kurallara göre düzenlenmesi: tavan arasında bir yatak odası – nwhistorycourse.org

The BlogTavan arasında odası - bu orijinal tek değil, aynı zamanda pratik değilTavan arasında odası - bu orijinal tek değil, aynı zamanda praktichnoSpalnya loft tarzı değil - ilginç, romantik, orijinal şirin. Şey gibi bu deniyor, ama bir oda-katta yatak odası almazlar. basitlik cazibesi kalbine koymak kaydı, ya da tam tersi için bir temel olarak alışılmadık fikirler alın ve uyku ve dinlenme için yer keyfini çıkarın.


fikir ve seçenekleri: çatı penceresi bulunan yatak odası

Bu tavan arasında kaç pencere çok önemlidir ve bunların nasıl düzenlenir. Ne zaman ön cam ve bazen iki pencere. Sadece çatı, daha sonra çatıda bir konik delikler vardır pencereler ise - hatta aydınlatma eğerek küçük bir alana sahip iyi ve oda mekansal bir bakış açısı kazanacaktır.

Daha iyi, çatı kalkan ve pencere daha: onlar odanın görsel boyutunu artırır.

Büyük çatı penceresi görsel yatak odası alanı genişletecektirBüyük çatı penceresi görsel yatak odası alanı genişletecektir

ışıklık varsa, tasarımı bu kadar ilgili değildir - olduğu gibi sadece bırakabilir. Ama aynı zamanda nedeniyle kalite kapsamı küçük bir yatak odası için karanlık gölgeler korkmayan, renk ile deneme yapabilirsiniz.

Tasarım fikirleri tavan arasında yatak odası: klasik trendleri

İç tavan yatak odası herhangi bir tarzda yapılabilir - küçük bir ev varsa, tavan tavan kınına fıçı tahtası. Ülke veya Provence - Bu materyali, bu yatak odası iyi stilini kullanıyorsanız. oda kirişler vardır Ve eğer, sadece iç mahkumiyet yardımıyla içindedir.


Eğer bir rustik tarzda haline getirilmiş ahşap evde bir çatı istiyorsanız, dikkatsizce sıvalı duvarları olabilir. Ama daha sık hala iyi seçilmiş aksesuarlar tamamlayacak aynı astarları yapılır.

Büyük bir seçenek rustik tarzda dekore tavan arasında bir yatak odası, olurduBüyük bir seçenek rustik tarzda dekore tavan arasında bir yatak odası, olurdu

Provence tarzında tavan arasında yatak odası, veya ülke

Eğer ülke veya provence temelini varsa yapmanız gerekenler:  • Bu tarzda birçok tasarım seçenekleri tavan yatak odası yeniden ziyaret - fotoğraf galerisi gitmek hangi yöne anlamaya verecektir;
  • duvar ve zemin parlak tonları bir küçük desenli açık renkli bir duvar kağıdı alabilir, tercih edilir;
  • (Hala 2017th modası) geometrik şekiller ile büyük bir desen veya tasarımı ile duvar kağıdı aynı değildir lay, tavan arası yatak uygun değildir;
  • Narin perdeler, güzel nevresimler, vazolar, tablolar, çiçekler, rustik kilim nazik tonları çeşitli - güzel geleneksel Provence işaretleri;
  • Küçük çatı bu tarzda daha ilginç bakacağız - bu boyutuna dekor ve dolgunluk dikkatini dağıtır;
  • Özellikle, pencere ile çalışma, bu odanın tamamında odak haline gelebilir.

minik tavan uzaklaştıran ya genel şıra içinde tamamlanması veya bu katta övünebilir tekillik ve özgünlük, vurgulamak.

Yatak odası monsardnoy Provence stili odanızın benzersizliğini vurgulamakYatak odası monsardnoy Provence stili odanızın benzersizliğini vurgulamak

Tavan iki yatak odası zaman bir seçenek olabilir. birbirlerine simetrik ve aynı tarzda daha iyi koyun edin. Tek olarak, ama aynı şekilde olduğu anlamına gelmez. Her durumda, zemin kayıt (tavan ve zeminde kabul edilebilir) aynı tarzda - her zaman iyi tat bir işaretidir.

