The BlogNajechanie sufitu podwieszanego jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą, aby wnętrze oryginalnych nutNajechanie sufitu podwieszanego jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą, aby do wnętrza oryginalnego Notkina każdy pokój pasował sufity rosnących. Na co rosnących sufity i jak skonstruować własną rękę, aby dowiedzieć się więcej.


Rosnących sufity - to

Rosnących pułap napięcia jest specjalna konstrukcja, która obejmuje obszar na suficie, jak również wszelkie inne środki: tapety, tynki, tkaniny. Główną cechą rosnących sufitu napięcie jest to, że wykonana jest w zasadzie rozpinanego sufitu, na przygotowaną profilu ramy za pomocą folii z PCW.

Aby zainstalować sufit strzelisty, trzeba najpierw zamontować ramęAby zainstalować sufit strzelisty, trzeba najpierw zamontować ramę

rodzaje filmów

 • mat;
 • błyszczący;
 • Ze wzoru;
 • Tło.

A przede wszystkim oświetlenie, które tworzy efekt sufitu pływającego. Jeśli chodzi o oświetlenie rosnących sufity użyciu płótna, lampy i lampy LED jako gładkie i różnych kolorach.

Rosnących konstrukcje sufitowe mogą mieć bardzo różne kształty i wzoryRosnących konstrukcje sufitowe mogą mieć bardzo różne kształty i wzory


Zaletą płótnie LED jest to, że oświetla równomiernie całą powierzchnię underceiling dystrybucją oświetlenia w całym pomieszczeniu.

Oświetlenie może być albo jeden kolor lub wielobarwne. Wybierając rodzaj oświetlenia należy wziąć pod uwagę przeznaczenie pomieszczenia, jego powierzchni, a zwłaszcza styl i wnętrza. Dla małych pomieszczeniach lepiej jest użyć jednolitego obszaru Kolor podświetlenia.

Niesamowite sufity: Wpływ rosnących sufitu

Efekt sufitu pływającego jest tworzony przez niezwykłego oświetlenia sufitowego na całym obwodzie sufitu i specjalnej metody budowy. Wstęga folii jest zamontowany na suficie w sposób szczególny, że światło odbite na wszystkich krawędziach sufitu. Aby to zrobić, należy utworzyć profil ramy metalowej na suficie, który stanowi odległość pomiędzy ścianą kilka centymetrów. W tym miejscu po montażu płótna rozciągające system oświetlenia.

Prawidłowo dobrane oświetlenie rosnących make sufit jeszcze bardziej spektakularnyPrawidłowo dobrane oświetlenie rosnących make sufit jeszcze bardziej spektakularnyLampy pływającego sufitu rozciąganiem musi mieć małą moc, aby zapobiec odkształcaniu się konstrukcji, powstawanie wybrzuszeń i nadmuchiwania filmu.

Ze względu na oświetlenie niewytapiany rogach pokoju i przestrzeni oddzielającej od ściany sufitu ze względu na to, że światło jest oddzielony od ścianek przestrzeni sufitu i złudzenia stropu pływającego.

Konstrukcja sufitów pływających i opcji 

Wizualny efekt rosnących próg może być osiągnięte w inny sposób, gdy stosowane są płyty.

Gatunek:

 • Płyty pionowe;
 • podszewka poziomej;
 • Centralna konsola;
 • Dupleks wielowarstwowa okładzina się na suficie;
 • Podszewka w sufit na całym obwodzie.

Pionowe i poziome płyty stropowe może być geometryczne kształty. Wspólne pomysły centralne klocki są owalne, okrąg, romb, kwadrat. W zależności od powierzchni sufitu, można korzystać z wielu kształtów na suficie. Takie kształty profilu może służyć jako podświetlenie, jeśli zainstalować dodatkowe diody LED pod spodem. Ponadto podświetlenie obwodu poniżej każdej figurze mogą być dołączone do źródła światła jako dodatkowe źródło światła. Okrągłe wypraski na próg może być używany do tworzenia różnych składach, z których jedna może być gwiaździste niebo, ziemia słoneczny.

