Montaj ve tavan Armstrong sökme – nwhistorycourse.org

The BlogPopülarite tavan Armstrong nedeniyle kolaylığı ve kurulum hızıPopülarite tavan Armstrong kolaylığı ve hızlılığı montazhaPotolok Armstrong nedeniyle nedeniyle montaj ve pratiklik kolaylığı fazla popülerlik var. Buna ek olarak, bu tür yapıların dışında çok cazip görünüyor. eller herhangi yeni geleni sahip olabilirler tavan Armstrong kurulumunu yapmak. Bu yapı sayesinde sistem çok güçlü olması nedeniyle, bu tür tavanlar dayanıklıdır. Bu tasarımın demontaj yürütmek için de basittir.


şeritleri taşıyan montaj teknolojisi Armstrong tavanları

En zor teknik şartnameye - Bu tip tavanlarda yatak raylarının takılması. Aksi takdirde düzgün tüm yapıyı kurmak mümkün olmayacaktır, talimatlara göre kesinlikle gerçekleştirmelisiniz.

artık 3.5 metreden uzun kaburgalar seçin. Büyük bir odada yapıyı kurmayı düşünüyorsanız, kolayca birbirine raylar bağlanabilir. Bunu yapmak için şu parçalarla içerdiği özel kilitleri kullanın.

Yükleme sırasında, tavana taşıyıcı raylar Eğer askıları yüklemeniz gerekir. Onlar yüzeye sıkıca demiryolu düzeltmek izin verir. 1,5 metre - askı arasındaki optimum mesafe.

en kısa sürede inşaat kurulumunu gerçekleştirmek için izin özel bağlantı elemanları ile donatılmış tavan profillerien kısa sürede inşaat kurulumunu gerçekleştirmek için izin özel bağlantı elemanları ile donatılmış tavan profilleri

Süspansiyon 3 parçadan oluşur:


 1. deliği ile Traction. Bu bölüm ankraj vasıtası ile tavana monte edilmelidir. Eğer vida kullanmazsanız.
 2. Çekiş kanca. Bu DIN rayına doğrudan eklenmelidir.
 3. Yay süspansiyon. Bu detay süspansiyon uzunluğunu ayarlamak için gereklidir.

tavan Armstrong kurulumunu başlatmak için nasıl

Yükleme tavan Armstrong, uygun malzeme ve düzen seçimi ile başlar. bireysel tercihler ve iç tasarım üzerine yalın plakaları seçerken. Çeşitli renk ve doku bir tabak satın alabilirsiniz.

Eğer sert kimyasallar kullanmayın, kurulumdan sonra tavan plakasını boyamak istiyorum. Uzmanlar akrilik boyalar tercih önerilir. Onları satın yapamıyorsanız, su bazlı boya kullanın.

Şema tavan temel profil altında işaretlemeyi monteŞema tavan temel profil altında işaretlemeyi monte

Tavan işaretlemeyi Sürüş: • Önce yatay asma tavanlar işaretlemesi gerekir. Bu, daha nitel bir tasarım toplamak için izin verecektir. yatay işaretlemek yoksa, düzgün üniteyi monte edebilirsiniz.
 • Odanın her köşesinde bir çentik koydu. Mümkün olduğunca doğru bir ölçüm yapmak için, bir lazer düzey kullanın.
 • Daha sonra çentikler ve zemin arasındaki mesafeyi ölçer.
 • Kesikler izleyici ile birbirlerine bağlıdırlar.

rotada tavana doğrudan gerçekleşecek tüm gerekli iletişimi işaretleme sonra.

Tavan Armstrong için adım yükleme yönergeleri adım

bölümleme ve iletişim döşeme sonra kurulum başlayabilir. Eğer tasarım toplamaya başlamadan önce, gerekli tüm ekipman ve malzeme hazırlar.

Oda sıcaklığı 30 derece aşmaması gerektiğini not edin. Aksi halde monte deforme edilebilir. Bundan başka, montaj gerçekleştirilir bir odada, hava nem oranı% 65 daha fazla olmalıdır.

