küçük yatak odası 12 metrekare tasarlayın. m: tarzı fikirleri ve fotoğrafları – nwhistorycourse.org

The BlogDüzgün seçilen iç hatta küçük yatak odası konforlu ve şık yaparDüzgün iç hatta küçük bir yatak odası ve bir çok sorunlar ortaya rahat bir küçük oda stilnoyPri onarım yapmak seçildi. O rahatlık üzerine atlamak değildir ve daha küçük ve dağınık odasına yatak açmak için değil, işlevsel oda doldurmak için gereklidir. Yatak odası - salon, özel alanı. Yatak odası daha samimi oda ve misafirler gelene nadiren bakmak olmasına rağmen, sizin ruh düzeyini belirleyeceği yatak odanızın atmosferde o kadar unutmamalıyız.


Yatak odası 12 metrekare gerçek tasarım. m: Fotoğraf

Yatak odasında biz emekli dinlenmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek için geliyor. Biz uyanış üzerine bakın ilk şey - bu bizim yatak odası. Odanın hafiflik hissi bile tüm aksesuarları ve vurgular onarım ve hizalama sonrasında kalmalıdır. kasıtlı onarım gizlilik için favori sonra hep en küçük odası şey değiştirebilir.

Make yatak odası iç pratik mobilya ve güzel dekor elemanları yardımıyla uyumlu olabilirMake yatak odası iç pratik mobilya ve güzel dekor elemanları yardımıyla uyumlu olabilir

İç yatak odası düzenli ve modern için, seçim için gereklidir:

 • tarzı;
 • Renk gamı;
 • Gerekli mobilya.

Yatak odası tasarımı şey olabilir, bu müşteri istek dayalı bir tasarımcı oluşturabilir, o ya da oda ev sahibi, hiç önemli değil. Önemli olan odanın geleceğin stil küçük yatak odası onarımı için, tüm önerileri seçilmemiş ne olursa olsun bağlayıcı olduğunu hatırlamak.


dikkate gelecekteki yatak odası tüm parametreleri almalı onarım başlamadan önce. İlk olarak, kim ev sahibi olacak? bu bebek Olacak? Ya da bir gencin bir oda? Veya oda genç çiftin ocağın için bir kale olacak? İkincisi, odanın şekli çok önemlidir. Bu dar dikdörtgen olabilir, kare olabilir. Üçüncü olarak, bir balkon veya sundurma ile bir yatak odası bulunmaktadır. o oda genişletmek mümkün olacak.

Renk tasarım yatak odası 12 metrekare. Başarılı tarzında m

imar - en kolay yolu, küçük bir yatak odası 12 m2, pratik, rahat ve fonksiyonel içerik yapmak. evlerinin imar klasik yolu - çeşitli tarzlarda duvarları tasarımı. Işık tonları dinlenme ve uyku bölgede kırmızı gibi ofis alanı mevcut ve daha tutkulu tonları olabilir. Belki bej renkte stilini düzenlemek. bej tasarımda Düz yatak odası şık görünüyor.

en başarılı küçük yatak odası bej renkte görüneceken başarılı küçük yatak odası bej renkte görünecekmavi renk güney tarafında yer yatak odasında atmosfer, bir soğutucu yapacak ve masmavi notlar alan genişleyecektir.

yeşil, bitkisel yumuşak tonları geleneksel olarak yatıştırıcı düşündü. rahatlamak için uygun böyle iyi renkte alanı uyumak. Tutkunun rengi - karanlık olmasına rağmen kırmızı ve tonları, sadece yatak iç kısmında mevcut olmak zorunda usta ve odanın metresi ise - tutkulu doğası.

Romantik bir doğa pembe ve mor yatak odası tasarımı uygun. Çeşitli çiçek renkleri. Işığın farklı kareler tahsisi, işlevselliği farklı alanları ayırmak için etkili bir yoldur. Belki ayıran yapılar, duvarlar, ancak kullanımı yapıldıkları malzeme dikkat etmek kullanıldığında. Kullanılan tüm malzemeler tercihen hafif bir yapı seçilmektedir. Sen çok hantal ve dev yapıları kaçınmalıdır.

Tasarım Fikirler Yatak odası 12 metrekare. m: yetkili onarım

oniki metre yatak odası tasarımının ana fikri, muhtemelen gerçek uzayın genişlemesini görsel odaklanmış ve.

Görme yatak odasında alanı genişletmek, sen ayna yüzeyleri kullanabilirsinizGörme yatak odasında alanı genişletmek, sen ayna yüzeyleri kullanabilirsiniz

ana renk kuralı - ışık artar ve karanlık azalır:

 1. Soğuk tonlar, örneğin mavi, uzay genişleyecek, tercih ve turuncu azaltacaktır.
 2. Sen düz çizgiler, karanlık noktalar, kontrast kesim alanı kullanabilirsiniz. Görsel olarak doğru oda dikdörtgen birbirini dışlayan kısma ayrılmıştır.
 3. Çok net renk kontrastları kaçının. Bir kontrast detay alanını genişletmek için tüm çabaları boşa olabilir.

