Montaj ve merdiven yapı 4’e En iyi malzeme, temel öğeleri – nwhistorycourse.org

The Blogmerdiven montaj başlamadan önce, tüm üyelerin varlığını kontrolmerdiven montaj başlamadan önce, son yıllarda mükemmel olursa olsun üslup çözüm ve tasarım, herhangi bir iç ile mükemmel uyum kullanımı ahşap merdiven için büyük bir talep tüm üyelerin varlığını kontrol ediniz. evde merdiven montajı yapan ve satan kiti üreticisinden kompozit bileşenleri, parçaları ve mimari Döşeme parçalarının imali için hazır bileşenleri içerir birçok şirket var, ancak, ahşap kendisinin merdiven monte edilebilir, en önemli şey dikkate almak tüm temel gereksinimler ve her şeyi bu tasarım yönetir.


Nasıl merdiven için aksesuar yüklemesidir

ahşaptan yapılmış merdivenin kurulumunu gerçekleştirmek için, bir katı ahşap seçmek gereklidir.

Özellikle, mükemmel:

 • meşesidir;
 • kayın Malzeme;
 • Melez;
 • külün ayarlayın.

merdiven montaj basamak dizisi kalarak, talimatlara göre kesinlikle yapılacakmerdiven montaj basamak dizisi kalarak, talimatlara göre kesinlikle yapılacak

Evde merdivenlerden yüklemeden önce gerekli hesaplamalar yürütmek ve bu malzemenin miktarını ve gerekli tüm maliyetleri hesaplamak için yardımcı olacaktır, dwg formatında tasarım gerçekleştirin. Evin ahşap merdiven montajı iki menteşe mekanizması pommel yuvaların içine taşıyıcıyı koymak için duvara dize ekli dirsek veya kanala gidiyoruz gerçeği ile başlar.


Bunun için iki kurullarının kesinti yapmak ve aradaki mesafe merdiven uçuş uzunluğuna karşılık gelecek şekilde, dik bunları gereklidir.

Daha sonra sahne bağlı olan destek çubukları, yüklü ve elde edilen yapı, istenilen bir yerde monte edilir. Bu tür herhangi bir anlamlı isimleri sahip olmayan bir örtüşme içinde hareket sensörü, parlak Kat, süpürgelik ve sabitleme ünitesi gibi elementler bazik grubu ve ek seçenek ait değildir. Ayrıntılı kılavuz zorluk çekmeden kendi başlarına tahta bir merdiven yapmak için yardımcı olacaktır.

merdiven elemanlarının doğru olarak takılması

örneğin yanlış hesaplanmasına ve bireysel parçaların montajı gibi, taban plakasına sabitlenmiş kat yapıları taşıyan, büyük ölçüde tamamlanmış yapının güvenilirlik ve güvenlik azaltır, oldukça uzun ve zorlu bir - ahşap merdiven oluşturun.

Güvenilirlik, dayanıklılık ve kullanım modüler merdiven kolaylığı yan duvar içi boş bir çekirdek yapısına sahip olsa bile, büyük ölçüde merdiven şekline bağlıdır.

Tüm merdiven elemanları bağlantı elemanları vasıtasıyla güvence altına alınmalıdırTüm merdiven elemanları bağlantı elemanları vasıtasıyla emniyete alınmalıdırGibi merdivenleri, bu tür toplamak mümkündür:

 • Bando;
 • vida;
 • Kombine.

Bir merdiven oldukça sağlam ve kararlı hale getirmek için, kendi bakım kuralları, hem de bitmiş örneklerinden fotoğrafları görmek, tasarım hesaplamaları yapmak gerekli tüm düzenlemelere uymak zorundadır. Kurumsal tasarım farklı özel dayanıklılık, güvenilirlik, yüksek kalite ve dayanıklılık üretimi olduğundan sipariş, mümkün olduğunca merdiveni tamamladı. herhangi bir sundu şirket ise: - LS 01U "Biz yüksek kaliteli high-end tasarım üretmek", özellikle, başlıklar hakkındadır merdiven tasarımı için büyük bir talep sahiptir.