Cihaz asma tavanlar Armstrong SürüşCihaz asma tavanlar Armstrong Sürüş

Yükleme Talimatları Armstrong tavan:

 1. Öncelikle L şeklindeki konfigürasyonun yüzey profiline eklemek gerekir. Bu tür yapılar metal için bir demir testeresi kullanılarak istenen boyuta ayarlanabilir.
 2. Sonra T-şekilli biçimde profillerini ekleyin.
 3. Elde edilen çerçeve obsheyte kasetleri.
 4. Sonra, tavan ışıklarında kurdu.

Nasıl kendi elleriyle tavan Armstrong montajı

çerçeve üzerinde döşeme karoları - hatta yeni işleyebilir ile basit bir proses. Bu işlemi yapmadan önce, çerçeve gücü emin olun. Eğer herhangi bir kusur görürseniz, tekrar monte edin.

Algoritma tavanlar Armstrong döşeme:

 • hücre içeriğini al.
 • Boşluğun içine girin.
 • Dikkatle hücre içine taşı yatıyordu.
 • Sonunda kör plaka yüklemeniz gerekir.

bir metal çerçeve hücrede bir asma tavan yükleme Kesme plakasının yükleme tamamlarbir metal çerçeve hücrede bir asma tavan yükleme Kesme plakasının yükleme tamamlar


Eğer her durumda çarpık fayans yüklü değilse yukarıdan üzerine basmayın. Yani kumaş zarar verebilir. Eğriler fayans aşağıdan onları iterek hizalanabilir.

tavan Armstrong montajı için tahmini nedir

Yükleme için tahmini - Bu kurulum için gerekli tüm malzemeleri satın almak için harcamak gerekir parasal kaynakların miktarıdır. Kesin hesaplamaları yapmak için o üreticilerinin web sitelerinde özel hesap makinesi kullanmak en iyisidir.

Bütçe hazırlığına, aydınlatma değerini not edin. Kural olarak, tavan 10 m2 olarak 2 LED veya flüoresan ampuller yükleyin. Kuşkusuz, bu formül tutarlı ve değişebilir.

bütçesini hazırlarken dikkat edilmesi gerekir:

 1. Odanın boyutu. Odanın uzunluğu en fazla 3,7 metre, o zaman özel kilitleri satın almanız gerekir. bazı durumlarda rağmen onlar dahildir.
 2. dübel ve vidalar yeterli sayıda hesaplanırken, askı sayısını düşünün.
 3. oda projeksiyonları varsa oda çevre boyutunu hesaplarken bunları göz önünde emin olun.

Söküm tavan Armstrong: adım adım kılavuzun

söküm inşaat, gerekli araçları tedarik yapmadan önce. Bir macun bıçak, demir testeresi, pense, tel kesiciyi ve anahtarlarını gerekir. Buna ek olarak, tornavida olun.

Tek başına asma tavan söküp edecek gerekli araçları ayarlayınTek başına asma tavan söküp edecek gerekli araçları ayarlayın


söküm önce, fayans aydınlatma kaldırmak gerekir. Sen armatürün dekoratif unsurların kaldırılması ile kaldırılması başlamak gerekir. teller kesmek unutmayın.

Sökme bu sırada yapılır:

 • İlk nazikçe son paneli sabittir profili eğmek gerekir.
 • Eğer zımba kullanırsanız, bir tornavida ile bunları kaldırın.
 • İlk paneli çıkarın. Kolayca profili zarar verebilir, çünkü dikkatlice yapın.
 • plakasını çıkarıp ikinci panelini çıkarın. Tüm plakaları kaldırana kadar kadar bu işlemi tekrarlayın.
 • askı ile çerçeveyi çıkarın.
 • süspansiyonlar ve açılı profil sökün.

Yükleme talimatları tavan Armstrong (video)

Armstrong tavan tipi tamamen kolay ayarlayın. yapıları biçimlendirme ve tavan boşlukta iletişimi yürütmek gerekiyor montaj başlayın. Bundan sonra, tavan montajı maliyetini hesaplamak gerekir. Ve ancak o zaman montaj çerçevesi ve istifleme panelleri başlar. Çalışma sırasında kumaş sorunsuz bırakmaya dikkat edin. Demontaj yapı profilleri ve katlama söküm halkaları gerçekleştirilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

98 − = 97

Adblock
detector