Ne koridorda dolaplar gömülü ve nasıl seçtikleri karar vermek – nwhistorycourse.org

The Blogkoridorda dolapları inşa Modern dairelerde her gün popülerlik kazanıyor olduğukoridorda dolapları inşa Modern dairelerde her gün salonda neredeyse hiç dezavantajları daha populyarnostiVstraivaemye dolaplar kazanıyor, ama artıları kütleye sahiptir. Bu avantajlardan dolayı, coupe dolaplar ve çok popüler hale gelmiştir. Onlar dünya çapında birçok bina tasarımcıları eski dolapları değiştirilmesi önerilir. dolapları yeni nesil bir - Bölme dolapları, çünkü bu durum şaşırtıcı değildir.


Yerleşik dolap koridor seçme: artıları ve eksileri

Böyle mobilya popülerlik nedeniyle bir gardırop sahip olduğu avantajları ağırlık olarak. Bölme dolapları güvenli bir şekilde yerinden olarak Konvansiyonel dolapları kısa bir mesafede modern dairelerde ayarlayın.

Artıları dolaplar:

 • Uzay kapının özel tasarımı sayesinde tasarruf.
 • Kabinin özel tasarımı sayesinde iyi kapasitesi.
 • Odanın iç ilişkin yönlülük.
 • Çok yönlülük.
 • imar tesislerinde olasılığı.
 • küçük odalarda kurulabilir.
 • küçük bir oda ile ayna yüzeyleri, görsel olarak daha geniş ve daha yüksek görünür.
 • müşterinin zevkine tasarımının seçimi.
 • Tasarımın Güvenilirlik.
 • büyük fiyat aralığı her bütçeye uygun.
 • malzemeler üzerinde iyi bir tasarruf kendi elleriyle kabine oluşturmak için.
 • Olasılık neredeyse her apartmanda bir gardırop oluşturmak için.

Dahili dolaplar gibi çok yönlülük, güvenilirlik ve çok yönlü olarak avantaj, bir dizi varDahili dolaplar gibi çok yönlülük, güvenilirlik ve çok yönlü olarak avantaj, bir dizi var

Görüldüğü üzere, gerçekten, böyle bir kabine standart sürümünün üzerine sadece inanılmaz bir avantaj olduğunu, ancak her, dezavantajları da hatta en iyi şey vardır.


Eksileri dolaplar:

 1. tasarım kurulum karmaşıklığı.
 2. Yetersizlik taşımak veya bir kabine departmanı kaldırın.
 3. deneyimi olmayan montaj karmaşıklığı.

Bu kabinlerin avantajları sayısı ile karşılaştırıldığında, eksi pek fark, bu yüzden güvenle onun koridorda gömme tasarım yükleyebilirsiniz.

küçük giriş salonunda yerleşik bir dolap nasıl seçilir

Bildiğiniz gibi, büyük olasılıkla, yerleşik dolap küçük koridorlarda kesin ayarlanır. Bu hamle nedeniyle bu tür yapıları sayesinde bu yüzden ve küçük odalarda çok fazla değil büyük bir tasarruf değerli uzay, olması etmektir.

tamamen görünmez ve duvar ile hemen hemen aynı hizada ayarlanır beri tüm dolaplar En iyisi, dar koridorlar için doğru olan.

üniforma tarzı bozmaya etmemek için koridorlar için inşa edilen odanın tasarım yönüne göre seçilmelidir. Aynı mobilya bütün bir stil oluşturmak için daha odanın mobilya stili seçmek için çok daha kolaydır.küçük bir koridor için en iyi dolap uygundurküçük bir koridor için en iyi dolap uygundur

küçük koridorlar için aynalı yüzeylere sahip dolapları seçmek için önerilir. Böyle bir hareket nedeniyle aynada nesnelerin yansıması görsel daha geniş küçük bir oda olmasına yardımcı olacaktır.

Mantıken küçük bir odada giysi ve diğer muhtelif kalemlerin büyük miktarda yerleştirmek mümkün olmayacaktır açıktır, ama Bölme dolapları şeylerin olası en büyük sayı içine yerleştirmek için izin verir. hemen hemen her santimetre ile yararlanabilir - kabinenin iç çok etkili bir şekilde kullanılmasının sağlanması Tasarım düşünülmüş.

tarzında yönünde koridorda Sürgülü kapılı dolaplar gömülü tasarım seçin

Çoğu zaman, tasarım dolaplar müşteriler sipariş üzerine yapılır. Tasarımın seçimi ile yanlış olması değil ve odanın genel yönünü bozmamak için, hizmeti en doğru seçim ve gardırop satın gerekenler stil belirleyebilir profesyonel tasarımcı ile danışmanız tavsiye edilir.

Tabii ki, bunu kendiniz yapabilirsiniz, ancak bir hata yapıp odasının veya kabinin yenilenmesi için fazladan para harcamaya riski vardır.

Çoğu zaman renklerin dolapları aldılar:

 1. Siyah ve beyaz;
 2. Sarı Kahverengi;
 3. Kırmızı ve siyah;
 4. Gri ve kahverengi;
 5. Sarı Beyaz.

koridorda bir gardırop seçimi, odanın genel tarzı dikkatekoridorda bir gardırop seçimi, odanın genel tarzı dikkate

beyaz evrensel olarak kabul edilir çünkü mobilya tasarımında beyaz renk varlığı her şeyin olmasa gibi, görünümünü bozan olmadı.