Wykładania w postaci figur geometrycznych, może prowadzić do rosnących sufitu w dziełaWykładania w postaci figur geometrycznych, może prowadzić do rosnących sufitu w dzieła

Dupleks wielopoziomowy stan na suficie uzyskania efektu 3D, wizualnie podzielić wysokości sufitu pomieszczenia wydaje się być dość duża. Jeśli używany profil jako osłona na środku sufitu lub na bokach, okazuje się niesamowity efekt rosnących. W tym przypadku kolor będzie grać. Łącząc kilka filmów kolorów, można osiągnąć wizualnego oddzielenia pomieszczenia na strefy.

Dupleksu w kolejce na suficie w małych pomieszczeniach o wysokości ścianek jest mniejsza niż 2,7 m, wysokość wizualnym ukrycia takich struktur obciążających okoliczności oraz które nie są zalecane do stosowania w trudno dostępnych miejscach.

Korzystanie z podkładki na pływającego sufitu podwieszanego, pokój wizualnie zwiększa, jest szczególnie korzystne dla pomieszczeń o dużej powierzchni.


Jak zrobić ruchomy sufit podwieszany w domu: Zalecenia

Napinacz rosnących sufit wymaga starannego przygotowania powierzchni przed instalacją.

Prace przygotowawcze obejmuje kilka etapów:

 • Wytwarzanie potrzebnych materiałów;
 • Przygotowanie powierzchni przed montażem osnowy;
 • Montaż ramy.

Aby przygotować niezbędne materiały do ​​pracy, trzeba przygotować model przyszłości sufitu, przedstawiający schematycznie lokalizację profilu, podkreśla, listwy na suficie. Następnie trzeba przygotować wszystkie niezbędne narzędzia.


aluminiowa - podstawą rosnących sufitualuminiowa - podstawą rosnących sufitu

Powierzchnia sufitu trzeba oczyścić starej powłoki za pomocą łopatki, pędzla, farb i innych składników roztworu do płukania. Wierzchnia warstwa tynku betonowymi płytami muszą być usunięte łopatki. Jest to konieczne w celu uniknięcia obierania i spada z sufitu na powierzchni folii cząstek. Następnie powierzchnia sufitu jest pierwszy leczenie przeciw pleśni, grzybów i wilgoci, tak aby nie psują wstęgi folii, które mogą mieć wpływ na oddziaływania niekorzystnego środowiska i wilgoci.

Czynności instalacyjne

Montaż profilu mogą być prowadzone po oczyszczeniu powierzchni stropu w następującej kolejności:

 1. Profil, który chcesz pochylić blisko sufitu, aby dopasować ściany na linii dla niego na suficie, trzeba robić notatki. Po profil jest gęsty Lay, może być przymocowany za pomocą śrub i kołków. Do wygięcia profilu na zaokrąglonymi narożnikami i kierunku, w wyznaczonym miejscu na profilu wycina szlifierka pół wygięty jest prowadzony młotka, a krawędzie obróbce papierem ściernym lub pliku.
 2. płótno LED jest rozciągnięta w usuwaniu profilu aluminiowego więc bez powodowania uszkodzeń na nim i połączone ze sobą. Przed film jest rozciągnięta, oświetlenie sprawdzone do użytku.
 3. Ogrzewanie z pistoletu do 60 stopni, film jest rozwinięty. Temperatura poniżej 60 ° lub większy, folię rozpadających się całkowicie. Zacząć naprawić folii do sufitu musi być z oznaczeniami na filmie, który jest oznaczony przez rośliny. Średnica folii przymocowany jest najpierw wszystkie kąty są stałe, a następnie na boki. Aby rozpocząć, aby rozwiązać część trzeba od rogu do centrum sieci i rozpocząć harpun z łopatką, aż do zatrzaśnięcia. W tym czasie, pistolet jest konieczne do ogrzania się do 70 ° i skierowane do sufitu.

Montaż sufitu pływającego trudno jest wymienić tylko pracy, ale to zaufanie do specjalistów, możesz być pewny dobrego wynikuMontaż sufitu pływającego trudno jest wymienić tylko pracy, ale to zaufanie do specjalistów, możesz być pewny dobrego wyniku

Cały okres konfiguracja pasma folii na suficie, pistolet musi utrzymywać co najmniej 70 stopni. Jeśli twój film zauważył nierówności po ustaleniu, należy je wyrównać poprzez nadanie tym miejscu pistolet na kilka minut.

