meşe palamudu topiary üretimi – nwhistorycourse.org

The BlogBiraz doğa temalı oda göze çarpan bir yere yerleştirilen Topiary meşe palamudu yeteneğine sahiptir ekleKüçük bir ağaç şeklinde dekor bir öğesi - Biraz doğa temalı oda göze çarpan bir yer Topiary yerleştirilen Topiary meşe palamudu yeteneğine sahiptir ekleyin. paralar, kahve çekirdekleri, şeker, yapay çiçekler - bir taç ile süsleyin herhangi unsurlar olabilir. Çok ilginç meşe palamudu kapaklı ağaçtır. Onların düzgün, vernikli sanki kabuk dikkat çekiyor. elleri detaylı ana sınıfı yardımcı olan bir topiary yapmak öğrenin.


Topiary imalatı için preparatlar

Dekoratif ağacı dekorasyon önce hazırlamanız gereken, her biri birkaç parçadan, monte edilir.

Topiary şu elemanlardan oluşur:

 • taç temeli. o doğum günü hediye geldiğinde Çoğu zaman bu, kalp veya çift sayılar, bir küre değil, aynı zamanda popüler konileri. Bu köpük, köpük veya kartonpiyer yapılabilir. Gerekirse kolaydır Bu hafif malzemeler, süslemeler sopa.
 • Gövde. Birkaç kat katlanmış, kalın tellerden yapılmış olabilir. bu tasarım güzel görünüyordu için bantla kök sarın veya olağan sicim. birbirine bağlanmış suşi leke ve vernik ve sopaları, davranmalısınız uygun bu amaçla, ve bir ağaç dalı için.
 • Durun. Bu amaçla sıradan bir saksı için uygundur. ağaç küçükse, arz gibi bir fincan tabağı veya büyük yassı taş kullanabilirsiniz.

her renkte meşe palamudu olabilir boya bileşiminin görünümünü iyileştirmek içinher renkte meşe palamudu olabilir boya bileşiminin görünümünü iyileştirmek için

Ayrıca, gerek zamk stok kadar (bu standı rolü için seçildi ise) pot için ağırlık dolgu maddesi, tabii ki dekoratif varil dekorasyonu için malzeme ve, meşe.


malzeme Özellikleri

el sanatları üretimi için kabuk zarar vermeden güçlü bir meyve seçmek daha iyidir. kafaları iyice meşe yaprakları kurutulabilir ek dekorasyonu ile meşe palamudu olmazdı Çok güzel.

Ek bir dekoratif unsur palamut boncuk veya şeritler üst üste konabilir kadar güzel asmakEk bir dekoratif unsur palamut boncuk veya şeritler üst üste konabilir kadar güzel asmak

Topiary görünümünü kaybetmemiş için, Biz dikkate doğal malzemelerin depolanması için önerilerin bazı almalıdır: • Toplayın meşe palamudu sonbahar ortasında gerekir. Bu dönemde, ağaçların yağmuruna ve doğal meyve suyu dolu olan, olgunlaşmış. Daha sonra toplanan Meyveler çok kuru olabilir ve kesinlikle istenmeyen bir durumdur çatlamış olabilir.
 • meşe palamudu toplama sonra serin ve karanlık bir yerde muhafaza edilmelidir.
 • Sadece sağlıklı fındık, hiçbir iç hasar ve çürüme dikkat edin.

meşe palamudu Topiary yapmaya Usta sınıfı

Dekoratif ağaçların geleceği tüm unsurları hazırlayın. Bu örnekte, bir ağaç gövdesinde dallarından köpük taç temeli, çiçeklerin gorshka.Dlya palmiye meşe palamudu, kabloları, dekoratif yosun gerekli kurutulmuş meşe yaprağı küçüktür.

meşe palamudu ek olarak fındık, koni, kestane kullanabilirsinizmeşe palamudu ek olarak fındık, koni, kestane kullanabilirsiniz

topiary oluşturmak için adımlar şu şekilde görünür:

 • Stand ile çalışın. köpükle pot doldurun ve kuruyana kadar bekleyin. pot ışık ise, tasarım devrilebilir. Köpük küçük taşlarla geminin dibini yük uygulamadan önce, Bunu önlemek için.
 • dekorasyonunu kaynaklanıyor. Ahşap bir dalı alıp parlıyordu havlamaya etmemek için tamamen bir daire içinde dize ile sarın.
 • Dekorasyon kron. meşe palamudu üzerinde superglue bir damla uygulayın ve tabanına birer birer ekleyin. Dikkatlice yapılmalı, birbirlerine yakınında olabildiğince çok meyve koydu. eki için namlunun altındaki küçük bir boşluk bırakın.
 • tasarım toplayın. Sonra Trunk taç sopa ve montaj deliğine köpük yapma, pota içine yerleştirin. Tüm eklemler dikkatle yapıştırıcı ile kaplanmış olmalıdır. Bir tencerede dekoratif yosun yerleştirin. kenar arasında meşe palamudu meşe yaprakları sopa. Birçoğu gerekmez.

Hazır meşe palamutlarından Topiary. Gördüğünüz gibi, her şey kolaydır.

meşe palamudu Alternatif Kullanım Alanları Topiary oluşturmak için

Farklı needlewomen içinde meşe palamudu Topiary kendi aralarında önemli ölçüde farklıdır.

Amacıyla daha benzersiz el yapımı yazı vermek için aşağıdaki fikirleri kullanabilirsiniz:

 • Meşe palamudu yan taraf ama bazlara sadece bağlıdır. Bu durumda, meyveler daha fazlası gerekiyor ve top daha hacimli olacaktır.
 • Biraz fındık varsa, meşe palamudu yarıya taç, süsler. Aynı şekilde yapıştırma tencerede.
 • Boya kullanılan meşe palamudu, çoğunlukla altın tonları veya folyo dekorasyon için.
 • İlginç tasarımı daha da kullanılan konileri, kestane ve diğer doğa hediyesi olan bir ağaç, sahip olacaktır.
 • Meşe pota dökün. Bunlar ağırlık gerekli artışı oluşturmak ve dekoratif dolgu maddesi olarak harika görünüyorsun.

topiary altına herhangi bir kap alabilir ve ağacın altında yerleştirintopiary altına herhangi bir kap alabilir ve ağacın altında yerleştirin


En Topiary - renkli ve parlak bir ağaç, bir iç uygun değildir. Onların aşırı iridescence tarzı minimalizm modern iç ve yüksek teknoloji hayranları iter.

Çok fazla doğal olarak oluşan malzemeler kullanmayın meşe palamudu ürün üretimi ise. boncuklar, renkli saten kurdeleler ve yapay çiçekler kötüye kullanma. Böyle bir kompozisyon ahenkli bakmayacak.

meşe palamudu ve kozalakları Üretim budama (video)

kimin kompozisyon doğal renkler ve malzemelerin hakimdir meşe palamutlarından Süs ağaç, herhangi tasarımın çok daha uygundur tesislerinde. Bir meşe palamudu olduğunu hatırlamakta yarar var - o da doğurganlık ve refah bir sembolüdür. Bu, mükemmel bir hediye Topiary olduğunu iyi dileklerini somutlaştırır. 

İç (fotoğrafın) 'de meşe palamudu Topiary

2dc248163a7cdb8d1ee3b45e3afc - tsvety-floristika-topiarij-tropicheskaya-rybka07c934f17afaabXL-min33e710508f3e77fcb5de9c3c883a7250e5726collage31374orig2012-12-01-84282012-12-01-8448


Leave a Comment

Your email address will not be published.

67 − = 66

Adblock
detector