kuchnia, pokój dzienny: 8 pomysłów – nwhistorycourse.org

The BlogPołączyć kuchnię i pokój dzienny pozwoli zrealizować najbardziej śmiałe pomysły projektowe i fantazjePołączyć kuchnię i pokój dzienny pozwoli zrealizować najbardziej śmiałych pomysłów i fantaziiSegodnya popularną metodą rozbudowy pokój jest połączony kuchnia i pokój dzienny przestrzeń. Kuchnia-salon room design pozwala radykalnie zmienić układ mieszkania lub domu, aby stworzyć niepowtarzalny i oryginalny design, który zadowoli ich właścicieli piękno i praktyczność. Gdy decyzja, aby połączyć dwa pokoje w jednym ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że przebudowa nie mogą być wykonywane bez specjalnego zezwolenia. Bez niej, wszystkie działania zostaną uznane za niezgodne z prawem i może prowadzić do poważnych konsekwencji.


Konstrukcja kuchenny, w połączeniu z pokoju

Typowe mieszkanie wysokie budynki, które zostały przeprowadzone na standardowych projektów w czasach sowieckich, nie mają na celu posiadać wystarczającą ilość miejsca dla obudowy.

Bardzo często jedynym sposobem na uzyskanie dodatkowych metrów - wykorzystanie przestrzeni magazynowej innym pomieszczeniu.

Najpopularniejszym sposobem łączenia wielu pomieszczeń jest usunięcie ściany pomiędzy dwoma pomieszczeniami.

Zalety i wady powierzchni połączonej

 • Kiedy zapach Otwarte penetracja plan jest nieunikniony. Nawet dobra wentylacja nie będzie w stanie usunąć zapach jest 100%.
 • Połączona przestrzeń w najbardziej narażonych na zanieczyszczenia, a więc czyszczenie kuchnia, pokój dzienny będzie nieuniknione codzienne procedury.
 • Połączona przestrzeń - jest to powszechne i przytulny obszar, który nie może nie cieszyć. Przestrzeń będzie bardziej lekkie, przewiewne i za darmo.
 • Daylight uczynić przestrzeń jasne i przytulne.

Ważną zaletą kuchni, zjednoczeni salonie, to naturalne światło z powodu wielu okienWażną zaletą kuchni, zjednoczeni salonie, to naturalne światło z powodu wielu okien

Połączona przestrzeń ma wiele zalet, co pozwala pogodzić się z drobnych usterek Kombinacja kuchnia-salon.


Jak połączyć się z salonu połączonego z kuchnią

Przy zakupie nowego właściciele mieszkania są często do czynienia z kwestią legalności ponownego planowania pomieszczeń. W celu legitymizacji tego procesu, należy skontaktować się z organizacją w koordynacji przebudowy.

Ważne jest, aby pamiętać, że niezgodność może być surowo karane przez prawo. Mieszkańcy są odpowiedzialni za każdym działaniu.

Istnieje szereg przepisów, które zakazują, aby wykonać pewne manipulacje związane z przebudową mieszkania.

Zasady przestrzeni stowarzyszenia

 • Łącząc kuchnię i mieszkają razem może spowodować trudności ze względu na obecność w kuchence gazowej kuchni. Problem ten można rozwiązać przez zainstalowanie partycji lub gazu wymiana pieca do pieca elektrycznego.
 • zgodził się również nie podlega umieszczenia pod łazienka kuchnia górnej mieszkania.
 • Łazienka i WC nie powinny mieć wpływu na wzrost w kuchni.
 • W kuchni nie powinny być umieszczone powyżej przestrzeni życiowej.
 • Zgodnie z przepisami przeciwpożarowymi musi mieć drzwi prowadzące do innych pomieszczeń.
 • Zdecyduj, ile metrów jest wystarczająca do kuchni.
 • Aby dopasować układ powinien skontaktować dzielnicy mieszkalnej okna, dając im WIT paszport i szkiców przebudowy.

Przed rozpoczęciem prac naprawczych, należy zwrócić się do organizacji mieszkaniowej, aby uzyskać pozwolenie na przebudowę lokaluPrzed rozpoczęciem prac naprawczych, należy zwrócić się do organizacji mieszkaniowej, aby uzyskać pozwolenie na przebudowę lokaluZatwierdzenie łącząc kuchnię i pokój dzienny jest wykonana w ramach projektu, pod warunkiem kontroli obudowy danego okręgu. W tym przypadku projekt musi być wskazana rzeczywistej wielkości pomieszczenia. Konieczne jest, aby rozważyć, czy między pokojami znajduje się w belce Stalina. Ważne jest, aby pamiętać, że istnieją nowe przepisy i regulacje.

Czy nie połączyć kuchnię i pokój dzienny

Powodów, aby połączyć dwa pomieszczenia w tym samym pomieszczeniu może być wielka różnorodność. Należy jednak wziąć pod uwagę kwestie, które mogą utrudniać proces przebudowy.

