merdiven Modern tasarım: 4 önemli kriterler – nwhistorycourse.org

The BlogŞık, modern merdiven tasarımı sadece oda süslemeleri, ama iyi iç ilginç vurgu olabilir değilŞık, modern merdiven tasarımı sadece oda süslemeleri, ama iyi yüksek katlı binalar, geçici olarak adlandırılan evler ait olmayan interereVse binalarda ilginç bir vurgu olabilir değil. Neredeyse Rusya'da hiçbir ülke evin ön, zemin veya tavan olsun, bir merdiven yapısına olmadan yapamaz. oturma odasında merdiven Tasarım projesi genel mimari tarzı ve kat planı, hem de ev sahibinin mali kapasitesinin tarafından belirlenir.


Dekoratif merdivenler: merdivenleri çeşitleri

Bu eleman odanın genel üslup yönü ile sağduyu ve planlama okuryazarlığı, iç zarif, vurgular ve doğal işlevleri yerine olarak ikinci kata merdiven tasarımı, tasarım uzayda esastır.

odaya merdivenlerden seçimi, hesaba hem görünümü ve kalitesiyle içine aldığınızdan emin olunodaya merdivenlerden seçimi, hesaba hem görünümü ve kalitesiyle içine aldığınızdan emin olun

Bütün bunlar dekoratif merdiven olması gerektiği anlamına gelir:

 • estetik;
 • rahat;
 • Çevre dostu;
 • Güvenli.

evine götürür merdiven üstesinden sonra biz ikinci kata çıkan, genellikle de merdiven tasarım bulunduğu koridor, içine çıkmak.


Koridor - Bütün mülkiyet duygusu belirler evin, merkez oda, bu nedenle bu odanın tasarımı iyice ilk bakışta bile önemsiz çünkü, madde görünümünü bozan ve bilinçaltı negatif Aftertaste içinde bırakabilir yoluyla düşünülmelidir.

salon merdiven Kayıt Varyantlar en beklenmedik olabilir. eğilim bugün perdelik yapma. Büyük fikir - düzgün aydınlatma organize zaman ajur metal tasarım, ama bu sadece muhteşem bakacağız. Ahşap merdiven - türün klasik, iç için ideal çözüm, aynı stil yönde tasarlanmış.

yazlık ev sahibi tasarım yeteneklerine güven yoksa, o merdivenin tipine optimum kombinasyonunu seçmek mümkün olacak bir profesyonel oluşturarak ikinci kata merdiven bir proje tasarlamak için daha iyidir, onun tarzı ve yapı malzemeleri hangi o uyum içine sığacak bir merdivene, yapılır içeride.

Buna ek olarak, görünümde sürekli olduğu için, sağ merdiveni hesaplama dikkat çekmek için önemlidir ve yapısında herhangi bir eksiklik insanlar tasarımları hakkında hiçbir şey bilmediğini bile için açık olacaktır. merdiven olacak Ne büyük ölçüde tavan yüzeyinin taban alanı ve yüksekliğine bağlıdır. Örneğin, mermer masif yapı, uygun bir ortam gerektirir ve daire koridorda kötü bakacağız, ama takviye metal korkuluk dik merdiven mali kaydetmek için fırsat vermek, ancak bu çözüm her iç için uygun değildir. Ayrıca, küçük bir uzay oturma odası, mutfak, koridor ya da başka bir oda için optimal duvar boyunca yer alan tahtadan yapılmış basit bir merdiven, uygun.ikinci kata merdiven tasarım: bir fotoğraf

yazlık merdiven Tasarım projesi sayesinde örnek ortaçağın size hatırlatabilir gücünü ve sağlamlığını Valdai için, iç merdiven en muhteşem ve yaratıcı tasarımlar gerçekleştirmek ve fantastik bir şey olarak, havada yüzer olabilir yapar.

İlginç ve sıradışı iç ikinci kata Modern döner merdiven bakacağızİlginç ve sıradışı iç ikinci kata Modern döner merdiven bakacağız

Spiral tasarımı, dövme elemanları vardır ki, bir yüksek tavanlı iç mekan temeli olabilir.

Metal ve hazırlıksız galeri bir çıkışa sahip yapılmış döner merdiven kilidi ile oda benzerlik verir.

en acil ün geliştirdiği yıllar içinde olan bir spiral merdiven, kabul edilir:

 • sihirli;
 • sihirli;
 • Çekici.

Dekor ve vida tasarımlarının tasarım klasik gelen barok, ancak, her zaman en özgün özelliklerinden biri olacak, birçok farklı stil ve yönlerde yapılabilir. Ahşap iç tamamlama çalışmaları için çok yönlü bir malzemedir ve klasik tarzı ve modern tarzda eğilimleri hem geliştirmek ve ahşap yapıların tasarımı mükemmel iç birleştirerek olabilir yürütmek. ahşap merdivenler antik desenleri ile mükemmel uyum ve yer raflar veya depolama sistemi altında yapımı için kullanılabilir, bölge fonksiyonel ve estetik olacaktır.

Fikirler en özgün, deneme yapabilirsiniz olabilir. merdivenler iç tasarım farklı tarzlarda ve yönlerde yapılabilir, farklı malzemelerden, bir hayali tasarımı yapılandırmasını, ilginç renklere ulaşılması olabilir, ancak özgünlük peşinde merdiveni ve güvenlik gereksinimlerini hesaplamak için kuralları hakkında unutmamalıyız.

kurallar göz ardı edilir ise, favori merdiven tehlikeli bir engel haline gelebilir. Örneğin, parmaklıklar olmadan merdiven çok orijinal görünüyor bant, ama tökezledi, cidden yaralayabilir.

