Nasıl salon için mobilya seçmek için: 3 kriterleri – nwhistorycourse.org

The Blogsalon için Düzgün seçilmiş mobilya Eğer oda daha rahat olmasına yardımcı olacaktırDüzgün Eğer oda daha uyutnoyObstavlyaya iç oda olmasına yardımcı olacaktır salon için mobilya seçilmiş, bu odada misafir kabul, rekreasyon için zamanın paylaşımı tasarlandığından, detaydan dikkate almak gerekir. Doğru hesaba genel tarzı ve odanın büyüklüğü alarak oturma odası dekorasyon için mobilya almak için önemlidir.


apartmanda odası için uygun mobilya nedir

mobilyası bu gövde ve yumuşak bir şekilde türe ayrılabilir. Hangi modern oturma odası olmaz, ancak apartmanda vaka mobilya olmadan yapmadı.

oturma odasında Kaplama mobilyanın olmalıdır:

 • kaydırın
 • vitrin;
 • Dolap.

odası için mobilya aynı stil ve renk düzeninde seçilecekodası için mobilya aynı stil ve renk düzeninde seçilecek

Tüm eşyalar veya köşe yerleşik olabilir, tüm binanın özellikleri ve mobilya düzenlemenin mevcut olanakları bağlıdır.


Modern yaşam sandalyeler, sedirler, kanepeler içeren döşemeli mobilya olmadan yapamaz.

döşemeli mobilya elden çıkarılmasında dikkate her bir sandalyede veya kanepede oturan odasına girer olanı görmelisin gerçeğini almalıdır. Ayrıca, TV sohbet ve izlemek için her fırsatı ne olması gerektiğini dikkate almak gerekir. döşemeli mobilya tüm öğeler bir duvarın yanında veya oturma odasının ortasında yerleştirilmelidir.

tarzında salon için mobilya seçmek için nasıl

Oturma odasında bir kez ya da başka bir tarzda yapılabilir, nedenle dikkate oda genel tarzı alarak mobilya seçmek önemlidir. Akıllıca nihayet oda sadece benzersiz hale gerekli vurgu, seçilmiş mobilyalar.

Çoğu zaman, bu oda gibi tarzlarda yapılır: • klasik;
 • minimalism;
 • Hi-tech.

seçmek için bir salonu, dekorasyon için birçok seçenek vardır - tercihinize bağlıseçmek için bir salonu, dekorasyon için birçok seçenek vardır - tercihinize bağlı

Çok popüler dekor yokluğu ile karakterize minimalizm tarzı, yatıştırıcı renk aralığı ve mobilya minimal miktarıdır. Bu odaya girişinde dikkati çekmek ve basitçe iç üzerinde kaymasına bakmamalıyım özel bir şey değil.

Bu tarzda mobilya parçalarının sık sık dekorasyon olmadan duvara, modüler mobilya üzerine aynalı gardırop, yanı sıra düşük kanepeler sert geometrik şekiller içerir.

Yüksek teknoloji tarzında Mobilya en modern malzemelerden yapılmış ve gelişmiş bir modern tasarımı ile bir evde iyi görünüyor edilir.

Bu tarzın temel görevi gösterisi şudur:

 • güvenilirlik;
 • işlevsellik;
 • Oldukça yüksek teknolojiye Bağlılık.

oda için belirli bir tarzda mobilya satın gerekir, ancak malzemelerin kalitesi hakkında unutmaoda için belirli bir tarzda mobilya satın gerekir, ancak malzemelerin kalitesi hakkında unutma

Böyle bir tasarımda kayar kapılı bir koltuk-transformatörü, metal ayakları şık bir cam masa, mobilya uygun etmektir. Ayrıca modern ses ve video sistemleri seçmek gerekir.

Klasik tarzda yapılan oda, mobilya, basit bir şekle sahiptir, ancak aynı zamanda lüks ve çok güvenilir görünüyor. Enfes oymalar ve altın yaldız kullanılarak ince ahşaptan yapılmıştır. Hatta onun aksesuarları yüksek kalite ve lüks vardır.


Bu odada olmak, ev sahibinin özel tat var. Bu durumda, modern teknoloji ile çok iyi olduğunu.

