Ne oturma odasında yerden TV yükseklikte olmalıdır – nwhistorycourse.org

The Blogoturma odası donatmak, televizyonun konumu dahil, oda tasarımında her ayrıntıyı düşünmek önemlidiroturma odası donatmak, modern dairede konumu televizoraIspolzovanie LCD ve plazma TV gibi oda tasarımında her ayrıntıyı düşünmek önemlidir bir moda trendi. Biz komodinin veya duvardaki gömme hakkında ekipmanın kurulumu hariç Ama eğer, o zaman bir duvara asmak için bir seçenektir. Bu bağlamda, şu sorun ortaya TV'ye yerden istenilen yüksekliğe hesaplamak ve bunun için bir bağlama Gerektiğinde nasıl. Kullanım matematiksel hesaplamalar gerekli değildir, ancak uzmanların ipuçları kullanışlı olacaktır.


hesaplamaları ve doğru pozisyon: Hangi yüksekliği de oturma odasında tv asmak için

Televizyon bu rakamların hepsi aynıdır, ancak konum ve yükseklik her oda için kesinlikle farklı olacaktır, çeşitli film ve TV şovları izlerken, ailemle birlikte tatil için satın aldı. Örneğin, mutfakta televizyon izleme seçmelerde daha büyük ölçüde tarafından dönüşür, böylece TV yerleştirilmelidir bulunduğu yükseklik diğer odalarda çok daha yüksek olacaktır. Televizyon pişirme ve onun kullanımıyla ilgili sürecine müdahale etmemesi için astı.

önünde, duvara TV asmak gereken bir kanepeönünde, duvara TV asmak gereken bir kanepe

yüksekliğini belirlemek için tüm zhideley tesislerinde için rahat olacağını mesafeden kapalı itmek gerekir. tıp alanında Uzmanlar bir metrelik bir mesafeden TV monte etmeleri önerilir.

Ayrıca uzmanlar sezgisel doğru yüksekliğini belirlemek için ipuçları verir.

Bunun için:


  • o TV askıda kalacaktır yere karşısında oturup mı;
  • Gözlerinizi kapatın;
  • Açık ve konaklama teklif edilen yere bak;
  • İlk bakışta düşecek yerlerde, mükemmel bir yer yoktur.

Odaya çalışma alanı TV'ye maruz kalmamalıdır unutulmamalıdır, bilgisayar masası TV'yi yerleştirmek iyi bir fikir değil, daha imkansız diye bilgisayara müdahale olduğunu. Böyle bir durumda TV'nin en iyi seçenek yerleştirme, ters köşeye olarak ayarlayın. o ev rahatsız etmeyecek olursa, televizyon aksesuarları koymak için mükemmel bir tamamlayıcı raflar olacak, tekniği de masaya oturma olabilir koyun.

oturma odasında tv konumunu seçin

oturma odasında bir TV var ne yükseklik karar vermek, ilk şey, maksimum sayıda kişi görüntüleyebilir neler hesaplamak gerekir. TV böyle kanepeler ve sandalyeler olarak birden çok yerde, beklenen görüntülemek için planlıyorsanız, 1,5 metreyi geçmemelidir ekipman asmak gerekir yüksekliğidir. parametrelerinin hesaplanması tüm hanelerin aritmetik ortalamasından yapılır.

TV için bir konum seçerken, dikkate özellikleri ve misafir odası boyutunu almak için önemlidirTV için bir konum seçerken, dikkate özellikleri ve misafir odası boyutunu almak için önemlidirTelevizyon kazanılmış değilse, o afişin kullanımına deneme mümkündür. Böylece, bütün aile için uygundur istenilen konuma bulabilirsiniz.

oda büyükse, tv ünitesi rahat bir TV izleme katkı sağlayacak, düşük irtifada olması gerekir. Yükseklik döşemeli mobilya büyüklüğüne göre hesaplanabilir. o ne kadar yüksekse, yüksek makine yerleştirmek gerekir.

