Meble do salonu i przedpokoju reguły 3 wybór – nwhistorycourse.org

The Blogpokój dzienny - główny pokój w mieszkaniu, więc jego konstrukcja powinna mieć maksymalną uwagępokój dzienny - główny pokój w mieszkaniu, więc jego konstrukcja powinna mieć maksymalną vnimaniyaPervoe wrażenie statusu gospodarza składa się z życia - pokój, którego główną funkcją jest odpoczynek i odbioru. W gestii właścicieli, korzystne może być podana do estetycznego piękna składników pokoju lub mebli może być funkcjonalny, zapewniając komfort i wygodę gospodarstw domowych i ich przyjaciół. Ponadto, właściciele powinni dokonać wyboru w jakim stylu chcą widzieć w swoim salonie.


Wybierając meble do salonu i przedpokoju

Meble powinny być wybrane w oparciu o to, co funkcja jest przeprowadzenie na życie. Jeśli planowane jest zorganizowanie zabawy spotkań z przyjaciółmi, najlepszym rozwiązaniem byłoby, aby zaprojektować minimalistyczny styl. Podstawowym założeniem - aby utrzymać komfort i przestrzeń do zabawy i tańca w tym samym czasie. W tym przypadku, wystarczy wybrać kanapę i biurko, a także do przygotowania miejsca do umieszczenia urządzeń.

Sofa najlepiej jest umieścić ściany i stół między kanapą i TV. Także dla rodzin z dziećmi, można dodać kilka prostych krzeseł i położyć dywan dla gier.

W przypadku gospodarstw domowych wolą ciche i przytulne wakacje z oglądania telewizji, a następnie wybierz zestaw, miękką ścianę lub szafę, stół i inne akcesoria. miejsce meble w jasnych przed telewizorem.

Jeśli lubisz przestrzeń i komfort, a do dekoracji salonu jest idealny dla minimalistycznym styluJeśli lubisz przestrzeń i komfort, a do dekoracji salonu jest idealny dla minimalistycznym stylu

W środku pokoju postawić TV lub stolik, a na obwodzie umieścić sofę, więc podzielenie pomieszczenia na strefy. W tym przypadku będzie równie zajmował całą przestrzeń pokoju, a przede wszystkim zachować tylko meble, które będą faktycznie używany. W przeciwnym razie, pokój będzie zbyt przepełniony.


Przy wyborze mebli do salonu trzeba zwrócić uwagę na jakość materiałów, z których są wykonane. Najsilniejszy materiałem jest drewno, ale jest to najbardziej kosztowny. Znacznie częściej używane płyty wiórowej, płyty pilśniowej i innych płyt drewnopochodnych. Ich zaletą jest to, że nie są one szkodliwe.

W celu uniknięcia szybkiego potrzebę zanieczyszczenie tapicerki do wyboru tkanin syntetycznych. Tkaniny naturalne są również popularne wśród konsumentów, ale najsilniejszy i najbardziej kosztowne jest tapicerka skórzana. Jest to szczególnie ważne dla rodzin, które mają domu znajduje się wiele dzieci.

przedpokój, pokój dzienny z: plusy i minusy

Przy podejmowaniu decyzji, aby dokonać zmian, właściciel lokalu musi zrozumieć, że przyniesie mu wiele kłopotów. Najpierw trzeba zaplanować wszystko bardzo dokładnie, a następnie uzyskać pozwolenie na specjalnych organów, a dopiero potem przystąpić do prac budowlanych. Ważnym wymogiem: można oczyścić każdą ścianę, z wyjątkiem jednego - przewoźnika. Aby odsłonić go, wystarczy spojrzeć na plan domu.