Kurulum kendiniz yapılabilir, ya da deneyimli bir marangoz yapabilir, ancak, her şeyden önce, benzer hizmet veren ve vergi ödeyen bir şirket ile standart bir sözleşme imzalamak gerekiyor. Oldukça ilginç gerekirse mimar beğeninize bir yapı tasarlayabilirsiniz, Tempo, tarafından üretilmiştir merdiven vardır. merdivenin Yükleme sırasında tahminleri yapılmalıdır yanı sıra gerekirse, önceden yüklenmiş merdivenin sökme çalıştırılabilir.

Üretim elemanları merdivenler: ambar

Her evin depolama, atölye ve hatta oturma odası için bir yer olabilir bir tavan vardır. Eğer tavan oluşturmak ve bunu tam teşekküllü uzay olmak için, daha fazla rahatlık için, bir merdiven ve ambar yapmak önemlidir. merdiven uygun için, genişlik adıma yaklaşık 760 mm gerekli idi.

olabilir evde merdiven kapıyı donatın:

 • koridor;
 • koridor;
 • koridor.

Uzatma merdiveni Eğer tavan arasına güvenli ve hızlı bir şekilde tırmanmaya verirUzatma merdiveni Eğer tavan arasına güvenli ve hızlı bir şekilde tırmanmaya verir

tavan merdiven sabit ve gerektiğinde, böylece, temiz olabilir, katlama edilebilir. daha dayanıklı ve kararlı Ancak, daha büyük kolaylık, bu sabit merdiven kullanmak en iyisidir.


En basit ve en uygun seçeneği yukarı katlanmış, biri iki bölümden oluşan bir merdiven olarak kabul edilir. Merdiven bütün evde üslup çözümleri bağlıdır, tamamen farklı bir tasarıma sahip olabilir.

ilk sabit hazırlanmış ve devre derlendi oluşturmak. Bu tasarım merdiven, dayanıklı, güvenilir ve emniyetli hale getirecek şekilde En önemlisi, tüm doğru, hesapladık. Daha önce hazırlanan bir merdiven diyagramı gerekli tüm elemanları hazırlamak için başlangıçta gerekli. tüm unsurları hazırlanır zaman, kesinlikle, deseni takip merdiveni monte edilmelidir. Luke hepsi, kendi tercihlerine bağlıdır ihtiyacı ve kullanım kolaylığı, herhangi bir boyut ve şekli olabilir. ambar takarken bu ısıyı muhafaza yardımcı olacaktır, düşünmek ve yamaçları işlemek için gereklidir. Ayrıca, tüm yalıtım duvarı gerçekleştirmek için tercih edilir.

merdiven birimlerinin doğru şekilde yüklenmesi

Modern kır evleri evin etrafında hareket rahatlığı için, bir merdiven inşa etmeliyiz, birkaç kat var, yani.

Evde bir güzel ve işlevsel merdiven inşa için şunları yapmalısınız:

 • doğru malzeme seçimi için;
 • Gerekli tüm hesaplamaları olun;
 • yapının en uygun türünü belirlemek.

Montajdan önce merdiven değerinde video eğitimlerini görüyoruzMontajdan önce merdiven değerinde video eğitimlerini görüyoruz


Son yıllarda, tek tek elemanlardan oluşur ve yüke verilen yaygın modüler yapı, eşit olarak dağıtılır. modülleri gerekirse onlar bir veya birkaç adım değiştirmek mümkündür, bükülür ve yok olması ile karakterizedir.

merdiven ahşap yapılırsa, tüm yapı kalemler halinde gidiyor. Beton merdiven için birinci çözelti döküldüğü bir kalıp hazırlanması gerekmektedir. Metal konstrüksiyon tek tek elemanları kaynaklama yoluyla gerçekleştirilir. Metal spiral merdiven açabilirsiniz en güzel, ancak onların üretim sırasında belirli bir bilgi ve becerileri gerektirir.

