Naklejki sufitowe: rodzaje i instalacja – nwhistorycourse.org

The BlogNaklejki na suficie - ciekawe rozwiązanie, które zadowoli nie tylko dzieci, ale także dorosłychnaklejki sufitowe - ciekawe rozwiązanie, które zadowoli nie tylko dzieci, ale także vzroslyhKak można ozdobić sufitu? Najlepiej jest używać specjalnych naklejek lub taśmy klejącej. Materiały te są niedrogie, łatwe w instalacji i trwać bardzo długo. Na suficie można przykleić naklejki winylu lub fosforu. Różnią się one nie tylko strukturę, ale także sposobu wytwarzania. Montowane są w podobny sposób.


winylowe naklejki na suficie: zalety i cechy

naklejki winylu może być zamocowany na ścianie lub suficie. Ten materiał jest duże zapotrzebowanie, ponieważ jest tani. winylowe naklejki wykonane są z PCV. Stanowią one powłokę dekoracyjną, która jest wykonana ze specjalistycznych folii i roztworze kleju.

winylowe naklejki można przykleić do tapety lub rozciągnięte płótno. Ponadto, produkty te są łatwo montowane na płycie szklanej, powłoka korka, tworzyw sztucznych i sklejki.

winylowe naklejki są łatwe do zainstalowania, długo służyć i niedrogiewinylowe naklejki są łatwe do zainstalowania, długo służyć i niedrogie

Ponadto, korzyści z naklejek winylowych należą:

 1. Różnorodność kolorów i rozmiarów. Nawet jeśli masz małą sufitu, można łatwo podnieść kompaktowy naklejek.
 2. Wszechstronność. Produkty winylowe idealnie pasować do wnętrza. Ponadto produkty te łączą w sobie dobrze z jakichkolwiek mebli.
 3. Bezpieczeństwo. Naklejki wykonane są tylko przy użyciu materiałów przyjaznych dla środowiska, więc nie stanowią zagrożenia dla zdrowia ludzkiego.
 4. łatwość demontażu. winylowe naklejki mają dobrą strukturę, dzięki czemu są łatwe do re-stick.

Jak przykleić naklejki dekoracyjne wykonane z winylu na suficie

Ozdobne etykiety wykonane z polichlorku winylu, z łatwością przyklejony do każdej powierzchni. Przed rozpoczęciem pracy należy umieścić na oznakowań powierzchni podstawowej i czyste kurzu sufitu. Aby to zrobić, należy użyć pędzla.


Dekoracyjne naklejki winylowe kleje stopniowo, tak aby nie tworzą fałdyDekoracyjne naklejki winylowe kleje stopniowo, tak aby nie tworzą fałdy

Materiał klej musi sufitów w następującej sekwencji:

 • Oddzielić warstwę winylu z podłoża.
 • Następnie przymocować do powierzchni materiału bazowego. Zrób to ostrożnie i uważać, aby nie uformowanych fałd.
 • Ponadto konieczne jest oddzielenie podłoża.
 • Prasować naklejkę z plastikowej szpatułki. Zadbać, aby całe powietrze wyszedł.
 • Gdy można wkleić folii winylowej, konieczne jest, aby usunąć powłokę przezroczystą umieszczone na powierzchni materiału.
 • Re spłaszczyć naklejkę miękką ściereczką.

Należy pamiętać, że po oddzieleniu całej etykiety z podłoża nie może być. W przeciwnym razie, materiał może być formowany fałdy. Początkowo oddzielić wystarczy 5-10 centymetrów filmie.

Naklejki świecące gwiazdy na suficie

Świecące naklejki gwiazdy są często wykorzystywane w dekoracji sypialni lub salonie. Takie produkty świeci w ciemności. Naklejki absorbować energię z promieni słonecznych. Również dla „ładowania” takich produktów, można użyć źródła światła sztucznego. Wystarczy do 5-7 minut, włącz światła w pomieszczeniu.Pamiętaj, że używanie materiałów nieorganicznych, więc produkty te mogą być szkodliwe dla produkcji świecących etykiet. Eksperci nie zalecają stosowanie świecącymi naklejkami po ukończeniu pokoju dziecka.