Rozważyć zalety planu hali: 1. Rozszerzenie przestrzeni dla lekkiego zmniejszenia lub całkowitego rozbiórki ścian. Wizualnie pomieszczenia jest wyższa niż około jednej trzeciej jego normalnej wielkości.
 2. Rozbiórka murów pozwala wygodnie umieścić na swoim miejscu - w razie przedziału. I to dwa razy opłacalne. Z jednej strony, poszerzamy przestrzeń, z drugiej strony możliwe jest, aby usunąć wszystkie buty, torby, odzież wierzchnia w stylowej garderoby.
 3. Unikalna konstrukcja sprawi, że pokój i interesujący smak gospodarza.

Płyty gipsowo-kartonowe - to świetny sposób, aby wyznaczać przestrzeń stylowy salon i korytarzPłyty gipsowo-kartonowe - to świetny sposób, aby wyznaczać przestrzeń stylowy salon i korytarz

Poza tym wszystkim, naturalne światło z okna wyeliminuje potrzebę włączenia świateł za każdym razem, że z kolei doprowadzi do zmniejszenia kosztów energii.

Wady tego zakwaterowania:

 • Z korytarza zostaną przekazane bezpośrednio do pokoju błota tego uniknąć zaleca się położyć matę na wyciągnięcie ręki i problem zostanie rozwiązany.
 • Pokój i będą dzielić ulica jedne drzwi, więc nie wyklucza przejścia na zimno wewnątrz hali. Problemem nie będzie tak oczywiste, jeśli wejście jest izolowane.
 • Odgłosy pochodzące od drzwi, może być nieprzyjemna niespodzianka dla gospodarstwa domowego. Jeśli sąsiedzi nie są hałaśliwe, to problem jest rozwiązany.

Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, możemy stwierdzić, że zalety więcej. przedpokój, otwarta salon, aby czuć się komfortowo i wygodnie. Jedną z alternatyw Projekt wnętrza jest podział na strefy. To sprawia, że ​​wizualne rozróżnienie duże, przestronne pokoje, i zachowania komfortu. Oddzielić korytarz od sposobu zagospodarowania salonie - bardzo prosta.

W połączeniu wnętrze salonu z korytarza w domu

więcej wyobraźni, można pokazać w dużym domu. Dość popularne rozwiązanie - łączą się przestronny przedpokój z salonem. Jest to szczególnie korzystne, że opcja będzie wyglądał w domku - domu z schody prowadzące na drugie piętro. Rezultatem jest rodzajem mieszkań - studio, które zgodne z zasadą jednego - minimalna liczba partycji, a maksymalna zjednoczenie całej przestrzeni. Przejście z pokoju do pokoju będzie gładka i pełna wdzięku.

Stylowe rozwiązanie problemu z przestrzenią w domu - to nie tylko kombinacja przedpokój z salonem, ale także przeniesienie kuchni do salonu. To pozwala przyjmować gości bez spędzania czasu na długie i niewygodne przejść z salonu do kuchni. Kuchnia jest blisko, a gospodyni jest zawsze w centrum wszystkich wydarzeń i rozmów.

Aby wnętrze w domu ciekawy i nietypowy, można łącząc pokój gościnny z sienią i kuchniąAby wnętrze w domu ciekawy i nietypowy, można łącząc pokój gościnny z sienią i kuchnią

W większych domach zagospodarowania jest jeszcze bardziej interesująca niż w małych mieszkaniach. W jaki sposób można osiągnąć efekt jedności wewnętrznej i podświetlić obszar wejściowy?


Istnieje kilka rozwiązań:

 1. Korzystanie z wnętrza przez lub niezbyt wysokimi murami jest właściwe w przypadku, gdy po rozbiórce powierzchni ścian pomieszczenia jest dość duża. Przez barierę może być interesujące rozwiązanie konstrukcyjne projekt pokoju. Może to być półka, na której znajdują się zdjęcia, kolaż dzieci, książki lub inne akcesoria.
 2. Umeblowane. Sofa, umieścić w środkowej szafce lub dywanie, również wizualnie podzielić pokój pozwoli okolicy. A każda strefa jest zaznaczona na żądanie przyjmującego.
 3. Wykończenie. Może to być różne rodzaje tapet lub innej wykładziny podłogowej.