Evde merdiven şık tasarım

katlar arasında hareket etmek için tasarımcılar, basamaklar ve küpeşte, nasıl bulunur, iç yaşam alanında bir kişilik ve uyum yaratarak, işlevsel değil, aynı zamanda üslup yük sadece taşırlar.


ikinci kata merdiven seçerken, özel olarak dikkat ve korkuluk edilmelidirikinci kata merdiven seçerken, özel olarak dikkat ve korkuluk edilmelidir

Ayrıntılı olarak incelemek iç ve onların üslup özellikleri bakımından merdiven gereklidir:

 1. Modern. Ev sahibi, parlak ve etkileyici formu seviyorsa, stil modernist yönde bir ahşap yapı kendisini çeken olurdu. Pürüzsüz eğriler sebze, fütüristik şekiller ve oyma ahşap ürünler zarif aynı tarzda genel iç tasarımı ile birleştirilir.
 2. Victoria tarzı. stil yönünde Ahşap merdivenler şık topları ile tamamlanan balusters ve destekleyici sütunlar dişli var. kenar ve oyma, sıva için yanlış olmayın. Bazı durumlarda, bir tırabzan elekler şeklindeki elemanları ihtiva edebilir.
 3. Neoklasizm. lüks ve ihtişamına bu hakimiyeti. Ve yerden merdiven geniş ve bayram olmalıdır. Taş, gereksiz etkileyici değil sahte olacak ve iplikle kaliteli ahşap elemanları Lazerle yaptı. Bir koni şeklinde podyum ve korkuluk hızlandırılmalıdır.

Eşit popüler country tarzı ve klasik. ülke doğa basitlik ve doğallık, ancak, dekorasyon az sayıda evrensel klasik yaşlı zarif bir şekle sahiptir oyma için sarmallar ve desenler. Ahşap yapılar genellikle parlak ve koyu renkleri, klasik gama var. Merdiven bu tarz doğasında çiçek ve diğer aksesuarları ile çevrili olabilir.

Yapımı merdivenler: 10 İpuçları

Tasarımcılar, iyi tasarlanmış bir giriş merdiven için birkaç ipucu sunuyoruz.


mükemmel yüklü olduğu odanın iç tasarımı tamamlar, böylece ikinci kata çıkış seçilmelidirmükemmel yüklü olduğu odanın iç tasarımı tamamlar, böylece ikinci kata çıkış seçilmelidir

Örneğin:

 1. tasarım merdivene sadece çekici değil, aynı zamanda güvenli, sen çok uygundur doğal ahşap, paslanmaz çelik, temperli cam ve diğerleri güçlü bir yapı malzemelerini almalıdır.
 2. merdiven tüm ayrıntılar aynı tarzda olmalıdır.
 3. Merdivenlerin altında ve üstten Adımlar ön kapıda bakmak gerekir.
 4. Tırmanın ve merdiven rahat olmalı inerler, bu yüzden çok zeki ve serin tasarımı yapıyor değmez.
 5. 15 cm yükseklik, 30 cm derinlik optimum varyantı.
 6. Metal + Ahşap güçlü kombinasyonudur.
 7. başının üzerine en az 2 metre olmalıdır.
 8. Aydınlatma yeterli olmalıdır.
 9. Merdiven o balkona gidip toprakları, garaj, peyzaj, veya makinenin sevgili vücut güzelliği görüntülemek için yukarı gitmek, rahat olmalıdır, özerk olmalıdır.
 10. salonda merdiven estetik dekore gerekir. O perdelik kumaş, iki tonlu olabilir. siyah terk edilmelidir gelen duvarda İyi, şık nötr duvar kağıdı pokleit.

Daha iyi daredevils için yaratıcı çözümler bırakmak. iç tasarım merdiveni, özellikle, rahat olmalı ve iyi ev dekor tamamlar.

Muhteşem merdiven duvar dekor

merdiven tasarımına ek olarak, yakın bir duvar çizmek önemlidir. duvar farklı olabilir süsleyin, ana şey stili saygı ve dekoratif unsurlarla aşırıya kaçmayın.

Güzel ve şık iç mekan karanlık merdivenlerden beyaz duvar birleştirecekGüzel ve şık iç mekan karanlık merdivenlerden beyaz duvar birleştirecek

Tasarımcılar bir arka plan olarak kullanmak için tavsiye edilir:

 • Duvar kağıtları;
 • Dekoratif sıva;
 • vb Boya ..

Eğer yerleştirebilirsiniz duvara, güzel mozaikleri günü, orijinal seramik bazıları ve yapay taş döşeme yapabilirsiniz. İlginç ve uygun maliyetli bir çözüm - vinil çıkartmalar, modaya ve özgün. Duvarda Eğer afiş, resim, duvar resimleri yerleştirebilir veya yaşamın mutlu anlarını tasvir resim, fotoğraf çerçeveleri asın. Neyse ki, orijinal dekoratif unsurların üretim artık kurulmuş ve konular çok çeşitli.

Modern merdiven tasarımı (video)

Harika bir fikir muhteşem bir desen veya yapıştırılan duvar kağıtları neden olabilir duvara çizim olacaktır. Tasarım seçenekleri çoktur, ama onların yeteneklerine güven varsa, o tasarımcılara çevirmek için daha iyidir. Uzmanlar grubu mükemmel her şeyi yapacağız.

ikinci kata merdivenle Tasarım koridor (iç fotoğraf)

1slide14-1800422813711115718591378237535541430669034intererlestnicyvchastnomdome2

Leave a Comment

Your email address will not be published.

3 + 2 =

Adblock
detector