Nasıl oturma odası için bir tablo seçmek için: 5 ipuçlarını – nwhistorycourse.org

The Blogmasa işlevsel ve konforlu kılan oturma odasında en önemli özellik olduğubir çok fonksiyonu ile mobilyanın en önemli özellikten biri - masa işlevsel ve konforlu tablo yapar oturma odası, en önemli özelliğidir. Bu tamamlar ve herhangi bir odanın tasarımını canlandıran. oturma odası için bir tablo seçimi, hesaba o misafir, akrabaları ve arkadaşları toplar bir merkez olduğu gerçeğini almak gerekir, bu yüzden o kadar konforlu ve rahat olmalıdır. Hesaba sadece seçim ile bir hata yapmazlar iç ve diğer tasarım tweaks odası, stil boyutlarını almak gereklidir.


oturma odası için masalar ve dolaplar

Bu tablonun seçimini etkileyebilir? Bunun amacı. Bir tarafta da kutlama ya da önemli bir günü münasebetiyle, karşılamak, yiyebilirsiniz. masada ya bilgisayar başında masa oyunları veya iş oynayabilir.

Bir tablo satın Önemli faktörler:

 1. Amaç - bir tablo olarak görev yapacak için amaç. Eğer bir geniş oturma odası tablo gerekir, ancak bu mümkün değilse, modeli küçükten büyüğe dönüşür dönüştürerek koyabilirsiniz;
 2. oturma odasının büyüklüğü ve şekli. o tablo içine sığacak kadar iyi belirler gibi, önemli bir faktördür. Dikdörtgen salon dikdörtgen veya oval masa almak gereklidir ve oda büyük olduğunu ve belirli bir alanda bir tablo yerleştirmek için izin veriyorsa, sen 10-12 kişilik klasik kalıplı seçeneği seçmelisiniz. küçük bir oturma odası için katlanabilir masa veya masa-trafo seçmek daha iyidir. Eğer kahve içmek veya bir kitap okuyabilen bir sehpa gibi görünüyor Çoğu zaman;
 3. Şekillendirme - Masa odadan dışarı durmak için değil, renk ve şekil, oturma odası boyunca tasarım konsepti ile uyumlu dekore ve birleştirmek zorundadır.

Tablo ve sandalyeler aynı tarzda yapılmalıdırTablo ve sandalyeler aynı tarzda yapılmalıdır

masa oturma, sandalye için rahat olmalı - serbestçe aday gösterdi. sandalyeler hiçbir kol dayama olacaksa kişi başına, tablonun en az 60 cm uzunluğunda olmalıdır.

Tablonun tasarım, pencere pervazına odası görüntüleri korumayı ve diğer tabloları ile karşılaştırıldığında son derece sıradışı görünümlü, ilginç bir nesne olabilir. kendisini modernize eşik maliyetle ve hatta kendiniz olabilir. Tumba çekmeceli bir dolap veya göğüs yerini alabilir, tüm öğeler için bir destek olarak hizmet vermektedir.


inşaat taş Türe göre şunlardır:

 1. Kapalı tip - içeride meraklı gözlerden korunmuş yerleştirilmiş olan kapı ve çekmece, varlığında. oturma odasında kapalı dolaplar seçerken iç sinyalini aldığında ekipman ise cam kapıların şeffaflık bir onay kutusu vardır;
 2. Aç türü - raflı bir kitaplık olduğunu. Bu da herhangi bir nesne anında erişim sağlar ve ısınmadan korur, TV gibi iyi havalandırma teknikleri, taşır.

salon için taş büyük çoğunluğu - Hareketsiz. Sık sık mobilya taşırsanız, tekerlekli seyyar tabloların seçimine kalmalıdır. Sabit Aynı modeli onlarsız ayakları üzerinde olabilir.

Oturma odasında Sehpa

Bir kanepe ve TV ile donatılmış oturma odaları büyük sayı. Biz mobilya böyle küçük ve kullanışlı bir parça biraz daha sıcak ve rahat gündelik hayata katacak kabul edilemez.Sehpa estetik kalitelerini arttırmak, herhangi bir iç odaya mükemmel bir uyumSehpa estetik kalitelerini arttırmak, herhangi bir iç odaya mükemmel bir uyum

sehpa yararları:

 1. Bu kullanım kolaylığı ile karakterize edilir;
 2. O, çok fonksiyonlu olduğu;
 3. Bu mükemmel bir taşınabilirlik vardır. varsa tekerleklerin bir tablo herhangi bir yere hareket ettirilebilir;
 4. Diğer taraftan küçük bir boyuta o iç fazla yer almaz;
 5. onun üretimi için en farklı malzemeler kullanıyor, ancak genellikle şık görünüm cam modelleri satın alın.

