Kuchnia z jadalnią, pokój dzienny: 30 pomysły zdjęcia do dekoracji – nwhistorycourse.org

The BlogŁącząc kuchnia z jadalnią, salonem pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni mieszkaniaŁącząc kuchnia, jadalnia, salon pozwoli na maksymalne wykorzystanie przestrzeni łącząc popularne miejsca mieszkania dzisiaj jest połączeniem kuchni i salonu, z nowym obszarem pozwala zorganizować kuchnię, jadalnię i pokój dzienny w jednej przestrzeni. Wybierając projekt mieszkania ważne jest, aby zwrócić uwagę na układ pokoju. Dyspozycja-stolovoy- kuchnia pokój dzienny powinien być wygodny i funkcjonalny. Wybór planu w dużej mierze zależy od wielkości pomieszczenia. W każdym razie, istnieje wiele metod, które mogą pomóc, aby umieścić meble i wyposażenie jak komfortowo i prawidłowo.


Planowanie Kombinacja kuchnia i pokój dzienny w stylu skandynawskim

Przed łączą przestrzeń kuchnia i pokój dzienny, należy dokładnie zapoznać się z układem pomieszczeń, jeśli to konieczne, aby nauczyć pozwolenie na przebudowę pomieszczenia, zbadać wszystkie niuanse dotyczące prawidłowego rozmieszczenia mebli i urządzeń w połączeniu przestrzeni.

Planowanie Kombinacja kuchnia i salon z skandynawskim stylu sprawi, że pomieszczenie bardziej przestronne i zapewniają bardziej komfortowe miejsce do pracy w kuchni, wygodnym i przytulnym miejscem do siedzenia w salonie.

Istnieje wiele gotowych projektów projektu z widoku z góry, pomysł, który można wykorzystać do projektowania własnych mieszkań i domów prywatnych.

Skandynawski styl w projektowaniu kuchnia z jadalnią, salonem obejmuje minimalizm i wykorzystanie naturalnych materiałówSkandynawski styl w projektowaniu kuchnia z jadalnią, salonem obejmuje minimalizm i wykorzystanie naturalnych materiałów

Program opcji kuchnia-salon:


 • Zrobić dwa z aneksem kuchennym;
 • Dołączanie korytarzem do apartamentu sanitarnych;
 • Poszerzyć otwór, który został zaprojektowany, aby dopasować drzwi;
 • Zrobić łuk i uzupełnić ją z barem;
 • Za barem umieścić wygodną sofę;
 • Losowanie kuchnia w jasnych kolorach;
 • posadzka należy domniemywać siarki;
 • Zainstalować drewniane blatu;

Do kuchni i salonu wyglądała harmonijnie, muszą ozdobić elementy dekoracyjne w jednym stylu skandynawskim. Można użyć zdjęć, półki nad stołami, doniczkowych. Ze względu należy zwrócić uwagę, aby podczas korzystania z urządzeń oświetleniowych.

U-kształtne kuchenny, w połączeniu z pokoju: CHARAKTERYSTYKA konstrukcję

Kuchnia z U-kształtnej układ nie może być bardzo wygodne, zwłaszcza jeśli pokój ma niewielką powierzchnię.

Istnieje wiele technik projektowania do kuchni wydawał się mały. Przede wszystkim ważne jest, aby zwrócić uwagę na konsystencję i kolor mebli.

Nie bój jasnych kolorach w kuchni. Aby zachować ich czystość jest ważne, aby wybrać wysokiej jakości materiałów dla mebli i urządzeń, które są łatwe do czyszczenia i nie pogarsza przed nadmierną wilgocią.Kuchnia w kształcie litery U plan będzie doskonałym jeden dla braku wolnego miejscaKuchnia w kształcie litery U plan będzie doskonałym jeden dla braku wolnego miejsca

Cechy wykorzystaniem mebli z kształcie litery U układ:

 • Korzystanie z szafek i blatów w kolorze białym;
 • Korzystanie koloru białego do szaf znajdujących się w dolnej kondygnacji, szary - do szafki górnej kondygnacji;
 • Po minimalistycznym stylu;
 • Montażowe gładkie powierzchnie robocze i lekkie bez nadmiernego sprzętu;

Kuchnia z układu w kształcie litery U mogą być zaprojektowane tak, aby łączyć przestrzeń wydawała najbardziej przestronne. Aby to zrobić, projektanci często uciekają się do wizualnych efektów świetlnych i kolorów.

Ponowne planowanie kuchni w kuchni, salonu: rodzaje apartamentów

Kuchnia z pokojem dziennym - świetnym rozwiązaniem łącząc przestrzeń. Będzie to umieścić wszystkie niezbędne meble i urządzenia tak, że nie ma wystarczająco dużo miejsca do jedzenia i relaks.

Aby połączyć kuchnię i pokój dzienny jest możliwe poprzez demontaż ścian, aby uczynić z niego łuk lub po prostu użyć metody zagospodarowania przestrzeni za pomocą materiałów wykończeniowych.

Projektanci oferują szeroki wachlarz technik i stylów projektowania, które uczynią z kuchni i salonu niezrównaną przestrzeń do pracy i wypoczynku.