Montaż sufitu pływającego (wideo)

Co jest potrzebne do rosnących profilu sufitów podwieszanych

Co do profilu dla sufitów podwieszanych gwałtownie wzrastać, musi być zgodne z projektem.

różne rodzaje profili są wykorzystywane do tworzenia specyficzną konstrukcję:

 1. Profil ma szczeliny służy do budowy dwupoziomowego pływającego sufitu, które może uzupełniać zasłonę w postaci efektu strefy.
 2. Profil elastyczny projekt dla wiszące ozdoby i figury. Profil ten umożliwia łatwe do skonstruowania pewnej geometryczne kształty na suficie na planie wnętrz pomysłów projektowych.
 3. Uniwersalny profil. Profil ten jest zaprojektowany tak, że światło odbite na ścianki, ścianka powróci do sufitu wizualnie tworzenia iluzji sufitu rosnących.
 4. Profil z zapchane i otworem do oświetlania. Profil ten umożliwia wykonywanie dwupoziomowy sufit przechwycie w innym kierunku.
 5. Profil pauz zaskoczony. Projekt pod folią jest zamontowany na górze konsoli i pozwala zaoszczędzić na materiałach i czasu, aby przygotować się do instalacji sufit profilu.

Profil powinien być wybrany w zależności od konstrukcji i ilości konkretnych okładzin sufitowychProfil powinien być wybrany w zależności od konstrukcji i ilości konkretnych okładzin sufitowych

Rosnących sufity być zainstalowany na nieodpowiednich profili poprzez wybór profili, nie tylko pod względem estetyki, ale także praktyczne. Jeśli profil naprawić zły film, wpływ defektów w całej strefie sufitu.

Najechanie sufitu podwieszanego: recenzje panów i właścicieli

Sufity rosnących mają pozytywne opinie od artystów, którzy określonych te ciekawe wzory.

Jest to motywowane pozytywnych aspektów:

 • Montaż i budowę odcinka folii odbywa się bardzo szybko;
 • Różnorodność profili pozwala zaspokoić gusta wszystkich klientów;
 • Gwarancja i serwis życie sufitów sprawdzone uciążliwy.

Właściciele pułapów nowej generacji jest nie mniej niż zachwycona ideą rosnących pułap napięcia. Jest to bardzo piękne i niezwykłe, łatwe w pielęgnacji, wysokiej jakości. Rosnących sufitu nie wymaga dodatkowych elementów wystroju, ponieważ jest to doskonały design.

Zazwyczaj opinie o rosnących sufity są dobre, jedyną wadą może być uważany za trudności w instalacjiZazwyczaj opinie o rosnących sufity są dobre, jedyną wadą może być uważany za trudności w instalacji

Pomimo wielu pozytywnych cech rosnących pułap napięcia, to ma pewne wady.

Budowa trudno zainstalować samodzielnie, weź się film jest również bardzo trudne. Jeśli płótno LED wypalił z powodu naruszenia zasad instalacji, konieczne jest, aby usunąć cały sufit całkowicie.

Zalety sufitów napinanych rosnących ogromna, głównym czynnikiem, który odgrywa ważną rolę w wyborze tej metody wykańczania konstrukcji sufitu jest wygoda.

Unoszące się sufit podwieszany (film)

Unoszące się sufit podwieszany uniwersalny i nadaje się do każdego pomieszczenia. A dla tych, którzy chcą wnieść radość do Twojego wnętrza i sprawiają, że niezapomniany i wyjątkowy, rosnących sufit jest dokładnie to, czego potrzebujesz.

Konstrukcyjne rosnących sufity (zdjęcia)

2 c777499114b51baba12e994bfa9b5d3e Foto-paryashchih-natyazhnyh-potolkov-13 Fotoprint-10-B img1699800x600w jsvechenie Natyazhnye-paryaschie-potolki natyazshnoipotolokspodstvtkoiifotopchatyu p11 orange29

Leave a Comment

Your email address will not be published.

5 + 3 =