Metal spiral merdiven: 4 türleri ve amaçları – nwhistorycourse.org

The Blogmetalden yapılmış orijinal spiral merdiven mükemmel Art Nouveau tarzında iç boşluğu tamamlayacakmetalden yapılmış orijinal spiral merdiven mükemmel şaşırtıcı, ancak, yapı farklı olabilir hangi etrafında ayağı olarak onun klasik performans modernV spiral merdiven eylemlerinin tarzında odanın iç tamamlıyor. ikinci kata Metal spiral merdiven - bu güvenilirlik, güzellik ve dayanıklılık var. Bir metal merdiven profesyonellerin yardımı olmadan mümkün olduğundan emin olun, bu ve daha birçok şey aşağıda tartışacağız.


metal döner merdivenler: imalat yöntemleri ve özellikleri

metal merdivenler her türlü üretimi, çeşitli malzemeler ve bunların tedavisi için yöntemler kullanılmasını içerir.

Aşağıdaki yapıyı vurgulayabilirsiniz:

 • Dövme. çelik, Sanat dövme yöntemiyle imal edilmiştir.
 • Cast. Dökme demir, ancak pirinç veya bronzdan olması imal edilebilir.
 • Kaynaklı. En hesaplı ve talepteki.
 • Milli takım. Merdiven prefabrik elemanlar yerinde monte. Krom veya alüminyum genellikle sipariş üzerine yapılır.

Klasik tarzda Oturma odası ilginç bir desenle mükemmel dövme döner merdiven olduğunuKlasik tarzda Oturma odası ilginç bir desenle mükemmel dövme döner merdiven olduğunu

Dövme ve dökme merdivenler pahalıdır, bu yüzden sık sık yapmıyorlar. En çok ihtiyaç duyulan Kaynaklı, bu ucuz olduğunu ve büyük ihtimalle kendi ellerini olun. yol metal tarafından nadiren sadece çerçeve için kullanılır, ve oluşturma merdiven sonra ahşap veya başka bir malzemeden yapılır. Biz tasarım özellikleri hakkında konuşmak, metal yapılar her zaman adımları için post-desteğidir.


Ek türü aşamaları olabilir:

 • kollu ve Bolza günü.
 • dizesinin Dışarıdan.
 • konsolunda.
 • destek Duvarlarda.

Bir merdiven oldukça gerçek olun ve aşağıda açıklanacağı gibi.

elleri ile metalden yapılmış Kullanışlı spiral merdiven

metal yapılar oluşturmak için ahşap çok daha zor olduğunu - deneyim değil, aynı zamanda özel ekipman ve aletler sadece gereklidir. bu bir sorun ve Tamirci değilse "işaret" Cihazı kaynak, bu makalede açıklanan adımlar kendi güçlü ve güzel merdiven yapmak için yardımcı olacaktır. Tabii ki, ilk olarak ne basamakları biçim ve fikstür türünü anlamamız gerekir basamaklara ve sayılar arasındaki mesafeyi bilmek merdiven gelecek yaratmak için ölçümler, hesaplamalar ve çizimler yapmak gerekir.merdiven rayların talep yaratılması Çok fazla. Bunun için, uzunluğu katlar arasında mesafe eşittir kalın duvarlı boru hazırlamak için gereklidir.

Ayrıca boru kolları oluşturmak gerekecektir. Onun çapı büyük olmalıdır ve uzunluğu aynıdır. Çelik köşeleri ve rayları oluşturmak için bile büyük çaplı boruların olmadan yapamaz.

Üretiyor ve merdiven kendi başlarına olabilir metal ana şey yüklemek - tasarım düşünmek ve çalışmak için gerekli tüm hazırlamakÜretiyor ve merdiven kendi başlarına olabilir metal ana şey yüklemek - tasarım düşünmek ve çalışmak için gerekli tüm hazırlamak

olmalıdır merdiveni pişirmek için:

 1. İlk vakalar metal tüp almak ve eşit parçalar halinde kesmek gerekir. segmentleri 1 adımında podyum yüksekliğine eşit olması gerekir.
 2. Ortaya çıkan kol orta kesiminde yer alan destek için denemek gerekir. hafifçe yarıkları ve boşluklar ile, aşınmış ise, gerekli tel istenen kalınlıkta sızdırmazlık halkası çekirdeklerinin iç kaynaklı ve daha sonra dikkatli bir şekilde kaynak alanı zımparalanır.
 3. Sonraki adım, DSP ya da bir kontrplak tabakaya vidalanarak ahşap çıtalar bir desen oluşturmak için olmalıdır.
 4. Sonra çelik köşeleri kesti. Açılar şablonun iç boyutları eşit olmalıdır. Bunlar ve kaynak yatırım gerekir.
 5. İleri aşamalar astar, temiz dikişli çerçeveyi pişirmek gerekir.
 6. Bir sonraki adım yerinde destek ve bunun yüklemesinde kollu düğümlemeyi yürütmektir.
 7. Raylar kesilmeli ve istenilen konuma açığa, daha önce kol birbirine kaynak adımlara önceden kaynaklanmış.

kaynak ve montaj çalışma yapılır, çerçeve astar boya ve ahşap kaplamak malzeme adımları gerekmektedir. Hemen metalden yapılmış kol bitmiş merdivenlerden kaynak gerçekleştirebilir. Bu kaymayı önler ki şekillendirilecek ve gücü elde kaburga edilmelidir. Metal çerçeveye demir merdiven etkileyici ve güvenilir bakmak Vida.