ışık - kendi evini artırmak için kullanın. Işık yatak odasında rahatlık yaratacak kalmaz, odanın tüm alanı ortaya çıkaracaktır. Güneş ışığı yeterli miktarda girmezse, yapay aydınlatma dikkat edin.

önemsiz kurtulun. Özellikle hatıra, tabii ki, gidebilirsin, ama mevcut her santimetre biblolar doldurmak için istemiyoruz. Asgari detaylar.

Önemli ölçüde yatak odası ışık zemin ve tavan artırmaya yardımcı olur. duvar ve tavan tasarımında tek renk politikaları kullanarak, oda genişletmek. ayrı uzay aynası. Camlar ve aynalar yapılmış Alım mobilya, ayna fayans duvarlar kapsar ve bir mucize göreceksiniz.


Dar rahat tasarımı küçük yatak odası 12 metrekare. m

küçük bir alanda sorununa üzerine eklenmiş ve hala bir sorun binayı oluşturacak edilebilir. dar Odası dikdörtgen, daha da uzadı olaya biraz kare şiddetlendirir. tek yolu üzerinden iki fonksiyonel bölgeye dar oda ayrılması gibi görünmektedir. Bu yöntem, gerçek gibi görünen, fakat büyük bir oda için uygundur.

Güzel ve kaliteli aydınlatma armatürleri yatak odası daha rahat ve konforlu yapabilirGüzel ve kaliteli aydınlatma armatürleri yatak odası daha rahat ve konforlu yapabilir

Uzay rahat hale geldiği bazı tasarım teknikleri, olabilir bir durum kaydedin. Temel görevi - dikdörtgen şeklin bir kare yapmak. Basitçe uzun duvarlardan odağı kaldırmak ve kısa vurgulayın.

Tasarım Fikirler:


 1. Koltuk Kanepe. Bu yöntem bir sehpa ile birlikte monte iki odası, böler, oturma odası döner. divan demonte edilecek olursa, odanın bir parçası bir yatak odası haline gelir. Bir bilgisayar masası ile kombine varsa, bir oda tut. Gerekli ekipman sadece üzerinde yer ayakta.
 2. renk imar. yatak odası alanında neşeli ve zengin renkler kullanarak ve farklı bir bölgede krem ​​ve bej, görsel alanı tasvir.
 3. Aydınlatma. yatak odası az aydınlatılmış tarafı bir aydınlık ve ışık, küçük bir figür ile kendinden renkli duvar kağıdı sağlamaktır. aydınlatmanın karanlık yüzü maksimize edilmelidir.
 4. Işık parke. Işık kat etkisinin bir şekilde kullanmak için, parke levha duvarın uzunluğuna dik döşenmelidir.
 5. kısa duvar boyunca mobilya.
 6. Podyum. Aşağıda bir kayar saklama sistemine sahip, podyum oluşturun. Bu tasarım aynı zamanda sadece bir yatak tasarımı döşeme ve yastık süslemeleri, gerçek uyuyan olabilir.
 7. Fotoğraf kağıdı, vurgu kısa duvara yerleştirilmelidir. Uzun duvar nötr kalacaktır.
 8. Aynalar. çünkü rahat odanın yer aynalı yüzeyleri, anlamayın, oda bir dans salonuna dönüştürülebilir.

12 metrekarelik özel bir evde küçük bir yatak odası iç. m: Fotoğraf

Özel evlerin Mutlu sahipleri başka amaçlar için yatak kullanmak için gelemez. Gerek çeşitli odaların küçük uzay işlevleri saklamak için. Evin açısından Depolama alanları, bir kural olarak, ayrı oda tahsis edilir. Özel ev projesi başlangıçta bireysel yaklaşım gerektirir.

yaparken Yatak odasında atmosfer ve unutulmaz bir ev yapmak için, iç hatta en küçük ayrıntılara dikkat etmek gerekiryaparken Yatak odasında atmosfer ve unutulmaz bir ev yapmak için, iç hatta en küçük ayrıntılara dikkat etmek gerekir

Buna göre, oda sayısı ve bunların işlevleri önceden planlanmıştır.

Bir evde yatak odası tarzında genel atmosferden kategorik farklı düzenlenebilir. görsel olarak mümkün olduğunca çok alanı genişletmek için denemek için gerek yoktur, çünkü bu odada ise, her şeyi kendi fantezilerini gerçekleştirmek mümkündür. Oda aydınlık, rahat ve anlaşılır hale getirmek için yeterlidir.

12 metrelik küçük bir oda vermek nasıl

Temel tasarım ilkeleri önce tartıştığımız ve evinizi ne düzenlemek için ve düşünceli dekor etkisi ile do not mess?

