Modern kanepeler Yatak Odası: 5 popüler modelleri – nwhistorycourse.org

The BlogModern yatak odası - güzel mobilya ile şık bir oda ve rahat bir atmosferModern yatak odası - güzel yumuşak sandalye lavsity, dışkı, banklar ekleyebilir güzel mobilya ve rahat bir atmosferoySharm ve rahat yatak odası ile şık bir oda. İç dekorasyon düzgün bir mini tabloyla veya yatağın dibinde mükemmel eşleştirilmiş bak. yatak odasında Modern kanepeler bu makalede birkaç ipucu seçmek için yardımcı olacaktır.


Banket veya Aşklar

Bir yatak odası iç kısmında Ucuz kanepe sitesine etmektir. En önemli nokta - Doğru modelin seçimidir. Örneğin, bir ürün ya da modüler divan açısı evin merkez oda için daha fazla uygundur. İç yatak odası daha iyi ışığı alan puanı olmayacak ve odanın genel topluluğu zarif bir ek olacak küçük bir kanepe, donatmak.

Rahat banquettes kanepeler, lavsity iyi bakacağız:

 • pencereler;
 • duvarları;
 • Yatak.

Bugün masif ahşap, MDF, OLH, tamburato bir çerçeve üzerinde yapılan parlak desenli, ile çok alakalı kanepeler olduğunu. Deri döşeme modern çekicilik mobilya, stil, özgünlük ekler. Ağaçtan banklar gibi büyük bir seçme, dekoratif yastıklar yontma. Ve dikiş-Capito süslenmiş ve "taç" oyularak yüksek arka koltukta hitap olasılığı kim. Ayrıca, IKEA veya diğer salonları art deco tarzında uzun banklar geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu tür modeller yatak odasında aksanı tasarlayacak.

yatak odası için mükemmel bir seçim, küçük bir orijinal koltuk olacakyatak odası için mükemmel bir seçim, küçük bir orijinal koltuk olacak


tasarım çok karlı, klasik tarzda yönde bir kanepe dekore edebilirsiniz.

Bu tür ürünlerin imalatı genellikle doğal ahşap, ceviz kalitesi kayalar, kayın, maun bir çerçeve üzerinde gerçekleştirilir. geri kesinlikle oymalarla süslüdür. Ayrıca makalede sofistike kollar ve bacaklar-cabriole vardır. seçim böyle bir zenginliği ile herkes onun başarıyla şeyleri gizleyebilir saklama bölmesi ile sert bir model, ya da mobilya, "Viyana saman" için pahalı dantel süslenmiş tekstil, deri, Çıtçıt ile kaplı veya tablo ile kombine belki bir kanepe tercihin o kendisi için karar verebilir. mekanizmalar temin edildiği bir kanepe dönüştürülebilir kanepeler olabilir uyku ve mobilya kadar ve odadaki duruma stili eşleştiğini olmadığını en önemlisi ortopedik modeli, tekliflerin zenginlik, olabilir odada.

bir uyku kanepe nasıl seçilir

Yatak odasında kanepe - işlevsel mobilya olduğunu. Üzerinde öğleden sonra rahat olmalı, hane tüm üyelerini yerleştirilir ve bu, dinlenmek, bir zevk dolu uyku sırasında güç kazanmak gerektiğini üzerindeki geceleri. Bu kurs küçük ölçekli dairelerin sorunu çözmek için izin verir. seçim çok çeşitli size yatak odası için mükemmel bir seçenek seçmenize olanak tanır. yatak için modern kanepe katlama mekanizması değişiklik göstermektedir. Tasarımcılar salonlar çekmeceli kanepeler tavsiye ederiz.

bugün rağbet yok az, katlanabilir bir kitap. Bu modeller çok dayanıklı ve sen arkalık konumunu değiştirmek için izin verir.