Samoprzylepne gwiazdki wyglądają bardzo atrakcyjny, ale nie są one zalecane do klejenia w przedszkoluSamoprzylepne gwiazdki wyglądają bardzo atrakcyjny, ale nie są one zalecane do klejenia w przedszkolu

Montaż luminescencyjne etykiet odbywa się w następującej kolejności:

 1. Początkowo trzeba dokładnie oczyścić powierzchnię z brudu i kurzu. Ponadto eliminuje wszystkie wady na powierzchni podstawy. Jeśli sufit krzywej, zaleca się zastosowanie podkładu na powierzchnię.
 2. Ponadto konieczne jest, aby umieścić na oznakowań powierzchni podstawy.
 3. Następnie przykleja się do taśmy dwustronnej sufitu.
 4. Następnie usunąć warstwę ochronną umieszczoną na etykiecie i wiązać się z powierzchnią wyrobu.
 5. Następnie konieczne jest, aby wygładzić klejone produktów. Aby to zrobić, należy użyć szmatki lub plastikowej szpatułki.

Co jeszcze może być wklejony na suficie

Zamiast winylu lub luminescencyjnych mogą być wykorzystywane taśmy klejącej. Jest on wykonany z klejącej podłożu papierowym i chlorku winylu. Szerokość takiej folii wynosi na ogół 67 cm. Są też modele o szerokości 45 i 90 cm.

Folie samoprzylepne mają wodoodporne, dzięki czemu mogą one być zainstalowane nawet w łazience. Ponadto, materiał ten nie znikają pod wpływem promieniowania nadfioletowego.

Folia samoprzylepna mogą być przyklejone do każdego pomieszczenia, a nawet w łazienceFolia samoprzylepna mogą być przyklejone do każdego pomieszczenia, a nawet w łazience

Technologia Montaż folii samoprzylepnej:

 • Jeśli sufit jest wyłożona płyt gipsowo-kartonowych, konieczne jest, aby oczyścić szwy między panelami z użyciem papieru ściernego. Jeśli sufity ozdobione są panelami z tworzywa sztucznego lub tynku, nie trzeba.
 • Następnie zmierzyć wymiary sufitem.
 • Następnie kawałek wymaganej wielkości cięcia folii.
 • Nałożyć produkt na powierzchnię bazową.
 • Ostrożnie usunąć warstwą ochronną.
 • Wycisnąć folii do sufitu za pomocą szmatki.
 • Wygładzić folię za pomocą plastikowej szpatułki.

nalepki fosforu na suficie: Zalety i wady

Fosfor naklejki są również wykonane z PVC. Na górze etykiety stosowane do pigmentu, która jest zaznaczona w ciemno. W skład takich etykiet są wyłącznie materiały organiczne. Montaż etykiety luminoforu są takie same jak do mocowania produktów winylowych.

Pamiętaj, że naklejki fosforu są łatwopalne, więc nie są one odpowiednie do korzystania z kuchni na mecie. Nie zaleca się również takie elementy do wklejenia na suficie w łazience, ponieważ mogą odkształcać się pod wpływem pary wodnej.

naklejki fosforu przez długi czas i są łatwe do zakładania, ale nie są one zalecane do klejenia w kuchni iw łaziencenaklejki fosforu przez długi czas i są łatwe do zakładania, ale nie są one zalecane do klejenia w kuchni iw łazience


Zalety etykiety fosforanu:

 1. Trwałość.
 2. Dobra przyczepność. naklejki fosforu mogą być przyklejone do betonu, tworzywa sztucznego lub gipsowych paneli.
 3. Fosfor naklejki nie trzeba zachować szczególną ostrożność. Trzeba tylko od czasu do czasu przetrzeć je wilgotną gąbką.
 4. Są łatwe do klejenia.
 5. Fosfor nalepki są bardziej trwałe niż produktów winylowych.

Wybierz naklejki na suficie (wideo)

Do wykończenia sufitu najlepiej jest użyć świecące naklejki fosforu. Są one bardziej trwałe niż produkty winylowych lub folii samoprzylepnej. Jednak naklejki fosforu są łatwopalne, więc nie mogą być instalowane w kuchni. Najlepszą alternatywę dla nalepek fosforu produktów winylowych. Są one wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i niepalna. Jeśli masz ograniczony budżet, zamiast etykiet lepiej stosować folie samoprzylepne. 

Przykłady etykiet na suficie (foto)

997dc69a02dd168688748107914fe07c250 ----- 3D ----------15115055675513096386566ad475cbfe3dafce5c2e69d8aa2cf0610Azhurnyj-risunok-768x488babochki-na-natyazhnom-potolke-16dekorpotolka14


Leave a Comment

Your email address will not be published.

24 − 18 =

Adblock
detector