lila yatak odaları yapma: avantaj ve dezavantajları – nwhistorycourse.org

The BlogYatak odasında Mor çiçekler rahat ve dinlendirici için konforlu hale getirmek içinYatak odasında Mor çiçekler rahat ve otdyhaVy bir daire veya evde tamirat yapmaya karar için rahat hale getirmek için, ama yatak tescili için seçim ne tonu bilmiyor musunuz? er ya da geç her ev sahibi yüzleri bu durum. Bu yazıda lila renkte avantaj ve tescil yatak dezavantajları bak. fakat ne değildir, bize bu karıştırır renklerin hangi renkleri ve tonları, inceleyelim. en bir "kurabiye evi" ya da sirke çevirmek etmemek için iyi bir yatak odası düzenlemek için nasıl anlamaya çalışalım. Biz dikkate size rahat evinizin herhangi bir odasında yapmak bilmeniz gereken önemli psikolojik yönlerini almaya çalışacağız.


Yatak odası: fotoğraf lila renkleri ve tasarım faydaları

Rafine ve asil, nazik ve hafif lila rengi büyüleyen ve rahatlatır ve yatıştırır, çekiyor. O parlak ve mat dokusu içinde muhteşem. mor renkte bir oda genellikle pahalı dergi kapağı çekimleri ve çağdaş filmler süslüyordu. İlk bakışta göründüğü gibi Ancak gerçek hayatta olduğu gibi iyi değil.

Leylak rengi değil gökkuşağının tüm renkleri ile kombine ve kendi özellikleri, avantajları ve dezavantajları vardır.

mor ve bej renklerin kombinasyonu yatak odası yapmak modern ve şıkmor ve bej renklerin kombinasyonu yatak odası yapmak modern ve şık

Leylak büyülü ve güzel değil, aynı zamanda, tüm güzel gibi, çok "kaprisli" dir. Uygulanan lila renkte bir yatak odası dışarı verme edilebilir birkaç renk ve tonları o parlak veya farklı bir doku olup olmadığını vardır.

Renkler lila tonlarında yatak odasında birleştirilir:


 • beyaz;
 • bej;
 • mor;
 • Ahududu;
 • gri;
 • soluk sarı;
 • Siyah.

beyaz birlikte lila renkte yatak odası olması, odanın bu asil tür ihanet, ama biraz soğuk. sizin dinlenme odası romantik ve ihale yapmak, buna hala ve kızıl tonu kombinasyonunu ekleyin. Eğer bej veya bej ve sarı ile kombine leylak kullanmak kaydolmak ulaşırsa oda sıcak ve rahat olacaktır. Eğer bir kombinasyonunu uygulamak Ve eğer: Günün herhangi bir saatinde ardından leylak-mor-gri, sabah erken ya da romantik bir akşam sihirli bedchamber kaydırılır. Siyah titizlik ve uyumu verecek yatak rengidir.

mor veya lila renkli yatak Şık tonları

mor tonları olan renkler seçin - Eğer lila renkte bir yatak odası düzenlemek için karar, ama kabul edilebilir veya bu kombinasyon olmak olmadığını bilmiyorsanız, o bir SureFire yol başvurmak mümkündür. Oh, onlar kesinlikle birbiriyle birleştirilir.

mor çiçekler içinde yatak tasarımına geçmeden önce, lütfen en küçük ayrıntısına kadar odanın içini düşününmor çiçekler içinde yatak tasarımına geçmeden önce, lütfen en küçük ayrıntısına kadar odanın içini düşününHesaba renklerin kombinasyonu almak önemlidir. Eğer odasını dışarı verme, renkleri seçmek nasıl tarihinde, stil odanızın tipine ve yerleşimine bağlıdır.

şık ve güzel ve şık hem de oldu olacak şekilde nasıl, lila ve mor tonları tonlarında bir yatak odası düzenlemek olabilir? bu renklerin kullanımı ile yatak odası olması, lüks, masal sihirli oda olsun.

mor tonları:

 1. mor;
 2. ametist;
 3. Lavanta;
 4. patlıcan;
 5. mor;
 6. İndigo;
 7. Orris.

İndigo, fuşya, patlıcan, lila - Bütün bu tonları oda tasarımında aynı anda kullanılabilir ve hatta birbirleri ile kombine edilebilir.

lila tonlarında yatak odası Olumsuz yönleri

Yatak odası - uyum ve rahatlık, kolaylık ve konfor üstün gelmelidir bir oda. Bu nedenle, hiçbir durumda sizi rahatsız, "soy" veya tedirgin olacak renk kombinasyonları kullanamaz.

Sözde soğuk renkleri kullanmak da tavsiye edilmez. Bu odada rahat olmayacak ve nerede darbeler soğuk tekrar tekrar dönmek istemiyoruz ve hiçbir ısı damla yoktur.

mor renk açık bej renkli gölge ile birleştirilir bir yatak odası, bakacağız en başarılı ve avantajlımor renk açık bej renkli gölge ile birleştirilir bir yatak odası, bakacağız en başarılı ve avantajlı

Soğuk renkler ruhu üzerindeki saldırganlık ve negatif etkiyi uyandırmak. Mor renk bile bilgisayarınızın masaüstü için duvar kağıdı seçmek için tavsiye edilmez. Ama lila mor renk tonu ve orijinaline en yakın.

