mavi tonlarda yatak odası bitirme Kurallar – nwhistorycourse.org

The Blograhat ve maviyle kullanabilirsiniz dinlenmek rahat bir yatak odası yapınrahat ve, mavi tasarım tsvetaPri yatak odası kullanabilirsiniz dinlenmek rahat, mavinin her tonu çok popülerdir yatak odası olun. onlar hafiflik ve ağırlıksız hissi neden açık ve havadar bir iç oluşturmak için kullanılabilir, bu durum şaşırtıcı değildir. mavi tonlarda yatak odası rahatlama, sakinleştirici ve yatıştırıcı etkisi yaratır. Dostum, bu odada olduğunu istirahat ve duygusal pozitif enerjiyle yüklü. Bütün bu nitelikler tasarım iç yatak işleminde kullanılan renklerin paletinde bir liderlik seviyesine çekmek için mavi rengi sağladı.


mavi yatak odasında duvarlar, zemin ve tavan Koşulları

Tüm serin tonları ses uyku ve uygun dinlenme teşvik, bu yüzden temel renk olarak mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır. Sahnede, yatak odası iç tasarım, modern moda haraç vermek olmamalı, birkaç yıldır alakalı olacak bir dönüm noktası tasarımı, almak gerekir. Ve bir yatak odası görüntüsü dekoratif elemanları ve aksesuarları ile mümkündür değiştirin.

yatak odası yaparken temel renk çeşitli renklerde ile seyreltilmiş olabilir mavi bir renk seçmek daha iyidir olarakyatak odası yaparken temel renk çeşitli renklerde ile seyreltilmiş olabilir mavi bir renk seçmek daha iyidir olarak 

ahenkli bir görünüme sahip mavinin tüm tonları:

 • bej;
 • kahve;
 • gri;
 • Beyaz.

duvara olarak dekorasyon duvar kağıdı kullanmak en iyisidir. Mavi duvarlar o hacim ve boşluk vererek hava odası dolmasına izin verin. Alışılmadık ahşaptan yapılmış duvar panelleri ile tamamlanan kahverengi ve mavi tonlarda duvar kağıdı bak. Bu görünüm aynı anda kolaylığı ve güvenlik duygusu neden olabilir.


soluk mavi tonlarda wallpapered Duvarlar, resimlerle desteklenebilir. Resim üzerindeki görüntü farklı olabilir, ancak vurgu altın veya kahverengi çerçeve üzerine yerleştirilmelidir.

münhasıran soluk renkler kullanılan duvarlar için, aksan, parlak fotoğraf kağıdı veya aksesuarlar kullanabilirsiniz. Bu duvar kağıdı gökkuşağı renkleri yapılmış harika panelleri görünüyor.

taban kaplamasının rengi beyaz ve siyah ikisi de olabilir. Ama tavan için en iyi seçenek beyaz olurdu.

mavi yatak odası Olası dezavantajları

Yaptığınız zaman mavi tonlarında bir yatak odası dikkatli olmak. Eğer soğuk renklerin kullanımı ile aşırıya varsa oda çok soğuk ve rahatsız yapabilirsiniz. Bu Snow Queen hakkında bir peri masalı dörtte benzeyecektir. Bu odada bir kişi sakin ve güvenli hissetmek mümkün olmayacaktır, o karışıklık ve anksiyete hissi olacaktır. Bu nedenle, mavi bir renk kullanırken orantılı duygusu farkında olmalıdır.Az yatak odası mavi odanın iç yeterince değil basit gelişmiş görünüyor olmasıdırAz yatak odası mavi odanın iç yeterince değil basit gelişmiş görünüyor olmasıdır

Buna ek olarak, mavi renk iç mekan çok basit ve sıradan yapabilmek büyük yüzeylerin, kırpmak için kullanılır. Odanızın lüks ve lüks bir görünüm vermek için bir hedef peşinde iseniz, mavi asgari miktarlarda kullanılmalıdır.

kahverengi ve mavi tonlarda yatak odası - Ölümsüz klasikleri

Kahverengi ve bej renkli oda konfor ve sıcaklık vermek. Burada her şey o çiftler için tasarlanmış gerçeğine işaret ediyor. tüm iç detaylı olarak dışarı atılır. O sevgi ve uyum içinde yaşayan aile idil ve yıllar ifade eder.

En popüler seçenek kaydı yatak iç kahverengi gölge mavi bir kombinasyonudurEn popüler seçenek kaydı yatak iç kahverengi gölge mavi bir kombinasyonudur

Mavi ve kahverengi renkler 80'lerin ortasında özellikle ilgili idi. Ancak, bu 21. yüzyılda, kahverengi ve mavi tonlarda iç eskimiş ve hiçbir talep kabul edilecektir anlamına gelmez. aile bağlarının güvenilirliği ve sağlamlığı gösterir kişi oydu gibi klasik her zaman onurlu ilk sıraya oturacağını.

Mavi zengin kahverengi seyreltmek için idealdir. Eğer klasikleri hevesli bir hayran iseniz, sizin için böyle bir iç: bej tekstil olacağını mavi duvarlar, koyu kahverengi mobilyalar ve bitirme dokunmatik soluk.

