Najlepszym remont hali w lokalu: fotografię i małych gabarytów mebli – nwhistorycourse.org

The BlogNawet niewielki przedpokój może stać się przytulne i wygodne miejsce dla Twojego domuNawet niewielki przedpokój może stać się przytulne i wygodne miejsce na korytarzu domaRemont w mieszkaniu, wydaje się rzeczą łatwą, ale w rzeczywistości rzeczy nie są daleko, jak to łatwo. Z reguły małych mieszkań w korytarzach, które budują złożony problem. Są wąskie, krótkie, słabo oświetlony i może być nieregularny kształt. Niektórzy po prostu rzucać swoje ręce i powiedzieć, że do stworzenia takiej przestrzeni w wielkim i pięknym wnętrzu nie jest możliwe. Ale to nie jest tak, ponieważ można stworzyć dobrą pomysłów, które mogą być podejmowane z magazynów projektowych.


Zaprojektować mały korytarz w mieszkaniu

Przed umieścić mały korytarz, należy ocenić rzeczywistą wielkość pomieszczenia, tak aby nie mylić z wyboru wykończeń i wzorów.

Należy wziąć pod uwagę:

 • Kształt pomieszczenia;
 • Dokładne wymiary;
 • Obecność lub brak uszkodzeń;
 • Oświetlenie.

Kolor powłoki lekkich wizualnego podnieść mały otwór sufitu korytarz i rozciągają się pomiędzy ściankamiKolor powłoki lekkich wizualnego podnieść mały otwór sufitu korytarz i rozciągają się pomiędzy ściankami

Poprzez naprawy korytarzu bardzo ważne jest, aby rozwiązać ten pierwszy i główny problem - jest to niewielka przestrzeń. Umożliwiają za pomocą takich sztuczek pomysłowy projekt, podobnie jak umieszczenie materiałów wykończeniowych wnętrz i przedmiotów, które mogą rozszerzyć przestrzeń wizualnie pomieszczenie, a tym samym sprawiają, że bardziej przytulne i wygodne. 


Nie należy stosować drzwi wewnętrzne z litego drewna ciemny kolor, ponieważ nie tylko akcent do pokoju, ale będzie ukryć przestrzeń, która jest bezwzględnie wymagane.

Najlepiej jest, aby dać pierwszeństwo do skrzydła drzwi z matowego szkła wkładania i wykonana z lekkiego materiału, takie jak jesion, orzech, dębu francuskiego i tym podobne. Drzwi planu wydają się być niewielkie i dość stylowy i elegancki. Jeżeli układ korytarza odbywa się w studio, idea Wybierając drzwi muszą zostać zredukowane do jego całkowitego braku. Tak więc możliwe jest wyeliminowanie granicę dzielącą już niewielką przestrzeń życiową.

Minimalna szerokość korytarza w mieszkaniu

W małym prihozhke minimalnej szerokości korytarza może wynosić około 1,5 m. Jak sprawić, by pokój trochę szerszy i bardziej przestronny?

Należy wybrać: • Napinacz błyszczący sufit;
 • Tapeta z 3D-rysunku;
 • Duże lustro, które mogą tworzyć ten sam efekt zwiększenia pokoju z sufitu.

To jest bardzo modny i stylowy wygląd kolorowe sufity z efektem błyszczącego. Takie powłoki nie wywierać presję na psychikę i można osiągnąć pożądany rezultat ekspansji przestrzeni. Wybór przeważnie idzie do ciemnych kolorów, ponieważ najlepiej odzwierciedla pokój sytuacji.

Ze względu na małą korytarzu Sufity napinane będzie wydawać się bardziej przestronneZe względu na małą korytarzu Sufity napinane będzie wydawać się bardziej przestronne

Równie dobrym pomysłem będzie podłogi z linii wzdłużnych, w której może być panele podłogowe parkiet. pokój dekoracja musi koniecznie obejmować układ oświetlenia, co jest szczególnie ważne w małych pomieszczeniach bez okien. Optymalnie będzie wyglądać płaski pojedynczy żyrandol na suficie, obecność świateł punktowych i kinkiety. Układ z kilku źródeł światła umożliwiają każdym domu do korzystania z własnego światła i poruszać się bardziej komfortowo.

