Modern dekorasyon salonu: 5 ilginç fikirler – nwhistorycourse.org

The BlogZevkli salon içine gelir herkese daire hakkında olumlu bir izlenim yaratmak için yardımcı olacaktırZevkli salon onu zahoditObustroystvo içinde ev veya dairede her odada dikkate odanın işlevselliğini alarak gerçekleştirilir daire her biri yaklaşık olumlu bir izlenim yaratmak için yardımcı olacaktır. Birçok kişi biraz zaman ve para onların tasarımı için uzak seyir, koridorlar hafife. Modern tasarımcılar evin içine gelen insanlara karşılayan olduğu gibi, bu alanda daha fazla dikkat etmeleri önerilir. Uzay tasarım bazı kuralları farkında olmalı, doğru uygulanırsa olmak. Önemli bir özelliği güzel bitirmek koridor.


Güzel koridor: duvar süsü

Bugün birçok daire sahipleri salonu sadece bir ara boşluk değil, aynı zamanda ayrı bir oda olarak hareket ettiğini anlamaya başlıyor, tasarımı özel bir yaklaşım gerektirir. Bu salonun yaratıcı dekorasyon sayesinde sanat tasarım eseri dönüşebilir, anlamına gelir.

bitirmek yöntemi ve türünü seçerken odanın boyutlarına dikkat etmek önemlidir. Onlar Dairelerin ve evlerin farklı tipte çarpıcı farklıdır.

Eğer tasarım doğrudan devam etmeden önce, odanın işlevsel yükünü belirlemek için önemlidir. Sadece geçit alanı olacak ve bir depo alanı olarak ya da dekorasyon için hizmet verip vermeyeceğini önceden karar vermek gereklidir. Tüm bu fonksiyonlar kombine edilebilir.

en pratik tercih etmelidir koridorda bitirme için malzeme seçerken aşınmaya dayanıklı versiyonlarıen pratik tercih etmelidir koridorda bitirme için malzeme seçerken aşınmaya dayanıklı versiyonları

Özellikler bitirmek:


 • Kaplama malzemeleri yüksek kalitede olmalıdır.
 • Duvar kağıdı farklı dayanıklılık olmalıdır.
 • Yüzeyler yıkanabilir olmalı.

Salon - Bir yerde geçtiği insanların çok sayıda. saflığı olan bağlı olarak hava etkiler de oda ıslak toz ve kiri alır. Kalite seçilen malzemeler kirliliği bütün seviyelerini karşı yardımcı olmak.

apartmanda koridorunu bitirin: tipleri ve özellikleri

o bitirme söz konusu olduğunda, ilk dekore duvarlar nasıl olacağını karar verir. yüzey tipi seçimi işlevi odasına bağlıdır. Duvar kağıtları hala duvar dekorasyonun en yaygın türüdür.

Duvar kağıdı için kaliteli malzemeler seçerken çocuklar ve evcil hayvanlar olsun, birçok kişi bir dairede yaşamak nasıl dikkat etmek önemlidir.

Duvarlar duvar kağıdı seçildi için, onlar iyi yıkanmalıdır gerekiyorsa, alerjiye sebep olmamaları, hasara dayanıklı. Onlar hoş bir doku ve renk olması çok önemlidir. Tercihinin çok ucuz ürünler vermek gerekmez - onlar uzun sürmez.Açık renkler dekorasyon salonu için optimum şunlardır: alanı sınırlıdır ve doğal ışık eksikliği nerede görsel alanı genişletmek edilirAçık renkler dekorasyon salonu için optimum şunlardır: alanı sınırlıdır ve doğal ışık eksikliği nerede görsel alanı genişletmek edilir

salon için Bitiren:

 • Duvar kağıtları;
 • mantar;
 • boya;
 • Dekoratif sıva;
 • duvar panelleri.

Koridorda küçük bir alanda ise, duvar kağıdı kullanın veya parlak renkler boyamak için en iyisidir. Panel odaya ekstra ağırlığını verecektir. Ancak, büyük bir giriş holü dekorasyon için - bu seçim çeşitli doludur büyük bir seçenek.

fotoğraf ve zemin bitirir: koridor Finishes

Salon - özel bir yük taşıyan bir yer. Seks tekme ayakkabı, kir, su, bisiklet, vb incurs Bir malzeme yer kaplaması kuvvetli, istikrarlı, yüksek kalitede olmalıdır.

Bugün birçok tasarımcı katılmıyorum, koridor kullanmak kapsayan bir zemin. Seçim binanın sahipleri tamamen bağlıdır.

Her malzeme kendi artıları ve eksileri vardır. Kapağı seçmeden önce lehte ve aleyhte ağırlığını tartmak önemlidir. Ve en ev sahibi takımı uygun olan seçeneği seçin.