Soluk mavi yatak odası lagün tarzı

senin seçenek - Eğer soluk mavi tonlarda dekore yaz motifleri, yatak odası destekçileri, varsa. mavi lagün çünkü Şimdi, yaz güneşi ve deniz meltemi, şehri terk etmek gerek zevk.


Genç bir kız için mükemmel bir seçenek yaratıcı bir dekora sahip soluk mavi yatak odası haline gelirGenç bir kız için mükemmel bir seçenek yaratıcı bir dekora sahip soluk mavi yatak odası haline gelir

Daha önce de belirttiğimiz gibi, yumuşak mavi tasarım odası çok basit görünmesine neden olabilir ve dışarı durmazsa, bu nedenle bazı önlemler almalı:

 • Duvar kağıdı ışık turkuaz. Bu renk odaya deniz yüzeyine bir benzerlik verecektir;
 • Tavan beyaz boyalı. Bu görsel yukarıda yer açmak ve gerekli alan ve havayı eklemek edilir;
 • zemin kaplaması beyaz ve koyu her ikisi de olabilir;
 • zıt aksesuarları, yatak odası öne çıkarmaya yardımcı o bireyselliğini ve stil duygusu verecektir. açık yeşil, parlak sarı, turuncu: Bu yastıklar, perdeler, puflar meyve renkler, karşılanabilir.

Doymuş renklerin eklenmesiyle soluk mavi renkte yatak odası, dinlenmek için değil, aynı zamanda yeterince pozitif enerji elde etmek için sadece yardımcı olacaktır.

Gri-mavi yatak odası - ölçülü ve sade tarzı

Gri nötr gölge olarak en iyi şekilde kullanılır. O mükemmel mavi ve beyaz ile kombine. Örneğin, açık mavi duvarlar ve gri mobilyalar ile beyaz tavan, birleşimi inanılmaz tarzı yüksek teknoloji veya minimalizm hayranları memnun edecek.


Provence tarzında yatak odası, sen gizli gri-mavi renkte iç tasarım seçebilirProvence tarzında yatak odası, sen gizli gri-mavi renkte iç tasarım seçebilir

Bir başka çarpıcı örnek - Provence tarzı hayranları gibi bir mavi-gri mobilya ve mavi aksesuar fonunda mavi ve beyaz duvarlar,.

Gri mavi ile harika görünüyor. Bu iki renk birbirine mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır. Mavi-gri iç sıkı ve serinkanlılıkla görünüyor.

tek renkli bir tarzda mavi yatak odası

Tek renkli iç yakından ilişkili tonlarının bir kombinasyonudur. Düzgün gerekli tonunu birleştirirseniz, zarif ve sofistike tarzı elde edebilirsiniz.

Eğer mavi bir yatak odası yaptığınızda, özel dikkat tekstil dikkat edilmelidirEğer mavi bir yatak odası yaptığınızda, özel dikkat tekstil dikkat edilmelidir

Üç kurallar rehberliğinde edilmelidir oluşturmak için:

 1. baskın renk ayrıca olabilen bir açık mavi bir renk tonu olarak kullanılır: menekşe, mavi, yeşil, gri, sedef, mavi-yeşil, lavanta.
 2. Dokulu kumaşlar, yer ve duvar kaplamaları mümkün farklı aynı gölge kabul etmek istiyorum. Mavi monokromatik yüzey desenleri, çizgili ya da geometrik tasvir tekstil mavi ve beyaz yüzeylerle birleştirilebilir.
 3. Uygun aydınlatma sizi monokrom stil canlı ve etkileyici fırsatı verecektir. açık mavi monokrom odası için uygundur serin mavi renk yayan LED lambalar,.

Bu kurallara göre, tek renkli bir tarzda mavi yatak odası oluşturabilirsiniz.

yeşil veya pembe ile dolu yatak odasında Mavi duvarlar,

yeşil tonlarında Mavi yatak odası mutlu yaz düşünceler çağrıştırıyor. Bu iki renk mavi gökyüzü karşı yeşil bir çayır ile dernek uyandırmak. bu renklerin bir oda olması, soğuk kış aylarında, yaz, gitmene izin asla dert olamaz.

Parlak dekoratif unsurlar ve tekstil, kullanma mavi yatak odası özgün iç seyreltebilirParlak dekoratif unsurlar ve tekstil, kullanma mavi yatak odası özgün iç seyreltebilir 

o saflık, masumiyet ve sadeliği ile ilişkili olarak bir kural olarak, renk pembe, genç kızlar arasında aşırı popülerlik kullanır. 

Ancak, mavi ve pembe bir arada kullanarak, yabancı değildir ve yetişkinler kendine güvenen kadınlar. Böylece, onun yatak odasına kaçarken, hayatın sorunlarından almaya çalışırken iken.

mavi renklerde yatak odası iç (video)

parlak renklerle mavi kombinasyonu bir oda renkli ve manzaralar verecektir. Parlak renkler yalnızca dekoratif elemanlar olarak kullanılmaktadır. Aksi halde, onların bolluğu zahmetli bir görünüm çığlık oda yapma katkıda bulunacaktır.

 Tasarım mavi yatak odası (iç fotoğraf)

023a5mxhaqw728min2123min280619239e0e0c374839352ec90cf933f9e34da1191262016-07-18-578cd860dff13

Leave a Comment

Your email address will not be published.

31 − = 28

Adblock
detector