Nasıl odasında mobilya koymak ve aksesuarları ile birleştirmek

sadece mobilya seçmek önemlidir, ama aynı zamanda süs ve aksesuar tonları seçmek için pek odanın modern iç hepsi çok iyi birbirleri ile uyum içinde, konforlu ve rahat bir ortam oluşturulmasını içerir.

Koltuk evde yaşayan kesinlikle herkesi aldık düşünülmesi gereken önemli oturma odası için mobilya seçerken. Böyle bir durumda, gerekirse ilave oturma yeri sağlayabilir iyi kanepe trafosu, görünürdü.

salonu için en uygun kaplama, bir halı ya da halıdır. Halı hav görsel daha samimi yapma, oda sıcak olacak gibi bu sadece mükemmel bir çözümdür. zemin kaplaması zemin yüzeyi boyunca veya odanın ortasına veya yerleştirilmelidir.

oturma odası mobilya ile döşenmiş, odanızın boyutunu dikkateoturma odası mobilya ile döşenmiş, odanızın boyutunu dikkate

Odanın renkleri seçerken, kendi kişisel tercihlerine güvenmek gerekir, ama aynı zamanda dikkate renklerin uyumluluğu alır. Böylelikle oda tasarımına geçmeden önce, size mobilya örneklerini görmek istiyorum, ve aynı zamanda dikkate bitirme renklerini alır.


aksesuarları seçerken zaten eşleştirilmiş renkler ve oda genel tarzı odaklanmak gerekiyor.

Hepimiz satın vazolar, resim çerçeveleri, hediyelik eşya oturma odasının genel tarzı ile uyum içinde tam olması gerektiğini hatırlamalıyız.

Aynı derecede önemli perdeleri seçimdir. ofis alanı ile ilişkisini neden olabilir, çünkü pencereleri, güneşli yan bakan bile, sadece panjur ile sınırlı olmamalı.

Çeşitli tasarım ve iyi organize oda aydınlatması yardımıyla salonun geniş bir alanda, bölgeye ayrılabilir edin. iç fotoğraflarını inceledikten sonra, onlar çok avantajlı bakmak emin olabilirsiniz.

odası için mobilya: çok uyan

Eğer hesaba odanın düzenlemenin tüm gereksinimlerini alarak salon için mobilya en uygun seçmelerine gerektiğinde çoğuna göre bu kolay bir görev değildir. odası için mobilya tüm kişisel tercihinize bağlıdır, çok farklı olabilir.

benzersiz bir iç oluşturmak için kombine edilebilir mobilya çeşitli seçenekler vardırbenzersiz bir iç oluşturmak için kombine edilebilir mobilya çeşitli seçenekler vardır

Eğer oryantal tarzda bir oda düzenlemek istiyorsanız, bir kanepe, duvar halıları, sandalye ve sehpa seçmek gereklidir. Her şey şık ve parlak renkler ve iyi seçilmiş aksesuarlar dekore olmak zorundadır. Avrupa tarzı tablolar ile karakterizedir için, çekmeceli ve kanepe çekmeceleri, dolapları, dolaplar, dolap, sandık sandık.

mobilya düzenlemesi öncesinde ilk zihinsel binayı zonlu ve her bölgenin amacını belirlemesi gerekir.

döşeme seçerken daha kolay bakım sağlamak için tasarımını değil aynı zamanda özelliği bitirmek sadece dikkate almak gerekir.

Büyük salonlarda için en iyi mobilya

Birçok odaya büyük bir izleyici boş bakmadı için mobilya seçmek için ve bölgeye bölmek nasıl merak ediyorum. Büyük bir oda için iyi bir seçenek oturma alanı bulunan bir yemek odası oluşturmak olacaktır.

