Nasıl alçıpan 4 tavsiyesi delik yama – nwhistorycourse.org

The Bloggispokartone delikler bile acemi işleyebilir hangi onarımı ile oldukça yaygındırgispokartone delikler onarım sırasında, örneğin, hatta novichokKogda şey sonları baş edebilecektir hangi onarımı ile oldukça yaygındır - bu beklenmedik, o üzer ve planlarını değiştirmek. Ve bu duvara ya da tavana alçıpan ile sık sık olur. Bu gibi bir yapı içinde delik delme basittir, çünkü Alçıpan duvarlar, özellikle güçlü denilen olamaz. mobilya taşırken bu sıkça olur.


Iki yolu: alçıpan delik mühür nasıl

bir delik vardı, alçıpan yapımında en az iki yol ortadan kaldırmak mümkündür. Bu yöntemler aynı zamanda tavana ve duvara kullanılabilir. sizin için daha kolay seçin.

Alçıpan bir delik küçük ise, o zaman dolgu maddesi ve serpyanku kullanılarak tamir edilebilirAlçıpan bir delik küçük ise, o zaman dolgu maddesi ve serpyanku kullanılarak tamir edilebilir

Nasıl GCR deliği ortadan kaldırmak için:

 • Delik küçükse, birkaç aşamada serpyanku, macun ve tüm bu kullanmak için gereklidir.
 • delik büyükse, o alçıpan bir yama yapmak gereklidir. yama çevre santimetre altı delik olmalıdır.

Tabii ki, duvarda daha sık tavanda delikler bulunmaktadır. Bu durum, Alçıpan konstrüksiyonların tertibatının hazırlık aşamasında dikkate alınmalıdır. bunlardan alçıpan bir delik vardı, çünkü önemli değil. teknoloji maskeleme hala aynı olacaktır.


Nasıl ve hangi alçıpan deliği kapatmak için

İhtiyacınız ve malzemeler ve aletler çalışmak için. malzemelerden vidaları, alçıpan levha, ahşap çubuklar ve serpyanka macun gerektirir. Hasar mutfakta ya da banyoda meydana geldiyse, bir suya dayanıklı alçıpan aldığınızdan emin olun.

Araçlar şu gerekecektir:

 • Metal cetvel;
 • kalem;
 • alçıpan için gereken bıçak;
 • Zımpara;
 • spatula
 • Matkap, çözeltiler karıştırılması için bir memeye sahip.

onarıma başlamadan önce, ilk olarak sürecinde gerekli olabilecek malzemeler ve araçlar satın gerekironarıma başlamadan önce, ilk olarak sürecinde gerekli olabilecek malzemeler ve araçlar satın gerekirmalzeme ve araçlar böyle bir liste ile herhangi bir deliği kapatmak için kolay olacaktır.

Ameliyat öncesinde hasar sebebini ortadan kaldırması ve kenar delikler tüm asılı elemanlar kesecektir.

emin niteliksel kapatmak için fırsat vermeyin deliklerin kenarlarında "paçavra" olarak var olun ve bir sonraki delik tekrar açılacaktır.

mix hazırlama GCR delik ortadan kaldırmak için

karışımı ile paketleme genellikle talimatları vardır günü, ona göre her şeyi yapmak. Su istenilen miktarda dökün toz karıştırın. Bu, su içerisine toz dökülen ve tam tersi. Eğer kabın dibinde farklı yaparsanız mutlaka tortu bir sürü üretir.

elektrikli bir karıştırma kaşıklanabilir solüsyonu almadan önce.

Macun karışımı hamur, homojen ve topak içermeyen elde etmek üzere kıvamına uygun şekilde olmalıdırMacun karışımı hamur, homojen ve topak içermeyen elde etmek üzere kıvamına uygun şekilde olmalıdır

Hiçbir topaklar, böylece işlem sırasında, dikkatli ol. Onların görünüşü çalışmalarını kendisi ve nihai sonuç üzerinde hem etkileyebilir. Kitle homojen hale için, şişme için birkaç dakika için birkaç kez bırakmak gerekir. Sonra takip çalışması için doğru malzemeyi almak için tam olarak emin olabilir.

Solüsyon onunla çalışabilir, hazırdır. Zaten bir sulandırılmış karışımı aldıysanız, başka bir şey yapmak. Ama tek seferde kullanmak zorunda, uzun vadeli depolama Tek durmazsa. Böylece toz karışımı delik gömme durumunda avantajlıdır.

Alçıpan büyük ve küçük deliklerden eliminasyonu

Evet, duvara ya da tavana küçük bir delik kapatmak için, ya da büyük bir delik ile çalışmak nasıl arasında bir fark yoktur. Yine, bir bakıma seçiminde deliğin nedeni etkilenen hiçbir şekilde bunu düzeltmek için o. Biz basit bir yöntem ile başlar.


alçıpan küçük delik ise:

 • yapıştırılmış serpyanka açılması üzerine;
 • Daha sonra, macun bir tabaka uygulanır;
 • Birinci tabaka kuruduktan sonra, bu işlem birkaç kez tekrar edilir, iki ya da üç tabakanın uygulanması için iyidir;
 • Son kat kuruduktan sonra, çalışma yüzeyi düzgünlük ve pürüzsüzlük verilmeli ve zaten bu zımpara kağıdı gerektirir.

alçıpan büyük bir delik mühür için, duvara işaretleri yapmaya başlamak ve macun karışımını hazırlamak gerekiralçıpan büyük bir delik mühür için, duvara işaretleri yapmaya başlamak ve macun karışımını hazırlamak gerekir

Ancak, büyük bir delik, sadece "kapalı olsun." Kalmamak Biz bozuldu alçıpan aynı tip, bir yama yapmak zorundayız.

büyük bir delik üzerinde yama:


 • açılış ve sadece bir delik, ama çevresinde tüm hasarı ölçmek, bir cetvel kullanarak;
 • Hasarlı duvarında, işaretleme cetvel uygulamak ve kalem işaretleri ortasından köşesinden başlayarak geçerli değil;
 • dikdörtgen bir şekil elde edilmesi için deliklerin kenarları kesilir;
 • alçıpan olarak istenen yama boyutunu uygulamak;
 • yama 6 cm bir delik daha büyük olmalıdır - yama kesme;
 • Sadece karton tabakasının yüzünde kalması tüm alçı kesmek için yama arka tarafında;
 • kapağında bir kesim yapmak ve alçı levhanın yalnızca ön kısmı kesme;
 • deliğin iç kılavuz vidayı kullanarak ekleyin, bunlar deliğin kenarından 4-5 cm mesafede yerleştirilir, iki ahşap kirişler sıkın;
 • alçı karışımı, delik ve yamanın kenarında uygulanır.

Sonra sadece nazikçe duvara yama basın. Ve o maske amacıyla, eklemler alçı bulamacı yamalar tabakası üzerine uygulanan kendinden yapışkanlı bant işlemek gerekir ve tüm diken diken zımpara kağıdı üzerine. çözelti kurutulduktan sonra nihai macun geçin.

Yöntem: alçıpan (video) bir delik yama nasıl

Bir sıva, boya, duvar kağıdı, sıva - Ve tabii ki, iyi macun bitirme yapılır. Genel resmin içine, ahenkli uyum dışarı durmazsa bir yama yerleştirilmesi önemlidir. Ardından kalite kılık değiştirmiş olacaktır.

İyi iş!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

92 − 88 =

Adblock
detector