Bir model seçimi yerli üreticisini seçmek daha iyidir. kat daha iyi yabancı meslektaşı içinde ülkemizde oluşturulan gider tasarımı,. Koltuk-bukleler kapaklı ve şilte ile birlikte gelişir. Bu modeller, çeşitliliği sayesinde ülkemizde çok popülerdir.Sleeper kanepe dikkate alarak kalite, işlevsellik ve görünüm seçilmelidirSleeper kanepe dikkate alarak kalite, işlevsellik ve görünüm seçilmelidir

en muhteşem:

 • akordeon;
 • Miksotual;
 • Belçika;
 • ABD;
 • İtalyan.

keten için bir kutuya yokluğunda Az Koltuk clamshells. Bir kanepe dikkatle gerektiğini seçimi. Yeni model uyku odası genel duruma renk ve stil biçimde olmalıydı. divan günlük kullanım için satın olduğundan, onlar kullanmak rahat olmalıdır. Serbestçe açılıp katlanmalıdır. büyük yatak odası için Yatak sağlam boyutuna sahip olabilir, ama oda küçük ise, alanda bir denge önemlidir, mobilya aşırı olanaksızdır.

Bir kanepe seçerken onun rahatlığı dikkat etmek gerekli olduğunda, açmak ve hiçbir çizik, dış gürültü olmadığından emin olmak için önemlidir.

varsa herhangi iyi görünümü başka bir ürün şüpheliyim. Biz modelin estetik hakkında unutmamalıyız. Bu ahenkli, güzel görünmelidir. Ürün yapıldığı malzeme ile ilgili olarak. Bu bir kombine modeli (metal, ahşap) satın almak en iyisidir. şilte ortopedik olmalıdır, köpük desenleri dayanıklı değildir. Döşeme hoş ve güvenilir bir olmalıdır. Uyku uygun deri ve ipek değil. yerine çift kanepe birini ve küçük bir oda için bir buçuk seçmek daha iyidir.

Bir yatak veya yatak odasında bir kanepe olarak ne seçmek için

Yatak odası - Bu bireysel bir yerdir. Bir kişinin dinlenmek ve yoğun bir, yoğun bir günün ardından dinlenmek nereye Sonuçta, bu. Mono bugün bu yerden kazanmak için yapılır, yatak odası ve kanepe içinde yatak koymak için değil. Ancak, yerden tasarruf için yarışta, uygun dinlenmeden vücudunuzu bırakabilirsiniz. Tabii ki, yatak odası için en iyi seçenek - bir yatak. Bu kolaylık ve estetik - bir yatak seçerken iki kritere göre yönlendirilmelidir. Neyse artık bolca temsil edilir, doğru yatak seçmek önemlidir.

bir uyku kanepe seçmek için ana kriterlerden biri de kolaylık ve estetik olduğunubir uyku kanepe seçmek için ana kriterlerden biri de kolaylık ve estetik olduğunu

Minder sertliği farklıdır, bunlar şunlardır:


 • yumuşak;
 • Orta sertliği;
 • Sert.

Uzmanlar bu tür ürünlerin üzerinde uyumaya çok yumuşak minder seçmek için değil tavsiye rahat değildir. yatağı orta esnek olmalıdır. Omurga sonra sağlıklı ve kaliteli olacak uyku, rahat olmalıdır. Oda küçükse örnek köşesi için yine de iyi, rahat koltuk, olmayı seçin.

Köşe koltuk uyuyan

Köşe koltuk uyuyan sadece yararlı değil, onlar da işlevseldir. Küçük odalar için bu tür modeller sadece yeri doldurulamaz.

aşağıdaki gibi köşe kanepeler Advantage:

 • Estetik görünüm kompakt boyutları;
 • Öğleden sonra, geceleri, uyku TV izleyebilir;
 • Nevresim kaldırmak mümkündür.

Köşe koltuk uyuyan işlevseldir, bu yüzden odanın küçük boyutu için idealdirKöşe koltuk uyuyan işlevseldir, bu yüzden odanın küçük boyutu için idealdir


Mobilya olarak saklar farklı katlama mekanizmaları ile ilginç orijinal modellerin bir yeri vardır. Biz sadece doğru seçim yapmak ve bir U şeklinde desen, bir açı ya da bir kompleks modeli şeklinde ürünü satın alabilirsiniz.

Nasıl yatak odası dekore etmek

yatak konforunda itibaren ertesi gün bir kişinin ruh hali kısmen bağlıdır. uyku kalitesi birçok detay bağlıdır. Son olarak maliyet ve tasarım alanı. Yatak odasında, samimi, yatıştırıcı ortam oluşturulmalıdır. Aynı derecede önemli dünyayı ana gönderir durumun, orijinalliği olduğunu. Kendi başlarına olabilir yatak odası dekore edin.

ana:

 • Doğru pokleit duvar;
 • Doğru aksesuarları seçmek için;
 • yatak tarzını gözlemleyin.

