Nasıl çocuk odasında tavan yapmak: 5 Modern yolları – nwhistorycourse.org

The BlogOdada bir güzel, rahat ve renkli tavan ayarlama, sen çocuklara neşe ve iyi bir ruh vermekkonfor, sevinç ve güzellik doldurmak istiyorum sevinç ve ihale dikkatsizlik, küçük bir köşesi - odasında bir güzel, rahat ve renkli tavan ayarlama, sen çocuklara neşe ve iyi nastroenieDetskaya oda verin. Tavan - hayal kapsamı için mükemmel bir tuval olduğunu. Modern teknolojiler hemen her tavan resimlerini, herhangi bir şekil ve herhangi bir doku gerçekleştirmek için izin verir. 


çocuk odasında tavan tasarımı nasıl seçilir

Piyasa mal ve hizmetler tavan dekorasyon için çeşitli seçenekler sunmaktadır. Eğer kendi başlarına tasarım sorunu bakarsak Ancak, çocuklar için tavan tasarım konsepti zor değildir.

Biz iç ilerleme seçiminde bir başlangıç ​​yapmak ne anlamak zorundadır Öncelikle:

 • bebek odası pastel renkler ve yumuşak ışık baskın çıkacaktır. Sen uzakta erkekler için mavi rengin klişe hareket ve kızlar için pembe olabilir. şeftali, gri, yeşil, dumanlı pembe ve mavi tonları yatak odasında her iki cinsiyetten bir bebek harika görünecek. Yumuşak dağınık bir ışık düşünün: noktalar varlığı kreş için uygundur.
 • bir çocuk için oda. Biz okul öncesi veya ilkokul çağındaki çocuğa odasında tavan tasarımı bahsediyoruz, o çocuğun aydınlık ve çarpıcı hayal gerçekleştirmek zaten mümkündür. Makineler, boya, uçak, uzay, deniz - tüm bu bebeğin tavan tasarımında temsil edilebilir seviyor.
 • kızlar için Oda 3-9 yıl geleneksel olarak hassasiyet ve konfor dolu. İyi bir gelecek bayanın tat ve arıtma vurgulayan tavana güzel üç boyutlu elemanlar, bakacağız.
 • Oda okul oğlan artık okul yaşamının taleplerini karşılamak gerekir. Yatağın veya masaya ayrı alanlar aydınlatmak için spot içerebilir askıya yapısı: İyi bir fikir tavan üzerinden oda bölgeye aktarmak olacaktır.
 • Oda kızlar kız öğrenci de öğrenme sürecini vurgulamalıdır. Tavanlar vurgulamak ışık dilimini yardımcı olur. büyüyen gardırop ergen kızlar unutmayın: o tavanın tasarımını etkileyecek zeminden tavana kabine duvar yüklemek için avantajlı olabilir.

çocuk odasında bir tavan seçerken, bebeğinizin tatları ve isteklerini dikkateçocuk odasında bir tavan seçerken, bebeğinizin tatları ve isteklerini dikkate

Çok yaşa ve cinsiyete bağlı olarak tavan seçiminde nüansları. En önemlilerinden biri PVC'den imal asma tavan yaramaz çoçuk için konulamaz gerektiğidir. Bu malzeme tümsekleri bir top ya da bir oyuncak dayanacak olası değildir.

iyi ne Modern çocuk odasında tavan yapmak

Biz kreş tavan geleceği malzemeler hakkında konuşursak, çocuk yatak odasında bir yer için başlıca rakipleri alçıpan ve tavan PVC'den üretilmiş askılı


Her iki tip malzeme avantajları ve dezavantajları vardır:

 1. Alçıpan çevre dostu, güvenli, dayanıklı, bunun dışında, bir güzel bir tasarım yapmak, ancak yükleme ve işlemek için uzun ve zor Alçıpan olabilir.
 2. PVC film her düzeyde ve süpürgelik ile istenilen desende İdeal sonuçla 1 gün süreyle ayarlanır. Ama PVC nefes almıyorsa ve ayrıca tavanlar çok kırılgan ve hassastır.

