küçük alan için Çözümler: modüler salonlar seçtiğiniz için 5 neden – nwhistorycourse.org

The BlogModüler salon - küçük bir oda vermek için mobilya mükemmel bir seçenekModüler oturma odası - cümle "modüler yaşam" belirsizliğini koruyor küçük pomeschenieDlya birçok kişi vermek için mobilya mükemmel bir seçenek, iç bir çözüm uzun süre için yaklaşık edilmiş böyle olsa. oda darmadağın görünmüyordu böylece insan denekler için gerekli odasında küçük bir boşluk sağlamak üzere tasarlanmıştır Modüler oturma. Ne kadar küçük alanlarda yararına Modüler oturma kullanmak - okumaya devam edin.


Modüler duvar değişik renk ve biçimlerde yapılabilir. o kendileri için kombine edilebilir çeşitli mobilya öğelerin hazır kümesidir - Bir anlamda, bu ancak, hepsinden önemlisi, belirli bir tarz ve alıcıyı oluşturur oda için bir projedir.

İç için fikirler: oturma odası için modüler mobilya

Modern anlamda Modüler sistem ek maliyetler olmadan tek bir yerde gereken her şeyi, sığdırmak için harika bir yoldur. Modern tasarım çözümleri hatta yok denecek erdemleri vurgulanabilir zarif bir tarzda modüler sistemlere mümkün kılar.

Hâlâ ne modüler sistem anlamıyorum olanlar için, Sovyet duvarını hayal etmek tavsiye edilebilir. Modern modüler sistemler Sovyet duvarın görüntüde yapılmış, ancak ondan tamamen farklı olan. zamanımızda Modüler mobilya - kit bulunması gerekir öğe sayısını seçmek için özgürlüktür.

adam kendisi satın almak istedikleri ve nasıl gruplandırılacaktır kaç öğe belirler.

Modüler sistem barok, farklı tarzlarda inşa ve modern yüksek teknoloji ile biten edilebilir.


Bugün, orada oturma odası için modüler sistemin birçok farklı tasarımları, böylece tam olarak ne gibi seçebilir ve bir fiyat kategorisinde sığacakBugün, orada oturma odası için modüler sistemin birçok farklı tasarımları, böylece tam olarak ne gibi seçebilir ve bir fiyat kategorisinde sığacak

sisteme dahil edilmiştir Elemanları farklı olabilir, ancak aşağıdaki gibi üreticiler tarafından sunulan klasik setidir:

  • gece masaları;
  • Zemin ve havai raflar;
  • raf;
  • TV için Kabine.

Modern bir modüler sistemin güzelliği farklı elemanlardan oluşmuştur bile çok şık olmasıdır. sıradışı iç Aşıklar modüler sistemin unsurları değiştirilebilen olabilir farklı renk, doku vb. D. biri sisteminin unsurlarını birleştiren, daha ağır basmaktadır. Herhangi modüler sistem tek tek her müşteri için sipariş yapılır.karlı avantajları vurgulandı yaşamak için modüler bir sistem için, modüllerin doğru renk ve boyutunu seçmek için gereklidir. Örneğin, küçük bir alanda çok uygundur beyaz veya açık bej sistemi ve tamamen ya oturma odası duvarlarının bir gizlemek veya mümkün olduğu kadar küçük olması gereken sistemin boyutu için Kruşçev'e içinde ve genel olarak bir daire için kendilerini engel olmak ve çok az boşluk olmayacak şekilde.

Köşe oturma odası: Küçük bir alanda modüler sistem

Köşe oturma odası küçük odalar için idealdir. Köşe küçük uzaya mükemmel uyum yaşayan modüler ve genellikle boş köşe bölgenin kullanımına dayalı parametreleri hesaplamak sağlayacak ısmarlama mobilya yapma yeteneği. Köşe modüler oturma odasında köşe verimli kullanımına izin verir ve büyük bir boşluk kaplamak yerine. Açık renkler salon köşesinin dekorasyon için en uygun olanlardır. Odada açık renk daha fazla görünüyor. Ayrıca, sistem modülleri için, malzeme iyi beyaz parlak uygundur. Beyaz görsel alanı genişler ve parlak yansıtıcı yüzey etkisini arttıran ekler. küçük bir oda, uygun köşe dolap veya köşe kanepe tasarlamak. Bu elemanlar genellikle oda merkezinde ya da görsel alanı azaltır duvarın ortasına yerleştirilir.

Köşe modüler sistem küçük bir oturma odası yer kazanmaklaKöşe modüler sistem küçük bir oturma odası yer kazanmakla

Bir köşeye bu modüllerden birini veya her ikisini de koyun, başka şeyler için odada değerli yer kazanmak. Dahası, köşe TV yerleştirildi ve çevresinde bölümü asılı yerleştirilebilir.

Ne öğeler bir köşesine yerleştirilebilir? Her şeyden önce, bu bir gardırop olabilir. Bu giysiler, yemekler için ya da Fabergé yumurtaları gibi dekoratif iç öğeler için olabilir. Dolap Köşe odası için hesap sadece bir aynayı ayrılabilir, ve giyim raflar duvarın iki tarafında olacak.

köşesinde iyi görünecektir mobilya diğer parçası - kanepe.

Koltuk köşeleri iki tipi vardır:

  1. anlamak ve sadece parçalanır gelmez Piece kanepe;
  2. Bir kanepe transformatör birlikte hepsini taşımak için farklı yerlerde ve doğru zamanda parçaları koymak için izin verir.

