mutfak salonu ile kombine tasarım,: Fotoğraf ve resepsiyonlar 5 düzenlemesi – nwhistorycourse.org

The Blogoda ile mutfak Uygun hizalama daha geniştirpopüler olduğunu daha özgür prostranstvaSegodnya verecek odası ile mutfak doğru hizalama birinde birkaç oda kombinasyonudur. Bu teknik geniş bir alana sahip daire ve evler için geçerli, hem de küçük alanlarda içindir. bir salonda ile kombine bir mutfaktan Uygun tasarım uzay daha büyük ve daha parlak olmasını sağlar. bir oda yaparken profesyonel tasarımcılar uzayın uyum ilkesini kullanmaları tavsiye edilir. Ustaca odanın doğru imar ve mobilya yerleşimini yürütmek için, renk ve ışık efektleri kullanmak gereklidir.


Kruşçev de oda ile mutfak: birleştirme ya da olmamak

Mutfak az yer verildi için her zaman, Sovyet zamanında geri yapılmış eski evlerde, içinde. Altı metrekare sadece ustaca çalışma alanınızı düzenlemek ve yemek yer almaya da mobilya yerleştirmek, ancak olmamalıdır.

Birkaç oda birleştirerek elde edilebilir küçük bir mutfak alanı büyütün. Yeniden geliştirme özel izin gerektirir hatırlamak önemlidir.

Kruşçev odalar birleştiren mutfak genişletmek ve kullanımı daha konforlu haleKruşçev odalar birleştiren mutfak genişletmek ve kullanımı daha konforlu hale

Eğer değişiklik yapmak ve oda ile mutfak birleştirir önce bir karar verirken yardımcı olabilir ins ve çıkışları, yakından tanımak zorundadır.

Birleştirilen alan avantajları

 • Mutfak alanı artar. Bu onun daha fazla işlevselliğe katkıda bulunur.
 • Bütün bir odanın Uzay görsel nedeniyle duvarların olmaması ve pencerelerin açık erişim için artar.
 • Çok uzay tasarımı yanı sıra kendisi hacimli ve solgun hale alanı almak için her zaman daha kolaydır.

kolay kombine odalar almak ve mobilya yerleütirmenizikolay kombine odalar almak ve mobilya yerleütirmenizi


avantajlar ile birlikte, dezavantajları yeniden düzenlenmesi, bu tür yer almaktadır.

dezavantajları yeniden geliştirme

 • Ortak alanın topraklarının tamamı üzerinde koku nüfuz. Buradan bile iyi havalandırma ve aspiratör yardımcı olmuyor.
 • Volokita planlama izni almak için. Bunu yapmak için, çizimler ve yeniden geliştirme planları yapmak gerekir.
 • Genel onarım malzemesi ve temporal açısından oldukça maliyetli olabilir.
 • topraklarının sık kirlenme. Bu oda tipinde temizlenmesi günde iki kez en az bir kere yapılması gerektiği.

Ne zaman bitişik odalar, koku oturma odasına mutfaktan nüfuz edebilirNe zaman bitişik odalar, koku oturma odasına mutfaktan nüfuz edebilir

tüm artılarını ve paylaşılan alanı eksilerini gözden geçirdikten sonra, herkes bu şartlar onu ve aile üyeleri tarafından kabul edilebilir olmadığını kendisi için karar vermelidir.mutfak Odası: doğru yapmak nasıl

daire veya evin sahipleri büyük bir ciddiyetle yeniden geliştirme konusunu yaklaştı eğer Genellikle odanın kombinasyonları zorluklara neden yoktur.

Her şeyden önce yeniden geliştirme uyum sorunu çözmek için gereklidir. Daha önce ve yeniden geliştirme sonrasında, çözülebilir. Önemli bir durumdur yük taşıma duvarının yıkılması yasağı söyledi.

odalar birleştirerek o yük taşıma duvarının konumu dahil çeşitli faktörler dikkate almak önemlidirodalar birleştirerek o yük taşıma duvarının konumu dahil çeşitli faktörler dikkate almak önemlidir

alan ve duvarın yıkılmasını birleştiren kendiniz yapılabilir, ancak bir uzmandan yardım isteyebilirsiniz. Böylece, büyük ölçüde zaman tasarrufu ve enerji maliyetlerini önleyebilirsiniz.

Duvarın yıkılması için gerekebilir:

 • Maul;
 • Delgeç;
 • kırıcı;
 • inşaat atıkları için torbalar.

odaya kendinizi bağlarsanız, ayrıntılı talimatlar ve yıkım resimler internette bulunabilir. Duvarların yıkım zaman alıcı ve büyük yeterli alan kirliliği gerektirdiğini unutmamak gerekir.

Pratik öneri: mutfak yapmak için salonun olarak

oldukça zor bir görev, pek çok zorluklarla doludur - mutfak ve oturma odası birleştiren. çaba gerektirir Bu emek yoğun bir iş. Bunu yapmak için binanın sahibi emin onların niyeti% 100 olduğu zaman gerekir.

iki oda birleştirmek amacıyla, aralarında kemerin en iyi şekilde veya duvar tamamen yok etmeliyimiki oda birleştirmek amacıyla, aralarında kemerin en iyi şekilde veya duvar tamamen yok etmeliyim


Devir tüm yasal meseleleri halletmesi başlaması gerektiğini hatırlamak önemlidir. Gıda transferi kesinlikle yasaktır nerede, önemli kısıtlamalar diğer durumlarda geçerli olabilir durum vardır.