Ayrıca, her zaman klasik sürümü başına onarımlar yapmak: hizalayıp, geleneksel aydınlatma yüklemeden süspansiyon düzeyde tavan birkaç santimetre gizleyerek vermeyerek tavan badana.

çocuk odasında tavan çevre dostu ve toksik olmayan olmalıdırçocuk odasında tavan çevre dostu ve toksik olmayan olmalıdırmali kapasite, hem de çocuğun yaşına göre tavan seçimi. toplar, dart silah hayranları için ve daha iyi marka tavan kurarlar.

çocuk odasında tavana Fotoğraf baskı

Fotoğraf baskısı genelde doku gergi tavan yapılır. Bu dayanıklı ve güzel bir çevre dostu bir malzemedir. Bir çizim Çocuklarını seçmenize yardımcı olacaktır!

Genellikle Çocuk tercih:

 • çizgi film karakterleri;
 • yıldızlı gökyüzü;
 • bitki ve hayvan görüntüleri;
 • soyut fantezi resimler;
 • süsleme;
 • manzaralar.

O onun tavana görmek istiyor görüntü çocukla pazarlık emin olun. Onların isteklerini empoze etmek değil; o şeyden odasına ilk ve unutmayın.

tavanda Fotoğraf baskı orijinal çocuk odası yapacak, aydınlık ve sıcaktavanda Fotoğraf baskı orijinal çocuk odası yapacak, aydınlık ve sıcak

çizgi film karakterlerinin seçimi konusunda dikkatli olun. çizgi filmlerdeki Tadı asma tavanın daha hızlı değiştirebilir.

kendi elleriyle çocuklarda tavanda bir desen nasıl yapılır

tavanda çizim ılık, temiz ve ruhu olan çıktı için kullanılması kendi elleriyle resim yapabilir. Bu, hemen hemen herhangi bir yüzeye yapılabilir, ancak daha sık olarak düz astarlanmış alçıpan kullanılır.

özel sanatsal becerileri ile tavana boya, gibi:

 1. Kalıplar. böylece çiçekler, hayvanlar, yazıtlar, desen imajını yapacak şablonlar kullanarak ve bitirin. N. şablonun oluşturulması özellikle dikkat edin. Su bazlı boya kullanılabilir.
 2. Dokulu silindir. Kullanımı kolaydır tavan arasında veya yalnızca parçalarının bazılarında hassas bir yinelenen desen oluşturmak için.
 3. Pullar. Damgalama - trendy, güzel bir şekilde tavan boyamak için. Pullar çocuklar bunu kullanabilir.
 4. Tabii ki, elle tavan boyayabilirsiniz. detaylı kroki olun ve onların yeteneklerine yeterince eminiz eğer, bunun için gidin. gökyüzü ve çiçek Popüler görüntüsü. 
 5. projektör Çizim. Sen projektörü ile tavana doğrudan istenen görüntüyü konumlandırmak ve sonra el ile şekil bu çizebilirsiniz.

kendi elleriyle yapılan çocuk odasında tavana güneşin görüntüsü, özellikle popülerkendi elleriyle yapılan çocuk odasında tavana güneşin görüntüsü, özellikle popüler


elle yapılan Çizim - bu aile çalışmaları büyük bir deneyimdir. küçükten büyüğe: tavan herkese mutlu olacak süsleyin. Çocuklar yeter ki yetişkinlerle birlikte çalıştık, üzerinde bu resimler, gurur duyacaktır.

Tavanda bir projektör seçme: çocuk tükettiği

Çocuğun hayatının Projektör Tavan büyük çeşitlilik, akıllıca bir oyuncak almak durumunda. Kaliteli projektörü seçme yararları böyle bir şey isteğe çok karmaşık tavan icat olmasıdır. 

