Narysuj wzory na suficie z rękami: 10 prostych sposobów – nwhistorycourse.org

The BlogStosowanie wzorów można znacznie poprawić właściwości estetyczne sufituZ pomocą wzorów może znacznie poprawić właściwości estetyczne sufitu w nowoczesnym suficie wnętrza już dawno przestała odgrywać rolę elementu bardzo praktycznym i funkcjonalnym. Oryginalny design powierzchni jest w stanie uczynić wnętrze kompletne, jedyne i niepowtarzalne, aby podkreślić styl pokoju. Jedno proste i niedrogie sposoby, aby interesujący i nietypowy sufit jest nakładanie na powierzchnię różnorodnych wzorów i wzorów. Jak przygotować sufit pracować i jakie metody nakładania wzorów własnymi rękami, istnieje dzisiaj - patrz poniżej.


Wzory na suficie: przygotowanie powierzchni

Wzory na suficie może być bardzo różny od prostego, lecz efektowna geometryczne i rośliny, skomplikowanych rysunków objętościowych. Malować sufit może być ich własne ręce. Aby uzyskać ilustracji jakościowe i atrakcyjnej powierzchni do nakładania wstępnie przygotowane konieczne.

Preparat sufit proces obejmuje następujące etapy:

 1. Usunięcie starego wykończenia (tapety, wapno, itp).
 2. Powierzchnia podkładu i wyrównanie drobne nierówności, eliminacja wad (np spoin między płytami sufitowymi) za pośrednictwem zaprawy.
 3. Pływające papierem ściernym.
 4. Cienką warstwą wykończenia kit w celu uczynienia sufit gładki i lśniący.
 5. Po wysuszeniu kit - malowanie powierzchni w żądanym kolorze.

Przed zastosowaniem wzorów na suficie należy malowanePrzed zastosowaniem wzorów na suficie należy malowane

Lepiej dla sufitów desenie wybierać neutralne, pastelowe odcienie: tak, że kolor sufitu nie będzie rozpraszać od projektu i wzory będą wyglądać schludniej.


Geometryczne wzory sufitowe

Najprostszym typem wzorców, które mogą być wykonane własnymi rękami, nawet bez obecności umiejętności artystycznych - geometryczny wzór.

Aby uzyskać jasny wzór i poziom, można użyć tych opcji dla aplikacji:

 1. Zrób rysunek na papierze i przenieść ją na powierzchnię z ołówkiem w skali.
 2. Malowania sufitu w kolorze przyszłego dekoracyjnego (na przykład biały), za pomocą taśmy maskującej grubego w celu utworzenia na powierzchni sufitu w przypadkowych kształtów lub linii. Malowania sufitu na górze taśmy samoprzylepnej o pożądanej barwie i usunięcie taśmy po wyschnięciu farby. W rezultacie - unikalny, gładkie i czyste linie i kształty.

Ponadto, w przypadku stosowania prostych wzorów może być używany szablon.Jak zrobić skomplikowany wzór na suficie pod wzornika

Wzornika może być zarówno regularna i do tyłu (tylko do kształtu konturu wokół elementu). Szablon można kupić w specjalistycznym miejscu, należy zamówić element na własny szkic lub tworzyć własne ręce wykonane z kartonu i plastiku. Aby uzyskać wyraźny obraz, trzeba mocno przymocować szablon na suficie. Może to być wykonane za pomocą taśmy maskującej lub taśmę.

W celu przeprowadzenia jakościowo wzór szablonu na suficie, zaleca się, aby obejrzeć film szkoleniowyW celu przeprowadzenia jakościowo wzór szablonu na suficie, zaleca się, aby obejrzeć film szkoleniowy

Farbę przez szablon może być w kilku etapach:

 1. Kiedy za pomocą wałka z farbą. Opcja ta daje szybki i wyraźny obraz. Przed opracowaniem stosowane do sufitu, zaleca się, aby przetestować podobną technikę powierzchni w celu regulacji siły nacisku oraz ilość tuszu.
 2. Z pomocą pędzla. Ta metoda jest dobra, jeśli wzór zawiera szereg elementów, które trzeba wykonać w różnych kolorach.
 3. Z pomocą puszki aerozolu. Domyśla się w ten sposób bardzo łatwo i szybko mieć wyraźne linie i suche.
 4. Z użyciem gąbki pianki. Gąbka wchłonie nadmiar tuszu i transfer do powierzchni tyle, ile trzeba. Co więcej, w ten sposób wzory mogą być wykonywane nie tylko w jednym kolorze, ale także tworzyć skuteczne płynne przejścia kolorów w obrębie jednego elementu.

