Naprawa w hali z wąskim korytarzu: zdjęcia i 3 wskaźniki dobrego projektu – nwhistorycourse.org

The BlogUwaga do naprawy szczegółowo w wąskim korytarzu jest w stanie dokonać pokój dość funkcjonalnyUwaga do naprawy szczegółowo w wąskim korytarzu jest w stanie dokonać pomescheniePrihozhaya dość funkcjonalny - jest wizytówką każdego domu, czy to prywatny dom lub mieszkanie w bloku „mrowisko”. Gdy ludzie spotykają się na ubrania i mieszkanie są spełnione i oceniać korytarz, ponieważ jest tu osoba dostaje, po raz pierwszy przybyli do odwiedzenia was i od tego doświadczenia i poglądów będzie zależeć bardzo wiele, mimo wszystko, dla ciebie pierwsze wrażenie samo można zbudować stosunkowo na której gospodarzem. Wiele nowoczesnych ludzie rozumieją, że rozumieją, jak ważna jakość i remont mieszkania jako całości i korytarza, w szczególności korytarza.


Hol wejściowy do wąskiego korytarza

Jak wielu z was wie z pierwszej ręki, aby taki korytarz funkcjonalne, a jednocześnie nie ograniczając krytyczny tak małe, to jest bardzo trudne do szerokości. Ale co zrobić, gdy wielka rodzina, konieczne jest, że hala była przynajmniej szafa lub wieszaki na ubrania, ławki i półki na buty, które będą trwać do wszystkich gospodarstw domowych. Jednocześnie, wszystkie takie rzeczy dość funkcjonalne wykończenia powierzchni wąskim pomieszczeniu. Czasami okazuje się, że wolna pass jest tylko jedna osoba, a dwie z nich mają bardzo wąski, a trzy z nas przejść przez korytarz do drzwi do salonu może stać się zupełnie niemożliwe.

Młodzi rodzice, którzy mają kilkoro dzieci w tym samym wieku, w tym samym wieku, dzieci zdają sobie sprawę, że każde dziecko chce być pierwszym, a nawet brak szerokości pomieszczeniu może spowodować niemowlęta skandal lub furia.

I co z tego, że każdy chce być wejście, jak nie byłoby małe wymiary, stylowy był na korytarzu korytarzu było nie tylko wygodne, funkcjonalne, ale również piękne uczta dla oczu, wracając z pracy lub badań na ludziach , zmusił do uśmiechu i można zanurzyć się w drzwiach w domowej atmosferze. Dlatego nowoczesne modnych projektantów wnętrz rocznie rozwijać dla Ciebie unikalny projekt korytarza. To pozwala przekształcić zwykły i nijaki wąskim korytarzem w jej mieszkaniu w dzieło sztuki, a następnie chętnie sobie sprawę, że przyjaciele i goście zadowoleni z postępów projektu.

Wejście do wąskiego pasma może być utworzona w praktycznie każdym styluWejście do wąskiego pasma może być utworzona w praktycznie każdym stylu

Chcemy podkreślić, że niektóre zazdrość, jak można zrobić wnętrze:


 1. Przytulne. Jak wiecie, komfort - najważniejszą rzeczą w każdym domu, to stara się każdą kobietę.
 2. Elegancki. Sala ta będzie w stanie podkreślić smak właścicieli domów.
 3. Fantastyczne. Jeśli smak wnętrza w stylu baśni, w stylu fantasy lub sci-fi, nawet takie pomysły mogą być zrealizowane.

Tak więc, po kilka sztuczek, które mają być naprawione, to jest możliwe do osiągnięcia zupełnie wyjątkowe rezultaty. To wszystko zależy od twojej wyobraźni i wyobraźni projektanta, który powierzy do właścicieli, aby utworzyć projekt nowej hali w domu lub mieszkaniu z wąskim korytarzu.

Wąskie Korytarze: Pomysły na naprawy i koloru

Jak wiecie, kolor jest jednym z najważniejszych elementów każdego projektu, czy to aranżacja wnętrza, odzież, zabawki, czy coś innego, gama kolorów będzie wykonywać różne funkcje.

Na przykład: 1. Podkreślić kluczowe punkty, czyli stosując dobrze wybraną kombinację wielu kolorach, można podkreślić jedną lub innej części pokoju.
 2. Przeznaczenie korytarz - kolor może wizualnie podzielić przestrzeń w obszarze korytarza, które potrzebujesz. Na przykład może to być górna strefa buta i strefa odzieży, lub dla dzieci i dorosłych często korytarzu.
 3. Wizualnie poszerzyć mały korytarz mieszkania. Oznacza to, że za pomocą kombinacji kolorów, kolory specjalne, można optycznie powiększyć wielkość sali.

