Nasıl koridorun renk seçmek için: 4 sıradışı ama güzel çözümler – nwhistorycourse.org

The Blogkoridor rahat ve güzel hale getirecek Düzgün seçilen stilDüzgün seçilen stil koridor rahat ve krasivymTsvetovye koridor iç farklı olabilir yapacaktır, ancak bunlar oda genel tasarımına uyum uyum önemlidir. Yanlış renk veya birkaç rengi bir arada seçme zamanda hatalar, bunun yerine mükemmel bir onarım negatiftir ve en sevindirici sonuç değildir alabilirsiniz. Sonra boyamak veya duvarların yüzeyi üzerine yapıştırmak için ne renk, kişisel tercihinize doğrudan bağlıdır. Örneğin, bazı can sıkıcı bej fildişi dahil boya, fakat diğer taraftan pembe veya mor mobilyalar hoşunuza gidebilir. onlar görsel olarak dar alan olduğundan, duvar ve resmin küçük bir parçası üzerinde baskı terk veya duvar kağıdı etmektir - Küçük koridorda uyumu korumak için özellikle önemlidir.


Koridor rengi: ne seçilir

Şu anda, salon Vogue parlak tasarım çözümleri olduğu gibi en farklı renk uygun olacaktır. Özellikle, mavi veya turuncu olabilir yeşil ve zeytin, girişin tonları kullanmak mümkündür ve bazı siyah veya kahverengi renklerde tasarım harcamak tercih edersiniz. Çok modern bir görünüm çikolata renginde duvarları kapsayacak ve onarım ve duvar kağıdı macunu tam olarak bu gölge yaparsanız, oda yeni renklerle parlayacak.

Ama nedeniyle çikolata gerçeğine - karanlık, sen bakmak gerekir:

 • Doğal ışık Penetrasyon;
 • Yapay ışık varlığı;
 • Dekor, oda daha aydınlık ve rahat yapabilmek.

Koridor ve koridor, tasarımcılar parlak renklerde kayıt için tavsiye edilirKoridor ve koridor, tasarımcılar çikolata setinin beyaz duvarlarının arka plan üzerinde ışık tonahOchen zarif bir görünüm ortaya yaptırması tavsiye edilir. Bu iki renk birbirine uygundur ve kombinasyon sadece ilahi. Çoğu zaman, böyle bir kombinasyon oteller ve restoranlar büyük salonlarından dekorasyonda bulunabilir.

Çok az insan artık sadece koridorda duvar veya mobilya yüzeyini süslemek değil, aynı zamanda masal bir tür oluşturamaz floresan boyalar vardır satışa olduğunu biliyoruz.

Daha net olmak gerekirse, bu boyalar birçok hane hitap tam olarak değil doğal aydınlatma bir tür yapmak için izin karanlıkta parlar. Tipik olarak, genellikle çocuklar koridorlar böyle boya renkleri, giyinirken veya soyunurken sırasında onları rahatsız etmek için.


Kırmızı salonu: Şık Tasarım

diğer odaya onu sonbaharda geçer çünkü salon, tam anlamıyla evin önemli bir yer olduğundan, ilk adımla misafirler hayal kırıklığına uğratmamak için, tamirat hakkında dikkatlice düşünmek gerekir.

Salonun içine bakmak son derece sıradışı:

 • leylak;
 • turkuaz;
 • altın;
 • kiraz, kızılağaç, kül ve ceviz gibi klasik renkli.

kırmızı çerçeveli ise giriş holü, şık ve yaratıcı bakacağızkırmızı tsveteSpetsialisty ülke Çin, Rusya ve diğerleri çerçeveli ise giriş holü, şık ve yaratıcı bakacağız, orijinal böyle sarı veya şeftali gibi sıcak renkler, aksesuarları katılacağı çok kırmızı salonu, bakacağız inanıyoruz. Hatta en zorlu eleştirmeni sürpriz olabilir mükemmel tasarım elde edebilirsiniz doğru kullanıldığında aslında gibi parlak kırmızı rengin korkmayın.Olağandışı renkler popülaritesinin zirvesinde artık ve doğru güçlerini değil, aynı zamanda tasarımcıların öneriler sadece yapmak, eğer bu sezon için, hatta eğilimin bir değişiklikten sonra aşımına uğramayacak bir kaç yıl için sadece bir koridor düzenlemek mümkündür.

