Mamy wybrać tapetę w sypialni: 35 zdjęć we wnętrzu – nwhistorycourse.org

The BlogSypialnia powinna być przytulny i ciepły, więc wszystkie elementy wystroju tutaj powinno organicznie uzupełniają się wzajemnieSypialnia powinna być przytulny i ciepły, więc wszystkie elementy wystroju tutaj powinno organicznie uzupełniają Każdy układ drugaZadacha sypialni - sprawiają, przytulne, ciepłe miejsce, gdzie nic nie będzie przeszkadzać w odpoczynku i relaksu. Oczywiście, wiele dekoracji ścian wpływa. W małej sypialni lub w wystarczająco dużą tapety powinny być ogniwem wszystkich wygląd, styl sypialni. Mogą to być kolorowe, białe. Ktoś po prostu uspokoić lekkie ściany, a ktoś, kto lubi tworzyć cień.


Tapeta we wnętrzu sypialni: Rodzaje

Jeśli masz jeden wymóg - piękny i nowoczesny, zapoznać się z charakterystyką Tapeta, właściwości eksploatacyjne. A następnie ukierunkować wybór na dekoracji.

Rodzaje tapet:

 • papier - ekologiczny i tani, ale nie bardzo praktyczne. Jednakże kompromis może mieć, na przykład, tapety papieru powłoki błyszczące, które przy tym odpornym na wilgoć.
 • płynny. Bardzo piękny, światło, tekstury. Nie przegap dźwięk, co jest szczególnie ważne w sypialni, nie znikają. Po nałożeniu na ścianę nie pozostawiają żadnych szwów. Uszkodzony obszar jest łatwo skorygować. Ponadto wiele uczynić tę tapetę własnymi rękami.
 • winylu. Może to być na papierze, lub może w włókninowego podłoża. Jednak coraz częściej zaleca taką tapetę do dekoracji sali lub salonu, ale nie w sypialni. Powodem jest to, że winyl nie zapewnia dostępu do powietrza.
 • tekstylny. Wygląda elegancki, oryginalny, mocny i bezpieczny. Ale jest daleki od bycia grosza. Nie bierz tych tapet jeśli dom jest zwierzęciem, które można ostrzyć pazury na.
 • runo. Ten „oddech” tapety do malowania. Są odporne na obciążenia mechaniczne, mogą być przemalowany kilka razy. Klejone po prostu położyć na ścianie doskonale.

Istnieje mnóstwo tapet, które różnią się w strukturze, kolory, wzory, a co najważniejsze - jakośćIstnieje mnóstwo tapet, które różnią się w strukturze, kolory, wzory, a co najważniejsze - jakość

Powinniśmy również powiedzieć o naturalnym tapety w sypialni.


Natural tapeta w sypialni

I to naprawdę wybawieniem, jak się wydaje, i tapety, ale ich struktura jest taka, że ​​po prostu nie rozumiem. Mogą być ozdobione wszystkie ściany sypialni, i mogą zostać zidentyfikowane, na przykład, centralną ścianę.

Obiecujące jest to, że tapeta mogą być połączone i wzajemnie i z innymi rodzajami powłok. Natural tapety jednoznacznie wprowadzają do wnętrza świeżość, bogactwo naturalnych wzorów i kolorów. Posiadają niezbędną bezpieczeństwo środowiska, ponieważ mogą one czerpać ściany są nie tylko sypialni, ale również przedszkole.

Natural tapety w połączeniu z konwencjonalną konstrukcję są idealne dla sypialniNatural tapety w połączeniu z konwencjonalną konstrukcję są idealne dla sypialniRóżnorodność naturalnych tapetę:

 • warzywo (Juta, sizal, pokrzywy, trzcina itp ..);
 • korek - na podłożu papierowym jest przyklejony fornir korek, te tapety znacząco zwiększyć izolacyjność akustyczną pomieszczenia;
 • bambus - z bambusa naturalnych, charakteryzują się one zwiększoną odporność na wilgoć, wytwarza się w stosunku do suchej tkanki.

