Lepsze oświetlenie w hali: jak wybrać lampy, obrazy i przykłady – nwhistorycourse.org

The BlogOświetlenie w korytarzu nie powinien być zbyt jasny, więc nie męczy oczuOświetlenie w korytarzu nie powinien być zbyt jasny, więc nie męczy oczu oświetlenie korytarza powinna być zróżnicowana i wielowarstwowa. Pozwoli to równie dobrze widzieć, a odbicie jej twarzy w lustrze, i odzież, obuwie, akcesoria, gdy dana osoba ma zamiar pracować, chodzić i tak dalej. D. Jeśli traktujesz układ oświetlenia odpowiedzialnie i słuchać rad, możliwe jest z rękami wyciągnąć interesujące , trendy korytarz.


Oprawy do przedpokoju i korytarzu

Dzięki dobrze zbudowany oświetlenia można regulować CONS korytarz miejsca. Jeśli masz zamiar kupić lampę, należy rozważyć kilka opcji.

Eksperci zalecają, aby zwracać uwagę na następujące modele:

 1. Lampa sufitowa i wskazać urządzenie i oświetlenie LED wzdłuż obwodu mebli.
 2. Lampy z kierunkowym światłem, kinkiety ścienne zrobić dobrze w pobliżu lustra, lub podkreślić ich elementy dekoracyjne we wnętrzu.
 3. Dekoracyjne światła wisiorek pomóc skorygować wady wzroku w przestrzeni. Wbudowany punkt struktura sufit świetlnych urządzeń wielopoziomowych przy pomocy strumieni światła sprawiają, długi korytarz miłe dla oka.

Oświetlenie wąski Aparatura korytarz, włączony w jednej z dłuższych powierzchniach pionowych tuż powyżej listwy rozszerzą przestrzeń wizualnie.

Jeśli jedno światło w korytarzu nie wystarczy, to jest możliwe dodanie taśmy LEDJeśli jedno światło w korytarzu nie wystarczy, to jest możliwe dodanie taśmy LED


Lekkie projektanci dać kilka wskazówek:

 1. Nowoczesne korytarz - to śmiały, twórczy, projekt i wykonanie prostego oświetlenia. Diody LED w świetle mezzanino rozpraszania wypływa na podłogi, ściany i meble. Okrągły świecznik i lekki sufit, umieszczone na suficie jednego poziomu, równo oświetlić każdy zakątek pomieszczenia.
 2. Aby wąski korytarz stawał się coraz bardziej wizualny, musi nasycić światło. Oprócz głównego źródła światła powinna być wybrana kinkiet ścianki przezroczystego lub nieprzezroczystego szkła. Zorganizować je się na ścianie obok powierzchni lustrzanych. Odzwierciedlone będą grać jak światło promieni słonecznych.
 3. Musimy wykorzystać każdy centymetr małym korytarzu. Jeżeli przestrzeń nad sufitem przydzielonych dodatkowych składowisk, antresole, wtedy, że nie są one „zgnieciony”, powinny im jasny kolor i ułożenie reflektory na całym obwodzie.

Im więcej światła w korytarzu, tym lepiej. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do małych pomieszczeń.

Aby oszczędzać energię elektryczną, konieczne jest, aby połączyć sprzęt oświetleniowy, który wykonuje różne funkcje i służy inną strefę w grupie z poszczególnych przełączników w wyniku konieczności włączenia może być tylko jeden, obecnie wymagane grupa.

Korytarz jest właściwe umieszczenie nowych elementów innowacyjnych, na przykład, dimery, które regulują natężenie światła i ruchu czujników. Duży korytarz jest pożądane, aby zorganizować system 2 serwisów kontrola światło włączone na wejście, wyjście wyłączone. Zaleca się używać świateł dekoracyjnych i kolorowych żarówek. Zrobili wyrazistą korytarza.Reflektory w korytarzu

W dzisiejszych czasach ludzie rzadko ogranicza się do prostego zakupu i montażu lampy po naprawie sufitu. Właściciele nowoczesnych apartamentów mają tendencję do wykonywania wydajne, funkcjonalne i praktyczne wnętrze, a ten plan różnego rodzaju systemów oświetleniowych.

Najważniejszym elementem projektu domu jest światło punktowe światło-tools, który wraz z tradycyjnej lampie sufitowej, tworzą harmonijną i przytulną atmosferę podzieli korytarz na strefy. Jak dobrze zostaną umieszczone w oświetleniowym, to zależy od tego w jaki sposób funkcjonalny i estetyczny będzie ogólny i spot light.

Jeśli wskaźniki są ułożone w dużej hali zorganizować punkt świetlny następujących grup, tak że każde „dozowanie” światło niektórych oddzielne strefy.