Önemli! Eğer merdivenin belirli bir türü yüklemeden önce, çok doğru gerekli tüm hesaplamaları tutmak ve becerilerini değerlendirmek için gereklidir.

prefabrik elemanların merdiveni montajı nasıl

Son zamanlarda, konsolu için büyük bir talep havada asılı eğer bir adım olarak, oldukça rahat ve güzel görüşlere sahip merdiven, kullanmaya başladı. Ancak, konsol merdivenler üretimi oldukça zaman alıcı ve belirli beceri gerektirir dikkati çekiyor.

Dirsekli merdiven onlar ki farklıdır:

 • Işık;
 • çok yer kaplar etmeyin;
 • Herhangi ev içine mükemmel uyum sağlar.

Eğer merdiven monte başlamadan önce, hasar için elemanları tüm incelenmeye değerEğer merdiven monte başlamadan önce, hasar için elemanları tüm incelenmeye değer

onun inşaat oldukça karmaşıktır ve bazı tesisatın becerilerini, hem de karmaşık hesaplamalar yapma ihtiyacını gerektirdiğinden Dirsekli merdiven, kesinlikle sipariş altında üretilmektedir. konsol merdiven kurarken, o zaman sahne yapıştırılmış edileceği üzere duvarı, yaptığını bilmek gerekir. Hepsinden önemlisi, sağlam bir duvar ya da kullanılan diğer ağır malzemeler ise.

Bu tasarım betonarme yapılacaktır eğer iyi olurdu, ve profil tüpleri kullanarak kendi değerini güçlendirmek için.

Bir konsol merdiven montajı mimarı gözetiminde yapılacaktır eğer Hepsinden iyisi, ya da işin tamamı özel inşaat firmasına emanet edilmelidir.

Nasıl elleri ayrıntı merdiven kurulumunu gerçekleştirmek için

evde merdiven yapım işlemi çok ancak dikkate nüansları çok almalıdır, karmaşık değildir.

ile elde tasarlamak için:

 • dayanıklı;
 • güvenilir;
 • Dayanıklı.

Montajdan sonra merdivenlerden tamamen tüm bağlantı elemanları sıkılır olmadığını tekrar kontrol etmeniz gerekirMontajdan sonra merdivenlerden tamamen bütün bağlantı elemanları sıkılır olmadığını tekrar kontrol etmeniz gerekir

Çizimde ile belirlenen stringers ile merdiven yerde olmalıdır montaj başlayın. Sabitleme alt tutma çubukları ve yatay kirişler pahasına olmalıdır de kirişlerin üstüne bağlanır. Sonra, bir adım ve birinci süreye yapmak vida ve ahşap tutkalı ile stringers bunları takmak için gereklidir. creaking ortadan kaldırmak için, gerekli sabitleme noktaları da yapıştırıcı ile kaplanmış olmasıdır. korkuluk ayarlamak için, bunlara bağlı korkuluk ve korkuluk koymak gereklidir.

bitmiş yapı çürüme ve imha odun koruyacak özel trenler, tarafından işlenecek. Buna ek olarak, bir merdiven seçilen renkte boyanabilir veya vernik ile muamele edilmiştir.

Özel bir ped ile açılı merdiven oldukça ilginç görünüyor. Bu L-şekilli veya birden fazla site ile U şeklinde yapılabilir.

merdivenin tasarım öğeleri gözden (video)

tamamen herhangi tasarımın evde kendinize merdivenlerden olun sadece doğru hesaplamak ve şemayı hazırlamak yanı sıra malzeme ve araçları ile çalışmak becerilere sahip olmak gerekir, oldukça basit.

Örnekler (fotoğraf) merdivenleri Kulplu

210f1cda698d3aa322895c1c1df6a0aafa12big2-289-191256e6c9b95e0d2

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 1

Adblock
detector