Moda haft krzyżykowy – paw i nie tylko – nwhistorycourse.org

The BlogCross Stitch - jest nie tylko przyjemny czas wolny, ale także kontynuacja wspaniałych tradycji przodkówCross Stitch - jest nie tylko przyjemny czas wolny, ale także kontynuacja wspaniałych tradycji predkovVyshivka Cross - robótki, który jest kochany przez ludzi w różnym wieku, a nawet podłogi. Ale, oczywiście, jest bardziej zainteresowany jej kobiety. Zafascynowany dostępności kreatywności, jak już z silnym pragnieniem wieczorem można nauczyć się haftu krzyż. Oczywiście, kilka prostych obwodów, metody, bez komplikacji. Zwłaszcza jeśli zakupiłeś specjalny zestaw, w którym wszystko jest gotowe do pracy.


Wiele zaczynają krzyż szwy, a następnie przeniesione do ściegiem satynowym haft. Niektórzy udają się wręcz przeciwnie, i wtedy, i bardziej ekscytujące.

Moda cross-stitch: Peacock w kuchni

Dziś jest bardzo popularny cross-stitch na różnych akcesoriów i elementów dekoracyjnych do kuchni. W ten sposób, możliwe jest przekształcenie białego Towelie, potholders kostium hafty i poduszki dekoracyjne do kuchni sofą. A może zdecydujesz się podjąć temat Peacock i inne piękne ptaki do haftu. Fit i chińskich technologii, a inne sposoby.

To może być monochromatyczny obraz, na przykład, z wizerunkiem chodzenia paw. Lub może być wyświetlona orientalne dziewczyny z pawim. Można zacząć od drobnych szkiców ptaka.

Ze ściegiem krzyżykowym, można ozdobić tekstyliów kuchennych: fartuchy, ręczniki, serwetkiZe ściegiem krzyżykowym, można ozdobić tekstyliów kuchennych: fartuchy, ręczniki, serwetki

Szczególnie popularne dziś prace wykonane ręcznie, jak wiele biżuterii i innych rzeczy w domu są wykonane własnymi rękami. I ręczniki kuchenne mogą być haftowane krzyżykiem. Paw na drzewie, na piórko trawy, paw, to modne.


Muliną: paw, program, który może mieć gwint

Jako pisarz ważne jest, aby pióro co napisał (mówiąc w przenośni), tak ważne dla szwaczka wątku. I to nie w przenośni, jest to wymóg praktyczny. Jeśli dopiero zaczynasz, to ta informacja może być przydatna.

Najczęstszymi wątki w ściegiem krzyżykowym - nici. Między sobą, mogą one różnić się nieco, ale nie zmienia zasady, to jest sześć cienki gwint w belce, którą można regulować długość ściegu.

przekrój przeszycia są idealnymi bawełniane lub włókien syntetycznych o różnych palety kolorów niciprzekrój przeszycia są idealnymi bawełniane lub włókien syntetycznych o różnych palety kolorów nici

Oprócz popularnych nici można użyć:  • przędza bawełniana miękka;
  • Merceryzowanej przędzy;
  • Włókna sztucznego jedwabiu i jedwab;
  • Metalowych nici haftu
  • Cienkiej przędzy wełnianej;
  • przędza perski;
  • wełna gobelin, etc.

Ale, oczywiście, nie ma nic łatwiejszego niż wziąć gotowy zestaw z wzoru stosowanego na tkaninie i kolorowych wiązek włókien, które są już profesjonalnie wybranych.

Peacock monochromatyczne, haft krzyżykowy, obwód w ostatniej

Gotowy zestaw ułatwia pracę. Nawiasem mówiąc, dzisiaj jest popularny zestaw 3D, który jest praktycznie w każdym sklepie z robótek. Pakiet wszystkie atrybuty potrzebne do haftowania. Jest to przede wszystkim kolorystyka z jasnego klucza. Od ogon ptaka ma wiele Ebbs, będzie musiał użyć być może 54 odcieni nici nici. W części wkładki przedstawionej na obwodzie przerywaną są ponumerowane.

Obrazem paw wykonane w technice ściegiem krzyżykowym, zawsze będą miłe dla oka z jego pięknem i jasnych kolorachObrazem paw wykonane w technice ściegiem krzyżykowym, zawsze będą miłe dla oka z jego pięknem i jasnych kolorach

Liczby oznaczają numery stron, które są reprezentowane przez elementy systemu paw. Zazwyczaj jedna z nici nici jest już pocięty i znajduje się w organizatora, a tylko pozostała część leży starannie w pakiecie.

Szwy trzeba haftować tylko w miejscu, gdzie znajduje się obraz paw, który jest, w tle nie musi dotykać. Tworzenie szwów w jednym kierunku, nie zmieniają kierunek podczas haftowania - będzie to zepsuć cały wygląd obrazu.

Będzie mieć tylko umieścić gotowy obraz w ramie pod szkłem. Kadrowanie powinno być godne haftem, ale nie sprawiają, że rama bardziej luksusowy niż samego malowania. Rama powinna być wyruszył do pracy, a nie osłoni go. Jeśli nie jest, na przykład, przedstawia raj z palmami i ogrodami, jest już nadwagę.

Cross Stitch "Pawie" (wideo)

Haft paw wdzięk, oczywiście, nie tylko w kuchni, ale każdy pokój. Peacock jest związana z pięknem, elegancją, luksusowym Wschodzie, ponieważ należałoby we wnętrzu, które jest w jakiś sposób związany z nim.


Powodzenia w pracach!

Schematy dla muliną paw (foto)

02133-1 --- 0051-15c3d639862df2142868529a765c879d82ce6332755-bf52e-66233776 - uffe035804954661297359390828161

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 10 = 13

Adblock
detector