Reflektory wyglądają dobrze w hali, wykonane w stylu minimalizmu czy nowoczesnyReflektory wyglądają dobrze w hali, wykonane w stylu minimalizmu czy nowoczesny

Na przykład, oddzielne strefy mogą być oświetlone:

 • rekreacji;
 • pracy;
 • Oglądając film.

Aby zwiększyć efekt rzeczywiście przy podłóg i ścian światło i urządzeń. W niektórych przypadkach, można to zrobić nawet bez głównego światła, ale jest to bardziej nadaje się do sypialni, niż na korytarzu lub w kuchni.

Jak na korytarzu, to najlepiej jeśli jest obecny całkowity światło w postaci 2-3 górnych lamp, a także oświetlenie punktowe. Diody LED są również stosowane do oświetlania niszach półki i lustra. Jeśli umieścisz, paski LED wzdłuż ścian wąskiego korytarza, będzie wizualnie wydają się większe i bardziej przestronne.

W nowych budynkach i starszych domach korytarz jest wąski i ciemny. Dokonaj przedsionek są większe i jaśniejsze za pomocą błyszczącego zawieszoną strukturę.

Które wybrać lampy w sali nietypowym kształcie

Oczywiście, korytarz forma kwadratowa jest najwygodniejsza do montażu centralnego żyrandol jako głównego lekkiego urządzenia. Żyrandol jest wybrany zgodnie z ogólnym stylu i wnętrza przestrzeni życiowej.


Ale co zrobić, gdy niezwykły korytarz, na przykład, w kształcie litery L. W tym przypadku jeden byłby racjonalny oświetlenie przestrzeni zonirovat do podnoszenia każdej strefy funkcjonalne.

Dokonywanie korytarz oryginalności za pomocą jednego dużego zdobione lampy kryształDokonywanie korytarz oryginalności za pomocą jednego dużego zdobione lampy kryształ

Lekkie urządzenia powinny być rozmieszczone tak, aby światło topniki osiągnęła każdym rogu. Można zastosować więcej niż jedno urządzenie jest wspólne światło, dodając do lokalnego światła.

Zazwyczaj do tego celu jest podświetlony:

 • panele;
 • meble;
 • Lusterka.

Aby oświetlić korytarz w mieszkaniu najczęściej używane pewne typy lamp.


a mianowicie:

 1. Sufit Lampy, Spot.
 2. Tradycyjny żyrandol.
 3. Wentylatory.
 4. Wbudowane w reflektory.

Projektanci optyczne polecam kupić drzwi wewnętrzne z wstawkami szkła. Ten ruch pozwoli „run” na korytarzu odpowiedniej ilości naturalnego światła wpadającego przez salonie. Należy również zwrócić uwagę na urządzenie światło z czujnikiem ruchu. Jest bardzo wygodny w użyciu i praktyczny, lekki i urządzenie, które pozwoli zaoszczędzić energię.

Jak zapalić lustra w korytarzu

Najprostszym sposobem byłoby zainstalowanie kinkiet pobliżu lustra na ścianie. Jednak czas porusza się do przodu, a teraz rozwinęła się ogromna liczba lustrami mają wbudowane światła. Lustro, zwłaszcza jeśli jest to masywny, duży, musi koniecznie być objęte również.

Może oświetlać lustro małych lamp umieszczonych na bokachMoże oświetlać lustro małych lamp umieszczonych na bokach

To nie tylko pozwalają doskonale:

 • Rozważmy na swój sposób;
 • Make-up;
 • Zrobić fryzurę.

Promienie światła nie męczy oczu, światło powinno być miłe dla percepcji wzrokowej. Idealnym rozwiązaniem - urządzenie prosta forma z nakładką, nie ciemności baldachim, który mięknie światło, sprawiają, że rozproszone i przyjemny dla oka. Doskonały wybór urządzeń, które są wyposażone w osłonę, poruszając się w różnych kierunkach, a także lekkie i elastyczne urządzenia w uchwycie.

Dokonywanie oświetlenia w hali: jak wybrać Lampy (wideo)

Domowe naprawy, montaż oświetlenia mogą być bardzo skuteczne, jeśli słuchać rad profesjonalistów.

Szczegóły: oświetlenie w hali, która zapala się wybrać (przykłady zdjęcia)

54-bigLepsze oświetlenie w hali: jak wybrać lampy, obrazy i przykłady574a080ce13b8jpg12c8125604d98a7655243eb58868eb191920x1080resizeinterior88451813432211243945-11976618228835866b1848df53artlibgallery-311119-ODekorativnyj-Kamen-v-interere-prihozhej-foto-819x1024

Leave a Comment

Your email address will not be published.

4 + 2 =

Adblock
detector