ludzie schemat i 35 zdjęcia: ciekawy i nietypowy haft krzyżykowy – nwhistorycourse.org

The BlogHaftować krzyż schematów ludzie - zatrudnienie pracochłonne ale fascynującaWyszywania systemy poprzeczne ludzie - aktywność czasochłonne, ale uvlekatelnoeVyshivka przekroczyć systemy ludzie - pracochłonny proces, który wymaga wiedzy. Haftować portrety lub cała sylwetka nie jest tak prosta. Jeżeli program jest gotowy, i opieczętowane przez rysowanie trudności nie powinno być. W przypadku braku takich wskazówek trzeba nosić cały schemat własnych w internecie. Dla doświadczona osoba nie jest trudne, początkujący potrzebują pomocy.


Muliną ludzie: od czego zacząć

Wszystkie sztuczki i tajemnice haftu jest stopniowo ujawniane. Jest to niemożliwe, aby wiedzieć na raz wszystkich podstaw, bez praktyki, teoretyczne zrozumienie procesu nie może doprowadzić do dobrego wyniku. Realizacja techniczna haftu odnosi się do policzalnych typu.

Tradycyjnie stosowane są następujące materiały, aby stworzyć niepowtarzalne kompozycje:

  • płótno;
  • wątku;
  • obręcz;
  • Specjalna igła;
  • Organizator.

Płótno - specjalna tkanina wykonana w określonej techniki. Właściwa Dodanie podłużnych i poprzecznych filamentów tworzy równe pola o identycznym kształcie. Specialized haft płótno znacznie upraszcza proces. Praca z takiego materiału nie jest trudne. Wielkość komórek lub kwadratów materiał może być inna. Specjalistów zaleca, aby rozpocząć z dużym szmatką, to okaże się, szycia umiejętności.

Zanim zaczniesz szyć, zaleca się, aby usunąć krawędzie. Pozwoli to zapobiec ich strzępienie. W tym regionie są przetwarzane na maszynie do szycia lub po prostu taśmą na taśmie.

ludzie haft odsyłaczy można znaleźć w Internecie wiele różnorodnych i ciekawych programówludzie haft odsyłaczy można znaleźć w Internecie wiele różnorodnych i ciekawych programów


Ważnym punktem jest wybór wątku. różnią się one nie tylko w kompozycji i koloru, ale również grubość. Początkujący igłowe kobiet zaleca się stosowanie specjalnego systemu lub odcieni tabelę kompatybilności.

Ważnym punktem: grubość linii pracy jest zgodna z gęstością materiału podstawowego.

Musisz podnieść igłę i powinien zmieścić grubość materiału i nici. Dowiedz się, jak można pracować z dowolnymi igieł, nic skomplikowane. Haftować krzyż nie jest możliwe bez specjalnej obręczy. Teoretycznie jest to realne, ale w trakcie operacji może mieć wiele trudności. Obręcze zostały zaprojektowane dla napięcia tkaniny, która tworzy pewien komfort.

Wszystkie powyższe elementy są standardowe. Dla początkujących needlewomen jest najlepszym rozwiązaniem. Jak zdobyć umiejętności, budować obwody i podnieść wątek może posiadać.schematy haftu krzyż, monochromatyczne, osoby: Główne rodzaje szwów

Ludzie mogą być haftuje przy użyciu różnych technik. Najbardziej popularny jest odmianą monochromatyczny. Jest on oparty na standardzie krzyża pracy.

Jednakże, można stosować różne rodzaje poprzecznych szwów:

  • Duński;
  • English.

Podczas haftowania ludzi najbardziej popularne rodzaje poprzecznych szwów są angielski i duński. Każdy needlewoman wybiera najodpowiedniejszy dla siebie spoinęPodczas haftowania ludzi najbardziej popularne rodzaje poprzecznych szwów są angielski i duński. Każdy needlewoman wybiera najodpowiedniejszy dla siebie spoinę

Duński X - jest haft, podczas których liczba szwów odbywa się od lewego dolnego rogu do prawego górnego. W rezultacie, każda komórka jest wypełniona krzyża podłogi. Następnie operacja odwrotna, co pozwala na uzyskanie gładkich krzyże. W tym przypadku, haft jest wykonywane tylko w poziomych rzędach, w każdym kierunku.

Monochromatyczne mogą być również wykonywane w języku angielskim krzyża. Ta technika jest trochę skomplikowana. Najpierw musimy doprowadzić nitkę na froncie pracy i położyć pierwszy ścieg, przejechać przez podłogę. Następnie igła jest umieszczona w górnym rogu i utrzymywano w pozycji pionowej, a następnie wysyłany na lewo. Technika ta pozwala uzyskać pełną gotowego krzyż.

Obie metody są bardzo popularne. Oni nie są uniwersalne, każdy needlewoman następujący sposób określony algorytm działania. Pobierz przykładowe techniki można w Internecie można znaleźć darmowe programy i do pracy.

lekcja haft: gwint mocowania

Jeśli procedura jest przeprowadzana na początku pracy, zaleca się używać pętlę mocującą. To nie jest skomplikowana technika nici podwójnej (slazhivaetsya połowę) jest włożona do jej przeprowadzenia w igłę. Na przedniej stronie końcówki igły jest zbierany i wątek pracy jest rozciągnięta, tworząc tak zwaną pętlę. Aby rozwiązać igły odbywa się kilka razy pionowe szwy i krótko obcięte.

Zapiąć wątek musi nauczyć się każdy początkujący, zacznij poprzeczny ściegZapiąć wątek musi nauczyć się każdy początkujący, zacznij poprzeczny ścieg


Technika ta jest przydatna zarówno dla małych jak i dużych obrazów. Wątek starannie zamontowane na niewłaściwej stronie, i nie tworzy żadnych niedogodności.

Lekcje haftowania należy rozpocząć:

  • Z zasadami dyskretny gwintem mocującym;
  • Jednorodne i pełne napięcie;
  • Techniki wykonywania spoin.

Jeśli needlewoman zna wszystkie niuanse, można go łatwo haftować twarze par zwierząt, roślin i innych obrazów. Najważniejsze jest to, aby nauczyć się podstawowych technik. Haft - to najlepszy rodzaj człowieka sztuki. Dzięki niemu można osiągnąć duchową harmonię i uzyskać wiele przyjemności.

poprzeczne lekcje haftu: schemat ludzi (wideo)

Nowoczesne technologie pozwalają na zbadanie wszelkich form sztuki z klasy zdjęcia, wideo i mistrzowskich. Co znacznie upraszcza proces uczenia się i pozwala na szybkie i przyjemne.


Przykłady schematów dla ściegiem krzyżykowym: ludzie (zdjęcia)

36--75--109--200--202bcd769ac76ffb27bc7673a970f8c95f25a8134880710--307--309--383--11287--20590357--

Leave a Comment

Your email address will not be published.

38 + = 43

Adblock
detector