Dodatkowo, można zakupić z naturalnego forniru tapety z miki, itp

Światło tapety do sypialni we wnętrzu: opcja dla Chruszczowa

To, oczywiście, nie oznacza, że ​​te tapety może być tylko w Chruszczowa. Tylko dla tych mieszkań są białe - prawdziwym zbawieniem. Przy stanie pracy z nimi białe i inne jasne kolory i odcienie dosłownie poszerzyć ścian (oczywiście tylko wizualnie, ale nadal).

można wizualnie zwiększyć rozmiar sypialni ze względu na tapetę:

 • biały;
 • mleko;
 • Kawa z mlekiem;
 • Jasnobeżowy, etc.

Światło tapeta jest prawdziwym zbawieniem dla sypialni małych i średnichŚwiatło tapeta jest prawdziwym zbawieniem dla sypialni małych i średnich

Jeśli mówimy konkretnie o modnych odcieniach, obecnie w rzecz z cytryny i mleka, wyblakłe niebieskie, wyblakłe bzu.

Ale jeśli okno sypialni skierowane na północ, światło nie powinno być zimno. Jasnobeżowy jest w porządku, ale jasny niebieski już, prawdopodobnie, raczej nie.


Tapeta w sypialni: wariant kombinowany

W większości przypadków, łączenie tapety, przeznaczyć jedną ścianę - ten, który jest bliżej do wezgłowia łóżka. I ta ściana może być dość ciemny, ale z dużą wzór innym kolorze. Klasyczny wzór kwiatowy, stosunkowo duże, nieco rocznik - na przykład issene zielona ściana z perłowym wzorem.

Aby połączyć najlepiej wybrać tapetę w tym samym kolorze, ale o różnych odcieniach i wzorachAby połączyć najlepiej wybrać tapetę w tym samym kolorze, ale o różnych odcieniach i wzorach

Kolory powinny być korzystnie w sąsiedztwie i niebieskie, brązowy i czarny. Ale to nie jest aksjomatem, można eksperymentować. Często pochodzą z tapeta jest właściwie taki sam kolor, ale różne tekstury. Na przykład, w niektórych purpurowy tapety będzie rozebrać, a z drugiej - duże kwiaty. Okazuje się, że jeden tło i wzory są różne.

Klasyczny: tapety do wnętrza sypialni

Co to klasyczny tapety do sypialni, a my prezentujemy tworzą obraz w głowie dla tego zapytania?


Tak klasyczne tapetę do sypialni:

 • Zwięzły dyskretne szwu;
 • Uspokajające i kojące tonów;
 • Tapety kwiatowe (zarówno małe i wystarczająco duże);
 • English pas.

W tym wypadku są już klasykami naśladując tapety. Ta powłoka, które są stylizowane i że materiał - kamień, cegła, gips, drewno, itd.

Oryginalnie ozdobić sypialnia jest możliwe za pomocą imitujących tapety, które można łatwo stiliziruyutsya na dowolny materiałOryginalnie ozdobić sypialnia jest możliwe za pomocą imitujących tapety, które można łatwo stiliziruyutsya na dowolny materiał

Klasyczne tapety, tak, ma związek z elegancji, arystokracji, lecz powściągliwości. Jasne i żywe kolory w klasycznym rzadkie. Mogą być przekonujący, ale wtedy wzór lub druku musi być tradycyjna i sypialnia z pewnością nie powinny być małe.

Jak dla producenta, nie pozostawia wierzchołki górnej rankingu włoskiego tapety. Tam i specjalistów od projektowania światowej sławy oraz wysokiej jakości i różnorodności. W każdej kolekcji, istnieje kilka rodzajów rysowania i tapety tła. Oznacza to, że nawet zbiór nie określa ścisłe limity, mogą łączyć tapety i obu kierunkach.

Jak wybrać tapetę do sypialni (wideo)

Tapeta w sypialni nie powinno zakłócać funkcji, które można umieścić w pomieszczeniu jako podstawowy. Odpocząć, odświeżyć, ożywić, uspokajające - jednym z zadań mogą być realizowane kosztem kolor, grafika, tekstury, tapety, itd. 

Oryginalne tapety w sypialni (foto)

gotowallcom2011122510293717492514212465717791492164122374643c117-1b5a-b7c8-7411-5baab2ef5b66

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + = 11

Adblock
detector