Przed przeprowadzeniem jakichkolwiek czynności niezbędnych do konsultacji doświadczonego projektanta, który pokaże Ci, jak zorganizować projekt pokoju że zmieniają i dodać, połączą najlepsze przykłady.

Aby uniknąć problemów, ważne jest, aby zbadać proces dokładnie łączenie, nauczyć się niuanse, które mogą być wykorzystywane do optymalizacji miejsca.

Przyczyny decydując się połączyć przestrzeń:

 • Znaczne rozszerzenie obszaru;
 • Poprawa warunków życia;
 • miejsce połączenia - możliwość bliskiego kontaktu z rodziną;
 • Szeroki wybór stylów i opcji do wykorzystania rozwiązań projektowych.

Łącząc kuchnia i pokój dzienny pozwoli osiągnąć funkcjonalną ekspansję terenie obszaru roboczegoŁącząc kuchnia i pokój dzienny pozwoli osiągnąć funkcjonalną ekspansję terenie obszaru roboczego

W połączeniu przestrzeń jest ważne, aby pamiętać, że jest to bardzo wygodne i komfortowe, jeżeli wszyscy członkowie rodziny będą czuć się komfortowo w tym samym obszarze.

Salon, kuchnia, dwie łazienki i trzy pokoje: luksusowe wnętrze

Wnętrze mieszkania o dużej powierzchni może być utworzony przez króla.


W tym przypadku nie jest to pokoje self-design, i doprowadzenie do prawdziwych profesjonalistów.

Oddzielny salon, kuchnia może wyglądać naprawdę wspaniały, jeśli jego rejestracja użyć połączenie klasycznego stylu i Art Deco.

Charakterystyka wnętrza „pięć gwiazdek”

 • Zdobione fasady;
 • Ciepła przy użyciu gamma soczyste tonów;
 • Dekoracyjne obrazy na ścianach;
 • Sąsiadująca z garderobą;
 • Wygodne półki brązowy kolor;
 • Tapicerki drogich tkanin;
 • Zdobienia z naturalnych marmurowe podłogi;
 • Korzystanie z projektowania opraw oświetleniowych.

Oświetlenie - skuteczny sposób do stref miejsca w pokoju łazienkaOświetlenie - skuteczny sposób do stref miejsca w pokoju łazienka

Atmosfera w kuchni, salonie może być luksusowy i przytulny w tym samym czasie, gdy oni dostać się do pracy prawdziwego specjalistę, który może prawidłowo łączyć style we wszystkich pomieszczeniach z jego elementów wykończeniowych i dekoracyjnych.

W jakie typy obiektów mogą być ustawione salon z kuchnią

Łącząc dwa pokoje obejmuje rozbudowę przestrzeni, a także praktyczność i łatwość użytkowania pomieszczenia.


Różne rodzaje apartamentów połączonych przestrzeni mogą być urządzone na różne sposoby. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że łączna przestrzeń nie pozbawia żadnego członka rodziny osobistej przestrzeni.

Są to rodzaje miejsc, w których układ połączonej powierzchni wygląda organiczną i przenosi obciążenia funkcjonalnego.

Łącząc przestrzeń z innego typu:

 • Mieszkanie z dużym obszarze;
 • Studio;
 • Mieszkanie z małym salonie.

Każdy rodzaj pokoju ma swój własny projekt i przestrzeni zabudowy. Należy wziąć pod uwagę, że nadaje się do dużego mieszkania, może wydawać się nie na miejscu w mieszkaniu o małej powierzchni.

Salon połączony z kuchnią na drugim piętrze: więcej plusów niż minusów

Prawidłowe planowanie jest bardzo ważne podczas budowy domu. Bardzo ważne jest, aby określić kolejność, w której niektóre pokoje będzie. Zwłaszcza, gdy chodzi do domu kilku piętrach.

Projektowanie kuchni salon w stylu art deco stworzą ekskluzywną projekt dla miłośników luksusuProjektowanie kuchni salon w stylu art deco stworzą ekskluzywną projekt dla miłośników luksusu

Zlokalizuj salonem i kuchnią na drugim piętrze byłoby bardzo niewygodne. Zazwyczaj drugie piętro służy do organizacji przestrzeni sypialnej.

Należy również pamiętać, że połączone kuchnia, salon ma negatywny aspekt w postaci mieszaniny zapachów podczas gotowania.

Opinie o tym, dlaczego nie jest to konieczne, aby umieścić kuchni, salonu na drugim piętrze:

 • W salonie powinna być umieszczona bliżej do domu goście. Może to być pokój dzienny, wtapiająca do kuchni.
 • Aranżacja przestrzeni roboczej z gazu lub kuchenką elektryczną będzie trudne.
 • Komfortowy salon z kuchnią usytuowane bliżej wejścia.
 • Na drugim piętrze jest zazwyczaj używany do sypialni miejscu, aby pomieścić łóżko.

Jak urządzić pokój w domu - prywatna sprawa. Ważne jest, aby wziąć pod uwagę minusy, zasadność swoich działań, wygody i funkcjonalności pomieszczenia.

