Kuşlar duvara sahip modern duvar kağıdı – nwhistorycourse.org

The Blogkuşlarla duvar kağıdı bir tatil odası ve iyi bir ruh halinde bir atmosfer yaratmakOdada kuşlarla duvar kağıdı başarıyla bir tuval içine harmanlanmış bir tatil atmosferi ve iyi bir ruh hali Şekil vejetasyon cennet kuşları yaratacaktır. Küçük odalar için kuşlar flamingo, bülbül, kanarya ile uygundur duvar kağıdı vardır. Çok iyi, ne zaman Ptah'ın küçük boyutu ile birlikte parlak çiçek tomurcukları. Parlak, renkli tonlar daha iyi geniş odalar yerleştirilir, aksi takdirde alan üzerinde baskı olacak, bu yığılmayı olacaktır. Eğer çiçekler ve bir resim veya tasarım sanatının diğer unsurları yerleştirmek için değil kuşlarla duvar kağıdı ile bir duvar yaparken Tasarımcılar tavsiye, o gereksiz olurdu. kuşlarla duvar kağıdı şık ve koridorda uygun görünüyor. uzay büyük çizimleri azaltacaktır ve küçük kaybolmak çünkü koridorda duvar kağıdı, ortalama bir rakam ile seçilmelidir. Çok modern ve şık iç gezinip çizim yutar bakacağız.


türleri ve özellikleri: duvarlar için kuşlarla duvar kağıdı

Kuş özgürlüğü sembolize eder. tüylü görüntü seçme özgürlüğü geçmek, seyahat hayalleri ilham veriyor. duvar yüzeyleri Ankalar, Baştankaralar kırlangıçlar Firebird veya tavus kuşu ise oda ışık, havadar ve orijinal, olacaktır. Kuş görüntü, oda yenilemek şıklık ve tarz verecektir.

tarzında kuşlar yön duvar kağıdı 3 tipe ayrılabilir.

gerçekçilik

Bu duvar kağıtları, dış gerçekçi kuş verileri korur. duvar, bu tür bir nötr, sakin Arka plan, bir renkte devam etmiştir.

kuşlarla Duvar kağıdı - oldukça kendi kendine yeterli vurgu, bu yüzden romantizm hayranları onun dikkatini getirmek gerekirkuşlarla Duvar kağıdı - oldukça kendi kendine yeterli vurgu, bu yüzden romantizm hayranları onun dikkatini getirmek gerekir

 Yaygın olarak kullanılan rakamlar kuşların resim olarak İngilizce XVIII-XIX yüzyıl çizimleri. içinde. Bunlar, vs., kağıt, vinil, dokuma olmayan olabilir farklı duvar kağıdı böyle bir malzemeden yapılır


chinoiserie

Bu duvar kağıtları oryantal tarzda tasarlanmış ve genellikle vinil veya kağıt yapılır. Bu durumda yatak tonları veya parlak benekli kontrast arka plan. Tonları nedeniyle parıltı veya inci tahsis edilmiştir.

stilize

Böyle On basitleştirilmiş duvar kağıdı eğlenceli çağdaş figür, cennet kuşları uygulanır.

Bu duvar kağıtları parlak ve orijinal, ve kuş ağaçların veya hücrelerde dallar üzerinde oturan, onlara uçabilir. Bazı kuşlar öncüllerden alması bekleniyor etkisi ne tür bağlıdır seçin.lüks iç iyi koymak tavus kuşu ve flamingolar olduğunu. romantik bir atmosfer yaratmak için mükemmel bir narin beyaz kuğu.

kafeslerde kuşlar genellikle uyku odası ya da oturma odasının duvarları tasarımında kullanılır. Böyle bir model negatif ilişki neden olabilir çünkü Ancak, tat meselesidir. kuşlarla duvar kağıdı ile duvar dekorasyonu için en iyi yer hala yaşıyor kabul. Sessiz bir düz zemin üzerine kuşlar Uçan görsel hava ve ışık ile doldururken, alanı genişletmek.

chinoiserie tarzında kuşlarla Duvar Kağıdı - her zaman çekici ve şık, renkli ve anlamlıchinoiserie tarzında kuşlarla Duvar Kağıdı - her zaman çekici ve şık, renkli ve anlamlı

Küçük odalarda ince baskı ile iyi kullanım sakin sesleri olun. Ama banyoda flamingo şeklinde zarafet aksanı ekleyecektir. çocuk odası komik olan pokleit duvar kağıdı olabilir "karikatür" kuşlar. Eh tasarım kalem veya suluboya tekniğiyle yapılacaktır eğer. En genç çocuklar için uygun beyaz bir arka plan martı üzerinde yüzen.

duvarlar için kuşlar ve çiçekler ile duvar kağıdı: çiçek motifleri

çiçekler duvar kağıdı - türün bir klasik. Çiçek motifleri odanın hemen her tarzı için uygundur. İç yardım renkler, rahat ve uyumlu bir ortam yaratmak neşelendirmeye.

