lila duvar kağıdı 5 kuralları – nwhistorycourse.org

The BlogLeylak mükemmel tasarımcıları arasında popüler hale içini canlandırırLeylak mükemmel lila renk veya tonları uygun kullanımı vurgulamak olarak seçkin, iç dekor veya mobilya öğelerden bazıları tazeliğini ekleyin ve doğru yerde ağırlık verecek tasarımcıları arasında popüler hale içini canlandırır.


Bu yıl leylak tüm tonları uzun süre sahiplerini memnun edecek ve oda sıcaklığını, konfor ve şık bir yetenek eklemek heyecan verici projeler yaratılmasına popüler tasarımcıları, aynı zamanda yeni gelenlere sadece ilham, ikinci bir gençlik kazanmıştır.

iç Mor duvar kağıdı: en son çözümleri ve yeni fikirler

menekşe ve leylak çalılar - Duvar kağıdı violet hue en güzel kokulu çiçeklerin çiçek açan, baharın gelişini simgeler. Bu gölge doğru kombinasyonu olağanüstü çözümler aramak ve duvar kağıdı ile bir kaç canlı detaylarıyla mükemmel bir uyum odaklanmak olmaz.

yapı malzemelerinin modern pazar bir leylak oynayacak farklı çözümler, seçmenize olanak verir:

  • geometrik şekiller ve bu tonlarını kullanarak soyutlamaların formunda;
  • Farklı dokular varlığı ile düz duvar kağıdı, - pürüzlülük, yumuşaklık ve tüylülük, pürüzsüz parlak;
  • lila çiçek süsler veya koyu mor kullanma.

mor iç ekleme yatak odası ve oturma odası ama hassasiyet, huzur ve olağanüstü zihin sadece verir.


Farklı lila rengin tonları yanı sıra farklı dokular duvar kağıtları birleştirerek, çok ahenkli iç alabilirsinizFarklı lila rengin tonları yanı sıra farklı dokular duvar kağıtları birleştirerek, çok ahenkli iç alabilirsiniz

Çocuk odası daha sakin ve pastel tonlarını sulandırmak için değil, keskin bir geçiş elde etmek ve aksan varlığı ile aşırıya kaçmayın iyidir.

Farklı dokular birleştirir, ama bir ana renk vardır İlginç ve sıradışı bir görünüm duvar kağıdı,. iç tür hileler kullanımı genellikle pahalı mobilya veya ince ayrıntısına, dokusuyla uyumlu renk kullanımını gerektirir ve bu alanda lider olmasını sağlar.

Ne renk mor duvar kağıdı kombine

farklı doygunluk olduğunu ve hatta onlara odanın önemli bir parçası yapacak birkaç parça halinde de kullanabilirsiniz, çünkü Mor renk bir liderdir. leylak rengi bir özelliği bu rengin severler büyük miktarlarda kullanmak bile, odadaki depresyon ve kasvet olmaz olmasıdır.Siyah ve beyaz renkler iyi lila duvar kağıdı ile birleştirilirSiyah ve beyaz renkler iyi lila duvar kağıdı ile birleştirilir

En uyumlu onlar iç seyrelterek ve ona zarafet ve stil katıyor beyaz ve siyah ile birleştirilir.

mobilya ya da katı boyut aksan ağırlıklı bunları kullanarak, gri soluk sütlü, - Ayrıca, bazı nötr tonları kullanabilirsiniz.

mor duvar kağıdı sığacak şekilde kanepenin renk nedir

Yatak odasında, bir kişinin uzmanları parlak renkler ve tonları, barış ve huzur ekleyerek en az uygulamak tavsiye yüzden, rahatlamak, gevşemek ve gün için maksimum enerji elde etmek istiyor. en pratik ve kullanışlı mor renk çarşaf ve perdeleri olduğu düzenlemesidir ve mobilya nötr bir rol oynayacaktır ve beyaz renkte olacaktır. Bu tür kombinasyonlar giderek daha popüler hale gelmiştir, ancak başlangıcı onlar modern yönde Provence stilini dönüştürerek, Fransa'dan aldı.

mor çiçekler İç mekan için en uygun ışık kanepe renklimor çiçekler İç mekan için en uygun ışık kanepe renkli

hoş koku enerjiyle doldurur oda verecektir ve güçlü ve sağlıklı bir uyku sağlayacaktır oda taze veya kurutulmuş lavanta buket, vurgulamak yardımcı olun.