İç bunu abartmak değil önemli olan, rafine edilmesi gerekir. Olmayan bir müdahaleci, romantik aura oluşturmak için gereklidir.

Yatak odasında rahat bir atmosfer oluşturma hep güzel duvar kağıdı, şık mobilyalar ve özgün dekorasyon yardımcı olacaktırYatak odasında rahat bir atmosfer oluşturma hep güzel duvar kağıdı, şık mobilyalar ve özgün dekorasyon yardımcı olacaktır

Yönetmelikler yatak odası dekorasyon

Yatak odası bir çalışma bölgesi haline gelmemelidir. Buradaki hiçbir şey ofis ve iş hatırlatılmalıdır. Tüm süslemeleri maksimum gevşeme yöneltilmelidir. Aydınlatma, parlak değil, ama sıkıcı değil yumuşak olmalıdır.

Harika bir seçenek aşağıdaki renkler, bütün tonlarının dekorasyonda kullanmaktır:

 • yeşil;
 • pastel;
 • Bej.

Bu renkler zihni yatıştırır ve vücudunuzun rahatlamasını. perdeler, yatak çarşafları rengine dikkat etmelidir, diğer dekor öğeleri ipuçları ile uyum içinde olmalıdır. Eğer parlaklığını istiyorsanız, aksesuar bazı vurguları ekleyebilir. Renk olarak, o sevilen edilmelidir. Sen bir odak noktası oluşturulması için çare olabilir. Bu odanın belirli bir alanına odaklanmak için vardır. Orijinal bir gölgelik yapmak ya da bir tasarım panelinin kafasına yerleştirilmiş olabilir. Ana dekor ile abartmak değil, ahenk gözlemleyin.

Nasıl görsel bir yatak odası büyütmek için

Yapımı yatak odası boyutu da dahil olmak üzere, hesap birçok faktör dikkate almalıdır. görsel bazı hileler başvurmak gerekir alanını genişletmek için.

Görme odanın uzay yüzeyleri pürüzsüz yardımcı olacaktır büyütmek, yatak odası biri duvara monteGörme odanın uzay yüzeyleri pürüzsüz yardımcı olacaktır büyütmek, yatak odası biri duvara monte

Tasarımcılar öneriyoruz:

 • Duvarların yapıştırma dikey ile duvar kağıdı olmalıdır: Bu tavan yükseltmek olacaktır;
 • Sen ayna paneller kullanabilirsiniz;
 • malzemenin tamamlanması ışık olmalıdır;
 • Duvar kağıdı daha iyi duvara tutkal ve bazı yerlerde değil;
 • bölgeye oda duvar kağıdı sınırları yardımıyla mümkündür bölün.

cam objeleri yardımcı olacaktır alanı artırın. Dar bir oda o gaddar ve kasvetli hale - Gerek duvar halıları asmak için. Gerek gözler için yerçekimi oluşturun. Uzay çeşitli işlevleri birleştiren mobilya tasarrufu. Bu pull-out kanepeler, köşe kanepeler modelleri veya dizüstü. Mobilya, dolaplar, tekstil, iyi tek bir renk düzeni seçin.

yatak odasında bir kanepe seçimi (video)

Zaman, bilginin Biraz ve size dinlenmek ve yaklaşan iş günü önce güç toplamak rahat ve güzel bir yatak odası, ayarlayabilir. Yıllar rahatsız etmez özel bir tasarım ortaya çıkarmak mümkün profesyonellerin tavsiyesi rehberliğinde tasarımcı hizmetleri, para harcamak gerekmez.

Bir yatak odası iç kanepe (fotoğraf)

1fe6a25617e74d07957edee6e345249d-1024x683142dd985d18426f64f2f5ebaa2594c993535-1024x8191000 f2eca2cb13fac8943367e4d80f410a1572839560Bedroom201211280101cpalna-maldeti1d77288b47e8ee9ac247511e9ba572f68

Leave a Comment

Your email address will not be published.

35 + = 38

Adblock
detector