Küçük bir yatak odası için, uzmanlar, kompakt, ama işlevsel mobilya seçmek için tavsiyeKüçük bir yatak odası için, uzmanlar, kompakt, ama işlevsel mobilya seçmek için tavsiye

tavsiyeler:

 • Maksimum marka odası. Yerleşik lambalar ve avizeler kullanın, lambalar ve kitlesel lambaları Yatağımın.
 • Fonksiyonlu mobilya. Modern piyasa mobilya modelleri sunar. Eğer masmarkete içinde pick up yoksa, sırayla herhangi bir fantezi mobilya yerine getirmek için. Örneğin, bir hasta başı tablosu olarak kullanılabilmektedir duvarına raf ekleyin.
 • Küçük oda - küçük mobilya. kiti masif dolaplar, büyük köşe kanepe ve sandalye unutun.
 • tüm alanı en olun. Örneğin, odanın kapısının üzerinde, sadece kanca takılarak bazı şeyleri asabilir.
 • Yatakta da şeyler bile yatak çarşafları ve yastık tutmanın bir yolu sadece uyku değildi, böylece seçim için iyidir, ama. Ya düzgünce yatak veya gizlemeyi düzenlemek için, örneğin, niş çıkardı. Yatağın masif yatak başlığı kaçının.
 • Hava şilte yatak olarak kullanımı çok rahattır. gerekmediğinde Sadece ne zaman onu uçurdu.
 • Masaları duvara vidalı ve diğer amaçlar için veya raflardaki için kullanılabilir.
 • Dolaplar ayrıca üstüne eklenebilir.
 • Raflar ve mobilya, evinizin her köşesine açısı işlevsel doluydu seçin.
 • Bunun yerine duvarda büyük bir kabine depolama için basit bir askı kullanarak.
 • Perdeler o büyük, özellikle, pencere çevreleyen gerekir. Yoğun kumaş ışık tül değiştirin.

Sadece minimalist ayarı yardımcı olur. Çok sayıda küçük ayrıntı kullanmayın.

Muhteşem tasarım çocuk yatak odası 12 metrekare. m: Fikirler

Küçük bir çocuk odasında iç tasarım oluşturma, sen aslında oda (boşluk maksimum salım) artacak ya da görsel artacak karar vermelidir. Eğer iç şeridini kullanmaya karar verirseniz, görsel yatay uzunluğa ve odanın dikey genişliğini artırır unutmayın. Parlak noktalar görsel tüm boş alanı yiyebilirsiniz.

Çocuk yatak odasında masal tarzında düzenlenebilir, aydınlık bir dekora sahip bir oda süslemeleriÇocuk yatak odasında masal tarzında düzenlenebilir, aydınlık bir dekora sahip bir oda süslemeleri

Ancak, çocuk yatak odası sıkıcı bej, beyaz tonlar kabul etmez. Tasarım çocuk yatak odası, küçük olsa da, aydınlık noktalar, sulu resimler içeren renk kullanımı mantığını ve onları dikkatle sonuçlar elde etmek için görsel takip etmelidir. Parlak elemanları iç canlılık ve ilginç hale.

renkler ve bir çocuğun yatak odasında mobilya seçerken, onun yaşı hakkında unutma.
sıcak, sakin renkler bebek için tavsiye edilir. Pencerelerde karartma perdeleri çok güçlü güneş ışığı engeller. Eski 3 yaşındayken bebek için İç yumuşak ve sıcak bir halı gerektirir. bebeğe katta sürünmeye rahattı.

Çocuk dünyayı keşfetmeye başlayan bir çağda, onun güvenliği hakkında hatırlamalıyız. Kenarları yuvarlatılmış mobilya seçin. çocuk için büyük sevinç yaratıcı bölgesi, muhtemelen özel duvar kağıdı veya stantlarda, büyük tuval üzerinde çizim yeteneği olmak.
büyük bir özenle okul çağı çocuk için iç tasarlarken çocuğun çalışma alanına alınmalıdır. Çocuk zamanda gelişmekte, dersleri yapıyor okuma maksimum miktarda harcadığı alanı, iyi aydınlatılmış olmalıdır. Ayarlanabilir ayaklarla seçmek daha Sandalyeler.

kızlar için oda tasarımı mevcut kelebekler, çiçekler, kalpler olabilir. Mavi ve camgöbeği erkekler için en iyi olarak kabul edilir. uzay araçları ve deniz tasarım tema - geleneksel olarak erkekler için uygun kabul.

Biz tasarım küçük yatak odası 12 metrekare olun. m, (video)

Eğer mobilya, renk kombinasyonları doğru kullanımı, 12 m2 yatak odası alanı ile oda yığılmayı yoksa yatak odası biri ve muhtemelen birkaç çocuklara yeterli kabul edilebilir.

küçük yatak odası 12 metrekare tasarlayın. m (iç fotoğraf)

1-162-z12-06fd6a70-1b3b-47bf-97f7-8b0902d55bfd9-4012kvm146915-3394011250113501139

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 42 = 51

Adblock
detector