Ne piyasa çocuk ürünlerinde çocukların projektörlerin çeşitleri:

 • Gösterişsiz ucuz projektörler, müzik çalmak, tavanda küçük resimlerin en küçük sayısını göstermek güzel ampuller var. Bir projektör seçimi, eksik yok: Ucuz Çin biblolar hızlı hücum veya görüntü ve sesin çok kötü bir kaliteye sahip olur.
 • Büyük çocuklar için Ev Planetarium. Bu projektör bireysel gök cisimlerinin ve takımyıldızların bir program uzay görüntüleri görüntüleri vardır.
 • Multimedya projektörleri. Bu seçenek, film, fotoğraf ve tüm aile başka görüntülerini izlemek için olanak sağlar.

Düz pürüzsüz yüzey çocuk projektör için mükemmel bir arka plan olarak görev yapacakDüz pürüzsüz yüzey çocuk projektör için mükemmel bir arka plan olarak görev yapacak

projektörler eksik etmeyin! Dikkatle, gelecekteki satın alma oku satın alma yapmadan önce kendi performansını kontrol edin.

Kombine tavan - çocuk sevinci

Kombine tavanlar zaten günlük hayata gelmiş. böylece doku, renk ve farklı düzeylerde birleştirin.


Bu tür kombinasyonların hedefleri değişik edilebilir:

 1. İmar. Farklı renk veya doku bir arada kullanarak bebek yatağı oyun alanından ayrılabilir.
 2. Ek bir düzeye Çerçeveleme. Bir tavan veya güzel avize ek seviye çerçeveleme deseni çarpıcı.
 3. Kabartma desenleri tüm tavan buzlu olduğunda yansıtıcı malzeme kullanılarak gerçekleştirilebilir.
 4. renkler ve dokular Dekoratif kombinasyonu tavanına alışılmadık bir desen oluşturmak.

Kombine tavan ayarlamak için yeni renklerle kreş verirKombine tavan ayarlamak için yeni renklerle kreş verir

Kombine tavanlar - Çok pratik de sadece güzel, ama! Hatta elverişli bir ortam eğlenceli oluşturmak için kombine tavan kullanarak kurumlarda.

eğimli tavan olan çocuklar

Ebeveynler ve çocuğun hayal gücü için bir oda - çocuk yatak odasında tavan eğimli. Loft atmosfer rahatlık verecek ve macera çocuklarınızı şevk.

Tavan özellikleri odanın tüm düzeni üzerinde etkisi:

 • Eğimli tavan Çocuklarda daha iyi ışık penetrasyon için yeterli pencereler olmalıdır.
 • Windows korumasını artmış olması gerekirdi.
 • Işık eğimli tavan ile birlikte avize gibi, tam entegre yapmak daha iyidir pratik ve güzel değil.
 • Bu odadaki mobilya fazla yer almamalıdır.
 • Tavan yeterince vurgu ve anlamlı olmalıdır.

tavanlar eğimli bir çocuk odası yapmak korkmayın: doğru yaklaşım bu odada çocuklar için bir favori!

gerginlik tavan içinde Çocuk Oda (video)

Hatta eğlenceli bir samimi bir ortam yaratmak için tavan süslemeleri kullanarak kurumlarda. Parlak streç tavan - bir tatil atmosferi yaratmada lider, ama kurulum yüksek tavanlı bir odada mümkündür. ağda bulunan fikirler, hem de başkalarının deneyimi yalnızca içine uyabilecek tavan olanlar türlerini tanımlamak için yardımcı olacaktır: Kayıt ayrıca bir birinci sınıf yapabilir, çok yüksek tavanlı değil.

çocuk odasında tavan (fotoğraf)

-------------- 1-1024x7681-335-2-1024x76835-Muhteşem-Büyüleyici-Tavan-Tasarım-Fikirler-için-Kids-2015-311115634sbtuhoc50890original2016-05-13-57356b85560ee

Leave a Comment

Your email address will not be published.

68 − = 65

Adblock
detector