Modyfikacje Opis: szafy w przedpokoju – nwhistorycourse.org

The BlogKorytarz jest doskonałym miejscem dla lokalizacji szafy z lustrem, dzięki której można sprawdzić swój wygląd przed opuszczeniem domuKorytarz jest doskonałym miejscem dla lokalizacji szafy z lustrem, dzięki której można sprawdzić swój wygląd przed opuszczeniem domu korytarz - część mieszkania, spełniają gospodarze i goście. Oczywiście, że ma to być wygodne, piękne, stylowe i bardzo, bardzo małe. Niestety, pomieszczenie - rzadki przestrzeń w modelu domach, a korytarz trwa same te funkcje. Duże znaczenie ma meble, jeśli wybierzesz odpowiednią szafkę, to będzie i przestronne, i piękne, i pozwoli zaoszczędzić przestrzeń, nawet w wąskim i długim korytarzem.


Zbudowany na korytarz: Główne cechy

Oczywiście, w takich szafach muszą spełniać określone wymagania. Pierwszą i najważniejszą cechą szafy - konstruktywność i elastyczność, co oznacza, możliwość podjęcia niezbędnych przestrzeń w mieszkaniu. Drugą cechą - wysoka funkcjonalność szafki, dostęp do rzeczy, aby być wygodne i szybkie.

Szafa ma dobre osiągi, w wyniku długiej żywotnościSzafa ma dobre osiągi, w wyniku długiej żywotności

Trzeci wymóg - ogólny wygląd. Jeśli nie wykluczają, to stylowy, piękny, elegancki, oto jak się szafa w przedpokoju. Musi posiadać wymaganą głębokość, musi istnieć podział odzieży i obuwia, przechowywania, może się nisza dla urządzeń gospodarstwa domowego.

Może ubrania masz w korytarzu są przechowywane tylko na otwartych regałach, sezonowych i najpilniejsze, a na korytarzu, można umieścić szafki dla innych potrzeb gospodarstw domowych. Na przykład, dla zachowania pamięci (zakatok). Ty decydujesz, który znajduje się na powierzchni pomieszczenia i mogą być niestandardowe opcje, ale jeśli wolisz, jest w porządku. Zdarza się, że w korytarzu są regały, i to jest również interesująca częścią rozwiązania.

Funkcjonalność i design szafki w korytarzu

Istnieje kilka uniwersalnych zasad, które są zalecane do naśladowania przy wyborze szafa w korytarzu. Oczywiście, można zobaczyć obrazy w galerii i zdecydować się wyłącznie na rozwiązaniach zewnętrznych. Niemniej jednak konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne niuanse.


W orzecznictwie komory można przechowywać nie tylko ubrania i buty, ale także różne przedmioty gospodarstwa domowegoW orzecznictwie komory można przechowywać nie tylko ubrania i buty, ale także różne przedmioty gospodarstwa domowego

Wybierając szafki, należy rozważyć:

  • Ilość mebli. Nie powinno być kilka sekcji, regały, półki i schowki na ubrania wiszące. Wybór zależy od liczby członków rodziny i Twoich potrzeb.
  • Dobrym mechanizmem otwierania drzwi. Jego stosowanie nie wymaga dodatkowej przestrzeni, a dzięki wystarczającej zwartości, może być umieszczony w dowolnym kątem. Ale jeśli system otwierania drzwi niewygodne, więc nie dostać. Mechanizm przesuwny oszczędza miejsce dobrze.
  • Materiał i akcesoria dobrej jakości. Byłoby miło wiedzieć o reputację producenta, sprawdzić opinie. Nie należy wątpić, że pierwsze wady konstrukcyjne będzie bardzo szybko.

