Mieszka 17 kwadratów: fotografia, projektowanie i zasady formatowania – nwhistorycourse.org

The BlogNawet niewielki salon może być wygodne i nowoczesne, jeśli wybrać odpowiedni stylNawet niewielki salon może być wygodne i nowoczesne, jeśli wybrać odpowiedni styl oformleniyaMalenkaya salonie nie powinno być powodem do rezygnacji z własnych planów i pomysłów. Należy rozumieć, że nawet najbardziej zwyczajne naprawy mogą być zabawne, ale by stać się arcydziełem dzienną ważne, aby nie przesadzić ze szczegółami. Jeśli dekoracji salonu jest w trudnej sytuacji właściciel, zawsze może udać się do specjalisty. Zgodnie z zaleceniami wykonując remonty i inscenizacji konstrukcji, nawet najciemniejszy pokój może zostać przekształcona w jasnym nowoczesnym salonie.


Projekt salon 17 metrów kwadratowych. m: zaprojektować prawo

Przed rozpoczęciem tworzenia projektu projektowania małej wielkości salonu, należy pamiętać, że pokój ten wymaga, aby wziąć pod uwagę pewne niuanse.

Aby zwiększyć przestrzeń w pokoju wizualnie, to najlepiej, aby dać pierwszeństwo do jaśniejszych odcieni w projektowaniuAby zwiększyć przestrzeń w pokoju wizualnie, to najlepiej, aby dać pierwszeństwo do jaśniejszych odcieni w projektowaniu

Pod uwagę trzeba wziąć się do następujących wskazówek:

 1. Do pomieszczenia wizualnie więcej lepiej użyć barwy światła, jak ciemny wizualnie zmniejszyć;
 2. Kiedy wyposażony w salonie najlepiej jest kierować się minimalizmem jako dodatkowe szczegóły można oversaturate pokój;
 3. Zastosowanie szerokich i wysokich drzwi wizualnie wzrost pomieszczenia;
 4. Nie zaleca się stosowania nieporęcznych zasłony, oni „jeść” dodatkową przestrzeń;
 5. Instalacja Żyrandole niepożądany;
 6. Korzystanie z monochromatycznym lub pstrokacizna dekoracji - trend współczesnego świata mody;
 7. Aby optycznie powiększyć pomieszczenie, można użyć błyszczących sufitem lub lustrzane fragmenty.

Stosowania tych drobnych usprawnień, w salonie mogą być przekształcone w stylowym, jasnym pomieszczeniu.

Jeśli chodzi o kolory, małe pokoje, nie stosować więcej niż dwa kolory, tak aby nie tworzyć chaotyczną atmosferę. Oświetlenie w pomieszczeniu powinno być jasne, eksperci zalecają zorganizować oddzielną pokrycie każdego z obszarów zamieszkałych. To nie tylko zwiększa efektywność pokoju, ale również zachować wizji właścicieli, jak również znacząco pomóc zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną.


Podnieś meble we wnętrzu salonu 17 metrów kwadratowych. m

Absolutnie każda żywa bez względu na wielkość powinna mieć pewien zestaw mebli, który jest typowy dla tego pomieszczenia.

Od podstawowych mebli nie powinno być:

 • Sofa i fotele, wygodne miejsce, aby pomieścić gości;
 • Modułowa ściana lub szafka z tabeli atrybutów danych są nieodzowne;
 • Stół, gdzie można zebrać wszystkie krewnych;
 • Półki do przechowywania drobnych atrybutów.

Kompaktowy meble modułowe - jest dobrym rozwiązaniem dla małego pokoju gościnnegoKompaktowy meble modułowe - jest dobrym rozwiązaniem dla małego pokoju gościnnegoOdpowiednio dobrane meble, jak również prawidłowe i harmonijne połączenie kolorów stworzyć przytulną atmosferę w salonie. Te podstawowe rodzaje mebli nie może być tak ważne, ale musi być obecna w celu ustalenia niezbędnych obiektów kosmicznych.

Użycie ciężkiego wnętrza to będzie ważyć całą sytuację, więc nie jest najlepiej poderwać wielkogabarytowych mebli.

Co do wyglądu mebli tapicerowanych, jego tapicerki nie powinny stwarzać niepotrzebnych uderzeń. Sofa może być absolutnie dowolnego typu, chociaż wiele wolą kanciaste modele. To zależy od celu wykorzystywania. Umieszczenie mebli w salonie kwadratowego różni się od innych form. W przypadku prostokątnego meble pokojowe powinny stanąć na krawędzi pokoju, w czasie, gdy kwadrat może być zainstalowany w centrum, to pomaga oddzielić niezbędną strefę.

