Nasıl elleriyle koridorda bir dolap yapmak: 30 fotoğraf – nwhistorycourse.org

The BlogEğer dolap yapmak mümkün olacak emin değilseniz, o profesyonellerin hizmetlerini kullanmak daha iyidirEğer dolap yapmak mümkün olacak emin değilseniz, o koridorda profesyonellerin hizmetlerini Her dolap kullanmak daha iyidir, bunu kendiniz yapabilirsiniz. Örneğin, şimdi dolap popüler yarıçapı uygun beceri ve tecrübesi olmayan yapmak çok zordur. bir gardırop tasarlamak için sadece profesyonel olabilir. Ama daha basit düzenleri bazı zorluklarla farklı değildir tasarımlar, ve kendini yapabilirsiniz.


işin Aşamaları: elleriyle koridorda dolap

iş kesinlikle hızlı değildir. Biz planı, adım adım göre hareket etmelidir. plan üzerinde yoğunlaşırken, sen eylem kılavuzudur olacak önce kapıyı değil, bir şeyi kaçırmayacaksınız.

Aşamalı çalışma planı:

 • kurulacak kabinede için malzeme seçimi;
 • dolgu belirlenmesi - İhtiyaç açıklama ve çizimlerden;
 • seçim Firar düzenlemesini içeren kapı tasarımı;
 • rafları Seçilebilir yöntem ayrıca süspansiyon;
 • Yerleşik dolaplar için bir niş hazırlanmıştır;
 • ölçümler çizim yürütülmesi;
 • donanım satın alma, malzeme ve kesikler boşlukları;
 • iç mekan aydınlatma kurulumuna kabine monte;
 • Dış dekoratif kaplama.

ilk şey tüm bileşenleri dolap ve çalışma çizimleri satın almanız gerekirilk şey tüm bileşenleri dolap ve çalışma çizimleri satın almanız gerekir

Bu çalışma, gelecekteki kabinenin tasarımın tanımı ile başlar, ancak malzemenin seçimi ile etmediğini ortaya çıkıyor. Sonuçta, bu prensip üretimini belirler ve farklı malzemeler farklı şekilde çalışması gerekecektir.

elleriyle koridorda Dolap: malzemenin seçimi

Ağaç çok prestijli şimdi geleneksel ve malzemedir. Ama buna gardırop için başarılı olursa? Kendiniz için Yargıç, bir niş içinde nem, ya da değil gibi, ortalamadan daha, ağaç kaçınılmaz tokası başlayacaktır yüksek olacaktır. Ama aynı zamanda tartışmalı bir gardırop durumunda ağacının dekoratif rolü.


azimlisin Ama eğer - knot, damarlar ve çatlaklar yıpranmış ve iyi keten tohumu yağı batırılmış ve hatta EPE (sulu polimer emülsiyonu) olmadan başka ağaç ve hiçbir şey, taneli ahşap seçin.

malzemenin sonraki türü - alçıpan. o kullanımı kolay olduğundan, ucuz değil, aynı zamanda bu malzemenin kırılganlığı unutulmamalı. Yine de işleri için tasarlanmıştır ve destek sisteminin parçası olamaz. Bu onun tutmak için bir şey düşünemiyorum, - tutmaya şey olması gerektiğidir.

dolap bölmesi için kullanılan malzeme, mükemmel bir lif levha veya MDF olduğudolap bölmesi için kullanılan malzeme, mükemmel bir lif levha veya MDF olduğuEn uygun malzemeler laminat, sunta ve MDF olarak kabul edilir. Bu malzemeler, ahşap yararlı özellikleri arasında, ancak gradyan ve nem değişikliklerine karşı duyarlı değildir. orta veya yüksek yoğunluğa almak sunta.

Dolum: dolap şemaları ile koridorda

: doldurma ya da iç dolabın doldurma - iç düzenlemedir. Bugün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi seçeneği bulmak kolaydır. farklı açılardan gösterilen içerik seçenekleri - İnternette birçok örnek vardır. Bu henüz içerik ne olacağını karar yoksa çok kullanışlıdır.

Aşağıdaki kurallar dolum İşlet:

 • Ham ayrı kenara koymak;
 • Gerekli ve gözlerimin önünde biraz olmalıdır;
 • Kuru yer üstü;
 • Bir değeri kutularına olmalıdır.

Diyagramda açık kupa kabine tüm elemanlarının boyutları ve konumu gösterirDiyagramda açık kupa kabine tüm elemanlarının boyutları ve konumu gösterir

Aşağıdaki örnekleri ele alalım. ortada giysi için bir bölüm yapacağız Yanlış. Sonra bunun rutubeti mutlaka elinde gidecek. Biz yan bölümüne yaparsanız, giysi nem dışa doğru gidecek.

salon projesinde dolap Makyaj

Tabii ki, daha basit proje oluşturma işlemi - istenen değerlerin yardımıyla, program, bir proje oluşturur birçok çevrimiçi hizmetler vardır. Biz koridorda özelliklerini uygun bitmiş projeyi alabilir. Ama başka bir seçenek yoktur.

Şu ya da bu şirkette "sıfırdan" kitap dolabı, ucuz bir kesim boşlukları sıralar. Birçok mobilya üreticileri bugün robotlar varlığında, bilgisayar kontrollü - İyi bir satın alma öder. Bir mobilya mağazasında donatılmış değil gibi Kısacası, neredeyse her şehirde o hizmet kesim parçaları sunmaktadır. Ve size para kazandırır.

dikkate salonu ve fonksiyonlarının boyutunu almalıdır hazırlanması ise kabine tarafından yapılacakdikkate salonu ve fonksiyonlarının boyutunu almalıdır hazırlanması ise kabine tarafından yapılacak


Hepsi aynı mobilya-malzeme toptan fiyatlarda şarj ve toplam alanı dikkate alınarak, yüzde 20 kendinizi perakende malzemeyi alırdım daha doğrusu kaydedin. Ve sonra kırparak için indirim vardır. Ayrıca keserken kenar olarak böyle bir hizmeti sunulmaktadır.

Montaj flanşı tasarımı

Basit bir jant kalıbı üzerinde - bu durumda raflar sabitleme en karlı şekilde. MDF Süpürgelik sadece bu farklı boyutları, doku ve profillerin, olmaz nasıl. Ve raflar, gözlerinde çok fazla acele üçte bir yerde bir kestirme süpürgelik derinlik raflar almadı monte etmek. Bir yüz de eğik kısaltır.

raflar sabitlemek için vida veya özel köşeler kullanılabilirraflar sabitlemek için vida veya özel köşeler kullanılabilir

Benzer şekilde, (taban ve tavan), kabin göre, üst ve alt engeller monte edilebilir. Sadece segmentler kaide kısaltmak değil. Eğer kaide tavan boyutu küçük alırsak, onların uçları tamamen kapalı üst ve alt raylar vardır. Aynı şekilde sabit raflı oluşmuş çok sağlam bir tasarım. Ve sarkmış tarafından böyle bir tasarım desteği tahta döşeme (yani ağırlığı ve kapıların katkıda).

elleriyle koridorda dolaplar (video)


Bu, elbette, tüm kabine imalatında puan, ama büyük olasılıkla önemli. Onların yeteneklerinin bir ayık değerlendirme, profesyonellere hala belki bazı adımlar düşünüyorum. Ve çok faydalıdır video dersler pes etmeyin.

İyi iş!

elleriyle koridorda gardırop tasarımı (iç fotoğraf)

81303517220-322-21192526zoom728211337834-vstroennaya-mebel-dlya-malenkoy-kuhni

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 17 = 20

Adblock
detector