Jeśli krawędź wzór jest mało czytelny, można regulować ręcznie za pomocą cienkiego pędzla do malowania żądany kolor. Za pomocą wzornika, a luzem wzór może być zastosowany (nie więcej niż 3 mm). Aby to zrobić, zamiast farby, należy użyć tynku dekoracyjnego.

Drukuje Korzystanie z projektora

Drukuje z wykorzystaniem projektora wymaga artystka więcej czasu i cierpliwości niż inne metody, ale obraz w wyniku wysoce artystycznych i wartości wszystkich spędzonych sił. Ponadto w ten sposób możliwe jest wykonywanie dowolny wzór. Aby przesunąć obraz, trzeba budować występ na suficie, unikając zakłóceń, zakreślać go na kontury i malować według wybranej palety kolorów. Tak, że obraz wyszedł płaski, powinno być dobrze, aby rozwiązać ten projektor.

Ponieważ można umieścić projektor na rysunku stropu dowolnej złożonościPonieważ można umieścić projektor na rysunku stropu dowolnej złożoności

W ten sposób możliwe jest przejście do stropu małych i prostych rysunków i bardziej złożone, piękne obrazy. Farba jest bardzo ważne zadanie do wykonania środku obrazu jaśniejsze niż kontury.

Że rysunek nie jest wyblakły na słońcu i przechowywać przez dłuższy czas, należy zabezpieczyć go z czystym lakierem akrylowym w kilku warstwach.


Sufit wzorami: inne metody rysunkach zgłoszenia

Ponadto, istnieje wiele innych metod stosując wzory na suficie, których realizacja będzie musiała zostać zarezerwowana przez specjalnych narzędzi lub materiałów. Ale każda z tych metod gwarantuje jakość i łatwość stosowania.

Bardzo często do dekoracji sufitu na powierzchni druku powlekanego, który może różnić się kształtem i koloremBardzo często do dekoracji sufitu na powierzchni druku powlekanego, który może różnić się kształtem i kolorem

Przez prostą metodę zastosowania układów obejmują:

 1. Korzystanie z teksturą wałka. Budowa i sklepy sztuki i rzemiosła, dziś oferuje swoim klientom rolki z różnych tekstur: od prostych geometrycznych do szczegółowych obrazów kwiatów, ptaków, zwierząt, etc. Technologia obrazu jest prosta rolki zanurza się w pojemniku z farbą i walcowane na powierzchni sufitu w jednym kierunku (ponowne przytrzymująca może blokować wzór, co niechlujny).
 2. Stosowanie znaczków. Wzory są stosowane w tym przypadku dzięki gumowej formy, które mogą być wykonane ręcznie na zamówienie na specjalistycznych stronach lub zakupionych w sklepach dla ręczna. Przenieść wzorzec używając znaczka jest bardzo proste, najważniejsze - dobre farby pokrywa MDL i mocno naciśnij go do dekorowanej powierzchni.
 3. Korzystanie z etykiet. Nowoczesna produkcja wyrobów poligraficznych pozwala wybrać dowolny obraz i wydrukować na papierze samoprzylepnym. W ten sposób obrazy mogą być zarówno konwencjonalne i fluorescencyjne (świecące w ciemności). Pozostaje - czy malowania sufitu w żądanym kolorze lub ozdobienia powierzchni wzorów tapet i pasty.

Jeśli chcesz przykleić wzorców w określonym porządku, to najpierw trzeba zaznaczyć kwadraty pod sufitem, a położenie obrysu etykiet z ołówkiem.


Zastosowanie wzorów na suficie (wideo)

wzory aplikacji - jest to prosty i niedrogi sposób, aby każdy unikalny sufit. Wybierz dowolny z ulubionych opcji i tworzyć piękne wzory z rękami ku uciesze całej rodziny!

Przykłady wzorów na suficie (wnętrza zdjęcia)

2sadovaya3640kv117o10-520mont30noyab1.rEG3113643476380fe852b-e8c4-4f73-8700-1a74a41bbd71242-5-146-5 potolki-s-fotopechatyu

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 1

Adblock
detector