Moda kanaviçe: şemaları ile Baykuş – nwhistorycourse.org

The BlogÇapraz işlemeli baykuş mükemmel dairenizi dekore seçenek, özellikle çaba yapmazÇapraz işlemeli baykuş mükemmel geçenlerde var onlara görülmemiş moda içinde barındırarak daire baykuş ve sovushki, asil kümes hayvanları, süslemeleri seçenek, özellikle çaba yapmaz. baykuş, takı, çanta ve diğer aksesuarları ile yazdırma basitçe pazar sular. Çizimler ve eskizler ağaç orada burada görülen ve önümüzdeki uzun değil tuval sovushki üzerinde işlemeli olabilir oturan sovushek.


Çapraz Dikiş baykuş: sürer

Çapraz sevimli sovushku nakış için, araç ve malzemelerin küçük bir dizi gerekir. Genelde nakış için gerekli olan standart, hepsi bu. Ve buna rağmen, açıklığa kavuşturulmalıdır.

Yani, ihtiyacınız olacaktır:

  • tercihen beyaz tuval Aida işareti. Çerçeve, gelecekteki bir çerçeve kenarlarından ayrılmadan, boyut nakış ciddi kesmek gerekir.
  • Yazdırma seçenekleri şeması - ve renkli ve siyah-beyaz.
  • Konu diş ipi, nakış için şemayı anlaşılacağı tam bu renkler.
  • Hoop.
  • dikiş ipleri.

çapraz işlemeli baykuş oluşturmak için gerektirir sadece birkaç araçlarıçapraz işlemeli baykuş oluşturmak için gerektirir sadece birkaç araçları

bir taslağını hazırlaması gerektiğini nakış önce, Zamyatin kurtulmak için gereklidir ve osypkoy ile sınırındadır. Tuval sadece demir ütülenir ve neaten kenarları dikiş için iplik hazırlanabilir. Bitmiş nakış çerçeve içinde yer alacak ise, alanını yapmak gerekir. kenarından en az 4 cm çekilmek zorunda olacaktır.


nakış dikiş baykuş nüansları devresi

çalışmalarını kolaylaştırmak amacıyla, düzen yapmak. 10 10 hücre - Bunun için kareler tuval ızgara üzerine uygulanır. nakış bozulmaması için amacıyla, işaretleme özel markör uygulanabilir veya yumuşak bir kurşun kalem gibi beslenmektedir. ürün yıkandıktan sonra tüm kolayca giderilmesini.

hataları kaçınırken nakış için özel işaretler ile, ilginç bir model dikmek için çok daha kolay olacaktırhataları kaçınırken nakış için özel işaretler ile, ilginç bir model dikmek için çok daha kolay olacaktır

Eğer tuval ile çalışan tamamladığınızda, nakış çember çekmeyin gerekir ve böylece dikiş süreci başlar. kesinlikle size parçacığı değişen doğru zamanda, şema üzerinde haç önceden belirlenmiş sayıda nakış zorunda olduğu anlamına gelir şemaya göre desen İşlemeli. Bir şube veya sovushka üzerinde baykuş tatlı çift tam olarak simetrik görünüyordu için haç eğimi aynı yönde olmalıdır.Yapımı nakış ve sadece

Bazen komik şey, giysi veya dekoratif bir şeyin resmi süslemek istiyorum. Böylece, çocuk giyimi komik sovushki çapraz idi. Bazı insanlar kendi özel işaretçileri boyamak için tercih ama sen Seçeneğinizi kuşları çizmek, bunlara otomatik can ve oyalamak.

Örneğin, bilgelik bir anahtarla tatlı sovushku nakış. Ya bebeğin pijamalarını gece kapağı iki baykuş dikmek - bir seçenek değildir. şeması çok katıdır takip ettiğinizden emin olun, sık sık kendini kontrol etmek tembel olmayın - o zaman doğru renk geçişleriyle bir görüntü olsun. Sağ şemasında, parçalara geçişten sokak değil için, geçiş alanları işaretleyebilirsiniz.

Bu nakış tasarımı çarmıhta biraz çabaya değer olduğunu ve çizim daha parlak ve daha güzel olacakBu nakış tasarımı çarmıhta biraz çabaya değer olduğunu ve çizim daha parlak ve daha güzel olacak

nakış desenleri genellikle kalın hatları ile işaretlenmiş, sen de belirtmek gerekir. Bunu nasıl yaparsınız? Evet, her şey basittir, dört katmandan normal dikiş ipliği katlayın ve altı ve devreleri vardır yerlerde sütür "arka iğne" geçmektedir. Yani resim olabilir ve daha etkileyici ve daha hacimli olacaktır.

çalışma tamamlandığında, bitmiş ürünün kenarları elle işlenecek, ama bunu yapmak ve overlok yapabilirsiniz. Bundan sonra nakış yıkamak gerekir ve bunu gereken yere demir ütülenir. Belli bir deneyim olduğunu, iş parçacığı renkler kendiniz değiştirebilirsiniz - Herkes düzeni göstermektedir renkleri, sever. onlar renklerin aynı aralıkta ait olduğu önemli şey, uyum görünüyordu. Örneğin, birlikte kahverengi tonlarında, mor tonlarda sovushek oyalamak sovushek.

Çapraz dikiş baykuşlar (video)

Hazır kitleri alın veya düzenini indirebilir ve evin her köşesinde sevimli ve sıradışı bakacağız baykuş güzel resimler, tadını çıkarın. İyi bir iş mahsup edilmesi şeklinde bir çerçeve içinde veya sovushku sovushek koymak unutmayın.

İyi iş!


Çapraz dikiş baykuş (fotoğraf)

011e11d83420125XXL012bbc3b8896c8forig01366a7d1339cforig01366ab871f3234orig9bb9b823851d16ec56e4d9238f7e3eb09e5559a68e21d84da74aac126bjz - Kartiny-Panno-Vyshivka-krestom-sovy-po1553231302201528b8c389fa37ce18396b7a6611q0 - Kartiny-Panno-Vyshivka-krestom-sovy-po47e071db4a8376eaf79ab18557fb - Kartiny-Panno-Vyshivka-krestom-sovy-po128

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 3 = 4

Adblock
detector