Mantar duvar kağıdı: çalışmak için 7 ipucu – nwhistorycourse.org

The Blogoda benzersiz bir görünüm verir hesaplı, güzel, çevre dostu bitirme malzeme - Mantar duvar kağıdıMantar duvar kağıdı - mantar duvar kağıdı kadar popüler olmasının nedeni oda benzersiz vidEto oldukça spesifik malzemeyi veren uygun fiyatlı, güzel, çevre dostu bitirme malzeme ve birçok özel bir şey onları bulmuyorum, anlamıyorum. Eğer, renkler, desenler özel bir çeşitlilik biliyor ve dokular beklemek gerekmez gibi bu nedeniyle duvar kağıdı ortaya etmektir. Oysa bu seçeneğe bir göz atın - faydaları çok fazla.


Duvarlar için mantar duvar kağıtları: eksiklikleri bir kez

Tipik olarak, bu seçenek sonrası için para biriktirmek, ancak bazı özelliklerindeki kategorik bu potansiyel alıcılar ayıklamak için hemen tüm olası eksikliklerin tahsis etmek makul.

En büyük dezavantajı, - bir. Bu yüksek fiyattır. Nitekim, fiyat segmenti harcamak zorunda duvar kağıdı üzerine düşük olarak kabul edilemez.

İkinci nokta - küçük bir seçim. Yukarıda sözü edildiği gibi, bir renk ve yapı, çözeltiler çok iyi temsil edilmez. Eğer takın istiyorsanız Ancak, belirli bir standart versiyonunu temsil ettikleri için, çok üzgün olma ihtimali yoktur, ancak kesinlikle yeterli doğru var.

düşük nem direnci ve yüksek maliyet: Cork birçok önemli dezavantajları vardırdüşük nem direnci ve yüksek maliyet: Cork birçok önemli dezavantajları vardır

Eh, fiyatı hakkında, ben, böyle özelliklere sahip bir malzeme demek istiyorum ve ucuz olamaz, hala çok uzun bir zaman sürecek çevre dostu duvar kağıdı olsun. Ve bu mümkün ve para harcamak.


İç fotoğrafları mantar duvar kağıdı avantajları

Sen kendinden yapışkanlı duvar kağıdı, elbette, daha kolay tamir satın alabilirsiniz. İyi bir üne sahip Odak ve Bernd. Ama marka ve şirket Leroy Merlin Ibercork kalmaz, dikkat çekici yüksek kaliteli duvar kağıtları üretmek pek az bilinen şirket var.

mantar duvar kağıdı avantajları:

 • duvar sabit bir oda sıcaklığında muhafaza edilir, ve bunların kalınlığı küçük olduğu gerçeğine rağmen, bu mikro etkilemek için oda soğuk duvarları önleyen iyi bir yalıtkan, olduğu anlamına gelir Düşük ısı iletkenliği,.
 • Yüksek yalıtım. Evet, bazı duvar kağıdı, mümkün olduğunca sanki çok değil sesler mufla.
 • Direnç etkisi nem. Mantar su itici özelliği vardır. şarap şişeleri tıkanıklığına - Eğer en yaygın malzeme olduğu hatırladığınız en kısa sürede kendiniz göreceksiniz. mantar duvar kağıdı sadece, örneğin, oturma odasında, aynı zamanda banyoda kullanılmaz çünkü.
 • Mantar kokuları absorbe etmez - ve duvar kağıdı yapıştırılmış ve mutfakta edilebilir büyük bir avantajdır.
 • Mantar duvar kağıdı antistatik. Bunlar, bir anlamda, hatta tozu itebilir. Yani duvar kağıdı aslında kirlenmiş etmez. Üstelik onlar bile şişman yatırılır. Yine, nedeni mutfakta duvar kağıdı satın almak.
 • Ve tabii, görünüm, emin olmak için. Doğal ve orijinal, sıcak ve modern, taze aynı anda ev gibi.

Ne yapıştırıcı mantar duvar kağıdı elbise

Tutkal özel seçim yapmak zorunda olacağı mantıklı. Sen buna ucuz değil değer, akrilik dayalı yapıştırıcı satın alabilirsiniz, ama kolayca kullanmak.mantar akrilik esaslı tarafından oluşturulan herhangi bir kokuya sahip özel bir duvar kağıdı yapıştırma bileşimi kullanmak tavsiye olduğundamantar akrilik esaslı tarafından oluşturulan herhangi bir kokuya sahip özel bir duvar kağıdı yapıştırma bileşimi kullanmak tavsiye olduğunda

Eğer tutkal kaydetmek istiyorsanız, iletişim yapıştırıcı satın. Ama zor olacak onunla çalışmak ve zaman kesinlikle daha harcayacak.

