The Bloggörsel olarak oda Ayrıntı izin koridor ya da giriş salonunda doğru konumlandırılmış duvar lambalarıDoğru koridor veya görsel her odayı edebilirsiniz pomescheniePravilno seçilen yapay aydınlatma büyütmek izin giriş salonunda duvar ışıkları konumlandırılmış. Bu nedenle, ampullerin seçimi çok ciddiye alınmalıdır. Özellikle biz hiçbir doğal ışık kaynakları vardır koridor veya koridorda bahsediyoruz eğer. Windows olmadan küçük ama işlevsel odalar bu konuda farklı bir yaklaşım gerektirmektedir. En iyi sonuçlar tavana ana aydınlatma ek olarak bir koridor veya koridorda lambalar duvarını yükleyerek elde edilebilir.


duvar armatürleri ne tür koridor veya koridor için uygundur

Salonun önemini hafife almayın: Bu oda tüm daire ve sakinleri ile tanıdık başlar dan öyle. Bu nedenle, (ışık dahil) bu mekanın tasarımı farklı unsurları birleştirmeye çalışıyor, özel önem verilmelidir.

daire tercih tavan avizeler veya nokta ana aydınlatma planlarken. Duvar aynı lamba belirli bir alan tahsis alanı yumuşak ışık hedefleyen yerel kaynakları olarak ayarlanır. oda lambaları bu tür bir şekilde kapsanması için uygun değildir.

koridor koridor İdeal fikstürler, tavan veya duvar lambası varsa İçinkoridor koridor İdeal fikstürler, tavan veya duvar lambası varsa İçin

Uygun duvar lambası koridor ve koridor üç tipe ayrılır:

  • tavan yüzeyine bastırılır olarak farlar;
  • Duvar lambası veya gölge lambalar;
  • kolye tonları ile Modelleri.

Uygun seçim ile duvara monte armatürler odanın iç mükemmel tamamlayıcısı olacak.


koridorda için uygun tasarım duvar lambaları ve aplikler seçin

lambalar iç koridor veya koridor tamamlamak için, seçim odanın genel tasarımına dayalı yapmaktır. dükkanlar tarafından sunulan lambalar çeşitli ile, herhangi bir oda tarzı için tasarım seçebilirsiniz. modeli uygun değilse - orijinal duvar lambası elleri ile yapmak kolaydır.

Evrensel modelleri lamba veya kolye tonları bastırılır. hi-tech için klasik: Çeşitli şekiller, malzemeler ve renkler lambaların bu tür herhangi bir stil yerleştirmek için doğru seçeneği seçmenizi sağlar.

koridor ya koridor armatürleri, iç mekan aynı stilde seçilmelidirkoridor ya koridor armatürleri, iç mekan aynı stilde seçilmelidir

Sutyen aynı zamanda farklı tasarımlar büyük bir çeşittir. Retro severler şamdanlar şeklinde lambalar gibi olacaktır. Ben, klasik tarzda koridor çizmek altın varak ile lüks model pick up istiyoruz. Renkli cam - modern ve alüminyum uçlar için mükemmel - yüksek teknoloji için.aydınlatma aynanın duvar lambası kullanın

Duvar lambaları neredeyse her odada birincil ışık ile birlikte kullanılır. oda kapalı ve koridor veya koridor olarak hiçbir pencere açıklıkları, özellikle eğer.

Duvar Işık iki ana işlevi vardır:

  • Bir odanın iç Kompleman;
  • Odanın bazı alanlarda ek aydınlatma oluşturun.

Çoğu zaman koridor ve giyinme alanında ayna yakın alan izole edilir. İlave Dağınık ışık için ihtiyaç vardır bu yerlerde olduğunu.

Duvar bir koridor veya koridor seçilmiş alanlarda ek kapsama oluşturmak aydınlatma ayna yardım lambalarDuvar bir koridor veya koridor seçilmiş alanlarda ek kapsama oluşturmak aydınlatma ayna yardım lambalar

ayna aydınlatılması için ideal bir seçenektir bir raf üzerinde düzenlenmiş birkaç lampshades temsil eden bir modeldir. Böyle bir lamba yüzey kaplama yüksek düzeyde temin etmek üzere aynasının üst kenarına monte edilir.

Bazıları da modeller sütyenler ortak tabanında iki lamba oluşur benzer yapıya sahiptir. Bu tip lambalar ve böylece yeterli bir gün ışığı ve iç kompozisyonlar oluşturmak, aynanın yanları üzerinde düzenlenmiş bulunmaktadırlar.

koridorda veya koridorda duvar ışıkları düzenlemek için nasıl

lambaların yerleştirilmesi itibaren ortam ışığının derecesine ve bir erkek olarak ona algılanmasına bağlıdır. Bu nedenle, uzay duvar ışıkların tasarımı akıllıca ele alınmalıdır.

yerden iki metre - duvar armatürleri yüklemek için önerilir Standart yüksekliği. Maksimum parlaklık tavan ve minimum üzerine aydınlatma aplik monte edilerek - zemine daha yakın. Bir odadaki İkinci durumda sıcak ve romantik bir atmosfer yaratır.

Ne zaman yüklerken fikstürler birçok önemli noktaları göz önünde bulundurmalıdır:


  • duvarları tamamlanması gibi mükemmel olmalı tasarımı, yüzeye basıldığında, tüm kusurlarını ortaya çıkaracaktır;
  • koridor (koridor) ve bitişik alanlarda ışıklandırma seviyesi aynı olmalıdır;
  • kristal cam ya da oluklu tasarım ışık parlaklığını arttırır; Yumuşak radyasyon için, tekstil, plastik veya tahta tonları kullanmak.

koridorda veya koridorda Duvar ışıkları yerden iki metre yükseklikte monte edilmesi önerilirkoridorda veya koridorda Duvar ışıkları yerden iki metre yükseklikte monte edilmesi önerilir

Alışılmadık çözüm yayılan ışık ışınları bir anda odanın üst ve alt kısmına yönlendirilir, böylece lambaları yüklemektir. Bu durumda, tavandan fazla 1 metre mesafede ışıklar olması gerekir. Bu tip döşeme görsel küçük bir koridor genişletmek için izin verir.

aydınlatma ve koridorun dekorasyon Orijinal yolu aydınlatmalı resimlerinde veya fotoğraf yükleme olacaktır. olanaklardan bazılarıdır türlerinde duvar ışıkları gömülü "pencere" nin uygun tür olacaktır. ampullerin bu tür kurulumu sayesinde, koridor veya koridor gizem tarifsiz etkisi ile ışığın yeterli miktarda olacaktır.

Hol için lambayı seçin (video)


Duvar ışıkları koridor veya koridor tasarımında önemli bir rol oynamaktadır. Bunlar yavaşça şık bir dekor olmanın yanı sıra, binanın bazı bölümlerini aydınlatmak. desen ve renk çeşitliliği herhangi oda tarzı için mükemmel bir seçenek seçmenize olanak tanır. seçerken basit kurallar gözlemleyerek ve demirbaşlar yükleyerek, bunu bambaşka bir görünüm veren oda kusurlarını gizleyebilirsiniz.

giriş holünde Tasarım duvar ışıkları (fotoğraf örnekler)

1-163 09 14-51 015-vstroennye-shkafy-kupe-V-prikhozhuyu 37-48 41 50 750f3fd7619a55ff37098f816874860a 1733-1738 976f9a0098cecda5e0e25aa82eb697d9

Leave a Comment

Your email address will not be published.

85 − 80 =