Seramik ve porselen karolar - koridorda döşeme için en çok tercih edilen malzemeler,Seramik ve porselen karolar - koridorda döşeme için en çok tercih edilen malzemeler,

Yer Döşemeleri:


 • Laminant. Neme karşı malzeme seçimi gereklidir.
 • Çini. Bu güvenilir ve dayanıklı bir malzemedir. O neredeyse hiç dezavantajları vardır. Üreticileri porselen çömlek tercih ederim.
 • Linolyum. Daha ucuz bir maliyeti vardır, ama aynı zamanda, diğer kaplamalara göre daha azdır.
 • Zemin kurulu. güzel bir görünüme sahip ve uygun bakım ile uzun süre kullanıldığında bitirmek türü.

Çoğu zaman, tasarımcılar malzeme kombinasyonunu kabul başvurdular. daha fazla dış etkenlere maruz kalan bölgelerde, daha dayanıklı bir kaplama kullanılır. Yüzey uyumlu görünüyordu kombine edilmesi önemlidir.

apartmanda salonu süslemek için: tavan tasarımı

Bir tavan yüzeyinin seçimi sahibinin tercihlerine bağlıdır. Salonun tavanı diğer odalarda olduğu gibi dekore edilebilir. Kaplamanın, yüksek kaliteli ve güvenilir olması önemlidir.

Malzemelerin seçimi, dikkat onların uygulama veya yükleme yöntemine dikkat edilmelidir hatırlamak önemlidir.

Bugün en popüler monte ve çekme yapıları vardır. Malzeme parlak doku yapılmış Asma tavanlar, görsel olarak tavan yüksekliğini artırmak izin verir. Aynı zamanda zaman ve enerji tasarrufu sağlar özel bakım gerektirmez.

Gerilmiş ve asma tavanlar kendilerini bitirme olarak pratik ve modern yöntemler kanıtlanmışGerilmiş ve asma tavanlar kendilerini bitirme olarak pratik ve modern yöntemler kanıtlanmış


tavan bitirme için seçenekler:

 • boya;
 • badana;
 • Duvar kağıtları;
 • Dekoratif sıva;
 • Tavan karoları;
 • Asma tavanlar;
 • Stretch tavanlar.

malzemeyi seçtikten sonra, yüzey kaplama yöntemi hakkında bilgi almak için önemlidir. Boya ve yüzey kağıdı için özenle hazırlanmış gerektiği unutulmamalıdır. Ama tavanlar iyi profesyonellere bırakılıyor.

Orijinal bitiş koridor köşe

Fonksiyonel, aynı zamanda güzel değil sadece olabilir salona göz atın. Çoğu zaman duvarların tasarımında, zemin ve tavan malzemeleri birkaç çeşit bir arada kullanılmıştır. Bu, tasarım, aksan değişir ilginç koridor yapmanızı sağlar.

genellikle tasarımcılar doğal veya yapay olabilir dekoratif taş, kullanmak koridorda açısını düzeltilmesi için.

Yapay olarak üretilen taş boyalar ilave edildiği sıva veya beton, yapılır. Bu malzemeler, dayanıklı, güçlü nem dirençli olan doku ve renk bir çeşitlilik vardır. özel bakım gerektirmez ve gelmez taş bu tür kapalı Açı düzeltmek çok kolaydır.

Doğal veya yapay taş oldukça uyumlu iç koridora sığdırmak olabilirDoğal veya yapay taş oldukça uyumlu iç koridora sığdırmak olabilir

 döşeme işlemi:

 • Saflaştırma eski kaplama;
 • Hizalama yüzeyi;
 • Astar;
 • dekoratif taş döşeme.

Dekorasyon açısı kendi başlarına gerçekleştirebilir veya bir sihirbaz kiralayabilirsiniz. Dekoratif taş sıva kendi ellerinizle hazırlanabilir. Ancak önceki eğitim ve tecrübesi olmayan üretim süreci oldukça uzun bir zaman alacaktır. kendini üretim örnekleri internette bulunabilir.

Güzel bitiş koridorlar (video)

Modern malzemeler oturma odaları güzel bitirmek sadece gerçekleştirmek için izin ancak koridorda ya da banyoda. Cilası odanın genel tasarımına uygun seçeneği sağlar. Bugün, daire, ev veya ofisler için bitirme malzemeleri çevrimiçi süpermarketler bina veya farklı imalatçılardan temin edilmektedir. Tahminlerimiz doğru olması önemlidir. Çeşitli malzemeler, soğuk ve sıcak oda için uygundur. Odaya koridor ısıtılmamış eğer dikkate almak önemlidir.

daire koridorda bitirme örnekleri (iç fotoğraf)

3-25198-427-prihosh2133652082b6ac6f31a0f549b090e338070669132961ucuz-koridor-dolaplar-dar-with-fotoğraf-of-koridor-dolaplar-fikirler-on-tasarımChem-otdelat-Steny-V-prihozhey

Leave a Comment

Your email address will not be published.

2 + 1 =

Adblock
detector