Her durumda, satın yapışkanlı etiket bir göstergesi olmalıdır "ağır duvar kağıdı." tutkal böyle bir yüke dayanıklı olup olmadığını Basitçe anlatır satış elemanı sormak.

Mantar duvar altında duvara underlay: o

Bir kumaşın, bir sönümleme, düzeltme ve yapışma geliştirme aracı olarak kullanılır - duvar altında substrat. Böyle bir katman uygulamak, sen düzensizlikler tabanının çıkarılması için gerekli süreyi azaltmak ve mali kurtaracak.

Ağır duvar kağıdı ile çalışma konusunda destek sağlayan Önemli ve ek yapışma, çok önemlidir.

duvar altında alt-tabaka avantajları:

 • Duvar oldukça düzgün bir yüzey oluşturur;
 • Tutkal hızlı ve daha kolay olacaktır;
 • Şimdi duvar yüzeyinde küf ortaya pek mümkün değildir;
 • Hemen hemen kabarcıklar ve diğer kusurları ücretsiz yüksek kaliteli, pürüzsüz bir yüzey, garanti.

Genellikle, alt tabaka kusurları duvar ve son madde arasındaki yapışma seviyesi artar duvar kağıdı için kullanılan mantar taban, ortadan kaldırmak içinGenellikle, alt tabaka kusurları duvar ve son madde arasındaki yapışma seviyesi artar duvar kağıdı için kullanılan mantar taban, ortadan kaldırmak için

alt-tabaka, doğal, doğal, sentetik ya da doğal, mantar olabilir.


ses yalıtımı için duvar altında duvarlarda Teknik mantar

Eğer iyi bir ses yalıtımı tek tüp almak istiyorsanız, size bir şey olur olması olası değildir. Ve bu anlaşılabilir: ses dalgaları birkaç engellerden sonra güçlerini kaybederler. Ayrıca, engeller ve yoğunluğunun ve yapısının farklı olmalıdır. şey ile birlikte mantar alarak Çünkü - makul, ama bir tane beklemiyor.

Ayna yalıtım ana uyarı - mantar sizin açınızdan verimli ses yansıtacaktır, ama çok az dışarıdan nüfuz eden gürültü ses yalıtımı olacaktır. Onun gürültü kaynağıdır öyle kullanmak anlamlı yapar. Bu mineral yün, alçıpan, ses geçirmez kurullarının fişi ile birlikte iyi çalışır.

Kapağın altındaki duvar kağıdı nedir

Eh, duvar kağıdı-taklit bulunuyor. Kural olarak, ucuz kağıt varyant mantar taklit. Bazen rağmen duvar kağıdı kadar ucuz maliyetli olmayabilir.

Mantar duvar kağıdı antibakteriyel özelliklere sahiptir, bu yüzden kir, toz ve küf gelen duvarları koruyacakMantar duvar kağıdı antibakteriyel özelliklere sahiptir, bu yüzden kir, toz ve küf gelen duvarları koruyacak


duvar kağıdı satın alma duygusu var mı? Başka mükemmel iç eminiz Tabii ki, eğer bir doğal kaplama etkisi onlardan beklemek, ancak çağrılan bir oda ise, her türlü hak talebi olmaksızın, veya. Şüphesiz buna doğal mantar olmadığı açıktır. Ama güzel aynı koridorda, mantar için yüksek kaliteli duvar kağıdı sevimli bakacağız. Bu seçeneği nasıl görmek ve doğal mantar duvar kağıdına yakından bakmak ister ve aynı zamanda.

Duvarlar için mantar duvar kaplamaları: yapıştırma İncelemeler

rulo veya yaprak olarak kullanılabilir Mantar duvar kağıdı. Göreviniz duvara yapıştırılmış odanın büyüklüğüne göre onları kesmektir.

Duvar kağıdı böylece yapıştırılmış:

 • duvar altında yüzeyi hazırlama;
 • Astarlı bir yüzey;
 • Tutkal uygulanır;
 • Yapıştırılmış şeritler.

Mantar duvar kağıdı sadece popo popo yapıştırılmış. Şeridin uzunluğu üç metreye ulaşabilir çünkü bu eserler rahat, yalnız yapıyoruz. o eklemi yapıştırılmış değildir, ya da kötü sıkışmış yerlerde, sen tutkal basın yağlamak gerekir.

Bu duvar kağıdı, özel kauçuk rulo seviye daha kolaydır.

Mantar duvar kaplamaları ile oda tasarımı (video)

özellikle iyi eko-iç olacak güzel, doğal duvar kağıdı, - Mantar duvar kağıdı. Ve en önemlisi, duvar kağıdı güncellemek için gereklidir yakında değil mantar gibi dayanıklı ve nem geçirmez.

İyi bir seçim!

İç (fotoğrafın) Cork duvar kağıdı

376200921842014-02-04-19614537513268320913216730w640h640canariaa20142609153809

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 1

Adblock
detector