Ne duvar kağıdı mutfak için daha uygundur: seçilmesine ilişkin 5 kurallar – nwhistorycourse.org

The BlogMutfakta Güzel ve pratik duvar kağıdı, kendi seçebilirMutfakta Güzel ve pratik duvar kağıdı, sen pratiklik ve estetik arasında bir uzlaşma olması gerekmez mutfakta samostoyatelnoVybor duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Birleştiren her şey bir şey ödün vermeden, mümkün olur. Genellikle aşağıdaki gibi bir seçim inşa edilmiştir: Mağazada aralığını taranmış bindirilmiş gösterimlerin kişisel tercihlerine. bulursa şans - Ben en çok arıyorum. fotoğrafların herhangi koleksiyon duvar kağıdı seçimi kolaylaştırabilirsiniz Fakat internet sayesinde seçim daha doğrudur. onlar iç bakmak nasıl Zaten tam olarak görebilirsiniz.


Ne duvar kağıdı mutfak için seçim: seçim kriterlerini

En sevdiğiniz duvar kağıdı mutfak uyup uymadığını ve hangi seçeneklerin izlerken tüm değer - mağazaya gidip seçmeden önce, bütün suçlamalardan danışmak gerekir.

Duvar kağıdını seçerken, bunların kalite ve ana özelliklerine dikkatDuvar kağıdını seçerken, bunların kalite ve ana özelliklerine dikkat

Doğru duvar kağıdını seçmek için, akılda o bulundurun:

 1. mutfak ıslak temizleme işlemi çoğunlukla gerçekleştirilir ve bu nedenle yıkanabilir yapışkan duvar sadece anlamlıdır. Böylece yıkanabilir duvar kağıdı, ve süper yıkanabilir sözde sadece satın alabilirsiniz bugün - sadece bir bezle silin olamaz ve hatta fırçalama.
 2. dayanıklıdır Yoğun duvar kağıdı, uzun sürecektir. Eğer çok yoğun pokleit duvar kağıdı seçin Yani bile onlar gözenekli olmadıklarından, bunlar birikir kir, çok daha yavaş olacaktır.
 3. Yüksek ışık haslığı - duvar kağıdı seçimi için başka gereklilik, aksi onlar güneşte çok çabuk yakar.
 4. Su buharı geçirgenliği - bir başka önemli kalite duvar kağıdı, böylece mutfak duvarları çabuk kurumasına ve kapalı çevre için iyi.
 5. Bu malzeme, su direnci gösteren bir "dalga" simgesi ise ve, tabii ki, her zaman, ürünün etiketlenmesi bakın. Bir "dalga ve fırça" simge vardır ve eğer, bu malzeme mekanik hasarlara karşı dirençli olduğu anlamına gelmektedir.

Nasıl mutfak için duvar kağıdı seçmek için: Renk seçimi temel prensiplerini

Küçük farklar yapıştırma kendileri duvar kağıdı seçimlere kadar korkutucu değil. Yani - renk, desen, süsleme, renkli. Çoğu için, insanların düşündüğünden gerçek bir baş ağrısı, var ve bu olmadığını mutfak setleri için uygun duvar kağıdı vardır ve, örneğin, mavi duvar kağıdının duvara yapıştırılan istiyorsanız, görsel oda büyüklüğü olmadığını değiştirmez.


duvar kağıdı her şeyden önce, gerekli satın almadan önce, kendi renk ve doku kararduvar kağıdı her şeyden önce, gerekli satın almadan önce, kendi renk ve doku karar

Seçim ilkeleri basit, ama onlar farkında olmalı:

 • Her zaman büyük bir şekil görsel oda azaltılması;
 • Küçük salon fırsat daha geniş görünüyor verir;
 • çizgili geometriye şeklinde alan süreklilik yanılsama oluşturabilir;
 • Mutfak üzerinde görünür şekilde dikey model görsel, tavan yükseltmek;
 • Yatay şeritler ve yatay model duvar görsel mutfak genişletmek, ancak kendi yüksekliği azaltacaktır;
 • duvar kağıdı ona hareket enerjisini aşılamak, mutfak daha dinamik hale getirecek süslüyor diyagonal çizgiler;
 • Doku kağıdı güya odaya yeni bir boyut oluşturabilirsiniz.