Tasarımcılar odaları çiçek baskılar ile duvar kağıdı tasarımı için bazı öneriler sunuyoruz:

 1. Çiçek duvar kağıdı genellikle İngiliz tarzında odanın dekorasyon için kullanılır. Bu durumda, tam olarak bir ton duvar kağıdı desenli çiçek pastel renkler düzenlenir.
 2. Klasik stili yönü çiçeklerle duvar kağıdı kullanımını içerir. Tipik olarak, bu durumda, duvar kağıdı üzerine yapıştırılmış ve alt paneller ya da kalıplar. Ayrıca curbs ve raylar kullanabilirsiniz.
 3. Modern stilleri de bitki örtüsü ile duvar kağıdı kullanımına izin. Ancak bu durumda, vurgu sadece odanın duvarlarından birinde düşer.
 4. Provence tarzı yönü çiçeklerle duvar kağıdı olmadan değildir. Küçük çiçek motifleri kullanmak ve mobilya, aksesuar, ilginç ayrıntılarla bunları tamamlamak için daha iyidir.

egzotik kuşlar görüntü ile duvar kağıdı sadece iç canlandırmak, aynı zamanda onu bireysellik ve stil unsurlarını yapacakegzotik kuşlar görüntü ile duvar kağıdı sadece iç canlandırmak, aynı zamanda onu bireysellik ve stil unsurlarını yapacak

oda yeni dekorasyon malzemesi üzerine yapıştırmak için gidiş bir denge sağlamak için önemlidir. Parlaklık tarafsızlık ile kombine edilmelidir, ancak o zaman uyum sağlamak ve bayağı kaba kuvvet önleyebilirsiniz.


çiçekler ve kuşlar Modern Amerikan duvar kağıdı

bilge Demişler, ev ve duvarlar yardım, bu yüzden terbiye için malzeme seçimi dikkatle tedavi edilmelidir. duvar kağıdı ile duvarlara olduğunu düşünerek insanların derinden yanlış bir arka plan olduğunu.

Düzgün duvarlar yer açmak yardımcı süslemeleri:

 • rahat;
 • fonksiyonel;
 • Görme alanı değiştirin.

çiçekler ve kuşlar Amerikan Duvar kağıdı mükemmel bu görevleri ile baş. çiçek kuşlarla süs veya bu elemanların bir kombinasyonu ile desenli duvar kağıdı ev ortamı daha romantik ve ihale olun.

salon için kuşlarla duvar kağıdı

oda veya salon Living - aile evde toplar ve misafirler bir oda, yüzden durum evin ana salonunda uygun olduğunu önemlidir. Bugün, pazar duvar kağıtları bir sürü bulabilirsiniz.


Modern iç dekorasyonu için idealdir dekorasyon basit ve ilginç versiyonu - Duvar kağıdı Amerikan country tarzıModern iç dekorasyonu için idealdir dekorasyon basit ve ilginç versiyonu - Duvar kağıdı Amerikan country tarzı

Ama tasarımcılar ve bir servis teknisyeni duvar kağıdı aşağıdaki türde seçmek yaşamak için önerilir:

 1. Vinil.
 2. Post.
 3. Sıvı.
 4. Duvar.

Bütün bu türler en dayanıklı ve güvenilir olarak kabul edilir. üzerlerinde Çizim solmaya ve bunun yanı sıra, renkler, desenler ve stilleri geniş bir seçenek var değildir.

Herkes evin genel üslup yönünde uygun, oturma odası duvar kağıdı için tercih edebilirsiniz.

Yatak odasında duvar kağıdı seçin: çiçek baskıları

Yatak odasında duvar kağıdı da çok titizlikle seçilmelidir. Odada bütün atmosferi iyi bir dinlenme ve kaliteli uyku olmalıdır.

çiçekler ve kuş resim ile dokunmamış vinil duvar kağıdı yapabilen veya herhangi yatak içini Transformçiçekler ve kuş resim ile dokunmamış vinil duvar kağıdı yapabilen veya herhangi yatak içini Transform

 Yatak odası - evin özel bir oda, konforlu, rahat ve sakinleştirici olmalıdır.

Uzmanlar yatak odası duvar kağıdı aşağıdaki türden yapıştırın tavsiye:

 1. Kağıt.
 2. Vinil.
 3. Kumaş.
 4. Post.

Ayrıca dikkatle tonu ve hikayesi duvar kağıdı seçmelisiniz.

Yatak odasında o, tercih nazik, nötr tonlar yatak vermelidir karanlık ve aydınlık duvar kağıdı tutkal daha iyi değil. duvar kağıdı suretinde Çiçekler ve kuşlar sadece iyi uygundur.

iç çiçek süs (video) duvar kağıdı

Sonuç olarak, kuşlar ve çiçekler görüntü küçük miktarlarda kullanılan Mobilya ve detaylar özenle seçilmesini gerektirir unutmayın. Örneğin, cennet nedenleri duvarında, eğer elemanları ve mobilyaya aktarılmalıdır. Önemli olan aşırıya değildir.

duvarlar için kuşlarla duvar kağıdı (fotoğraf)

0a737635604956XL4ea88f04a74d1021granzh423221dizayninterera0562-100161199-6464321386.010 geniş4424586c19c326-0cf7-11e5-84ee-72a149bc726013198389346464w1920h1440A9R6536

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 2 = 5

Adblock
detector