Nakış çapraz Talimat: gül, 3 devreleri varyantları – nwhistorycourse.org

The BlogGüzel güller bir havlu, masa örtüsü üzerinde işlemeli veya çiçek paneller el yapımı oluşturmak edilebilirGüzel güller bir havlu, masa örtüsü üzerinde işlemeli veya çiçek panelleri el yapımı rabotyVyshivanie çapraz oluşturmak olabilir - heyecan verici bir deneyim, çok güzel bir desen gül almak özellikle. Güzel çiçekler kumaş üzerinde işlemeli ve sonunda güzel bir peçete veya duvara asılabilir geniş bir tuval olsun edilebilir. Çapraz dikiş aşağıda ele resimler varyasyonları söz, gül çeşitli olabilir. Bu yazıda ayrıca ücretsiz nakış şeması bulabilirsiniz.


Çapraz dikiş gül: şemaları ve eğitim

Eğer kumaş gül nakış sürebilir önce, diğer az gelişmiş nakış desenleri uygulama gereklidir. Eğer dikkatlice parçacığı seçim dikkate almak gerekir kumaş üzerinde güzel nakış almak için, onlar iyi kalite ve gül ile uygun renk düzeni olmalıdır.

daha kolay 10'a kadar 10 ızgara hücreleri ile tuval üzerine kurşun kalemle çizin ve çember üzerinde tuval çekmeye nakış belirleyin. Nakış çalışma sonunda diyagramında gösterilir bütün ortaya çıkan model ilmiklerinin etrafında kesilecek, devrenin her iki ucunda da başlayabilir. Bu doymuş bir hacmi ve model elde etmek için gereklidir.

 Eğer dikişler çapraz önce demir ütülenmelidir tuval, bakmak gerekEğer dikişler çapraz önce demir ütülenmelidir tuval, bakmak gerek

nakış gül sonra kumaş yıkanmış ve ütülenmiş gerekir. Böylece, bir büyük resmi ve küçük resim olarak ortaya çıkabilir.

Güzel ve renkli gül işlemeli bir yastık kılıfı ile Yastık orijinal bakacağız ve herhangi içine uyacaktır.


Nakış başlayanlar için rose cross - devre

Daha önce bahsedildiği gibi, yeni gelenler daha iyi şema büyük gülleri almaya değil - karmaşık ve zahmetli bir olduğunu. bir çiçek, bir sepet içinde küçük güller, çelenk, çiçek çok, ve diğer büyük ve sahip ince detay çizimleri Nakışa başlamayın.

Başlangıç ​​olarak, monokrom oyalamak veya aşağıdaki basit düzeni kullanmayı deneyebilirsiniz.

 dikiş başlayanlar bir gül tasvir küçük resimler, ile başlamak daha iyidirdikiş başlayanlar bir gül tasvir küçük resimler, ile başlamak daha iyidir

Bu basit şema sadece birkaç saat içinde hızla ve kolayca üzerine nakış için, yeni başlayanlar için uygundur.Araçlar ve materyaller

  • çember;
  • Konu renkler gerekli;
  • Bir iğne;
  • makas;
  • Tuval.

üst veya alt noktada olabilir bir gül nakış başlayın, bazıları nakış deseni merkezi ile başlamak uygun olduğuna işaret etmektedir. Böylece bir yastık kılıfı desen nakış veya çerçevesi içinde bir resim eklemek mümkündür.

Varyasyon desenleri ve renkleri

Güller - güzel ve çok güzel çiçekler ve bunlar tamamen farklı renkte olabilir. Hatta mavi ve mavi güller vardır. Sen çiğ bir gül nakış veya tuval unsurunu olduğu için böyle güzel bir kelebek olarak ekleyebilirsiniz.

Sepet düzgünce işlemeli çok renkli güller çok etkileyici bakacağızSepet düzgünce işlemeli çok renkli güller çok etkileyici bakacağız

Tutku ve aşk sembolü - Tabii ki, en popüler gül kırmızıdır. küçük çay gül unutmayın, onlar rahat bakmak ve sarı renk ayrımı ve başarısızlık sembolüydü önce, o ise şimdi sarı çiçekler en popüler almak ve ekledi. Çay ve sarı güller romantizm ve hassasiyet sembolü olarak kabul yüzden de nakış için ideal.

Belaya Roza tuval aydınlık veya karanlık renklere nakış için mükemmeldir, gül nakış ile geniş bir tuval çok yavaşça görünüyor.

Sadece doğal renklere kadar askıda anlamayın, işlemeli edilebilir siyah, mor, rose green. Genel olarak, sürece çiçek olarak güzel görünüyorsun, herhangi bir kısıtlama vardır ve her şey sizin hayal sadece bağlıdır. 

Çapraz Dikiş: şeması basit güller ise

gözlerini süzme ve çok fazla zaman harcamadan olmasa da basit şeması güzel güller, yeni başlayanlar için hem de hızlı bir şekilde küçük bir resim dikmek isteyen kullanışlı insanlar için idealdir. Tipik haliyle, bu devreler gösterilir, ya da bir ya da daha fazla küçük çiçek, genellikle üç gül.

 nakış için en basit şema tek renkli idam gülnakış için en basit şema tek renkli idam gül


başlayanlar Aşağıdaki 3 farklı seçebilmesi etkisinde gibi programlar acemi dikişçi nakış:

  1. Bulgar gül. Bu gül Diyagramlar onlar yumuşak pembe renkte yapmak olasıdır, oldukça basittir.
  2. Eski sarmaşık gülleri - yeşil tonları baskın bu şema uygulamak oldukça basittir olun.
  3. küçük gül ile Düzenleri dikiş yeni olanlar, hatta giyim üzerine dikebilirsiniz için idealdir.

Prensip olarak orada nakış için basit devrelerin çok çeşitli, bu nedenle her daha hoşuna gidecek tasarım, bulmak ve yürütmek mümkün dikişçi.

Çapraz dikiş "gül Buket" (video)

Sonuç olarak, gül nakış söyleyebiliriz - Doğru şeması seçin eğer, güzel ve basit. nakış gül büyük avantajı renklerin aralığında hiçbir sınırlama, yani, kumaş üzerinde farklı desenleri bir sürü oluşturmak işlemeli yastık kılıfı süslemeleri, arkadaşlarına orijinal hediyeler yapabilirsiniz. Bunu bir güzel işlemeli güller, özellikle, eller tarafından yapılan şey, harika bir hediye olacağını söyleyebilirim.


Çapraz dikiş düzenleri gül (fotoğraf)

dlesedWbk0xS5ysLUvishivkakrestomshemucveti31-900x1145rozyi4am938411426414209637243123416049114119396343386819ee1ad5619d7e60d2c10f661d877334745

Leave a Comment

Your email address will not be published.

46 − 39 =

Adblock
detector