Ana kural - duvar kağıdı ile duvarları papering sonra, mutfak göze kesinlikle hoş gerekir. Dışarıda yorgun olmamalı, renk agresif, baskıcı olmamalıdır. Eğer kırmızı, turuncu, koyu renklerle dikkatli olmak zorunda çünkü.Mutfak duvar kağıdı seçenekleri: seçebilirsiniz

Basit kağıt duvar kağıdı açıkça uymaz. Gitti mutfağa duvarlarını dekore edilmiş, ancak başka bir seçenek yoktu günleridir. Basit kağıt duvar bile az şey hazırlanır mutfak, için, hatta geniş bir mutfak için uygun değil.

mutfak imkanları için mükemmel bir seçenek vinil duvar kağıdı olacakmutfak imkanları için mükemmel bir seçenek vinil duvar kağıdı olacak

Mutfak duvar kağıdı için seçenekler:

 • Emprenye Kağıt - ve bu başka bir seçenek, su geçirmez sprey kağıt duvar kağıdı çok farklı çözüm yapar;
 • Kağıt duvar kaplamaları vinil tabaka - bunlar, bir çok düzgün, mükemmel bir duvara sadece sopa tek bir dezavantaja sahiptir;
 • Köpük vinil duvar kağıdı - değil en iyi seçenek, vinil tabakası değil çok dayanıklı olduğunu ve onun dayanıklılık yüksek olmadığından;
 • vinil - Eğer detaylı rulo dokunursan onların yoğunluk, yüksek olduğu seçenek vinil duvar kağıdı al ve o bu duvar kağıtları tam olarak uymaz mutfağa dalar;
 • CD-vinil - bu yıkanabilir, bir fırça ile ovulur ve hatta bir çizik, mükemmel ve uzun ömürlü bir malzeme;
 • Dokuma Olmayan vinil duvar - iyi bir seçenek, çökmek yoktur ve, acele etmeyin şişer yoktur ve hatta duvarların küçük kusurları gizlemek;
 • Boyama altına vinil - Eğer arzularını dönek varsa, bu seçeneğe dikkat etmelidir.

Böyle bir serigrafi baskı seçenekleri ve fiberglas duvar kağıdı olarak mutfak için de uygundur.

Bej mutfak: ahenkli bir yol duvar kağıdı seçin ne

bej atmosfer iyi "hissetmek" kendilerini mavi veya mavi olacaktır. Eğer bej kulaklık odaklanmak istiyorsanız, siyah fotorisunkom ile duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. uzay canlanır ve biraz daha geniş görsel hale gelir.

Çoğu zaman, tasarım bej mutfak için düz duvar veya duvar kağıdı kombine edilebilir seçim, ama bir renk tonlarında, arzu edilir. Oda taze ve canlı için, duvar kağıdı birleştirir.

bej renkte Mutfak düz duvar kağıdı seçmek en iyisidirbej renkte Mutfak düz duvar kağıdı seçmek en iyisidir

sesi üzerine Ton - değil en iyi seçenek, mobilya arka plan ile birleştirme ve güzel olduğunu, özel bir eğitim gereklidir - zarafet ve "sağır" kararı arasında çok ince bir çizgi.


Ne duvar kağıdı siyah-beyaz-mutfak için uygundur: Seçenekler

Siyah ve beyaz mutfak tasarımı için, kendi çizim uygulayarak imkanı ile kalın duvar kağıdı tercih edebilirsiniz. Kendine bir şablon almak ve mutfakta bir görüntü oluşturmak - bugün çok moda.

Büyük desenli duvar kağıdı mutfak tüm duvarları olmayan kullanılamaz - sadece belli bir bölgede. yemek alanında neredeyse mükemmel bir görünüm böyle fragmanları.

Siyah-beyaz-mutfak, orijinal desenli kalın duvar kağıdı seçinSiyah-beyaz-mutfak, orijinal desenli kalın duvar kağıdı seçin

Bugün birçok beyaz duvar kağıdı kullanmaya korkuyor yıkanabilir böylece bakımı için oldukça kolay değildir. beyaz desenli siyah olarak duvar kağıdı çok parçalanmış kullandı.

Bir üçüncü renk katmak istiyorsanız duvar kağıdı olmasa bile, siyah-beyaz-mutfak terazisi koruyun ama. Bu görevi mükemmel bir şekilde baş ile, örneğin, kırmızı veya mor sandalyeler perde. Ve Duvar Kağıdı - arkaplan - let çok siyah veya beyaz ya da siyah-beyaz ya olacak.


Mutfak için duvar kağıdı (video) nasıl seçilir

Mutfakta Duvar kağıdı - bu arka plan ve dekor ve pratiklik ve dinamikleri var. Onlar mobilya birbirlerine taşlarla uzay ve katı organik hale getirmek için "arkadaşlar yapmak" olabilir.

Güzel bir seçim var!

Mutfakta Güzel duvar kağıdı (fotoğraf)

D09AD183D185D0BDD18F1-1024x80011-marul-yeşil-mutfak27217214061410879362fioletovaya-kukhnya-dizajjn-114108793833-4cherno-Belaya-kuhnya-na-Fone-Belyh-StenDizayn-kuhniGarmonichnyj-dizajn-kuhni

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 48 = 58

Adblock
detector