Fark mutfak ve TV'li oturma odası nedir

Rahat mutfakta tv nedeniyle giderek küçük mutfak alanı vardır gerçeğine çok zordur yerleştirin. Televizyon ekranının orta kısmı göz hizasında daha düşük olmamalıdır, bu yemek hazırlanması sırasında inceleyen dalıp edilmeyecektir.

Ekstra rahatlık için, mutfakta ek TV ve yerleştirebilirEkstra rahatlık için, mutfakta ek TV ve yerleştirebilir

Giderek LCD TV'ler kullanın yatay açı altında kurulan programları izlemek için mükemmel bir seçenektir, ancak panoramik açısı dikey rahatsızlık getiriyor, soluk olacaktır. Bu durumda, uzmanlar müşteriler görüntüleme açısı ayarlanabilir ve yatırmanızı sağlayan aparatı, TV'yi monte etmek önerilir.

TV'ye yerden yüksekliği yatak odası için gerekli olan nedir

yatak odası gelince, oturma odasında ya da mutfakta daha ihtiyaç konumu biraz daha yüksek bulunmaktadır. Belirleyin noktası yerleştirme teknikleri yukarıdaki yöntemlerden biri olabilir, ancak temel koşul TV izleme konforu yerleştirilmesidir.

Tasarımcılar bütün aile izlemek için rahat hale getirmek için TV konumunun yüksekliğini hesaplamak için tavsiyeTasarımcılar bütün aile izlemek için rahat hale getirmek için TV konumunun yüksekliğini hesaplamak için tavsiye

Modern teknolojiler güvenli tarama için, onlar titreme yapmaz ve vizyon etkilemez elektromanyetik dalgalar yayan yok tasarlanmış, böylece mesafe uygun herhangi bir görüş olabilir ve dolayısıyla duvara ekini iyi seçenektir. Bununla birlikte, mesafe özellikleri hala var.


Tıbbi uzmanlar 4 diyagonal boyut ekipmanın bir mesafede TV ayarı tavsiye, bu yüzden TV satın alırsanız yatak boyutuna göre yönlendirilmelidir.

Her durumda, yerleştirme tekniği izliyor olacak mobilya yüksekliğine, bağlıdır. Hem de oturma odası ile versiyonunda olduğu gibi, sadece yaklaşık tv merkezinin istenen konuma anlayabilir açın gözlerinizi, yatakta yatmak rahat bir pozisyon almak ve gözlerinizi kapatın gerekir.

Yatak odası doluluk TV diğer odalarda daha yüksek olması gerektiği için, başka önemli kural kullanmak gerekir, televizyon merkezine gözün eğim açısı 30 dereceden az olmalıdır. Genellikle omurgalıların sağlık sisteminde önemli bir rol oynar.

Nasıl düzgün ve TV asmak ne yükseklik de, fotoğraf ve ayrıntılı kurulum talimatlarını sağlayacak uzmanlar, öğrenebilirler için.

Oturma odasında yerden TV Optimum yüksekliği (video)

özel parantez konumunu ayarlamak için idealdir. Bunlar istenen ekran açısını yerleştirmek için yardımcı olacaktır. Yükleme duvarını drizzled sonra için, uzmanlar çeşitli boşluklar ayarlanabilir olan bu desteklerini takmak için önerilir. Yukarıda açıklanan öneriler sonrasında doğru tamamen herhangi bir odada TV'ye yerden istenilen yüksekliğe seçip onların sağlığına zarar vermeden favori gösteriyor izleyebilirler.


Detaylar: oturma odası alanında tv (fotoğraf örnekler)

Izmailovskaya1big53b880745beb3cf9780aa843cc42624b04f906faba2009c911f8f887d77a21d754f384fde80d560800original2682l5213613244Bolshoy-televizor-na-beloy-tumbe-V-spalne

Leave a Comment

Your email address will not be published.

37 + = 44

Adblock
detector