Kabinin tarzı yansıtılmış olabilir Nadiren yağma, sık sık, bu tür kaplamalar ile aldım. Toplamda, özel mağazalar hazır dolaplar vardır. Bunlar özellikle siparişe yapılanlar her zaman daha ucuz.

Eğer mağazaları her zevke uygun sadece büyük bir aralık olduğu için herhangi bir sorun olmaz bölme kabine seçeneği ile bu durumda, stil birliğini bozabilir gerçeği hakkında çok endişe değilseniz.

Dahili Dolum dolap salonu: en avantajlı düzenlemeleri ve bunların kombinasyonlarını

Kim kabine bölmeyi doldurmak için farklı seçenekler bir sürü icat etti. Her müşteri raf ve o depolama için en uygun olacak kabine içinde başka unsurların böyle bir düzenleme sipariş edebilirsiniz.

Sağ dolum dolabı seçmek için, ilk olarak edinilen edildiği amacını belirlemelidir ve saklanacağını. Farklı içerik için farklı odalarda olacağı açıktır.


Hemen hemen tüm Bölme dolapları üç parçadan yapılır:

 1. üst kısım - son derece nadirdir böyle şeyler için tasarlanmış.
 2. Orta kısım (çekirdek) - Askı ve raflar barındıracak şekilde tasarlanmış.
 3. alt - genellikle Onun yerinde depolanması için özel olarak kullandı.

Küçük derinliği - koridorda mobilya ana özelliği.

koridorda dolabı Dolum, bağımsız düşünmek, ancak neredeyse tüm Bölme seçenekleri üç bölümden oluşmaktadırkoridorda dolabı Dolum, bağımsız düşünmek, ancak neredeyse tüm Bölme seçenekleri üç bölümden oluşmaktadır

salonu için kabinin optimum derinlik dolap bölmesinin standart derinliği 60 cm olarak kabul edilir bir zamanda, 40 cm derinlik olarak kabul edilir.

Ayakkabı depolama için arzu edilen açı ile konumlandırılmış bulunmaktadır teller, özel raflar kullanılması önerilir. Bu raflarda günü, ayakkabı ek olarak, diğer öğeleri saklamak mümkün olacaktır.

montaj ve elleriyle koridorda yerleşik dolap nasıl yüklenir

Bu durumda yetenekli bir marangoz, varsa ve kendine bir gardırop yapabilirsiniz. Böylece, para kaydedebilir ve kesinlikle tam olarak ne istediğini olsun.

Kendinden montaj işlemi birkaç aşamada gerçekleşir. Yani, ne yapacağını gerekir:

 • tasarım hedefi belirleyin.
 • kabine ve tasarımı bir görüntüsünü oluşturun.
 • Baskı çizimleri ve diyagramları.
 • istenilen miktarda malzemenin kontak.
 • küçük bir farkla maddi ve ince Circuits satın alın.
 • Çizimler kutusunu monte.
 • seçilen kombinasyona göre dolap içinde güvenli alay.
 • Kapıyı monte edin ve onları barınma sıkın.

Eğer elleriyle bir gardırop yapmaya karar verirseniz, yapısını belirlemek ve bir proje tasarlamak için öncelikle gerekli olanEğer elleriyle bir gardırop yapmaya karar verirseniz, yapısını belirlemek ve bir proje tasarlamak için öncelikle gerekli olan

Bu konuda deneyimi var ise kabine bölmesine kendini düzenlemesinden başlamadan aksi takdirde zaman ve para kaybetme riskine, durumunda gereklidir.

gibi dolap en yaygın olarak kullanılan malzeme monte etmek için:

 1. ağaç;
 2. Alçıpan;
 3. sunta;
 4. yonga;
 5. Özel mühürlü plastik.

Raflar ağırlığının oldukça fazla dayanabilir özel bir oturma alanı üzerine monte edilmelidir. Ayrıca, oldukça sık Raflar eksantrik montajını monte etmek için kullandı.

Başka türlü, yakında kabine onarmak zorunda kalacak gibi yalnızca yüksek kaliteli malzemeler satın almaya değer, ve öyle - ek maliyetler. Aslında dikkat etmek gerektiğini olanlar bunu ona basitçe şarj daha emici duvar içine inşa edilmiş malzemeler. Bu göz önüne alındığında, kabine monte edilecek malzeme ve duvar, özel akışkanlar ile önceden tedavi edilmelidir. Onlar özel mağazalar binasında satın alınabilir. Onlar ucuz değil mal, ama sonra, malzemenin işlenmesinden sonra, sarılmaz olmaz.

koridorda yerleşik bir dolaba (video) montajı nasıl

Gördüğünüz gibi, Bölme dolapları - pratik, çok yönlü ve çok popüler mobilya. onlar çok daha iyi olduğu için Eski, sıkıcı dolaplar, modern mobilya ile rekabet. Böyle bir durumda Alış, onun odanın iç süslemeleri ve işler daha uygun depolama yapacak emin olabilirsiniz.

Salonda gömme gardırop tasarımı (iç fotoğraf)

1dc43de7806855d35d45a46d2a081b372340066791120-3

Leave a Comment

Your email address will not be published.

46 − 44 =

Adblock
detector