Kurallar ve düzenlemeler her yıl değişen unutmamak önemlidir. barınma koşullarının kasıtlı bozulma bir açıklama bile imzalayabilir uygularken daha önce olursa, artık böyle bir açıklama onay için bir temel değildir.

salona mutfağı transferini Kuralları

 • o yaşam alanlarından yukarıda yer alıyorsa, mutfak taşımayın. Mutfak mutlaka olmayan yerleşim alanı üzerinde yerleştirilmelidir.
 • gaz aletleri ise oda, mutfak ile kombine edilemez.
 • diğer odalara mutfak havalandırma kanalı açıklıkları için kabul edilemez bağlantısı.

Beraber odalardan iki farklı türde birleştirmek Bütün bu kurallar, bağlayıcı niteliktedir. Onların ihlali evin işgalcilere için öngörülemeyen sonuçlara yol açabilir.

Odaları birleşimi için, gaz boruları ve elektrik şebekesi vardır hakkını belirlemek gerekirOdaları birleşimi için, gaz boruları ve elektrik şebekesi vardır hakkını belirlemek gerekir

iletişimleri açmak için ipuçları:


 • kulaklıkları yer alacak yerde bir elektrik ağı ekleyin. Güç kabloları böylece yüksek olmalıdır.
 • duvarında yapılmalıdır Stroebe kablolama, açmıştı. teller oluklu borudan imal plastik kapaklar ile korunabilir.
 • Yükseltici borusundan Metal gerçekleştirin. Bu borular, sağlam, esnek ve dayanıklıdır.
 • Uygun drenaj noktalarına yükselticiden Kanalizasyona alın.
 • Eski mutfağın tüm yüzeye egzoz kanalını alın.

çabuk işi yapın ve verimli onarmak başlamadan önce almak gerekir modern araçları yardımcı olur.

salonu bitişik mutfak: imar örnekleri

Mutfak onunla birleşmek gerektiğini oturma odasına bitişik. Tek uzay aynı tarzda herkese kayıt gerektiren, ancak kullanılan tasarım teknikleri uyumlu birleşimini gerektiriyor.

Açık salon görsel mutfaktan farklı olması gerekir. Tasarım kimin cephaneliği zaten yararlı tekniklerden çok şey var profesyonel tasarımcı, yardım isteyebilirsiniz, en ahenkli olması.

Bazı imar teknikleri eklem aralığında fonksiyonel hem de rahat.

ille aynı tarz yapmaz oda ile mutfak bitişiğinde, tam tersine onlar farklı renklerde yapılabilirille aynı tarz yapmaz oda ile mutfak bitişiğinde, tam tersine onlar farklı renklerde yapılabilir

Örnekler imar:

 • Çizgiyi;
 • zeminin Uygun tasarım;
 • Adanın montajı;
 • bir duvar yerine yemek tablosunun kullanımı;
 • bölümleri kullanma;
 • sınırlayıcı alanı olarak kanepe kullanma.

imar birçok yöntem vardır. Bu nedenle, onarım yapmadan önce, genel bir plan yapmak ve kroki binayı yeniden planlayın, tasarımcı her detayını dikkate almak önemlidir. Herhangi zor durumdan, her zaman yapıcı bir yolu olduğunu hatırlamak önemlidir.

Ortak mutfak, oturma odası dönüm: nasıl ayırmak için

Kombine alana azından vurgulamak için de edebilmek için çok önemlidir. Mutfakta çalışma alanı ustaca yaşam alanından ayrılmalıdır.

Mutfakta bitişiğinde ve oturma odası makam sınırları olmamalıdırMutfakta bitişiğinde ve oturma odası makam sınırları olmamalıdır

Bu oturma odasına sorunsuz mutfak bağlı olması önemlidir. Şimdilik açıkça katı ayırma alanı olmamalıdır.

Başarıyla tasarımcıları tarafından kullanılan temel teknikleri - imar tesislerinde. Bu genel tasarım fikirlerini takip paylaşmak ve aynı zamanda özgün ve taze bir şeyin içini getirmek için izin verir.

alan uyumlu farklılaşması için Receptions

 • Kullanım zemin seviyesinin düşmesi edilir. Biz iki oda seviyesini birleştirmek ve evde küçük çocuklar ve yaşlılar varsa, onlar için rahatsız edici olabilir hatırlamak önemlidir.
 • sütunlar, kemerler, mobil ekranlar ve bölümleri kullanımı. Gerekirse, çıkarılıp alınabilir Özellikle kullanışlı cep bölümleri tekrar koymak.
 • Doğal ve yapay aydınlatma uygun kullanımı. Mutfak güneşlikler ve panjurları kullanmak uygun olur, oturma odası lambrequins yüksek dereceli perdelerle dekore edilebilir.

Uygun odanın belirlenmesi yanı sıra oda için sütunları veya kemerler kullanmak gerekirUygun odanın belirlenmesi yanı sıra oda için sütunları veya kemerler kullanmak gerekir

tasarım ipuçlarını kullanarak aynı anda, ahenkli rahat ve pratik oldu böylece odanın içinin tasarımı yardımcı olur.

Seyirci (video) ile birlikte Mutfak tasarım

Bugün birçok rüya o dairenin uygun ve pratik bir alternatif düzenleme olduğu gerekçesiyle, salona mutfak bağlamak için. her şeyden önce dikkate takip edecek tüm nüansları almak birine iki oda yeniden geliştirilmesi çözme, bu önemlidir. Böyle bir kombinasyonun avantajları ve dezavantajları tasarımcı ile istişare içinde internette değerlendirmeleri okuma veya böyle bir deneyime sahip dost ve akrabalarını sormak bulunabilir ile. Her durumda, iç birinci daire veya evin sahipleri memnun gerekir dönüştürdü.

mutfak ile kombine oda tasarımı (fotoğraf)

01kuhkras7min418min525min339min252736454110713449

Leave a Comment

Your email address will not be published.

76 − 71 =

Adblock
detector