Rzadko na tej transakcji okazuje się uratować. Chodzi o to, aby mieć więcej niż pięć lat (najlepiej 10-15), jeśli nie jest to tanie, źle wykonany produkt, po czym drzwi się szybko „zdjąć” i odkręcił okucia i szafka szybko tracą swój wygląd nowej rzeczy.Słuchawki-hale na korytarzu z szafą

Cóż, jeśli to nie jest mała przestrzeń, a nie kupić korytarzem w Chruszczowa, korytarz sytuacji masz więcej możliwości. Można sobie pozwolić na apartament, hall, w którym struktura zostanie i szafa. Na przykład, obecnie modne, promień (zaokrąglony). Co w takim razie musi być włączone?

Bardzo popularne kredens wykonany antyczny, lub Art Nouveau, Empire. Jeśli kochasz śmiałe decyzje, które czynią korytarzu salon jasne kolory - czerwony będzie bardzo aktywny, ale nie jest źle. Pokój był dynamiczny, wesoły, domowa atmosfera będzie ustawić nastroju.

Jeżeli mieszkanie jest wykonane w stylu high-tech lub nowoczesny, że świetnie wygląda na ubrania z abstrakcyjny wzórJeżeli mieszkanie jest wykonane w stylu high-tech lub nowoczesny, że świetnie wygląda na ubrania z abstrakcyjny wzór

Ponadto do szafy w tym zestawie może zawierać urządzenia od potrzeb, z żaluzjami, stoją do obuwia, lub na całej długości lusterka z półkami. Ławki i tafty są zazwyczaj uwzględniane, ale zawsze można je kupić oddzielnie.

Jeżeli jesteś fanem koncepcji mebli Ikea, można dokonać korytarz w stylu skandynawskim. Mała biała szafa (może być zablokowana), lustro, a niektóre przystojny, samowystarczalny przedmiotem - wysoka zontovnitsa, krzesło zamiast stolce lub krawężnik w stylu retro. Najważniejsze jest to, że po układ mebli w korytarzu na lewo dwa niewygodne metr, zachować maksymalną przestrzeń - główne zadanie.

Jak zrobić sobie szafę w korytarzu

I ta opcja nie jest tak rzadkie. W rzeczywistości, to nie jest zbyt trudne. Instalacja szafy Sam proces obejmuje kilka etapów.

Sposób montażu:

  • Jest to konieczne, aby usunąć wielkości niszy;
  • Tworzenie projektu, wybierz typ struktury, aby określić liczbę przegród i półek;
  • Przygotowanie sprzętu - zakup materiału zrobić cięcie i przycinanie;
  • Montaż i instalacja;
  • Organizujemy oświetlenie i wygląd zewnętrzny.

Przed rozpoczęciem zbierania szafę należy uważnie studiował rysunki i przygotować niezbędne narzędziaPrzed rozpoczęciem zbierania szafę należy uważnie studiował rysunki i przygotować niezbędne narzędzia


Przed rozpoczęciem pomiarów należy się upewnić, sufit i podłoga w miejscu, gdzie drzwi będą ściśle poziome, a ściany - ściśle pionowy. Przesłona powinna być ściśle prostokątny. Jeśli to nie spełnia wymogów niszy, będzie musiał wyrównać. W przeciwnym razie nie będzie problemów z zakłóceniami.

Konstrukcja hali nie powinny pokrywać się dogodne przejście nie powinien zakłócać normalnej kolei. Pomiary muszą być przeprowadzane w urządzenie elektroniczne lub optyczne niszy, elastyczny środek taśmy nie daje dokładne dane.

ręce własne: szafy w przedpokoju (wideo)

Szafa w przedpokoju - wielofunkcyjnego, samowystarczalnego meble, których jakość nie powinno być wątpliwości. Przeczytaj opinię, komunikować się z producentów, wykorzystanie systemów rabatowych.

Udane przejęcia!


konstrukcja szafa w korytarzu (zdjęcie we wnętrzu)

1d3b58dbe4e211be534f81369f4206cc295b8b67a54020-3035-10000602cd0dd4abc771aa853ed93fc090a0691big1021172385c9ca1d9fcd2fd8554a8f60e4f8d365d1c2a81526zoom

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 6

Adblock
detector