Zmiana z kuchni do salonu jest coraz bardziej popularny rozwiązanie, ale nie zapominaj, że każda przebudowa musi być uzgodnionyZmiana z kuchni do salonu jest coraz bardziej popularny rozwiązanie, ale nie zapominaj, że każda przebudowa musi być uzgodniony

Rodzaje mieszkań, nadaje się do przebudowy:


 • Duże apartamenty oferują wiele możliwości. Planuje dużą powierzchnię mogą być wykonywane przez wszystkich metod odpowiednich dla właścicieli lokali.
 • Studio polega na połączeniu kuchnia i pokój dzienny. Ważnym elementem jest tutaj prawidłowe przesłanki zagospodarowania przestrzennego.
 • Apartamenty z małym salonie można zwiększyć powierzchnię salonu, aby zwiększyć przestrzeń do pracy i wypoczynku.

Kiedy decyzja połączyć kuchnię i pokój dzienny, ważne jest sprawdzenie legalności ich działań, jak przebudowa wymaga specjalnego zezwolenia, bez których działanie pogodzenia przestrzeń będzie nielegalne. Aby to zrobić, trzeba zrobić plany projektowe, które wizualizują zamierzony naprawy.

kuchnia, jadalnia, salon: planowanie bez problemów

Od skutecznego planu zależy od wielu rzeczy: funkcjonalność i użyteczność kuchniach, jadalniach i salonach, ich komfort i piękny wygląd.

Zwracając się do profesjonalnych projektantów, można uzyskać w wyniku najbardziej wygodny układ, nadaje się do apartamentuZwracając się do profesjonalnych projektantów, można uzyskać w wyniku najbardziej wygodny układ, nadaje się do apartamentu

Aby rozwiązać ten problem planowania najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta. Nieuprawnione planowanie może prowadzić do zmniejszenia przestrzeni wizualnej, kształt Nadużywanie pokoju.

Rzutem zależy od powierzchni pomieszczenia: im większa jest, tym więcej rozwiązań projektowych mogą być stosowane.


Rodzaje planowania dla różnych typów pomieszczeń

 • Duże pokoje nadaje wygodny schemat wyspy lub półwyspu metody planowania. Można skorzystać z p-planu, lub po prostu ustawić zestaw narożny.
 • O rejestrację apartamenty odpowiedni układ w kształcie litery L. Może on być uzupełniony praktycznym barem śniadaniowym.

Układ może być różna w zależności od wielkości i konfiguracji pomieszczeniaUkład może być różna w zależności od wielkości i konfiguracji pomieszczenia

Aby uzyskać najlepszy dla połączonej przestrzeni jest trójkątny plan zagospodarowania. W jego realizacji ważne jest, aby zwrócić należytą uwagę na zaprojektowanie technik, które pomogą sprawić, że pokój przestronny, praktyczny i stylowy.

Udane planuje mała kuchnia-pokój dzienny

Mała pomieszczenia można rozszerzyć za pomocą jego przebudowy. Dziś jest bardzo popularne połączenie kuchni i salonu, które mogą znacznie rozszerzyć wielkość mieszkania.

Gdy decyzja, aby zmiany jest ważne, aby pamiętać, że zgodnie z prawem „na mokro” strefa nie powinny być umieszczone na „sucho”. Prawo to ma zastosowanie nie tylko w mieszkaniu lub domu na pierwszym piętrze.

W małym pokoju ważne jest, aby rozwiązać problem z umieszczeniem mebli. Można go ukryć lub uczynić go do właściwego akcentu.

Jasne kolory i minimalistyczne wnętrze - najlepszym rozwiązaniem dla małej kuchni-SalonJasne kolory i minimalistyczne wnętrze - najlepszym rozwiązaniem dla małej kuchni-Salon

Warianty planują niewielki obszar kuchnia:

 • Jasne kolory w projektowaniu i wykorzystaniu luster wizualnie zwiększyć przestrzeń i sprawiają, że nieważkości.
 • Masywne meble i drzwi mogą być ukryte, co znacznie zwiększa przestrzeń, a korzystanie z mebli szklanych pomoże utrzymać swoje granice.
 • W kuchni może być umieszczony w rogu pokoju, aby przyciągnąć najmniejszej uwagi. Aby stworzyć efekt głębi może być wykonane w kontrastującym kolorze czarnym lub brązowym.

Mały pokój to najlepiej zrobić w minimalistycznym stylu, do dekoracji używać jasnych kolorów, grając na kontrastach, technik wykorzystania projektu, które pomagają ukryć nieporęczne przedmioty i zaznaczyć te, które sprawiają, że przestrzeń w miarę możliwości drogą lotniczą. Projekty konstrukcyjne takie kuchnie ważne jest, aby planować z wyprzedzeniem.

Salon-kuchnia z jadalnią (wideo)

Obecnie większość właścicieli małych i dużych mieszkań i domów wolą łączyć przestrzeń. Popularny typ przebudowy jest kuchnia, jadalnia, salon. Ten rodzaj wspólnej przestrzeni pozwala zmaksymalizować obszar, sprawiają, że pokój funkcjonalny praktyczny, komfortowy i wygodny. Wybierając rodzaj planu ważne jest, aby wziąć pod uwagę obszar pokoju, ponieważ odgrywa ważną rolę w tworzeniu wolnego miejsca. Przed przebudową ważne jest, aby odpowiednio przygotować i zatwierdzić rysunki.

Przykłady Plan kuchnia, jadalnia, salon (foto)

1-kuchnia-house-design1 drobnokomórkowego apartamentu2 ---02-1024x8195small815 Ś628f1a34098c7d2794c1ffff39f1e54914369310

Leave a Comment

Your email address will not be published.

+ 56 = 59

Adblock
detector