Z pomocą wskazówek projektowych można optycznie powiększyć przestrzeń wąskim korytarzuZ pomocą wskazówek projektowych można optycznie powiększyć przestrzeń wąskim korytarzu

Liczne opcje łączyć odcienie kolorów oznacza obraz jako zwykły ścianie lub suficie i ścianach wszystkich podkreślić sufitu.

Mały wąski korytarz: projektowanie i oświetlenie dla długiego korytarza

Rozwiązania oświetleniowe w projektowaniu hali i hali odgrywać rolę nie mniejszą niż kolorystyki ścian i sufitu.

Światło może być reprezentowany przez liczbę urządzeń oświetleniowych:

 1. Reflektory na suficie. Szczególnie dobrze to wygląda, gdy w sufitach domu, w którym są zamontowane oprawy.
 2. Za ukrywanie cokoły sufitowa.
 3. Za ukrywanie cokoły oświetlenie na obwodzie podłogi. Bardzo niezwykła decyzja na mieszkanie, ale gdy podłoga jest zapalona, ​​tworzy poczucie unoszące się w powietrzu, a ściany tworzy fantastyczną atmosferę. Super, jeśli chcesz wydać na korytarz w przestrzeni kosmicznej tematu.
 4. kinkiety skierowane pod pewnym kątem do sufitu. wygląda to najlepiej, gdy również podwieszane sufity. W tym przypadku utrzymanie zwiększając wysokość wizualny sufitu. Dlatego też, jeśli nie, to tylko wąski korytarz, ale niskie sufity, ruch ten pasuje idealnie.

Oświetlenie w małym wąskim korytarzu być doskonałyOświetlenie w małym wąskim korytarzu być doskonały

Tak więc, można powiedzieć, że prawidłowe stosowanie oświetlenia daje wymierne rezultaty, aby stworzyć przytulną atmosferę w domu, a także pomaga optycznie powiększyć rozmiar swojego korytarzu. Ponadto odpowiedni rodzaj oświetlenia można dostosować własnymi rękami, to będzie również dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz zaoszczędzić na usługach profesjonalnych zespołów lub projektanta.

Opcje korytarze wąskie korytarze regulaminu luster w aranżacji wnętrz

Większość projektantów wnętrz odwiedzić pomysł do wykorzystania w ciasnych przestrzeniach, oraz, oczywiście, w wąskich korytarzach lustrze. Wynalazek ten jest dość proste starożytności stosowany w każdym nowoczesnym domu stanowi jego integralną część.


Może to być:

 1. Oddzielnie, lustro wiszące na ścianie. Opcja najbardziej wszechstronny. Takie lustro może być umieszczony w dowolnym miejscu, a jeśli to konieczne, może być bez problemu przenieść się do nowej lokalizacji. Takie lustra w dużych ilościach tam w sklepie IKEA, gdzie można odebrać lustro dla każdego smaku, czy to lustro w ramie lub bez, z jakiegoś szczególnego projektanta wystroju i tak dalej.
 2. Lustro jest montowany w szafce. Takie lustra są kompletne meble do przedpokoju. Jak zwykle ich kuzyni są przede wszystkim obiekty funkcjonalne i są funkcją zwiększenia przestrzeni wizualnej.
 3. Lustro na ścianę osiągając połączeniu z półkami i wieszakami. Zazwyczaj są one małe.

Lustro korytarzu wizualnie zwiększa pokójLustro korytarzu wizualnie zwiększa pokój

W przypadku lusterka Należy pamiętać, że w przypadku wąskich korytarzach najlepszym rozwiązaniem jest użycie kilku mniejszych zwierciadeł sposób wizualnie rozszerzalności będą bardziej lub mniej jednorodna. Łańcuch sklep Ikea pomogą zapoznać się z nowoczesnym wystrojem, a tam znajdziesz próbki różnych produktów i nowości.

Naprawa w wąski korytarz: idee i korzystania z różnych elementów wystroju

Planując korytarz może być stosowany na ścianach każdego wnętrza, być śmiały, ponieważ elementy dekoracyjne mogą dobrze służyć.


Korytarz Decor można:

 1. Zamontować na ścianie. Jeśli styl wnętrza pozwala, można powiesić na ścianach kolorowe obrazy, będą one dać pokój atmosferę radości i świętowania. Ta hala nie pozostawi obojętnym, nawet po ciężkim dniu pracy.
 2. Bądź na podłodze. Na podłodze maty mogą być umieszczone w różnych kolorach i kształtach. Na przykład, jeśli masz dzieci, odkryty ozdoba w formie łap zwierzęcych lub pozostawia zainteresowanie dziecka, zwracając codziennie prowadzony korytarzem w zabawę i ciekawe gry. Należy również zauważyć, że poglądy swoich gości zostaną doprowadzone do podłogi, a tym samym nie będzie koncentrować się na tym brakiem korytarzu, jako małej szerokości.
 3. Na suficie. W razie potrzeby, sufit może być przekształcona w nocy lub w ciągu dnia niebo, akwarium, zapewniając poczucie bycia pod wodą.