Konstrukcja hali 17 m kw. Zdjęcie w mieszkaniu z przebudową

Gdy układ jest wykonany mały wielkości salonu, można podzielić ją na kilka obszarów funkcjonalnych, które są łatwo oddzielone od siebie cech mebli, dzięki czemu obszar graniczny. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą poszerzyć salonie.

Znacznie zaoszczędzić miejsce w pokoju, aby pomóc oryginalny przebudowęZnacznie zaoszczędzić miejsce w pokoju, aby pomóc oryginalny przebudowę

Podejmując tą decyzję salonie może być łączony z następujących urządzeń:

 • korytarz;
 • pokoju jadalnym;
 • balkon;
 • biblioteka;
 • Kuchnia.

Oczywiście trzeba zrozumieć, że przebudowa wymaga pewnych dokumentalne zezwoleń, ale jeśli nie było takiej chęci, to nic nie jest niemożliwe. Połączyć salon z biblioteką. Jest to najprostsza opcja tylko dla tego, aby wystarczająco półki. Innowacja ta wynika z faktu, że w niemal każdym mieszkaniu biblioteki nie. Salon połączony z jadalnią wystarczająco częstym wariantem w nowoczesnych apartamentach. Ale jako rzadkość tabeli i zastępuje standardową kuchnię, pokój dzienny jest połączony z nim, chroniąc terytorium stołem.

Łącząc kuchnię i pokój dzienny, tendencja ta weszła w modzie dopiero niedawno, jednak jest to bardzo popularne. W celu realizacji tego planu, trzeba zadbać o obecność dobrego rysunku więc zapachy nie rozprzestrzeniają się w całym pomieszczeniu.

Połącz z salonu z korytarza może być również dobrym pomysłem, ale w tym przypadku trzeba właściwego podejścia do doboru materiałów do ścian i podłóg. Jeśli nie była to decyzja, aby połączyć się z salonem i balkonem, opcja ta nie tylko finansowo, ale fizycznie i emocjonalnie kosztowne. To wymaga dodatkowego ocieplenia obszaru balkonie i integralność organizacji. Przeprowadzając taką opcję, można zorganizować tereny rekreacyjne lub miejsce do czytania książek.


Tworząc przytulny salon w domu panelu

Mieszka 17 m. w domu panelu wymaga jego mieszkańcy, z zastrzeżeniem pewnych momentach podczas naprawy.

Wnętrze małego salonu idealnie pasuje zamontowany błyszczący sufitWnętrze małego salonu idealnie pasuje zamontowany błyszczący sufit

Co dokładnie trzeba wykonać:

 1. Aby wnętrze salonu zachowuje swoją formę tak długo, jak to możliwe, ważne jest, aby zwrócić należytą uwagę na jakość ścian i sufitu;
 2. Jeśli sufity są niskie, nie należy stosować zamontowaną modelu, ponieważ będzie ona znacznie zmniejszyć pokój;
 3. Biorąc pod uwagę, dlaczego nie powinno się wybierać sufit podwieszany, tylko nie najlepszym rozwiązaniem jest, aby zainstalować duży żyrandol;
 4. Podczas naprawy ściany i sufit najlepiej leczyć za pomocą specjalnego środka przeciw grzyba, to zwiększyć ich trwałość;
 5. Aby pozbyć się obcego hałasu, trzeba dbać o izolacji dźwiękowej;
 6. Sporządzić mieszka w prefabrykowanego domu najlepiej jest śledzić stylu hi-tech, jak to jest najlepiej nadaje się do pomieszczenia w domu panelu. Czarno - biały kolor idealnie nadaje się do aranżacji wnętrz. Nie powinniśmy zapominać, że ponad przeciążać wystrój salonu;
 7. Stosowania roślin wewnątrz jak najlepiej w minimalnej ilości.

Obecność szerokich ale niskich szafek lepiej jest zastąpić wysokie ale wąskie. To nie tylko oszczędność miejsca, ale stają się również kompaktowe rozwiązanie do przechowywania rzeczy.


Przytulny salon 17 kwadratów: Design (Video)

Podsumowując można powiedzieć, że aby stworzyć piękny, różnorodny wewnętrzny pokój w 17 metrów kwadratowych może być, jeśli weźmiemy tę sprawę bardzo poważnie. Przyszły wygląd pomieszczenia będzie zależeć od jakości materiałów, właściciel pragnienia, fantazje, wkład pieniężny, profesjonalizm, a co najważniejsze, kreatywność, a to nie jest cała lista. Poświęcając cały artykuł na ten temat, można powiedzieć, że małe wielkości pokój dzienny, to nie jest przeszkodą, lecz raczej wskazują na wyznaczaniu celów projektowych.

living room design 17 kwadratów (a zdjęcia wnętrza)

9-51212-2518-2011220148252016-05-20-573eeca6c5b6c2016-05-20-573eeca89c92f2016-05-20-573eeca55d2eb

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 76 = 79

Adblock
detector