Nedeniyle koridorda adam minimum süre olması nedeniyle, herhangi bir duvar ya da tavan basın geçmeyecek, güvenle en canlı tonları tercih verebilir. Buna ek olarak, daha önce de belirtildiği gibi, bir kontrast yaratacak olan sarı ve şeftali gibi renkleri kullanabilir, hem de olası beyaz ve gri minimum miktarda kullanmak. Eğer bir nötr renk, kırmızı elbise, sadece biraz boğuk sesi duvarları yapmak istiyorum.

Önemli! Kırmızı görsel oda alanı azaltır, böylece koridor küçük ve gerekiyorsa kırmızı Döşeme, o bej arka plan yapmak için arzu edilir ve açık alanlar izin verirse, caiz düzenleme kırmızı resimlerinin duvarları, aynı zamanda tavan sadece olmasıdır.

Koridor Shimo renkler: rahat iç

Shimo renk - bu iç eşyaların imalatı için kullanılan nadir ve nispeten yeni gölgedir. Örneğin, bu tür askıda raflarda veya aksesuar kaldırım taşlarına olarak özellikle altın aksesuarlarla birlikte böyle çok moda salonları, vardır.

Shimo - Bazı Sütlü kahve gibi, renk ile karıştırmayın hafif kül,.

görsel koridor boşluğu büyütmek için mobilya yardımcı olacaktır Shimo renkligörsel koridor boşluğu büyütmek için mobilya yardımcı olacaktır Shimo renkli

ikincisi farklı olarak, açık bir Shimo ile ahşabın taklitleridir keskin bantları vardır.

Shimo tarafından uygun renkleri çok farklı ve değişik kombinasyonu ile mümkün olur:

 • Görsel olarak genişletmek ve oda alanı dar;
 • Farklı üslup yönlere oluşturun;
 • en yaratıcı tasarım çözümleri uygulayın.

Provence, klasik ve minimalist: Temelde Shimo gibi tarzlarda kullandı. Hafif renkler için kendi öncelikleri var. Shimo tarzında mobilya ek olarak Fransız meşe döşeme tahtasını hatta laminat tipi ağartılmış kül kullanın ve aynı renkteki kapısını ayarlayabilirsiniz. İç sadece harika olacak.


apartmanda salonun iç renk kombinasyonu

Farklı özel ve eşsiz özellikleri ile çiçek üç kategorisi, her bulunmaktadır.

koridor ve koridor ilginç ve sıradışı olun, size parlak renklerde duvar dekorasyonu kullanabilirsinizkoridor ve koridor ilginç ve sıradışı olun, size parlak renklerde duvar dekorasyonu kullanabilirsiniz

kategoriler:

 1. Sıcak renkler - kırmızı, turuncu ve kahverengi. Bu renklerde Koridorlar, hoş, konforlu ve rahat görünümlü olacak. Her şey etrafında, nemli, soğuk ve tatsız olduğu zaman, ilkbahara özellikle sonbahar döneminde, bir oda katıldıktan sonra kalbime çok sıcak. koridorda renk kullanımı çok farklı duvarlar ve tavan, zemin, kapı panellerinin dekorasyonunda örneğin, resimler, yanı sıra aksesuar olabilir.
 2. Nötr renkler yeşil, turkuaz ve hafif yeşilin her tonunu içerir. Böyle renkler çoğunlukla taze, uzay, tazeliğini ve yeniliğini tercih edenler tarafından seçilir. Onlar gençlik ve yaşamı simgeler. oda klasik tarzda yapılmış ise, zümrüt ve malakit renk tercih vermelidir. Eğer köklü değişikliklere istemiyorsanız, bu tür tonlarda yeterli asılı tablolar ve tekstil olacaktır.
 3. Soğuk koridor - bu, mavi ve mor. Bunlar soğuk iç eklenir, ancak mobilya ve dekorasyon malzemelerinin doğru seçimi ile, çok rahat bir salon yaratabilir. Renkler sıcak aydınlatma ile bir odada yerleştirmek özellikle önemlidir.

koridorda Güzel iç (video)


farklı tonlarının kombinasyonu ile ilgili olarak, kendi tercihlerine dikkat etmek gereklidir. Hatta birbirleriyle çelişen, renklerin çeşitli alıcı olan insanlar var. herhangi bir oda yapma, bunu her şeyden önce memnuniyetsizliği ve yeniden tamamlama çalışmaları önlemek için, tüm hanelerin anlamda güvenmek gereklidir.

sıcak renkler ile koridor tasarımı (iç fotoğraf)

1316-312-6310334-5051126ccb20ecb137869705407e2a047f7336fxl700x7009810119084a8f8da27d82994e840186e1447912485prihozaya-V-hrushevke3dizajn-interiera-Moskova-koridor03

Leave a Comment

Your email address will not be published.

96 − = 95

Adblock
detector