The Blogdairesinde, prosedürün yasallık nüansları hakkında düşünmeye değer ilk iş değişiklikleri yapmaya karar verirsenizEğer onun dairesine değişiklikler yapmaya karar verirsek, protsedurySegodnya birçok yasallığı nüansları düşünmeye değer ilk şey dairenin sınırlarını bulanıklaşma eğilimi gösterir. Birçok üretim dernek odası, binanın genişleme meydana hangi nedeniyle. Aksi takdirde tüm eylemler yasadışı, bu izni almak için önemlidir. Koridor - farklı alanları olabilir alanı. Büyüklüğüne göre, uzatabilir veya başka bir odaya pahasına genişletmek. Sorumlu iş önceden planlama gerektirir - koridor genişletilmesi.


Yeniden planlama: nasıl tuvalete koridoru nedeniyle artması

Dairelerin çoğu sahipleri salonun geniş bir alana iftihar edemez. Bazen gerçek bir sorun olabilir. apartman birçok insan ev ise, küçük bir giriş holü büyük rahatsızlık verir.

daire çok katlı evin bir parçası, bu yüzden hangi yeniden planlama ilgili makamlar ile tutarlı olmalıdırdaire çok katlı evin bir parçası, bu yüzden hangi yeniden planlama ilgili makamlar ile tutarlı olmalıdır

Yeniden geliştirme alanlarında pahasına küçük bir koridor olabilir sorunu çözün. Tuvalet alanı izin veriyorsa, ona bağlı koridorunu genişletebilirsiniz.

yeniden geliştirme gerçekleştirmek amacıyla, ilgili makamları başvurmalıdır. değişiklikler öncesi ve bunun uygulanması sonrasında, mutabık kılınabilir lütfen unutmayın. Ancak, tüm eylemler yasal olduğuna emin olmalıdır.

yeniden geliştirme Avantajları:


 • Oda boş bir artış.
 • yetenek daha mobilya koymak.
 • Daha fazla şeyler için depolama sağlayın.
 • Tüm aile için sıcaklığını ve konforunu oluşturun.

Yeniden planlama - ciddi bir konu. Özellikle banyolarda gelince. Iletişimi dokunmamaya önemlidir. onarım çalışmaları öncesinde dikkatlice dairelerin yeniden geliştirme kurallarını gözden geçirmelidir.

Mümkün koridor pahasına banyo artırmak için mi

Küçük banyo sahiplerine rahatsızlık ve rahatsızlık verir. Birçok koridor pahasına banyo artırmak için imkanı ilgilenen nedeni budur. Aynı anda salonun alan aksi rahatsızlık teslim edecek, bunu yapmak için izin verilmelidir.

kaçak işlem yürütme izinsiz düz yeniden tasarımıkaçak işlem yürütme izinsiz düz yeniden tasarımıHer zaman için uzayda artış bu sorunla başa hizmetlerle diğer odaları tarafından kararlaştırılacak.

konut muayene yeniden geliştirmek için izin verin. Ancak, her zaman onları almak için yönetmek değildir. Tüm doğru hazırlanmış belge ve planları bağlıdır. , Bu konuda önceden bilmek gerekir detaylı bilgi tuzağa alınmamalıdır.

Yeniden Geliştirme seçenekleri:

 • Şekile göre;
 • Projeye göre.

yeniden geliştirme başarılı şekilde yürütülmesinden sonra, belgeler üzerinde değişiklik yapmak gereklidir. Bu biraz zaman alabilir. Bu yapılan işin kalitesini kontrol edecek müfettişi itiraz gerekir.

nedeniyle koridora oda nasıl arttırılır

Çoğu zaman daire sahipleri koridor pahasına yaşama alanını artırmak planlıyoruz. Bu karar olumlu hem de olumsuz yanları vardır. Uzaydaki herhangi uzantısı tasarımı değişikliklere yol açar hatırlamak önemlidir.

evrak ile pürüzlere rağmen, bugün daireler yeniden geliştirilmesi çok popülerevrak ile pürüzlere rağmen, bugün daireler yeniden geliştirilmesi çok popüler

bakım işini yapmadan önce, duvar taşıyıcı olmadığından emin olun. Eğer öyleyse, o yıkım izni elde edilemez.

Duvar tahrip edilmesine neden olmaktadır, bu tamamen veya kısmen kaldırılabilir. duvar, kısmen bunun çıkarıldığında bir kemer olun. Oldukça şık görünüyor. Bu çözüm tam fonksiyonel alanlar arasında ayrım yapmak yardımcı olacaktır alanı birleştirmeyiz.

yeniden geliştirme Avantajları:


 • oda büyük bir alanı;
 • daha fazla ışık nüfuz;
 • Artış tasarım yetenekleri;
 • ailesi için rahatlık ve konfor.

hizalama dezavantajı odasına koridor kir ve toz çok daha hızlı nüfuz edeceği çağrılabilir. Bu ek temizlik etkinliklerini gerektirecektir. Düzgün uzay düzenlemek ve onun için uygun bir stil seçmek önemlidir.

kuralı tamir: Odanın pahasına koridorunu artırmak için ister

Bazı daire sahipleri, onarım başlıyor, aniden komşu banyo ile koridor birleştirmek için karar verebilir. Önemli olan - acele karar almazlar. bu fikir kafama girdi ise, düşünmek iyi olmalıdır. salon mümkün olduğunca kullanılabilir alanı genişleyecektir komşu odaları ile kombine edilebilir.

Yeniden planlama, hatta en küçük olmayan kazanan evde size yardımcı şık ve konforlu bir daire yapacakYeniden planlama, hatta en küçük olmayan kazanan evde size yardımcı şık ve konforlu bir daire yapacak

Projeyi yapmak için gerekli onarım çalışmalarından önce, açıkça yeniden geliştirme gerçekleşecek nasıl gösteren, bir çizim ve tesislerinde sonra nasıl görüneceğini.

İşte önemli nokta konut hizmetleri ile yeniden geliştirilmesi koordine etmektir. Onarım başlatmak için izin almak daha iyidir. İzinsiz Eylemler yasadışı ve gayrimeşru kabul edilecektir.


Aşamalı yeniden geliştirme:

 • birleştirilecek odayı seçin.
 • bir taslak veya ayrıntılı bir plan çizin.
 • konut muayene ile uzlaştırmak için muzdarip.

Eğer öyleyse, duvarın yıkılmasını başlayabilir. Bu kendiniz yapılabilir, ancak profesyonel bir usta kiralayabilirsiniz. Gerekli çalışmaların tamamlanmasından sonra odanın güncellenmiş tasarım için bir stil seçin. Bunu yapmak için, profesyonellerden yardım isteyebilirsiniz.

koridorun Doğru genişleme (video)

Bugün, küçük bir oda büyüklüğünde daire ve evlerin sahipleri yeniden geliştirme alanlarında meşgul kılar. Az veya görsel alanı genişletmek için tasarlanmıştır. koridor pahasına WC genişletebilirsiniz. Bazen tam tersi olur ve böylece koridor odaları uzatın. Bu aile kullanımı için bir pratik ve uygun olmasını sağlar. Özel hizmetlerle tüm eylemleri koordine etmek önemlidir. Aksi halde eylem yasalara aykırı ve cezaları gerektirecektir.

Örnekler genişleme koridoru (iç fotoğraf)

1 110 3bvfhcytfygyttrfgtr 7 3176 57fbebe5575d8 1139365 29896419 1367574234dscn8918 Dizajn-dvuhkomnatnoy-kvartity-02

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1