 Eğer kombine edilmemelidir renkler, yatak odası mor renkte dışarı verme:


 • Leylak ve mavi:
 • Eflatun ve gri-mavi;
 • Eflatun ve koyu kahverengi;
 • Mor ve koyu yeşil.

Ayrıca, yatak odası mor renkte dışarı verme, aklımızda şu taşımalıdır:

Büyük, aydınlık, ferah oda varsa Leylak yatak akıllıca yapmak. taban alanı büyük değilse, o zaman bir fikir terk edilmelidir. Kadınlar için lavanta gibi Hafif renkler, erkeklerin koyu tonları sıkı tercih ederken.

leylak veya mor tonlarda yatak odası tescil lehine Argümanlar

lila renklerinde bir yatak odası sorun karar verdikten sonra renklerin güzel, estetik birleşimini olsun. Buna ek olarak, burada da psikoloji var. Odanızın sıcak pembe ve sarı ışığın leylak rengi seyreltin ve Cote d'Azur "lezzet" göksel mutluluk ile yumuşak, romantik idil var.

Birçok kişi yatak odasında yapmak zarif ve ilginç yardımcı olacaktır, çünkü dekorasyon için tam olarak lila renk seçmek için tercihBirçok kişi yatak odasında yapmak zarif ve ilginç yardımcı olacaktır, çünkü dekorasyon için tam olarak lila renk seçmek için tercih


Soğuk ve parlak renkleri arasında bir orta yol bulmaya çalışın ve mor yatak odasında sen daha birçok olumlu şeyler olacaktır.

Bunların arasında:

 1. barış, huzur, romantik aşk ve hassasiyet Atmosfer;
 2. tatillerinde Pozitif duygular;
 3. stres, endişe ve anksiyete Çıkarma;
 4. entrika, gizem ve büyü etkisi.

Buna ek olarak, parlak mor tonlar, iyi aydınlatılmış tavan ve beyaz zeminler ile dekore edilmiş küçük bir oda, görsel daha büyütür.

mor renkte Yatak Odası: tasarım, fotoğraf ve önemli tasarım öğeleri

Tüm "artıları" ve "eksileri" rağmen bir leylak renginde bir yatak odası sorun karar,, o zaman bir daha "ama" dikkate almak gerekir. Değil dekor tüm unsurları size leylak veya mor tonunda yer açmak kullanılacak uygundur.

Onun köken, ihtişam ve gençlik anlamak için dikkate leylak kendine özgü niteliğini almak gereklidir. dekor unsurları hafiflik ve özgürlük bir izlenim oluşturmalıdır.

mor yatak odası tasarımı ahenkli için, mobilya ve dekor öğeleri seçmelerine gereklidirmor yatak odası tasarımı ahenkli için, mobilya ve dekor öğeleri seçmelerine gereklidir

Duvarda odaya mobilya ve tablolar bir sürü kaplamak için gerekli değildir. Kasvetli ve soğuk bir atmosfer yaratmak için değil, böylece karanlık aydınlatma kullanımı tavsiye edilmez.

 Kayıt leylak İçin "tarzı" ihtiyaçlarınıza göre:

 • şamdanlar veya lambalar Plakalı;
 • Cam figürler, süspansiyon, geometrik şekiller;
 • İpek veya kadife perdeler;
 • Tablolar, duvar resimleri, tablolar, Kapaklı;
 • spot Desenli alçıpan tavan;
 • Ayna bezle mobilya;
 • Parke ya da beyaz laminat ya da beyaz-bej.

tasarımı için mükemmel bir çözüm mor elemanları ile sanat resim haline gelir. Parlak yeşil yaprakları ile beyaz zemin üzerine mor çiçekler odanıza harika görünecek.

Yatak odası iç leylak (video)

Bu tarzda yapılır mor yatak odası, "a" için "z" den her şeyi yapmaya karar verirseniz. Hele sen parlak renkler ve tonları, bir sürü birleştiremezsiniz. Mobilya seti veya elemanların seti iç temasını devam etmelidir. Yatak soluk pastel seçmek için arzu edilir. mor tonlarda Yatak odası tasarımı yeni bir gün uyanış, hassasiyet, saflık bir atmosfer yaratır. görsel küçük alanının genişletilmesine Bu gölge. Leylak yatak saf ve romantik bir masal, ile ilişkilidir. Bu odada sen menekşe ve leylak hayal olacağını varsayalım, atmosferdeki lavanta hafif bir kokusu gezinen.

lila renkte Güzel yatak odası (fotoğraf iç)

11444d861bc47b8cbae6b008f43fa9778a88320-542993971338123-7

Leave a Comment

Your email address will not be published.

27 + = 35

Adblock
detector