Bazı durumlarda, köşe kanepeler raflar, masalar, geniş kol dayama, aydınlatma ve hatta bir bara ile tamamlanmaktadır. Eğer bir kanepe tüm unsurları olmasını istiyorsanız, sipariş sırasında bunu rapor gerekir.


Modüler oturma seçme odası,: MDF veya sunta

modüler oturma odası satın almak için bir ihtiyaç vardır, bu yapıldığı malzemeye yaklaşık bir soru var. Ne Sunta MDF aksine? MDF İnce fraksiyon ağacının kısaltmasıdır. Bu zararlı maddelerin buharlaşma olmaması ve uzun ömrü için bilinen pahalı bir malzeme olup. CPD - sunta, malzeme ucuz ve kısa ömürlü, ekonomi sınıfını ifade eder.

Modüler sistem inşaat malzemesinin seçimi tercihlerinize bağlıdır ve bu bütçe için tek kullanımlık olacakModüler sistem inşaat malzemesinin seçimi tercihlerinize bağlıdır ve bu bütçe için tek kullanımlık olacak

MDF yani sunta, üzerinde bazı avantajlara sahiptir:

  • Çevre dostu malzeme;
  • yüksek yoğunluklu bir malzeme;
  • tasarım için fırsatlar.

MDF eksi - fiyatıdır. Ama MDF mobilya nedeniyle hizmet süresi ile kendini amorti eder. Mobilya sunta yapılırsa on yıl ve aynı zamanda maksimum modüllerinden birinin deformasyonun bir riski vardır. MDF duvar çok 'sızdıran' bütçe olabilir, ama kırmak için neredeyse mümkün, çok uzun zaman olacaktır. Bu şikayet kadar asil ve zarif malzeme, bir şey görünüyor.


tasarımda Popüler çözümleri: Modüler oturma - 2017

2017 yılında moda prizma döndü. Hayır, bu "prizma" tarzında dekore Fotoğraflar uygulaması, modüler oturma odasına değil. Başlıca özelliği - Tam kristal, lüks tasarım çözümü. Televizyonda altında bölme dahil olmak üzere tüm gerekli unsurları vardır. Yaşayan "prizma" şaşırtıcı derecede geniş. Bu film ve müzik ile şeylerin, giyim, kitap, dekoratif figürler, disklerin çok uyacaktır.

üreticilerin İtalyan, Rus ve Belarus popülerdir. prestij ve İtalyan Modüler oturma mükemmellik severler için iyi uyum.

Modüler sistem için çoğu tasarımlar büyük düz TV için sağlanan alana varsayarModüler sistem için çoğu tasarımlar büyük düz TV için sağlanan alana varsayar

Ünlü İtalyan mobilya fabrikaları kaliteli, ama masif ahşap dizinin yapılmış pahalı mobilyalar üretirler. Bu mobilya çok pahalı, ama bu çok uzun bir zaman sunulurken diğer bir aile yadigarı olarak hizmet verebilir.

ucuz ama kaliteli mobilya Hayranları Belarus mobilya fabrikaları tavsiyelerde bulunabilir. Burada, parlak modüler oturma odası sipariş uygun renk ve malzeme seçebilirsiniz. Çok popüler wenge renginde kızılağaç ve bitiş vardır. Fiyat çok yüksek değil, modüler oturma odasında tam bir set 60.000 ruble ortalama mal olacak.

Fanlar yerli fabrikalarda bütün Rus modüler yaşam sipariş edebilirsiniz. Katı kalite seti yaklaşık 30 bin ruble mal olacak.

Modüler oturma: müşteri yorumları

Modüler salonlar neredeyse her evde mevcut olduğundan, onların incelemelere son derece olumlu olabilir. faydaları küçük şeyler ve büyük şeyler gerekli için bol miktarda kaydetti ki, yetenek evin farklı köşelerinde yan ve yere oturma odası sökmeye. modüllerin bir yüksek hizmet ömrü ve dayanıklılığı vardır. Muhafazakarlar tarafından sıklıkla modüler yaşam alanı daraltmaya değil, genişleyecek iken küçük odalar için bir renk mobilyalar almak için önemlidir, yukarıda yazılı edildiği gibi, odayı yığılan etkisini içerir, ancak.

Eğer malzemenin mukavemeti, hizmet ömrü ve sökme imkanı dikkat etmelidir oturma odası için modüler bir sistem satın aldığınızdaEğer malzemenin mukavemeti, hizmet ömrü ve sökme imkanı dikkat etmelidir oturma odası için modüler bir sistem satın aldığınızda

Köşe oturma odası, çok yönlü ve daha büyük odalar için uygundur. bir şömine köşesi ise Örneğin, açık veya kapalı biçim asılı raflar çerçeve mümkündür. Ayrıca, geniş odalarda köşe oturma aynı tarzda iç farklı bir randevu oluşturma, bölgeye odası bölebilirsiniz.

oturma odasında Modüler mobilya (video)

modüler oturma odası seçiminde dikkatli olunması gerektiğini ederek, daha sonra satın alma sevinç ve memnuniyetini getirecektir.

Modüler oturma odası (fotoğraf)

0d5b1c4c7f720f698946c7f6ab08f687--46--355-8--25358--6067731c4398-909x909b--7345731dad25-909x909b--3560600718LU14--555555555555--999999999999--66666666666666666--

Leave a Comment

Your email address will not be published.

42 − = 32

Adblock
detector