Nasıl macun alçıpan boya öncesi: Video ve yöntemlere – nwhistorycourse.org

The BlogMacun alçı tavan küçük yüzey kusurları hizalanması ve çıkarılması için yapılmaktadırMacun alçıpan tavan uyum için yapılır ve doğru küçük kusurları poverhnostiKachestvennaya alçı tavan alçıpan bir bütün olarak otelochnoy çalışmalarında önemli bir rol oynar. Run macun kendin olabilirsin. Bunu yapmak için, araçlar gerekli kümesi olması gerekir. işin kalitesi sayesinde herhangi bozulma, çatlama ve düzensizlikler kaldırılır. Alçıpan macun uygulamasının ana amacı, levha yüzeyinden çıkıntı alçı levhalar arasındaki birleşme yerlerinin yanısıra maskeleme kapaklar vida gömülmesidir. Macun alçıpan kendine has özellikleri vardır.


ekspres yöntem boyama için alçıpan tavan bitirin

boya öncesi macun - bitirme önemli bir aşamasını. Her zaman bunun için zaman alıcıdır. Bu nedenle, acele olanlar ve yeterince dikkat edemez için, hızlı macun yöntemi yoktur. Tavan gelecekte mat boya birkaç kat boyalı olup olmadığı, davada kabul edilecektir.

Hızlı macun Aşamaları:

 • derin nüfuz astar ile astarlanmalıdır. Bu yüzey güçlendirmek ve boya, macun, daha güvenilir bir şekilde yapışırlar.
 • girintiler macun sıva ile eklemleri ve yerleri doldurmak için dar bir spatula yardımıyla. daha geniş bir spatula ile yüzey hizalayın.
 • Açılar tutkal serpyanku.
 • sıva kuruduktan sonra, tutucu üzerinde boya ızgara kullanarak eklemler silin.

Alçı levha yüzeyi üzerinde macunun Sürüş yönü uygulamasıAlçı levha yüzeyi üzerinde macunun Sürüş yönü uygulaması

çalışmadan sonra hızlı macun tamamen düz bir yüzey vermeyecektir hatırlamak gereklidir.


Hızlı yöntem olup, mümkün olan en kısa süre boyunca yüzey dolgu hızlı sağlar. Sadece en göze çarpan yüzey kusurları ortadan kaldırabilecek.

Böylece, alçıpan tavan yüzey boyanabilir, ancak bir mat boya dokusunu seçmeniz gerekir yüzden, küçük kusurları görülebilir dikkate almak gerekir.

boyama kalitesi önce ne macun alçıpan

Macun alçıpan hiçbir çıkıntılar veya çentikler ile mükemmel bir şekilde düz yüzeyinde boyama için gereklidir. İş yerinde aksi bütün çabalar boşuna olabilir, alçıpan macun teknolojisini gözlemlemek önemlidir.

bitirme eserlerin Teknoloji: • Hazırlama ve yüzey priming. İyice kuruması için bekleyin.
 • eklemler ve köşeler adı serpyanku sahip fiberglas örgü, sopa üzerinde. Izgara kendinden yapışkanlı yüzeye sahiptir, çünkü süreç yapıştırma, uzun sürmüyor. Dikiş ızgarasının ortasında kesinlikle olduğunu da görmek önemlidir.
 • Bu hızlı bir şekilde kurumaya eğilimi ıslah macun, küçük miktarlarda gerekli. su, kurutulmuş çözeltiye ilave edildiği zaman materyal yapısı onarılamaz niteliksel değişimi meydana gelir. Macun işin 30 dakika seyreltilmesi.
 • İki spatula kullanarak: Dar ve geniş. dar bir spatula yardımı ile plakalar arasında dikiş üzerinde macunu koymak. Geniş bir spatula macun dikiş uzunluğu boyunca uzatmak için. Dikiş dolgu kırpmak için önemlidir. Eklem yerleştirirken, emin, ne de usulsüzlük yol açması gerekmektedir.
 • Çapraz yönlü proshpaklevat vidaları kullanma. macun uygularken boyunca ve daha iyi bir kaplama kapaklar vida karşılaşır.
 • iki aşamada, dolgu açıları üretmek. açısının bir tarafında Proshpaklevat, daha sonra ikinci devre proshpaklevat olarak, kurutma için bekleyen.
 • Dış köşeler, kapı ve pencere etekleri, macun üzerinde alüminyum yapı açısı tutturmak veya zımba tabancası kullanılır.
 • tüm delikleri doldurmak üzere, bir spatül ile deliğin oluklu profil dolgu basın.
 • geniş bir spatula ile uygulanan çözeltinin yüzey seviyesine.
 • zımpara kâğıdı kullanılarak bir usulsüzlük oluşan yüzey düzeltmek için.
 • Macunlar ekşi krema bir kıvama seyreltilmiştir. geniş bir spatula vasıtasıyla duvarın tüm yüzeyi üzerinde sıva koymak gerekmektedir. Bu tabaka daha ince ve hassas bir uygulanmalıdır.