Çizimlerde ve ipuçları: Metal yapılmış kendi elleriyle bir spiral merdiven

Çizimler almaya hazır olabilir, ama becerilere sahip olmadığını çizmek. Bugün, tesadüfen de kullanılabilen özel programlar. Spiral merdiven tasarımları Küçük bir alanda kurulum için en uygun yer almasına karşın, onların operasyonel veri gereksinimlerine uymak için denemek için hala gereklidir.

merdiven imalatı ve montajı geçmeden önce, uzmanlar gelecek elişi kağıdı bir çizim yapmak için öncelikle yetkin tavsiyemerdiven imalatı ve montajı geçmeden önce, uzmanlar gelecek elişi kağıdı bir çizim yapmak için öncelikle yetkin tavsiye

yani:


 • güvenilirlik;
 • estetik;
 • Rahatlık.

Bu merdiven yürüyüşü genişliği kaldırılması ve indirilmesi için değil, aynı zamanda mobilya, hacimli malzemelerin geçişi için değil sadece uygun olması gerektiği anlamına gelir. Bu durumda, Mart genişliği 50 cm'den az olacağı bir destek elemanı sadece monte edilmiş ve nadiren kullanılabilir böylece döner merdiven 100 cm çaplı bir tasarım ve daha az, bu koşullara uygun değildir -., bir bodrum katında tavan boşluğu veya iniş kaldırılması için.

Ayrıca sağ açıyı seçmelisiniz. den fazla 45 gr ise., bir merdiven tehlikelidir kullanılmış, ve ondan inerler, geri ve ileri yaralanma riskini artırmak zorunda kalacak. yaşın altındaki aksi çocuklar ve insanlar / tırmanış gitmek zor olacaktır, çünkü merdiven geniş uç duvar içine yerleştirilmiş olsa bile, korkuluk cihazı dikkate almak zorunludur. Bu bir alçıpan bölünmesi ve diğer kırılgan malzemeler destek olarak kullanılamaz. Ve adımlar kaymaz yapı malzemeleri ceket gerekir, yoksa onlara yivli astar yendi.

Döner merdiven dövme

ev veya dubleks daire merdiven dövme, bu her zaman çekici ve özgün görünüyor. İlk dövme spiral tasarım Ortaçağ'da ortaya çıktı. Sonra geleneksel merdiven için sadece güzel bir oyuna girdi. Zaman durduğu yerde durmuyor, ancak sahte merdiven hala geçerlidir. Kilitler özel evler ile yer değiştirdi ve merdiven alaka kaybetmez.

Kır evi tarzında iç kısmında ve sanatsal dövme elementli zarif metal spiral merdiven bakacağızKır evi tarzında iç kısmında ve sanatsal dövme elementli zarif metal spiral merdiven bakacağız


sanatsal dövme merdiven tasarımları sayesinde yapma, herhangi içine sığacak:

 • zarif;
 • orijinal;
 • Dengeli.

hatta en sıradan evden bir kale yapmak ve sahiplerini biraz krallar hissettirecek Dövme. kalite ve böyle bir merdivenin estetik% 100 kraliyet olurdu çünkü. Dövme tasarım sadece çok lüks değil, aynı zamanda dayanıklı, mekanik hasara karşı dayanıklıdır. Ama, yine de gerekli ferforje bir merdiven ilgileneceğim. Dövülmüş merdivenler - ev için mükemmel dekorasyon.

Metal merdivenden çeşitliliği (video)

Sanat dövme ile herhangi bir mahfaza spiral tasarımı, merkezi bir amacı olmaktadır. Konuk hiçbiri böyle ihtişamı geçmek olmaz! Bir bütçe seçeneği seçildiğinde bile, dövme maliyeti çok yüksek olduğu için. Bu merdiven duvarlarına ek bağlantı elemanları gerektirmediğini, böylece hiçbir yerde monte edebilirsiniz. Bu ev için sahte tasarımların başka bir avantajdır.

Metal spiral merdiven tasarımı (iç fotoğraf)

11IRON-Metal01-960x650c0019dc02a5732c9e5c5c755e4f41d1441-38-960x650c28792573297107392728857fccdce8fb46928460049izgotovlenielesnicdnepropetrovsk

Leave a Comment

Your email address will not be published.

43 + = 44

Adblock
detector