Sehpa birçok amaç için kullanılabilir. Kağıt depolamak çiçek ve heykelcikler, kahve fincanları ile bir vazo ve istenen detay çeşitli koymak mümkündür. Güzel bir çay servisi ile bir tablo özellikle rafine bakacağız.

kanepe ve masa Salon: Yemek seçenekleri

Salon bölgeye ayrılmıştır eğer durumda, kaliteli bir tablo seçmek gerekir. Sen ahşap veya başka seçeneğin yapılan yemek masası sürgülü modelini alabilirsiniz. Toplantının misafirler için - Bir bölge diğer yeme içindir.

Şık eğrileri ile Ahşap sandalyeler mükemmel bir klasik oturma odasında bulunmaktadır tablo, tamamlayıcıŞık eğrileri ile Ahşap sandalyeler mükemmel bir klasik oturma odasında bulunmaktadır tablo, tamamlayıcı

Bir seçim ile yanlış olması değil, tavsiye takip etmek gereklidir:

 1. Tablo seçimi yemek alanı ne olacağını bağlıdır. Klasik yaklaşım, statik edin. zon dinamikse, konukları karşılamak için sadece mevcut, konvertibl tablo iyi biridir;
 2. katta masa örtüsü ortaya koymak - masanın büyüklüğü ile yanlış olması değil, kendi boyutlarını ölçmek kolaydır. Bu tablonun alanının geleceği çözmek için yardımcı olacaktır;
 3. Onu insanların daha fazla sayıda koymak için çok küçük bir oturma odası, bir ayak üzerinde tablonun yuvarlak versiyonunu uygun olacaktır.

Güzel köşe kanepe imar için kullanılabilir. Döşemeli mobilya konfor ve pratiklik eklemek, ancak tablo ve çalışma alanında koymak gerekmez - kolayca kirli alabilirsiniz. bar sayacı da yer paylaşabilirsiniz. Bunun yerine bir yemek masası kullanılabilir.

Sen elleriyle yemek masası yapabilir, üretim deposunda hazır satın almaktan daha ucuzdur. eller doğru yerde yetişir eğer, ahşap ya da sunta olabilir, sonuç iyi olacak her durumda olduğunu.

masa-transformatör ile Hall

Dönüşüm tabloları da sadece tasarım ama görünüş farklıdır. Sadece birkaç saniye içinde bu tablo çatal genişletilmiş ve yemek başlatmak olabilir tam akşam yemeği seçeneği haline gelir. kanepeler ve sandalyeler masalar transformatörler yanında harika görünüyorsun yanında.


oturma odası için mükemmel tablolar Dönüşüm, hi-tech tarzında yapılmışoturma odası için mükemmel tablolar Dönüşüm, hi-tech tarzında yapılmış

Bunların arasında:

 1.  öğle Masa üstü transformatör;
 2. Kahve masaları-transformatörler;
 3. tablolar-kitaplar Yemek;
 4. yemek masaları Sürme.

Konsol tabloları transformatörler dairesinde özel bir rol oynamaktadır. Bunlar duvara monte monte edilmiştir ve serbest duran bulunmaktadır. Konsol kendi tasarım ve boyutu ile her biri malzemedeki çeşitlidir.

oturma odası için Evrensel masa-kitap

Açmak ve bir kitap gibi kapatmak kolaydır çünkü Tablo-kitap böyle adlandırılmıştır. Onun fiyat yemek masası çok daha düşüktür ve çok daha fazla işlevsellik.

masa-kitapların avantajları arasında böylece oturma odasında yerden tasarruf minimuma şekillenmeye olasılıktablolar defterin avantajları arasında böylece oturma odasında yerden tasarruf minimuma şekillenmeye olasılık


Onların avantajları açıktır:

 1. küçük mekanlar için ideal. Ekstra çalışma alanları ve daire serbest dolaşımı için mobilya mağazası böyle gerekli çekimleri karşılamak için izin ver;
 2. Tablo her oda için uygundur. Katlandığında bir sehpa olarak hizmet edebilir ve bir partide düzenli yemek masası dönüştürülebilir.

tablolar dahili mini-bar, kitap kırtasiye koyabilirsiniz kaide ile güzel masalar, şeklinde bir yarı ayaklı masalar ve yarı-kitaplar ile dizüstü vardır.

oturma odası için bir tablo seçimi (video)

oturma odası için Tablo - herhangi daire için mükemmel bir çözüm. Öğle grupları akıllıca yardımcı yemek odası ve salon birleştiren ve mutfak kurtararak alanı dağıtmak. Sehpa belirli bir cazibe getiriyor. Soyunma - Bir güzellik alanı olarak hizmet verebilir. lüks ve klasik modeller vardır, doğru yerleştirme evinde hoş varlığa katkıda bulunacaktır. Böylece, tablolar - bu, sadece gerekli ve gündelik şeyler kullanışlı dekorasyon daire olduğunu.

Oturma odasında masa tasarımı (iç fotoğraf)

55f27448a2cb7025d9cbaaecf51d64455d06bc79fa01f0c408661image366.505-Svetik25004002503100F2504100F7098241135143003011458646355meblesvitcomua

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 3

Adblock
detector