parlak renklerde kanepenin altını mor rengini yaşayan olursa olsun bu değildi nasıl ilginç, herhangi bir stil uyacaktır. Karanlık Oda küçük leylak rengi ile serpiştirilmiş bir ışık gölge perdeleri, kullanmak daha iyidir için, odanın bir artış ve uzatma ulaşmak için yardımcı olacaktır. Kumaş maksimum ışık izin vermek, hafif, saydam satın almak gereklidir.

mutfak iç duvarları için Mor duvar kağıdı: tasarım özellikleri

Mutfak alanı çok iyi tasarımın önemli kural uyum, konfor ve burada biraz daha uzun olmasını arzu yaratmaktır, evde en çok ziyaret edilen yerlerden biridir. Mutfakta, mor duvar kağıdına kurtarmak için ve pratiklik de silip veya kirlenme durumunda yıkayın kolaydır koyu renklerle mobilya, kullanmak daha iyidir.

mutfak iç Mor duvar kağıdı da oldukça uygun olacaktırmutfak iç Mor duvar kağıdı da oldukça uygun olacaktır


Böyle bir tasarım ile uyum içinde beyaz tül, onlar tasarımcının beceri düzeyini yükselterek, odanın hafiflik ve ferahlık katacaktır.

Cinsiyet uzmanlar karo veya muşamba kullanımı, ağırlıklı olarak açık renkli, ekipman genel renklere uymak ve gölge veya mobilyalara veya karo tekrarlamak gerekir ilgisi öneriyoruz.

Moda Baskılar: lila çiçekli duvar kağıdı

mor renklerle Nazik herhangi oda Vurgula duvar kağıdı, bu baskı son yıllarda popülaritesinin zirvesinde ve onun basitliği, uyum ve sevgi tarzı ile birleştirerek kolaylığı birçok teşvik etti. Tandem perdeleri doku veya renk için de uygun hale getirir. Odanın Harmony olumlu yönde özel bir ruh hali ve melodi yaratacak bazı dekoratif öğeler eklemek.

çiçek şeklinde baskılar Mor duvar kağıdı bu mevsimde özellikle alakalıçiçek şeklinde baskılar Mor duvar kağıdı bu mevsimde özellikle alakalı

Oda için uyumlu bir tasarımın oluşturulmasında Aynı derecede önemli bir faktör yüksek kaliteli ve düzgün yerleştirilmiş aydınlatma kullanılmasıdır.

profesyoneller masif avizeler, güzel lambaları sadece gelip, aynı zamanda odanın belli bir köşesine veya tavana çevresinde ya bulunduğu spot yardımcı olmak. asma tavan Fanlar renklerin kombinasyonu ve leylak gölge doyma ve odada soğukluk hissi önlemek için iç bunların kullanımı hakkında iyi bir düşünmek gerekir.


tasarımcılar İpuçları

  1. Bir kişinin daha sessiz iç tercih ediyor, ancak mor küçük lekeler istiyorsa, renk yastıklar, vazolar ve tablolar da benzer bulmaya gerekecektir. Bu öğeler uyumu oluşturan ve ayrıntıları odaklanır.
  2. Onun kraliyet soyunu ve muhteşem doygunluğu veren bu tonu çerçeveye mümkün klasik asil altın gibi mükemmel.
  3. Oda büyüklüğü de önemlidir - mor bir katı sayıda göze büyük ve küçük - sadece belirli parçaları.
  4. Orada ilginç Mural alanını genişletmek için - onlar birbirine paralel düzenlenmiş dikey veya yatay çizgili bir takım var. Renkleri gradyanı etki yaratarak, ışıktan koyu değişir.

Dikey çizgiler ile duvar kağıdı görsel oda yüksekliğini artırmak izinDikey çizgiler ile duvar kağıdı görsel oda yüksekliğini artırmak izin

Uzmanlar baz rengine yakın geometrik desenler veya soyutlama, süslenmiş düzenli duvar kağıdı kullanmak tavsiye ederiz. Duvar kağıdı gibi mobilya köşesinde bulunan Facebook'a vurgularken, duvarın bütün bir odası ve bir kısmını ayırmaya izin verilmemektedir.

Mor iç (video)

Sonuç olarak, artık çiçek hayatta gibi görünür 3D çizim, piyasayı ve duvar kağıdı fethetmek için başlayan. benzer ürünlerin fiyat aralığı oldukça yüksektir, ama çekici görünümü ve şık büküm tarafından dengelenir. bu tür ürünlerin yelpazesi yeterince büyük ve en titiz müşterilerin damak zevkini tatmin edecek.

Tasarım leylak duvar kağıdı (fotoğraf)

1-111111-14-33-mor-mutfak-iç5-1834-58996105523ae0d8cc39

Leave a Comment

Your email address will not be published.

1 + 7 =

Adblock
detector