mavi duvar kağıdı kullanmak için 5 fikir – nwhistorycourse.org

The BlogDuvar kağıdı mavi yönlü ve herhangi tesislerinde uygun bakacağızDuvar kağıdı mavi yönlü ve iç oldukça uzun bir süre bulunan herhangi pomescheniyahSiny renkte uygun bakacağız. Rönesans ve Aydınlanma için formasyon hesapları sırasında. Ancak bugüne kadar, bu renk, ilgili taze ve ilginç. Bu aktif yeni bir iç yaratmada kullanılır. mavi renk serin renkler başvurur, bu nedenle aksi oda görsel olarak rahatsız ve soğuk olacak, bunu oda ışık çok olması gerektiğini akılda tutmak önemlidir kullanın ve oda sıcak iç olmalıdır zaman.


iç Mavi duvar kağıdı: seçim özellikleri

lüks ve zarafet ile ayırt mavi duvar kağıdı.

Bu renk için yardımcı olur:

  • sakin;
  • gevşeklik;
  • Istirahat.

Mavi duvar kağıtları yaygın evde hemen hemen her odanın dekorasyonu için kullanılmaktadır. Tercih yatak odası ve banyo bitirme mavi duvar kağıdı verilir.

mavi renk de odaya bireysel ve kişisel bir dokunuş vermek için yardımcı her biri farklı renklerde, olabilir.

soothe Wallpaper gök mavisi yatak odası, konforlu dinlenme teşviksoothe Wallpaper gök mavisi yatak odası, konforlu dinlenme teşvik


Örneğin, mavi görsel olarak daha hafif bir gölge alanını genişletir ve koyu gölgeler görsel büyük ölçüde oda azaltır. Odanın, pencereler bir çok renk kullanmak daha iyidir.

Mavi ve beyaz duvar kağıdı Koşulları

beyaz ve mavi duvar kağıdı kombinasyonu klasik ve çok popüler. mavi ile birlikte beyaz bilinçaltı seviyesinde beri insan gözünün hoş bu kombinasyonu ile yüzen bulutlar ile güzel masmavi gökyüzü andırır. Örneğin, duvarların mavi renk beyaz mobilyalarla kesilmiş olabilir. Sonra, ortaya çıkan tasarım bitmeden tam ve eksiksiz bir olacaktır.

o Avrupa hükümdarlarının elbiseler bulunan renklerin bir arada olduğu için mavi ve gümüş tonları duvar kağıdı kombinasyonu, bir kraliyet olarak kabul edilir.

Bu kombinasyon gümüş küçük yamalar ile mavinin büyük üstünlüğü ile daha iyi görünüyor. içerideki dövme vazo, şamdanlar, yastıklar ve diğer aksesuarları tamamlayacak yardımcı olun.Mavi arka: ve bunun duvar kağıdı ve varyasyonları

Her renk belirli bir anlamı vardır ve belirli bir duygusal durumu gizleyebilirsiniz. Bu gerçek psikologlar ve araştırma tarafından kanıtlanmıştır.

beyaz ve mavi çizgili duvar kontrast renkler tazelik ve hafiflik iç üyesini getirecektirbeyaz ve mavi çizgili duvar kontrast renkler tazelik ve hafiflik iç üyesini getirecektir

Renk terapisi mavi renk hayallerinizi, fanteziler içinde, kendine batırmaktan teşvik ettiğini kanıtlamıştır. Sihir ve özgürlük renk bütünlüğüdür. Bu, rahatlatmak, stres, gerginlik rahatlamasına yardımcı olur, kan basıncını dengeler ve hoş olmayan duygular söndürür.

diken üstünde sürekli, ama kendileri ve çevrelerindeki dünya ile uyum içinde yaşamak arzusu olan insanlar için mavi uygundur duvar kağıdı. Tipik olarak, bu insanlar barış ihtiyacı vardır.

yaratıcı bireyler sarı ve turuncu parlak tonları ile mavi ilginç bir kombinasyon olacaktır için. Sarı desenli koyu arka plan çok dinamik ve modern bakacağız, kombinasyon, gençleri veya gençler tercih edilir.

duvarlar için koyu mavi duvar kağıdı: stil özelliklerini

Koyu mavi renk derinliği ile karakterize edilir. Ama oda renk fiziksel dinlenme ve rahatlama için insan ihtiyacını neden olacaktır duvar kağıdı ile papered. Nedenle, bir kişinin örneğin bir koyu mavi duvar kağıdı yatak odasında pokleit edebilir, dinlenme veya uyku alacağı odası için bir renk seçmek için daha iyi olduğuna inanılmaktadır.