Yatak odası Tasarım: Çatı-2017, mobilya seçimi modern fikirler

Bu bir yatak odası, onun benzersiz yatağın iç merkezidir edin. Daha modern bir yaklaşım yatak mobilya tek parça olduğunu feragat eder.

Mobilya seçimi için ipuçları:

  • Yatakta tasarım herhangi bir şey olabilir, ama yatakta hep pes podyumda şiltenin üzerinde, düşük olabilir, ancak çok düşük yatak hatırlatmak çok iyi değil bu tavan, söyledi.
  • değeri başlık duvarı yüksekliği ve açısına bağlıdır. Pencerenin altında bir yatak yüklüyorsanız, o zaman pencere pervazına yüksekliğine bağlıdır. Bir pencerenin değiştirilirse bir yatak başlığı olmadan, sadece yapabilirsiniz.
  • Diğer mobilya tavan hesabı diğer özellikleri dikkate alarak yatağın tipine ve tarzına göre seçilir.

Tavan arası yatak için düşük mobilya seçmek en iyisidirTavan arası yatak için düşük mobilya seçmek en iyisidir

Ayrıca mobilya düşük olması gerektiğine inanılmaktadır. Örneğin, düşük bir sehpa, düşük sandalye, şifonyer, şifonyer düşük.

Yüksek yemek masası veya çalışma masası, bir çok küçük açı ile eğimli çatı altında sadece tavan durumunda, çatı yatak odasında koyabilirsiniz. Düzenli posta Bu öncül farklı olmayacaktır.


Tavan yatak odasında yatak koymak için nasıl

Bu iç, tartışmaya değer soru ana parçası olduğundan. En iyi seçenek - ayakların tavana asılı başının üzerine taşkın bir çatı kadar korkutucu olmaz inanılmaktadır çünkü, çatı duvarında en düşüğe yatak yerleştirerek.

duvar yatağı karşı Headboard merkezi pozisyonunda yer almalıdır - veya duvarın veya beşik için uzunluğuna oranla, hiç önemli değil. Eğer merkeze kutusunu taşırsanız, odanın simetrisi bölünürler. Yatak - yatak odasının ana unsuru ve deplasman durumun yapısını yok edecektir.

yatak odası, hem de diğer kalemlerin ortasına yerleştirilmelidir duvarları koyaryatak odası, hem de diğer kalemlerin ortasına yerleştirilmelidir duvarları koyar

Sadece yatakta birbirlerine simetrik olarak yerleştirilen iki çocuklar için odasında olabilir eğimli duvar boyunca yatak yerleştirin.

En kötü seçenek yatağa karşısındadır önünde, üzerinde tek bir pencerede birden mevcut değil "bacak". Işık uzak ve bulanık gibi görünür, ve her iki taraftan asılı duvarlar, durum baskıcı hale getirecektir. hiçbir şekilde - Bu bir oda olabilir uyumaya, ama sürekli uyku etmektir.


Uzun duvara karyola başucu böylece monte Daha iyi bir seçenek bu cephede pencere, bir veya iki tarafta idi.

Tavan arasında bir yatak odası Tasarım (video)

İyi bir solüsyon - Kır evi tavan yatak odası için. Konumu gizlilik ve duvarlar ve özgünlük katacak tavan belli bir romantik ve sofistike formu sağlamaktadır. Ve en önemlisi, herhangi bir stil, herhangi bir renk, herhangi bir iç karışımı mümkündür.

Başarılı çözümler!

Seçenekler tavan yatak odası (fotoğraf)

12923-29-1007x102446810341851118152326115839l6322

Leave a Comment

Your email address will not be published.

65 + = 66

Adblock
detector