Nie zapomnij do dekoracji ścian i sufitów z elementów wystroju korytarzNie zapomnij do dekoracji ścian i sufitów z elementów wystroju korytarz

Możemy śmiało powiedzieć, że korzystanie z hali jakichkolwiek elementów dekoracyjnych może pozytywnie wpłynąć na całą przestrzeń korytarza.

Meble dla wąskiego korytarza

Cokolwiek chcesz, w każdym korytarzu nie ma mebli. Nawet styl minimalizmu wymaga użycia funkcjonalne meble.

Pełna sala wymaga, co najmniej:

 1. Szafa czy wieszak na ubrania.
 2. stojaki na buty. Mogą to być dostępne jako pojedyncze lub ułożone, otwarta i zamknięta, może być na dolnym poziomie obudowy;

Jeśli przedpokój jest wąski szerokość, konieczne jest, aby prawidłowo ustawić meble, w przeciwnym razie nie będzie w stanie utrzymać akceptowalny odstęp między ścianą a meblami, a także konieczne, aby uniknąć przeciążenia meble. Ponadto, w żadnym wypadku nie można zorganizować elementy mebli, nawet jeśli są modularne, po obu stronach sali, to nie tylko wizualnie zmniejszyć rozmiar sali, ale także w celu zminimalizowania funkcjonalną przestrzeń korytarza.

szafa jest idealny dla wąskiego korytarzaszafa jest idealny dla wąskiego korytarza

Taki poważny błąd nie może zostać poprawiony nawet wykorzystać wszystkie tajemnice, z którymi wizualnie zwiększyć korytarz, czyli wszystkie twoje wysiłki pójdą na marne.

Najlepszym rozwiązaniem jest zainstalowanie niż zwykłe szafki z otworem na zewnątrz drzwi i szafy, drzwi będą poruszać się w bok, bez wychodzenia na zewnątrz obudowy. Tak więc, nie będzie kolidować z domownikami, którzy są blisko was, a nie blokują przejście drzwi hali, jak to często bywa. Jednocześnie, aby umieścić lustro w drzwiach szafy jest znacznie bezpieczniejsze, nigdy nie złamać przy otwieraniu drzwi, szczególnie jeśli rząd będzie składać się z dwóch części. Ponadto, półki na buty może być zamontowany w jednej części obudowy, a drugi znajdzie wieszaki na ubrania.

Konstrukcja wąskich korytarzach, korytarzy

Tak, nadszedł czas na podsumowanie.

Wąskie korytarze powinny być odpowiednio wybrany:

 • Kolorystyka wnętrza;
 • elementy mebli kompaktowych;
 • urządzeń i metod ich umieszczenia w foyer oświetlenie;
 • Interesujące elementy dekoracyjne.

Wyposażanie projekt wąskich korytarzach, korytarzy, przemyśleć wcześniej, jaki rodzaj mebli, oświetlenia i koloru Państwo odebraćWyposażanie projekt wąskich korytarzach, korytarzy, przemyśleć wcześniej, jaki rodzaj mebli, oświetlenia i koloru Państwo odebrać

Ponadto konieczne jest, aby wspomnieć, że w projektach wąskich korytarzach są często wykorzystywane do dekoracji i maskowania ukrytym oświetleniem, różnych kształtek w stiuku, teksturowane cokole, a jeśli ponadto wysokość sufitu pozwala, można dokonać sklepieniem. Będzie to wyglądać nie tylko oryginalny, ale również rafinowane, wspominając doskonałe właścicieli stylu dom.

Konstrukcja wąskim korytarzu (wideo)

Ponadto, byłoby najlepiej, jeśli wnętrze hali będzie naturalnie pokrywają się z wnętrza stylu sąsiednich pomieszczeń, na przykład pod względem użytych kolorów, tożsamość systemów sufitowych, czy konwencjonalny sufit podwieszany lub łączone warstwowych.

Projektowanie i naprawa w korytarzu z wąskim korytarzu (Fot wewnętrzny)

7-112b27ac418691ea8bd2cc3d022a7bc3f71418-16123-1411506d62cf154fdd6f8c5a8bdbc72afa97663161369869338801327229801fotooboi

Leave a Comment

Your email address will not be published.

9 + 1 =

Adblock
detector