Wielofunkcyjna kuchnia, pokój dzienny, jako przestrzeni życiowej

Organizacja otwarta kuchnia z salonem jest uważany za wygodny program opcji. Ważne jest, aby pamiętać, przestrzegania norm, które nie powinny zostać naruszone.

Na przykład, w kuchni nie może znajdować się nad pomieszczeniami mieszkalnymi. To może zmierzyć podtopienia lub eksplozji gazu, które powodują znaczne szkody nie tylko do właścicieli, ale także ich sąsiadów.

Aby stworzyć harmonijne wnętrze meble w kuchni, salonu powinien być wybrany w tym samym kolorze i kierunku stylistycznegoAby stworzyć harmonijne wnętrze meble w kuchni, salonu powinien być wybrany w tym samym kolorze i kierunku stylistycznego

Istnieje wiele przepisów, które muszą być przestrzegane podczas łączenia kuchnia z pomieszczeniami mieszkalnymi.

Proste zasady przestrzeni życiowej, kuchnia:

 • Nie można zrobić wejście do łazienki przez kuchnię.
 • Według norm sanitarnych nie może być łączone kuchnia i pokój dzienny, w którym przechowywać buty i odzież.
 • Nie można połączyć kuchnię z salonem, jeśli pokój jest dostarczany gaz.
 • To jest niemożliwe, że kuchnia była kuchenka gazowa, jeśli nie ma partycji. Ważne jest również, aby prawidłowo ustawić lodówkę.

W połączeniu kuchnia i pokój dzienny trzeba wziąć pod uwagę fakt, że pokój jest ciągle używany przez wszystkich członków rodziny, co prowadzi do jego obfitej zanieczyszczeń. Czyszczenie w takiej przestrzeni, aby przeprowadzić kilka razy dziennie.

W połączeniu kuchnia, pokój dzienny z klasy ekonomicznej

Jeden apartament z kuchni, salonu z klasy ekonomicznej - częstym zjawiskiem, które ma być tolerowane. Jedyną rzeczą, jaką możesz zrobić - używać silnych rozwiązań projektowych, które pomogą umeblować kuchnię i sprawiają, że pokój wizualnie proste, jasne, przytulne i praktyczne.

Po dokonaniu kuchnia-pokój dzienny klasie ekonomicznej własnymi rękami, ważne jest, aby stosować się do rad specjalistów, które mówią nam, jak zrobić przestrzeń harmonijne i czytelne.

Gdy łączymy dwa pokoje w tej samej przestrzeni, możemy doprowadzić do jej urody, harmonii i funkcjonalności.

Kuchnia wyspa - najbardziej racjonalny wariant organizacji przestrzeni kuchennejKuchnia wyspa - najbardziej racjonalny wariant organizacji przestrzeni kuchennej

Jak wyposażyć pokój kuchnia:

 • Aby zwolnić maksymalnie przestrzeni;
 • Kuchnia na podium;
 • Korzystanie z telefonu mebli, dekoracji;
 • Użycie niezwykłych rozwiązań konstrukcyjnych;
 • Prawidłowo umieszczony akcenty.

Sytuacja może stać się duże i jasne. Aby to zrobić, trzeba podzielić kolor i projekt oświetlenia, by móc prawidłowo strefowego pomieszczenia i ustawić meble.

Nowoczesna kuchnia, pokój dzienny z wyspy

Korzystając z tabeli wielofunkcyjne do kuchni, salonu stał się dość popularny. To sprawia, że ​​poruszanie się po pomieszczeniu wygodne.

Obecność wyspy sprawia, że ​​pokój bardziej komfortowe w czasach, coraz bardziej funkcjonalne. Na wyspie można podłączyć pokoje różnego typu. kuchnia młodzież nie może się obejść bez wyspie.

Zasada „trójkąta roboczego” można stosować do różnych typów pomieszczeń.

Zalety wyspie

 • ergonomia;
 • Eco;
 • praktyczność;
 • funkcjonalność;
 • Dekoracyjny.

Proces instalacji wyspy może być dość czasochłonne. Aby uzyskać więcej informacji na temat instalacji i połączeniu wyspy w kuchni, salonu, można przeczytać w Internecie.

Połączenie kuchnia i pokój dzienny: porady projektanta (wideo)

kuchnia-salon konstrukcja pokój może być dość zróżnicowane, zdjęcia w galerii - żywym dowodem. W dużej mierze zależy to od rodzaju pokoju, czy zmiana jest dokonywana w domu lub mieszkaniu, jaki rodzaj zagospodarowania przestrzennego i układu pomieszczenia został wybrany. Przy łączeniu pokoje ważne jest, aby pamiętać, że dla legalności działań niezbędnych do uzyskania specjalnego zezwolenia jako poprawne zmiany mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo osób przebywających w domu.

Konstrukcja połączonego kuchnia pokój dzienny (foto)

207780850014652086462-10999123-631913c12ba74636ac9326f48758ce364042fd4dd9a73114173-1030x6768528161b2f248f632e7dddf29b49571382767863

Leave a Comment

Your email address will not be published.

61 − = 60

Adblock
detector