Zbudowany w korytarzu, pokój dzienny: co wybrać

Człowiek, zamawianie mebli musi być jasne, że chce widzieć w swoim domu. Aby uzyskać pomoc zawsze pochodzą z gotowych katalogów produktów i mistrzów Consulting. Ale ważne jest, aby wziąć pod uwagę inne czynniki, które mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji i uzyskać nie tylko piękny wygląd, ale również szafkę jakości.

Szafa w sąsiednim pokoju, na korytarzu nie powinny jedynie uzupełniać stylowe wnętrza pomieszczeń, ale także być funkcjonalne i praktyczneSzafa w sąsiednim pokoju, na korytarzu nie powinny jedynie uzupełniać stylowe wnętrza pomieszczeń, ale także być funkcjonalne i praktyczne

Rozważmy najczęstsze z nich:


 • Wielkość i wygląd. Zauważ, że w kształcie litery U modele nadają się do dużych pomieszczeń, a kąt pomogą używać wydany kąt jest bardzo racjonalne.
 • Armatura jakości. Zapewnia niezawodność i trwałość mebli.
 • Kolor. Ciemne szafki wyglądają opłacalne tylko w dużych pomieszczeniach, a najlepsze wykorzystanie jasnych kolorach dla małej i średniej wielkości wnętrza.
 • Funkcjonalność. Tutaj musimy dokonać wyboru na rzecz szafy, która będzie spełniać potrzeby wszystkich członków rodziny.

Projekt salon, korytarz

Projekt salonu - to nie tylko wybór tapet, dobór mebli i umieszczenia jej właściwy, ale również inne „rzeczy”, pozwalając, aby wnętrzu stylowy.

Brak dywanu w sąsiednim pokoju, korytarz pozwalają wizualnie zwiększyć przestrzeń w pokojuBrak dywanu w sąsiednim pokoju, korytarz pozwalają wizualnie zwiększyć przestrzeń w pokoju

a mianowicie:

 1. Jasny kolor akcent. Wybierając styl klasyczny cudowne rozwiązanie pokój przebudzenie może być jasny kolaż lub poduszki.
 2. Brak dywanów. W małym pokoju dywany stworzyć efekt redukcji pokój.
 3. Lampy. Opcja wygodna - oprawy oświetleniowe instalowane na podłodze. Oni nie zajmują dużo miejsca, ale dobrze oświetlonym pomieszczeniu. Możliwe do oświetlania strefę o małej lampy.
 4. Komody. Duże, masywne szafy z wielu biurach - opcja dla pokoju i salonie będzie odpowiadał kredens z kilku półek, które mogą służyć również jako stojak TV.
 5. Figurki. Wygląda oryginalna, zwłaszcza jeśli coś znaczyć dla gospodarzy, ale najważniejszą rzeczą nie jest tu aby nie przesadzić, tak aby nie przekręcić pokój do odpoczynku w muzeum.

mogli również przekształcić wnętrze kolory. wazony podłogowe, czy małe, wypełni nie tylko pokój z cudownym aromatem, ale aby stworzyć lekką atmosferę, poprawia nastrój.

Opcje dla mebli w salonie, przedpokoju (wideo)

Pamiętaj, że styl salonie - to Twój osobisty styl. Dlatego, pokój dzienny połączony z korytarzem niezwykle ważna decyzja. Nie ma znaczenia, jaki styl wybrałeś - klasyczny lub nowoczesny, ważne jest, że to było wygodne i wygodne dla całej rodziny.

Projektowanie kuchni-hall-mieszkalna (wnętrza zdjęcie)

51c7615 gostinaya s-kuxney43b591920x1080resizeinterior32451327045051516fc1b52658133067475da18603318c2bf03cb56c07014ab

Leave a Comment

Your email address will not be published.

77 − 75 =

Adblock
detector