Moda trendleri: 15 metrekare, tasarım ve fotoğrafın mutfak-oturma odası için 4 stilleri – nwhistorycourse.org

The BlogMutfak-salon moda trendleri arayan insanlar arasında popülerMutfak-salon arayan insanlar arasında popüler olan moda tendentsiyamiKuhnya yaşayan bugün mobilya dünyasında trendleri takip insanlar arasında çok popüler. her durumda daire Tadilat bina yapısı ve kuvvet duvarlarının imha bozulabilir taşımaktadır. tasarımını değiştirerek bütün çalışmalar uzman kuruluşlarla planlamak için kesinlikle gereklidir.


15 metrekare mutfak-oturma odası tasarımı. m

bir mutfak planlarken, ana şey bir yatak duvar ile çalışmalar üretmek için değil. Binanın yeniden geliştirilmesi yeter organizasyonda özel bir projeyi sipariş ve durumda sonraki herhangi sorunlardan kaçınmak mümkündür.

Yeniden geliştirme gelecekte sorunları önlemek amacıyla, organizasyonda özel bir projeyi edinmek için yeterli olduğundaYeniden geliştirme gelecekte sorunları önlemek amacıyla, organizasyonda özel bir projeyi edinmek için yeterli olduğunda

Bir tasarım yaşam alanı seçerken, çok var stili seçmek için gereklidir.

modern

Bu tarz vurgulamak dekorasyonunda kullanılan malzemelere mobilya etmez.Ortaklar dalgalı çizgiler ve asimetri vardır. Bu tarz, altın, inci, mor, bronz renkleri. Tüm malzemeler sadece doğal.

Art Nouveau dalgalı çizgiler ve asimetri ile karakterize edilirArt Nouveau dalgalı çizgiler ve asimetri ile karakterize edilir


Yüksek teknoloji ürünü

iç ana özelliği basit şekiller, hayır saçma tasarımı kabul edilir. Genellikle görsel ışık alanını artırmak için kullanılır. Bu tarz renkler: siyah, beyaz, gri, krem. Kullanılmış metal, tuğla, buzlu cam ve plastik.

yüksek teknoloji ışık görsel alanını artırmak için kullanılıryüksek teknoloji ışık görsel alanını artırmak için kullanılır

klasik

Bir klasik tarzda Mutfak, kural olarak, doğal malzemelerden yapılmış ve tüm modern aletleri gizler edilir. tasarım kullanılan sıva, yaldız, süsler bronzdan yapılmış. Ve pastel tonlar ve sopalarla renkleri ahşap doku.Yatak tonları ve ahşap doku uygun bir kural olarak klasik tarzında Mutfak,Yatak tonları ve ahşap doku uygun bir kural olarak klasik tarzında Mutfak,

minimalizm

tarzı temelidir. Büyük öğelerin tam yokluğu, kompaktlık. Basitlik, doğruluk, minimalizm tüm işaretler, şimdi çok popüler.

Büyük parçalar, kompakt ve basitlik yokluğunda doğasında minimalizm içinBüyük parçalar, kompakt ve basitlik yokluğunda doğasında minimalizm için

Tüm daire stiline en yakın stili seçmek için tavsiye edilir.

mutfak-oturma projesi 15 metrekaredir. m

Eğer 15 m2 mutfak-oturma odası tasarlama görevi koyarsanız her detay burada büyük bir rol oynar, çünkü o, çeşitli bilgiler keşfetmek gerekiyor.

Ama her durumda, ana noktaları hakkında unutma, küçük şeyler verilmiş:

 1. aletleri gizlemek için tasarlanmış Modern tasarım kulaklık. Bu iç tümü ile sadece harika görünüyor.
 2. Yaratıcı mobilya. Bu etnik iç dizisidir. Fanatik mobilya ve tüm ayırt edici özellikleri yaratıcı.
 3. Klasik tarzda mikrofonlu kulaklık. Hizmet için çok uzun bir zaman olacaktır. stilinin temelini masif nesneler olduğunu.
 4. etnik tarzı öğeleri olarak kulaklık minimalizm eğilimli olanlar için çok uygundur.

Stil küçük mutfak, oturma odası ankastre montajı için dizayn edilebilirStil küçük mutfak, oturma odası ankastre montajı için dizayn edilebilir

Bu kurallar planlama çerçevesinde koymak gerekir.


Trendy mutfak-oturma odası 15 m: kare planı

Her ev kadını bir yuvarlak masa sırayla gerekli küçük şeyler, kavanoz ve hediyelik eşya kuracak raflar ve dolaplar ile mobilya yer alacaktır olacağından emin geniş zarif mutfağı olan hayal ediyor.

