Ne kadar çabuk tavandan badana yıkayıp için: Yeni başlayanlar için bir video rehber – nwhistorycourse.org

The Blogileri malzemeler kullanarak tavan onarım tebeşir eski kaplama yüzeyinden kaldırılması gerekir önceDuvarların sorusuna, bu nedenle, çok önemli bir süreç ve tavan sorumlu yaklaşmayı - modern malzemeler yardımıyla tavan eski kireçli kaplama onarımı yüzeyinden kaldırılması gerekir onarmak geçmeden önce. Eğer tavana yeni bir bitiş uygulamadan önce Örneğin, eskisini çıkarmak için gereklidir. o uygulamak çok kolay ve küçük bir ücret karşılığında size iyi bir sonuç elde edebilirsiniz çünkü özellikle popüler, badana oldu. Birçok kişi tavandan badana kaldırılması söz konusu ilgilenmeye başladı nedeni budur. Aslında, bu görevi neredeyse herkes işleyebilir. En önemli şey - dikkatlice badana demontaj fiili aşamasında önce bilgi incelemektir.


hızla tavandan badana nasıl kaldırılır: bir dizi araç

Her şeyden önce, kireçli duvarlar çıkarılması zor olacak onsuz bazı araçlar, üzerinde stok gerekir.

Aşağıdaki araçları gerekir:

 • Koruyucu elbise (gözlük, toz maskesi, özel takım elbise).
 • Spatula.
 • Çiçek nebulizatör.
 • Sünger.
 • Portatif merdiven.

gözleri ve tozdan solunum yollarını korumak için, önceden kişisel korunma hazırlamak olmalıdır: şapka, eldiven, gözlük, maskegözleri ve tozdan solunum yollarını korumak için, önceden kişisel korunma hazırlamak olmalıdır: şapka, eldiven, gözlük, maske

Bunların tam ve doğru bir liste sizin özel durumunuza bağlıdır, bu yüzden her zaman tavan, konut ne devlet bakmak gerekir: Bu sadece bir araç temel listesidir. Buna ek olarak, bazı sorunları getirebilir diğer faktörler vardır.


En kolay yolu kir olmadan tavandan badana kaldırmak için

Eğer doğru araçları satın aldıktan sonra, sen tavandan badana çıkarmadan başlayabilirsiniz. sürecin kendisi önce, bunu yapamazsanız, o zaman plastik wrap veya kirlenmeye karşı korumak olacak diğer malzeme ile yeterli bir örtü olduğunu odadan tüm mobilya götürmek arzu edilir. Onarım var olduğu odayı terk etmek için evin etrafında badana taşınan, ayakkabılarını silmek mümkün olacak hangi ile nemli bir bez, eşiğinde koymak önerilir. Eğer yerine olmaz Ne işi, her zaman emniyet tedbirlerini yanı sıra hijyen normlarının bazı izlemelidir.

Talimatlar adım adım

aşağıdaki gibi olmalıdır eski badana çıkarın:

 1. tavanın tüm yüzeyini ıslak gerektiğini şişer olabilir tebeşir belirleyin. Bu en iyi nemlendirici kullanılarak yapılır: yani tavan bulanıklığı yerleştirmek daha kolay olacaktır.
 2. ikinci turda bir ıslak tavan 10 dakika değerinde sonra.
 3. dikkatlice badana kaldırmak gereken bir spatula kullanma. Normalde tavan ıslatılmış, sonra badana oldukça basit bir süreç olacağını yıkayın.
 4. Sürece seçili bir alan ile badana sökmeye olarak, diğerleri nemlendirilmelidir.
 5. Tüm badana kaldırdıktan sonra, tavan sıcak su ve bir sünger ile yıkayın gerekir.

Tavan badana Islak temizleme geleneksel bir sünger ya da bir sprey şişesi ile üretilirTavan badana Islak temizleme geleneksel bir sünger ya da bir sprey şişesi ile üretilirdrenaj çünkü gerek yok katta değil, aynı zamanda size sadece, çok su kullanmak. tavanın tam kurutmadan sonra, yapılan işi kontrol etmek gereklidir. Basitçe tavanda parmaklarınızı tutun: parmaklar tebeşir kalmıştır eğer doğru gerçekleştirdikten işi.