Düzgün binanın imar yürütmek amacıyla, o zaman oda stilleri bulup iki ayrı alanlar yapmak için bu tür kapsama gerçekleştirmek gerekir.

salon için mobilya yüksek kalitede olması ve doğal malzemelerden yapılmış olmalıdırsalon için mobilya yüksek kalitede olması ve doğal malzemelerden yapılmış olmalıdır

Yemek alanında vitrin, masa, rahat sandalye ya da koltuk olmalıdır. Biz bölge öğle veya akşam yemeği sırasında bütün aile toplamak edebilmek için böyle bir yol inşa etmek gerekir.

rekreasyon alanında size en rahat ortamı çalışkan bir günün ardından dinlenmek muktedir veya ağırlamak için oluşturmanız gerekir. Bu bölge genel tarzı vurgulamak mümkün ve sahibinin enfes tadı göstermelidir.

Şık Asma mobilya salonu

Güzel asılı mobilya dar odalar için idealdir ve mümkün yerden tasarruf sağlar. Bu doğru oda alanı dağıtmak ve işlevselliğini en üst düzeye çıkarmak için donatmak için yardımcı olan tamamen yeni bir fikir vardır.

Ancak, monte mobilya değil çok küçük odalar için uygundur, bu büyük ve lüks kır evleri tasarımları zarafeti ön plana yapabiliyor, tüm odanın belirli tasarımına bağlıdır.

Bu mobilya birçok avantaj bunun nedeni vardır:

 • Bu alanda en geniş almaz;
 • Bu odanın etrafında serbestçe hareket etmek engellemez;
 • kapılarını açıyor sistemini değerlendirmek için bir fırsat vardır.

Monteli mobilya işlevsel ve kullanımı rahat olanMonteli mobilya işlevsel ve kullanımı rahat olan

tam işlevsellik korurken Böylece, neredeyse ağırlıksız mobilya almak mümkündür. Nedeniyle perde mobilya büyük çeşitliliğe, hemen hemen her iç tasarım içine sığacak şekilde mümkündür. Bütün bu salonda yenilenmesine yaratıcılık için fikirler çeşitli tasarımcılara sağlar.

Odaya bir duygu fazla yer verir ve serbestçe hareket etmesine izin verdiğinden kullanarak Minimalist tarzda oturma odası düzenlemesi anda, mobilya menteşeli.

Bir duvar kompozisyon oluştururken yer aldığı Trafalgar etmemek için doğru tüm ayrıntıları seçmek gerekir.

salon mobilya şartları nelerdir

Salon tat ve sahibinin üslup tercihlerini gösteren herhangi evin gerçek yüzüdür. Doğru bunun üzerine yapılan temel gereksinimleri dikkate alınarak, oda için mobilya almak için önemlidir.

Oda için doğru mobilya seçmek için gereklidir, bu yüzden rahat ve aynı zamanda odanın tasarımını tamamlayacakOda için doğru mobilya seçmek için gereklidir, bu yüzden rahat ve aynı zamanda odanın tasarımını tamamlayacak

Odanın düzenlenmesi ve mobilya seçimi de evde dikkate her kiracının tercihini almalı ve aynı zamanda herkes için bir yer olmalıdır.

Mobilya büyük miktarda yerleştirmek için bir yolu yoktur çünkü oda küçük boyutu ise, en düşünülmüş planlanması yaklaşım gereklidir. Bu durumda, iyi uygundur veya mobilya asılı veya size gerekli şeylerin çok sayıda bulabilir ve uzay korumak için yüksek dolaplar ve raflar tercih edebilirsiniz.

Mobilya salonu (video)

daha çekici iç görünüm için, odası, hikaye güzel resimlerin köşesinde yer alan şık zemin lamba eklemek mümkündür. küçük bir oda, sen yardımcı olacaktır yatay yapıştırma duvar kağıdı ilkesini, zaman kullanabilirsiniz görsel alanı büyütmek. Buna ek olarak, fazla yer almaz, çünkü bir kanepe üstü açık seçmek gerekir, ancak resepsiyon ek alan yaratmak sırasında mümkündür.

salon için mobilya tasarımı (fotoğraf)

1-1411-dizain-gostinoy466e06cb4ab3c8f6744442edb80220565c7549f39min112013-05-17kak-zadekorirovat-stenu-V-gostinoy2013-05-17modulnaya-mebel-dlya-gostinoy-foto2111233276

Leave a Comment

Your email address will not be published.

7 + 3 =

Adblock
detector