Küçük bir apartman sahipleri oturma odası ile mutfak birleştirmek için karar verdik, bunların şu önerilere dinlemek zorunda. 2016 yılında mutfak ve oturma odası alanı için mor mobilya trendi yumuşak bej tonlarında tutulabilir.

Mutfak yer karoları uygun ışık bitirmek ve yaşam alanı için için - lamine ahşapMutfak yer karoları uygun ışık bitirmek ve yaşam alanı için için - lamine ahşap

Siyah beyaz ve hiçbir zararın gerçek kombinasyonu çubuğunu ayarlayacak olan daima, bu yerden tasarruf edecek ve ev sahiplerinin enfes lezzetini vurgulamak için.

o ağacın altında yaşam alanında parlak fayans ve laminat parke bakacağız iyi mutfak alanında, yani dikkat etmek gereklidir zemin ve ışık tonlarını bitirmek Sahne. Oturma odasına mutfak bağlamak için bir yüksek kaliteli tavan yapmak önemlidir. İdeal - tavan olduğunu.


sonuç açıktır, iyi imar 3 bölgelerin varlığı önceden varsayar:

 • mutfak;
 • oturma odası;
 • geçit.

Temel İki, ikincisi aksan ve aksesuar tasarımı ve yerleşimi bir değere sahip olmasıdır.

15 m2 kombine alan bitirin

Bu imar Ancak bu açıklama tamamen doğru değil - Biz bitirmek olduğunu söyleyebiliriz. Odada işleri - bu tüm inşaat ve yenileme faaliyetlerinde önemli ve gerekli bir andır. Yani bitiş odasında eşsiz, bireysel stil ve ambiyans yaratmak için yardımcı olur.

mutfak alanında kat, neme dayanıklı malzeme ve kirlenme yapılmalıdır. En iyi malzeme irade kiremit veya kendiliğinden yayılan zemin. MDF veya PVC'den iyi bir seçenek önlük.

Bitiş odasında eşsiz, bireysel stil ve ambiyans yaratmak için yardımcı olurBitiş odasında eşsiz, bireysel stil ve ambiyans yaratmak için yardımcı olur

duvarları süsleyen için mutfak-salon dikkatle alınması gerekmektedir:

 1. Bunlar kolay temizlenebilir olmalıdır.
 2. yağ ve nem olmamalı.
 3. malzeme sıcaklığı diferansiyel mod dayanıklı olmalıdır.
 4. buhar ve kondens korkmayan biri.
 5. Son İşlem, dayanıklı, güvenilir ve ev kimyasallara dayanıklı olmalıdır.

Ustalar malzeme karo, doğal taş, seramik granit seçimine öncelik vermek önerilir. Bugün nadiren akrilik, plastik, polimer, PVC gibi bu moda malzemeler orada kullanılır.

mutfak-oturma odası mobilya düzenlemek için nasıl

Bağlı tesisler bugün daha fazla insan tasarım stüdyo daireler veya bölgeye ayrılmıştır bireysel odalar tercih nadir değildir. tesisler tamamlandıktan bitirdikten sonra biz mobilya düzenlemesi düşünebiliriz. ille olursa olsun kurallara, ne kadar boşluk kareler tarafından idare mobilya. Örneğin, mobilya yerleştirerek, biz 1 duvar mutlaka açık kalması gerektiğini hatırlamalıyız.

iç bitirdikten sonra, mobilya düzenlemesi düşünebiliriziç bitirdikten sonra, mobilya düzenlemesi düşünebiliriz

kattaki oturma alanında ayarlayabilirsiniz:

 • Deri mobilya döşemeli;
 • Modern teknik;
 • Büyük aile tablosu.

dikkate Mutfak alanı küçük bir paketi gerekli olduğu gerçeğini almalı Planlama yüklü olmalıdır, ocak, buzdolabı, bar, bazı sandalyeler.

Mutfak-oturma odası (video)

Sonuç olarak, göz önünde ve oda dekorasyonu tekstil ve aksesuarları olmalıdır. Tüm uyumsuz aynı tarzda yapılmamalıdır, o zaman uyum sağlamak mümkündür.

15 metrekare mutfak-oturma odası tasarımı. m (iç fotoğraf)

32-kvartira-v-tsentre-sochi-v-elitnoj-mnogoetazhke3bf8dd5ba94f3aab1e554b6112de28be416-1024x768757f4b6da5b8ed2ffe103eb809545783-fit-800x6003230-27128df8d8aca7afb347fd978136a9b546017623a66665093c3e4565bd20f35111119493

Leave a Comment

Your email address will not be published.

57 − 52 =

Adblock
detector