Tavandan badana çıkarması için gereçler

Eğer herhangi bir sorun olmadan tavandan badana temizlemek olanak sağlayan özel araçlar vardır. Bir kural olarak, hemen hemen tüm karışımın benzer bir bileşime sahiptir. Hepsi hızlı tavandan badana kaldırmak için izin yapıştırıcı temelinde yapılır.

badana nitel çıkarılması için en yaygın araçlar:

 • Alfa-20.
 • Probel.
 • Kişisel badana yıkayıp edebilecektir karışımı, pişirilir.

Birinci veya ikinci seçeneği tercih ederseniz, sonra yüksek maliyetler için hazır olun. Buna ek olarak, oldukça sık insanlar olumsuz bütçelerini ve ruh halini etkileyen bir sahte, olsun.

Nasıl kendi tavandan badana çıkarmanın bir yolunu yapmak

en ekonomik seçenek - bu, tabii ki, bizzat pişmiş karışımdır. Çoğu zaman sabun badana çıkarılması için kıskacın yapılır. Bu duvarlar veya badana tavan temizlemek için karışımı üretim çok eski bir yöntem yirminci yüzyılda yaygınlaşan olduğunu.

Çözelti sabun dayanmaktadır - badana tavan temizlemek için basit ve etkili bir şekildeÇözelti sabun dayanmaktadır - badana tavan temizlemek için basit ve etkili bir şekilde

Boyalar ve diğer katkı maddeleri olmadan geleneksel sabun kullanımı tavsiye edilir. Bu badana temizlemek için en iyisidir.

ılık su beş litre ile oluşturulması legok.V geminin çok işlemi iki ila üç sabun kaşığı ve küçük bir soda eklemektir. Bu karışım pratik olarak daima kir ve badana yıkayın şarj durumu ile baş, bu nedenle badana kaldırmak için pahalı araçlarla para harcamak gerekmez.


Su erozyonu badana - çok daha uygun maliyetli bir yolu yoktur. Tüm malzemeler üzerinde para harcamak gerekmez: o su ve fırça ya da bez olması yeterlidir. Eylem çok basittir: Bir fırça veya diğer araçlarla badana "temizlemek" zorunda. dezavantajı badana kurtulmak için fiziksel güç kullanımını gerektirir olmasıdır. Bu dezavantaja ek olarak, su ile bir varyant ve fırça badana tamamen çıkarmak isteyen kişiler için uygun değildir.

Etkili yollar eski badana (video) kaldırmak için

Diğer bir yaygın yöntemi: öğütücü ile temizlik

ev kadınları için en uygun Yıkama badana. Eğer radikal bir değişim istiyorsanız, bir zımpara kullanmak en iyisidir. zımpara temizlik avantajı yüzde yüz olan tavan badana ile götürmek olmasıdır.

öğütücü ile hızlı eski badana tabakasının tavan temizleyebiliröğütücü ile hızlı eski badana tabakasının tavan temizleyebilir


Bu seçenek dezavantajı odasında yüksek Toz temizleme, yani bir maske ve özel bir koruyucu elbise kullanmak gerekir.

şu şekilde çalışmalıdır: tavan bütün yüzeyi büyük aşındırıcı ile taşlama için makineyi gitmek gerekir bitti. Eğer bir taşlama makinesi yoksa, kiralamak mümkündür: Bu aletin satın kıyasla, eğer bu kadar değil para harcayacak.

Ne kadar çabuk badana tavan temizlemek için (video)

tavandan eski bitirmek kaldırmak yanlışsa olarak tavan kaplama söküm işlemi, tavan yüzeyinin onarımında en önemli aşamalarından biri olan, bitiş yeni boya veya diğer tip sadece kalmayacak ya da sadece en sonunda suya düşmek. Uygun bir sıcaklıkta onarım yapılması için ve iyi bir ruh halinde, sonuç uzun sürmez önemlidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

25 − 24 =

Adblock
detector