Kalafat tavan kümeleri ve yabancı maddelerin olmadan, düzgün olmalıdırKalafat tavan kümeleri ve yabancı maddelerin olmadan, düzgün olmalıdır

Tüm çalışmalar yenisini uygulamadan önce her kat kuru bekliyor sıraya göre yapılmalıdır.

ihtiyaç duyulan malzeme miktarı hesaplanırken yüzeyinin özelliklerinin işlenecek dikkate alınması önemlidir. macunun kusurların çok sayıda grubu oldukça uzun sürebilir.

macun miktarının hesaplanması için, tüm yüzey alanını hesaplamak gerekir. Bunu yapmak için, materyalin her levhasının boyutunu bilmek gerekir.

En iyi boya öncesi macun alçıpan

Malzemeler inşaat pazarın büyük ürün yelpazesine sunulan, inşaat macun kullanıldığı gibi, inşaat araçlarını kullanarak shpaklyuyut boyama için alçıpan.

Bir dolguyu seçerken üretici bir damızlık ve macun uygulamasının yöntemini, hem de farklı malzeme türleri ile etkileşimini gösteren hangi etikete dikkat etmek önemlidir.

Başlamadan önce, tavan mühürlenmesi için araçlar standart bir dizi hazırlamak için gerekenBaşlamadan önce, tavan mühürlenmesi için araçlar standart bir dizi hazırlamak için gereken

uygulayarak macun doğru araçları kullanmak önemlidir zaman malzeme yüzeyinde olacak şekilde, sen bundan etkilenecektir.

gerekli araçları bir dizi

 • Delgeç;
 • fırça;
 • Bıçak Boyama;
 • Dar ve geniş spatula
 • Zımpara.

araçları seçme ve macun malzemesi sonra alçıpan montajı beri geçen süre dikkat etmek önemlidir. montaj yüzeyi ile en kaliteli macun olmalıdır için tavana en az 10 gün odanın iklim koşulları aldı.


duvar ve tavanlar için macun doğru hazırlanması (video)

makineleri türleri ve yapıştırma: Alçı tavan boyama için duvar kağıdı

Alçı levha tavana boyama için duvar kağıdı seçmek için zor değildir. İç piyasada malzemelerin imalatında farklılık duvar kağıdı çeşitli türleri vardır.

Boyama için duvar kağıdı Türleri:

 • kağıt destek ile duvar kağıdı;
 • duvar taban Dokumasız;
 • fiberglas temelinde duvar kağıdı.

Boyama için duvar kağıdı seçerken, böyle bir tasarım için tüm dekoratif tablolar için uygun olmadığını hatırladı olmalıdır, ancak belirli bir kaliteye sahip olduğunu sadece buBoyama için duvar kağıdı seçerken, böyle bir tasarım için tüm dekoratif tablolar için uygun olmadığını hatırladı olmalıdır, ancak belirli bir kaliteye sahip olduğunu sadece bu


Duvar kağıdını seçerken önemli olduğunda çeşitli yüzeylere kullanımlarına ve uygulama talimatları okumak için.

Alçıpan üzerine karar pokleit duvar kağıdı At bazı nüansları dikkate almak önemlidir. alçı tavan yüzeyinde ve önceden proshpaklevat yüzeyi üzerinde yönlendirilmiş olarak duvar kağıdı yapıştırılmış olabilir.

Alçıpan üzerine doğrudan duvar kağıdı Ancak, sen onarım yapmak ve eski konumunu değiştirmek istiyorsanız, çok dikkatli bir şekilde sabitlenen alçıpan duvar kağıdı olarak değiştirmek ve alçı levha zorunda ve onları alçı levha bozulmasına yol açacaktır kaldırmak için çalışır olacağı unutulmamalıdır.

Nasıl tavan boyama yakın macun alçıpan (video)

Boyanın uygulama tüm kusurları ve yüzey düzensizliklerinin poz kolaylaştıracaktır olarak boya için Macun alçı panoları, dikkatlice ve titizlikle olmalıdır. hızlı ve temel bir: macunun çeşitli yöntemler vardır. yüksek kaliteli bitirmek oluşturmak için mükemmel bir yüzey hizaya hangi birkaç kat olarak tam bir sıva gerçekleştirmek için gereklidir. kaliteleri yapılan işin kalitesine bağlıdır üzerinde - en yüksek kalitedeki malzeme ve araçları seçmek gerekir bitirmek için.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 2

Adblock
detector