Jeśli pokój jest jak szafa korpusu i coupe, a także oddzielnej szafie lub półkach, mogą być uzupełniane z podświetleniem LED, który wygląda oryginalny i nowoczesny. Kanały można ozdobić ramkę obrazu z fotografii, a nawet lustro na haki wieszaków. Ta technika projektanci zaczęli używać dość często, gdyż opłacalne, nie wymaga dużych ilości energii, a także dla instalacji nie trzeba mieć zawodowego elektryka.

do głównego przyłącza sieciowego nie jest wymagana, a zatem rodzaj oświetlenia LED mogą być uznane za całkowicie bezpieczne. Ich praca jest wykonywana przez akumulator i taśma może być umieszczony w dowolnym miejscu całkowicie. Ich zaletą jest to, że są one oświetlone z bawełny lub etapach dźwiękowych. Z reguły są one zainstalowane jako lampka nocna, aby poruszać się w ciemności, a nie patrzeć na przełączniku.

Korytarze dla małych mieszkań

Dekorowanie korytarz - to prawie jedna trzecia konstrukcja pomieszczeń, ponieważ głównym problemem jest to, że jest zbyt mało miejsca pozostaje otwarta. Miejsce, w którym wiele mebli nie jest po prostu realistyczny i muszą dać pierwszeństwo do konkretnej i ograniczonej liczby elementów wewnętrznych. Często obok korytarzach znajdują się one obszar pamięci i mogą być najbardziej opcja ratowania życia.

Zaplanuj ponownie odbywa się przez przeniesienie otworu drzwiowego na stronie korytarza, a tym samym stworzyć bardziej optymalnej wielkości pomieszczenia. Powierzchnia magazynowa może być używana jako garderoba, które niszczą korytarzu niepotrzebne szafki, stoły i pufy.

Kolor mebli do małej sali powinny być lekkie i nie powoduje, że optycznie poszerzyć granice pokojuKolor mebli do małej sali powinny być lekkie i nie powoduje, że optycznie poszerzyć granice pokoju


Jeśli nie jest to możliwe, powinny być dobrane meble:

 • pojemny;
 • Niewielki rozmiar;
 • Z zamkniętymi półkami;
 • modułowa;
 • Łączone.

Kombinowane się w korytarzu - konstrukcję modułową, która zbudowana jest jako dodatek ciach, jak daleko umieścić na swoich butach bez niewygodnych siedzeniach. Warto zauważyć, że obiekty wnętrza nie powinny zostać połączone z wystrój ścian, jak to jest zupełnie bez smaku dekoracji.

Jeśli chcesz zainstalować meble modułowe, trzeba wybrać produkty na zamówienie, które dokładnie odzwierciedlają osobiste preferencje, a co najważniejsze, wielkość i kształt pomieszczenia.

Sekrety zaprojektować niewielką halę w mieszkaniu

Poszukiwanie nowych i meble nie jest tak trudne do modelu, ponieważ ich wybór jest ogromny, ale znaleźć coś, co byłoby idealne dla małego korytarza z kwadratury wiele trudniejsze.

Konstrukcja pomieszczeń hali nie powinny być:


 • ciemności;
 • Dim;
 • Ściółki z dużą ilością akcesoriów;
 • Zbyt chwytliwe dla oka.

Projektowanie małej wielkości sali musi być wyposażony w dużą mebleProjektowanie małej wielkości sali musi być wyposażony duży meble

Jest możliwe, aby stworzyć wnętrze małego korytarza na własną rękę, opierając się na opinii projektantów i magazynów mody. Ale nie zapominajcie, że wszystkie pokoje są wyjątkowe, nawet jeśli są one standardowe apartamenty typu Chruszczowa. Na przykład, może być zainstalowany w niewygodnych punktów sprzedaży i przełączników, albo też może być nieregularna krzywą sufitowe. Istnieje wiele powodów, a więc przed naprawa potrzebne jest dosłownie brać pod uwagę każdy niuans.

Najbardziej optymalne style dla projektu korytarza jest uważana za:

 • klasyczna;
 • High-tech;
 • Minimalizm.

Należy stosować się do określonego stylu - to jest bardzo wygodne, ponieważ można wyeliminować błędy i sprawiają, że pokój, który będzie całkowicie uzasadnić osobiste pomysły komfortu i przytulności.

Jak dokonać napraw w mieszkaniu korytarzu małej wielkości (wideo)

Ze względu na fakt, że obecnie istnieje ogromna ilość materiałów budowlanych i wykończeniowych, jak również wnętrze, nawet korytarz, który ma małą kwadratury, będzie miłym wyglądzie i stylowe.

Szczegóły: Naprawa hali w małej wielkości mieszkania (przykłady zdjęcia)

14e745d8bcd37c8dea45dae85c30357f82e56496526-5216afc30aa2f74bc1d0efc710c9661509766a3f3622e16ddf83dc315314a4c1casprytnych-Design-solutions-in-Gothenburg 1024x768-apartment-small-apartamentowy91541881largeDizajjnmalogabaritnogokoridora00110c

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 64 = 68

Adblock
detector