwiększyć obszar i oszczędność miejsca

Cały arsenał małe meble korytarzu nie razem, więc nacisk położono na funkcjonalność mebli. W małym korytarzu nie ma potrzeby robić nacisk na meble, to nie ma nic się wyróżniać, to lepiej, aby go wybrać w kolorze ścian.

Warto też kupić Ottoman korytarzu lub stolca, takie jak składanie. Wewnątrz takich mebli może być przechowywany najdrobniejsze szczegóły, takie jak szczotki do ubrań.

Wybierz tapetę w korytarzu: zdjęcie Khrushev

Dekorowanie ścian w korytarzu uzupełnia styl pomieszczenia, optycznie zwiększając przestrzeń i komfort wniesienia. Idea do przestrzeni rozprężania obejmuje wybranie wzoru tapety drobnych kresek i kresek umieszczonych poziomo. Innym pomysłem, który jest wykorzystywany przez projektantów, aby zwiększyć przestrzeń, jest to, że daleko ścianie korytarza jest uszczelniony tapety z tłem, które jest ciemniejsze niż na długich ścianach. Figura powłoka musi być taka sama.


Tapeta ciemne kolory hala jest dobrze połączony z tonów lekkich ścianek, co pozwoli ukryć nierówności ścianTapeta ciemne kolory hala jest dobrze połączony z tonów lekkich ścianek, co pozwoli ukryć nierówności ścian

Można tworzyć własne ręce światła wzór tapety z użyciem barwników fluorescencyjnych. W przypadku braku światła obraz będzie widoczny i ożywi halę.

Do ścian jest najbardziej odpowiednie:

 1. Tapeta winylowa - odporne na uszkodzenia mechaniczne, ale bardzo prosto przyklejone;
 2. Płynne Tapety - najlepszym rozwiązaniem, ponieważ są one bardzo praktyczne;
 3. Panele PCV i MDF - ich grubość jest większa niż są silne, ale instalacja jest czasochłonna niż wklejanie ścianach tapeta.

Kompaktowa hala w Chruszczowa: Interior (wideo)

Chruszczow korytarze - trudna sprawa do przemyślenia wnętrza. W Chruszczowa, jak w brezhnevki, miejsce jest bardzo małe, musimy wymyślić różnych sprytnych sposobów, aby poprawić przestrzeń ładnie wyposażyć dom i dostarczyć go w meble tak, że nie jest to miejsce do życia. Bez względu na to, co dana osoba ma Nieruchomości: dwupokojowe mieszkanie lub jego lokalizacja ma kopiejki kawałek, ciekawe warianty projektowe mogą zawsze tak myślę, że kompaktowe wewnętrzne szczegóły są doskonale współistnieć z rozwiązaniami projektowymi.


projekt Chruszczow hala (zdjęcie wnętrza)

2e564 4e745d8bcd37c8dea45dae85c30357f8 1 965 26-52 0110c 766a3f3622e16ddf83dc315314a4c1ca sprytnych-Design-solutions-in-Gothenburg 1024x768-apartment-small-apartamentowy 91541881largeDizajjnmalogabaritnogokoridora0 133620100-image

Leave a Comment

Your email address will not be published.

40 + = 42