ofis binası Mavi duvar kağıdı, üretken bir şekilde kurmak işyerinde gerekli konforu sağlayacakofis binası Mavi duvar kağıdı, üretken bir şekilde kurmak işyerinde gerekli konforu sağlayacak

mavi duvar kağıdı kullanırken doğru sonucu elde etmek için, aydınlatma ve odanın boyutları ile bu rengi nasıl birleştirileceğini bilmelidir.


lacivert duvar kağıdı kombinasyonu kuralları

  1. Salon. oturma odası için koyu mavi tonları kullanarak, aksi oda karanlık, çok soğuk dönecek ve zor olacak, ışığın yeterli penetrasyon sağlamak önemlidir. Oturma odasında mavi olan bir ışık mobilya olabilir, seyreltilmiş gerekmektedir.
  2. Yatak odası. mavi düzgün dahil dinlenmek ve sakin yardımcı olacaktır çünkü uyku odası mavi duvar kağıdı doğru olarak kullanılması, normal bir dinlenme ve uyku sağlayabilir. yatak odasında pencere çok, mavi, duvarların üzerinde yapıştırabilirsiniz edin. Ancak küçük bir oda ve yeterince aydınlatılmış değilse, mavi, bir duvar dekore edebilirsiniz.
  3. Mutfak ve yemek odası. Mutfak mavi pratik bir arka plan örneğidir. Bu arka plan kolayca küçük lekeler su lekeleri ve diğer hataları gizleyebilirsiniz. Yemek odasında Mavi duvar kağıdı en iyi ahşap mobilyalar ile birleştirilir. Ancak, mutfak veya yemek odası dekorasyonu için mavi renk kullanarak bu renk iştahı azaltmaya yardımcı olduğunu bilmek önemlidir.
  4. Çocuklar. Çocuk odası mavi için bu çocuğa, özellikle bebek, yaygın ve klasik bir seçenektir. Renk mavi geçiş çağındaki çocuk için önemli bir gerçektir sakin teşvik ettiğini bilmek de önemlidir. Oda iskambil yaşıyor, bu renk çizimler çeşitli mükemmel gidecek.
  5. Ofisi. Mavi çalışma alanının tasarımı için iyi bir renktir. Bu artan verimlilik ve bilgi algı katkıda bulunur.
  6. Banyo. Birçokları için, su mavisi ile ilişkilidir ve bu doğrudur, tazelik ve saflık ile bir şey gibi mavi daha iyi uyum çünkü. Ve bugün, mavi renk banyo iç kısmında popüler.
  7. Koridor. Nedeniyle mavi renk kullanmak salonun topraklarında ışığın olmadığı için koyu gölgeler istenmeyen bir durumdur.

Salon sonuçta mavi gerçekleştirilirse, yeterli suni ışık özen önemlidir.

Siyah ve mavi duvar kağıdı

Siyah ve mavi kombinasyonu oldukça nadirdir. Siyah gölge soğuk mavi duvar kağıdı etkisini artırır. Bu gibi bir birlik küçük mekanlar için istenen bir durum değildir.

iç mavi ve siyah renklerin kombinasyonu - cesur üslup çözüm oda ayrı karakteri altını çizecekiç mavi ve siyah renklerin kombinasyonu - cesur üslup çözüm oda ayrı karakteri altını çizecek

Oda çok büyük olduğunu ve bu mavi siyah-kombinasyonunu kullanmayı deneyebilirsiniz için, ışık çok varsa.

Tasarımcılar dekoratif kaplama olarak kullanılan başlıca mavi ve siyah olarak kullanmak sunuyoruz. Siyah yardımıyla odanın zarif ve rafine görüntü oluştururken, şekil vurgulayabilirsiniz.


altın ile Mavi duvar kağıdı: tasarım alanının asaleti

tasarımda mavi ve altın rengi kombinasyonu çok keskin bir kontrast ulaşmasını sağlar. Ayrıca ilginç bir kombinasyon yeşilimsi tonlar ile altın araya getirilmesiyle elde edilmektedir.

altın ile dekore Mavi duvar kağıdı, odaya bir zenginlik titizlik ver. Bu kombinasyon oturma odaları, ferah odalar ve hafif bir sürü için uygundur.

iç mavi renk (video)

mavi renk çeşitli binaları bitirme için popüler gölge olduğunu. diğer renkler ve istenen gölge seçmekle Usta kombinasyon. Rahat ve uyumlu bir alan yaratacaktır. Bugün, mavi duvar kağıdı büyük popülerlik zevk devam ediyor. renkler ve değişik desen büyük bir aralık, bir iç tasarım bir fikrin gerçekleştirmek için izin verir.

Dairenin iç Mavi duvar kağıdı (fotoğraf)

71siny213341011212044117811920x1080resizeinterior187991413758421982048x1152702854443

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 4 =

Adblock
detector